Pieredze tūrisma nozarē 25 gadi!

Uldis Alksnis, Jēkaba Aģentūra

Tūrisma aģentūra "Jēkaba Ceļojumi" ir dibināta 2003. gadā un Latvijas tūrisma tirgū šo gadu laikā ir kļuvis par vienu no Top 10 Latvijas lielākajām tūrisma aģentūrām.
Jēkaba Ceļojumu dibinātājs ir Uldis Alksnis, kurš tūrisma biznesā strādā jau kopš 1991. gada.

 

1991

Uldis Alksnis uzsāk darbu Latvijas Universitātes Tūristu Klubā (LUTK), kas ir viena no pirmajām tūrisma kompānijām Latvijā.

1994

Uldis Alksnis dibina vienu no tagad lielākajiem ceļojumu operatoriem Latvijā.

2001

Uldis Alksnis dibina vienu no Latvijas čarterreisu tūroperatoriem.

2003

Ar iegūto pieredzi tūrisma jomā, tiek pieņemts lēmums dibināt TŪRISMA AĢENTŪRU "JĒKABA CEĻOJUMI" un tiek atklāta mājaslapa www.lidojumi.lv. 2003. gadā tiek izvirzīti mērķi organizēt eksotiskus grupu ceļojumus.

2004

Tiek dibināta tūrisma firmu apvienība EC klubs, kas apvieno vairākas firmas Latvijā un piedāvā vienu no plašākajiem ceļojumu klāstiem ar lidmašīnu.

2007

"Jēkaba Ceļojumi" ir ieņēmusi stabilu tirgus pozīciju eksotisko ceļojumu un korporatīvo klientu apkalpošanas jomā un ierindojas Top 10 lielāko tūrisma aģentūru sarakstā, kur atrodas līdz pat šodienai.

2009

"Jēkaba Ceļojumi" kļūst par Vācijas kompānijas onlineweg.de Touristik GmbH officiālo pārstāvi Baltijas valstīs, kas interneta vietnē www.onlineweg.lv piedāvā tiešsaitē rezervēt vairāk kā 50 Eiropas vadošo tūroperatoru ceļojumus. Baltijas valstīs onlineweg sistēmu lieto jau vairāk kā 100 tūrisma aģentūras.

2013

Tiek atklāta jaunā "Jēkaba Ceļojumu" mājaslapa, kas piedāvā klientiem inovatīvus pakalpojumus internetā. Lielākais pluss un atšķirība ir tas, ka pakalpojumus internetā papildinām ar savām zināšanām, kas iegūtas daudzu darba gadu laikā un varam konsultēt klientus ļoti plašā jautājumu lokā.

2015

"Jēkaba Ceļojumu" dibinātāji Uldis un Mudīte Alkšņi saņem balvu GADA CILVĒKS TŪRISMĀ 2015 nominācijā "Par ievērojamu ieguldījumu tūrisma attīstībā".

*GADA CILVĒKS TŪRISMĀ balvas tiek pasniegtas kopš 2003. gada un šis novērtējums ir ieguvis nozīmīgu statusu tūrisma nozarē.

2016

"Jēkaba Ceļojumi" kļūst par IATA /Starptautiskā gaisa transporta asociācija/ sertificētu aģentūru.
Uldis Alksnis uzņēmuma direktora pilnvaras nodod Ilzei Alksnei, pats nododoties savai sirdslietai - jaunu ceļojuma maršrutu plānošanai.
2016. gada rudenī Jēkaba Ceļojumu korporatīvajiem klientiem tiek piedāvāta jauna interneta lapa - http://bizness.jekaba.lv

2017

"Jēkaba Ceļojumi" turpina paplašināties, uzsākot darbību arī ienākošā tūrisma jomā.

2018

Tiek nostabilizētas Korporatīvo klientu apkalpošanas un Ienākoša tūrisma nodaļas.
21. jūlijā, par godu Latvijas simtgadei, uzsākām 4 gadu projektu - pārgājienu ciklu apkārt Latvijai, piedāvājot visiem apmīļot mūsu zemi, ejot pārgājienos pēc iespējas tuvāk valsts robežai.

Atpakaļ