Lieliska atpūta starp jūru un kalnu grēdām!

Costa Dorada (Zelta krasts) atrodas uz dienvidiem no Barselonas, Tarragonas provincē. Costa Dorada iekļauj sevī 20 pilsētas, kas jūras piekrastē nosedz 216 kilometrus un 786 hektārus ar smalku smilšu pludmalēm,kurās ir sekls un pārredzams ūdens. Starp jūru un kalnu grēdām ir plašas teritorijas,kur atrodas vīna dārzi, olīvkoku birzes, lazdu koki un mandeļu koki, brīžiem var redzēt arī kādu sakņu dārzu. Costa Dorada jau desmitiem gadu vilina tūristus ar plašajām smilšu pludmalēs, romiešu foruma drupām un maigo jūras klimatu. Uz dienvidiem no Tarragonas pilsētas atrodas viens no lielākajiem tematiskajiem parkiem Eiropā - Port Aventura. Costa Doradas aktīvākie kūrorti ir Salou, Cambrils un La Pineda. Neatlieciet uz vēlāku, ieplānojiet savas brīvdienas Costa Dorada jau šodien!

Lūdzu uzgaidiet
Diemžēl pēc ievadītajiem parametriem nekas netika atrasts
Zvaigznes: min 1 zv.
  • Diemžēl pēc ievadītajiem parametriem nekas netika atrasts

Foto galerija

Priekšstatījums

Fakti par Costa Dorada

TARRAGONA

Tarragona tiek uzskatīta par Costa Dorada ''sirdi. Pilsētas apkārtnē apsaktāms liels skaits vēstures pieminekļu, kas tur palikuši no Romas impērijas valdības laikiem. Santa Marijas katedrāle tiek uzskatīta par pašu spilgtāko Tarragonas apskates objektu, šis dievnams ir pats lielākais Katalonijas klosteris. Papildus šim Trragona tiek uzskatīta arī par spilgtu svētku un karnevālu rīkošanas vietu. Nav šaubu, Tarragona tiek uzskatīta par vienu no spilgtākajām kultūras un vēstures reģiona centriem, kuru būs interesanti apmeklēt jebkurā gada laikā.

Port Adventura izklaides parks

Viena no populārākajām izklaides vietām Costa Doradā ir Port Aventura parks, kurā prieku gūs gan mazi,gan lieli. Tā tiek uzskatīta par Spānijas Disnejlendu, jo parkā ir gan karuseļi, gan dažādas izrādes un ūdens atrakcijas. Parkā atrodamas daudzas tematiskās izklaides, piemēram, Polinēzijas izklaides, kas ir izklaides ar 4D stimulatoriem, muzikāliem priekšnesumiem un izbraukumiem ar laivām. 

Salou

Šis ir lielākais Costa Dorada kūrorts,kas arī piesaista vislielāko tūristu plūsmu. Salou pludmales stiepjas vairāk nekā 7 km garumā, savukārt gar tām stiepjas restorānu, bāru, kafejnīcu un veikalu rindas. Mūsdienās Salou ir pazīstams kā viens no labākajiem tirdzniecības un gastronomijas centriem šī kūrorta reģionā. Šajā vietā viena no daiļākajām vietām ir Haime jūras bulvāris, kurā stiepjas zeltainas pludmales un palmu aleja. Diennakts tumšajā laikā pludmalēs ūdens plūst ar dažādām ūdens kaskādēm. 

La Pineda

Šis ir jauns kūrorta centrs Costa Doradā, tas atrodas netālu no Tarragonas. Pilsēta stiepjas gar Costa Dorada smilšu pludmaļu līniju. Īpašu popularitāti tas ir ieguvis jaunu cilvēku vidū, jo pilsētā atrodas milzum daudz nakts klubu un diskotēku. La Pinedas krastmala ir bagāta ar restorāniem, bāriem un kafejnīcām, bet pludmalē atrodas dažādi ūdens sporta veidu centri. Tāpat no šejienes nav grūti tikt līdz Salou, no kurienes ar piepilsētas vilcienu var nokļūt Barselonā. 

Sitges

Šī Costa Dorada pilsēta ir pazīstama ar saviem muzejiem, kā Kau-Ferrat, kurā piedāvā apskatīt Santjago, El Greko un Rusinjola gleznas. Šī senā Katalonijas pilsēta ir arī populārs jūras kūrorts. Pilsētas vesturiskajā daļā ir atrodamas arī tūristu iemīļotas pastaigu vietas, kas ir apbrīnojami skaistas un mīklainas. Uz ieliņām atrodas omulīgas kafejnīcas, restorāni, bāri, suvenīru kioski un liels mākslieniecisku darbnīcu daudzums.

Cambrils

Vecā zvejnieku osta Kambrils atrodas 105 kilometru attālumā uz Barselonas dienvidiem. Te atrodas zivju tirgus un daudz izsmalcinātu zivju restorānu, kas ir pazīstami ar savu virtuvi visā krastmalā. Šī ir pilsēta,kas ideāli pieskaņosies zemūdens niršanas cienītājiem. Pilsētā darbojas arī divi specializēti klubi, bet tie, kuri dod priekšroku aktīvai atpūtai nevis gulēšanai pludmalē, varēs pastāvīgi pētīt reģionu, ceļojot pa kūrorta centirem,kas ir savienoti ar dzelzceļa satiksmes līnijām.

Laika apstākļi šobrīd - Spānija, Costa Dorada
weather
Dienā
weather
Naktī
Vidējā gaisa temperatūra dienā (°C)
0°C
+16°
JAN
+17°
FEB
+19°
MAR
+20°
APR
+22°
MAI
+26°
JŪN
+28°
JŪL
+29°
AUG
+28°
SEP
+24°
OKT
+20°
NOV
+17°
DEC
Vidējā gaisa temperatūra naktī (°C)
0°C
+6°
JAN
+7°
FEB
+8°
MAR
+10°
APR
+13°
MAI
+17°
JŪN
+20°
JŪL
+21°
AUG
+19°
SEP
+15°
OKT
+10°
NOV
+7°
DEC
Vidējā ūdens temperatūra (°C)
0°C
+14°
JAN
+13°
FEB
+14°
MAR
+15°
APR
+18°
MAI
+21°
JŪN
+24°
JŪL
+26°
AUG
+24°
SEP
+22°
OKT
+18°
NOV
+16°
DEC
Saulainas dienas (skaits mēnesī)
25
JAN
23
FEB
26
MAR
25
APR
26
MAI
28
JŪN
30
JŪL
29
AUG
25
SEP
25
OKT
24
NOV
25
DEC