Viens no saulainākajiem Alpu kūrortiem!

Atrodas Dienvidtirolē un ietver sevī vairākas ielejas, tas ir viens no ērtākajiem, populārākajiem un labi izplānotajiem slēpošanas reģioniem Dolomītu Alpos. Kūrorts tiek dēvēts par "vainagoto" ,jo Kronplatz veido vairāki nelieli kūrorti, kas visi atrodas ap Concordia virsotni no kura paveras lielisks skats uz apkārtējiem kalniem. Lieliska vieta,kur atpūsties ar ģimeni un baudīt itāļu kultūru un virtuvi!

  • Diemžēl pēc ievadītajiem parametriem nekas netika atrasts

Foto galerija

Priekšstatījums

Fakti par Kronplatz

PAR SLēPOšANAS KūRORTU

Atrodas Dienvidtirolē uz robežas ar Austriju. Kronplatz kūrorts apvieno sevī 14 pilsētiņas un ciemus, kuri atrodas 786-1650 m augstumā v.j.l. Kūrorts ietilpst Dolomiti Superski slēpošanas sitstēmā,kas nozīmē,ka tāda paša nosaukuma ski-pass karte ļauj slēpot arī citos populārajos slēpošanas reģionos. Trašu sagatavošanas ziņā, Kronplatz tiek uzskatīts par vienu no labākajiem slēpošanas kūrortiem Itālijā. Lai uzlabotu slēpšanas kvalitāti,katru gadu trasēs tiek veikti jauninājumi. Liela uzmanība tiek pievērsta tam,lai ērti justos arī ģimenes ar bērniem. Darbojas speciāli pacelāji un īpaša slēpošanas zona bērniem un iesācējiem. Vismazākajiem darbojas īpašs bērnudārzs, kur mazuļus gaida daudzi piedzīvojumi,piemēram, brauciens ar slēpēm pa noslēpumainu pils labirintu. Taču nedomājat,ka šeit rūpējas tikai par iesācējiem, arī pieredzējuši slēpotāji šeit jutīsies labi. Kalnu mājiņās Jūs gaidīs mazi restorāni un kafejnīcas,kas dos iespēju nogaršot dažādos itāļu virtuves ēdienus un baudīt kalnu ainavas. Tiem,kas vēlas pavadīt aktīvi laiku arī pēc slēpošanas varam pačukstēt,ka atsevišķās kafejnīcās jau pēc trijiem pēcpusdienā slēpotāji tiek aicināti un apress-ski izklaidēm,kas ļauj atpūtniekim dejot un dziedāt,nenovelkot slēpošanas ekipējumu. 

Kopumā Kronplatza piedāvā 114 km garas trases, visas trases tiek aprīkotas ar mākslīgā sniega klāšanas sistēmām un 3,4 km no trases ir apgaismotas. Darbojas 32 pacēlāji, snovparks kura platība ir 75 000 m2, 180 kalnu slēpošanas insturktori un apress-ski sistēma. Kronplatz atradīsiet visu,lai brīvdienas noritētu patīkami un droši!

TĀLRUNIS

Zvanot no Latvijas 00 39 + tālruņa numurs.

LAIKA STARPĪBA

Viena stunda atpakaļ, ja Latvijā ir 12:00 ,tad Kronplatz ir 11:00

VALŪTA

Eiro

Laika apstākļi šobrīd - Itālija, Kronplatz
weather
Dienā
weather
Naktī
Vidējā gaisa temperatūra dienā (°C)
0°C
JAN
+2°
FEB
+7°
MAR
+12°
APR
+17°
MAI
+21°
JŪN
+22°
JŪL
+21°
AUG
+17°
SEP
+12°
OKT
+5°
NOV
DEC
Vidējā gaisa temperatūra naktī (°C)
0°C
-7°
JAN
-6°
FEB
-3°
MAR
+1°
APR
+6°
MAI
+10°
JŪN
+11°
JŪL
+11°
AUG
+7°
SEP
+4°
OKT
-1°
NOV
-6°
DEC