Personas datu izmantošana

Mēs Tavu personīgo informāciju nekad nenododam trešajām pusēm.

Tādus personas datus, kā, piemēram, vārds, dzimšanas datums, dzimums, adrese, e-pastu un tālruņa numuru, kurus Tu norādi, kad pasūti ceļojumu vai citus pakalpojumus, izmantojot tīmekļa vietni, tālruni vai apmeklējot mūsu ofisu, Jēkaba Ceļojumi apstrādās un izmantotos zemāk minēto darbību veikšanai. Tā var būt personiska informācija saistībā ar Tavu pasūtījumu, piemēram, galamērķi, iegādātajiem papildus pakalpojumi u.c.

Personas dati var arī tikti izmantoti, lai izpildītu saistības, ko nosaka likums un normatīvie akti, piemēram, attiecībā uz drošības jautājumiem. Informācijas apstrādē var tikt izmantoti arī dati no komunikācijas Tavā un Jēkaba Ceļojumi starpā, piemēram, informācija par pieprasījumiem un sūdzībām.

Jēkaba Ceļojumi var arī, ja vien Tu no tā neesi pats atteicies, izmantot personīgo informāciju tiešā mārketinga vajadzībām, piemēram, e-pasta ziņu vēstulēm ar dažādiem piedāvājumiem par pakalpojumiem no Jēkaba Ceļojumiem.

Iesniedzot iepriekšminēto informāciju Tu piekrīti, ka Jēkaba Ceļojumi apstrādās Tavus personas datus paredzētajiem mērķiem.

Jēkaba Ceļojumi mājas lapas apmeklētāju personas datu aizsardzību nodrošina atbilstoši Latvijā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. Jēkaba Ceļojumi ir veikusi visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu personas datu drošību un nepieļautu to nepamatotu nonākšanu trešo pušu rīcībā.

 

Atpakaļ