Baudi ziemas priekus vienā no lielākajiem Francijas slēpošanas reģioniem!

Paradiski ir kalnu slēpošanas reģions Francijā, kuru raksturo divas lietas - liela kalnu trašu un dabas ainavu daudzveidība. Līkumotas meža trases,kilometriem gari nobraucieni un neskarti sniega lauki,to visu piedāvā Paradiski. Šeit sev kāroto atradīs gan iesācēji,kurus iepriecinās lielais zilo trašu skaits, gan profesionāļi,kas savas spējas varēs pārbaudīt elpu aizraujošajās melnajās trasēs. Taču nebēdā,ja priekšroku dod snovbordam, arī par to ir padomāts. Uzvelc aizsargbrilles un dodies piedzīvojumiem pilnos izbraucienos. Mūsdienīgie pacēlāji, labi koptās trases un ērti izvietotie kalnu restorāni nodrošinās atmiņām pilnu atpūtu. Paradiski krāšņums jau gaida!

  • Diemžēl pēc ievadītajiem parametriem nekas netika atrasts

Foto galerija

Priekšstatījums

Fakti par Paradiski

Par slēpošanas kūrortu

Paradiski ir otrs lielākais kalnu slēpošanas reģions Francijā. Reģions savieno Les Arcs un La Plagne slēpošanas kūrortus. Kopējais slēpošanas trases garums ir 425 km, no tām 5% aizņem zaļās trases, 54% zilās trases, 28% sarkanās trases un 13% aizņem melnās trases. Paradiski darbojas Vanoise Express pacēlājs, kas ir lielākais pacēlājs pasaulē, tas vienlaicīgi spēj pārvadāt 200 cilvēkus. Šis pacēlājas savieno Les Arcs un La Plagne kūrortus. Abas šīs daļas ir tik lielas, ka braucienam ieteicams ierēķināt veselu dienu. La Plagne kūrorts ir daudzveidīgāks un paredzēts gan mierīgai ģimenes slēpošanai, gan tiem,kam patīk kilometriem garas trases. La Plagne 56% aizņem zilās trases, gar tām paralēli atrodas sarkanās un melnās trases. Les Arcs atradīsiet tehniski sarežģītākas trases.

Valūta

Eiro

Elektrība

220 V, pārveidotājs nav nepieciešams

Laika starpība

-1 stunda, ja Latvijā ir 11:00, tad Paradiski ir 10:00

Dzeramnauda

Restorānos un kafejnīcās ir pieņemts atstāt dzeramnaudu 10 līdz 15% apmērā no čeka summas. Viesnīcās dzeramnauda nav obligāta,  savukārt taksometra šoferiem parasti atstāj dzeramnaudu 10% apmērā.

Laika apstākļi šobrīd - Francija, Paradiski
weather
Dienā
weather
Naktī
Vidējā gaisa temperatūra dienā (°C)
0°C
-1°
JAN
-1°
FEB
+4°
MAR
+9°
APR
+16°
MAI
+24°
JŪN
+27°
JŪL
+26°
AUG
+21°
SEP
+13°
OKT
+4°
NOV
+1°
DEC
Vidējā gaisa temperatūra naktī (°C)
0°C
-6°
JAN
-6°
FEB
-4°
MAR
-2°
APR
+6°
MAI
+11°
JŪN
+12°
JŪL
+12°
AUG
+10°
SEP
+5°
OKT
-2°
NOV
-6°
DEC