Brīvdienas, kas paliek atmiņā!

Kur vien vēlies ceļot ar "Jēkaba Ceļojumiem", Tu vari ceļot ar pārliecību. Mūsu ceļojumu konsultantu un produktu menedžeru zināšanas, pieredze un entuziasms ir tas, kas raksturo "Jēkaba Ceļojumus". Grupu vadītāju un ārvalstu pārstāvju pašaizliedzība ir mūsu klientu drošības garants. Pamatojoties uz šīm lietām, Tu vari rezervēt sev ceļojumu bezrūpīgai atpūtai vai darījuma braucienam. Tās ir tikai dažas tūrisma aģentūras "Jēkaba Ceļojumi" priekšrocības.

MŪSU EKSPERTI

Mūsu eksperti ir apceļojuši 101 valsti. Tu vari būt pārliecināts, ka Tavas viesnīcas, ekskursijas, aktivitātes, konferences un restorānus ir rezervējis ceļojumu eksperts. Mūsu darbinieki.

MŪSU VĒRTĪBA

Mūsu ilgtermiņa attiecības tūrisma nozarē, kas radītas daudzu gadu laikā, ļauj mums piedāvāt lidojumus, viesnīcas un citus tūrisma pakalpojumus par ļoti konkurētspējīgām cenām.

MŪSU DROŠĪBA

Tūrisma aģentūra "Jēkaba Ceļojumi" ir Latvijas Tūrisma Aģentu Associācijas (ALTA) biedrs. Reģistrēti Ekonomikas ministrijas tūrisma aģentu un operatoru datubāze (TATO) ar numuru 2010-293. Klientu iemaksātā nauda ir apdrošināta AAS BALTA.

MŪSU IZVĒLE

Mēs izvēlamies saviem klientiem labākās viesnīcas, lidojumus, ekskursijas. Mēs esam, lai Tu mums uzticētos!

MŪSU VĒSTURE

Lai gan tikai 2021. gada 1. martā svinējām savu, kā "Jēkaba Ceļojumi" 18 gadu pastāvēšanas dzimšanas dienu, vēsturiski Latvijas tūrisma tirgū esam jau 25 gadus. Vairāk par Jēkaba Ceļojumi vēsturi.

MŪSU SOLĪJUMI

Mēs ticam, ka varam noorganizēt Tavu vislabāko atpūtu vai darījuma braucienu! Mēs pildām un turam savus solījumus!

MŪSU PAPILDUS BONUSI

Papildus ceļojuma iegādei "Jēkaba Ceļojumos", Tu saņemsi bezmaksas ceļojumu katalogu, kurš divas reizes gadā tiks piegādāts uz Tavu pasta kastīti.

ATSAUKSMES

"Emocijas nevar aprakstīt, piemēram, saules siltumu, pēc kura braucām. Man tā bija svētlaime – gulēt saulē un sajust to līdz pēdējai šūnai! Tas arī patika!
Mūsu galvenā atziņa ceļojot – ceļot ar gaišu, atvērtu skatu un sirdi, tad arī nebūs problēmu, jo tām nepatīk smaidīgi cilvēki!" Zablovsku ģimene no Ventspils. Lasīt citas atsauksmes.

Atpakaļ