Paradīze ikvienam kalnu slēpošanas cienītājam!

Trīs ielejas ir katra slēpošanas cienītāja sapnis, kopējais trašu garums ir 600 km,kas sevī ietver vairāk kā 300 slēpošanas trases. Visas trases ir savstarpēji savienotas, turklāt nebūs jāgaida garās rindās pie pacēlājiem, jo to slēpošanas kūrortā netrūkst. Šis pasaulslavenais kūrorts ietver sevī trīs kalnu slēpošanas kūrortus : Meribela, Kurševela un Valtoransa, kā arī divpadsmit Alpu ciematus. Trīs ielejas ir slēpošanas reģions,kas neatstās vienaldzīgos, tas izceļas ar lielu trašu un ainavu daudzveidību, kas iepriecinās gan pieredzējušos, gan iesācējus uz kalna. Saliec ceļasomā siltās drēbes un dodies baudīt ziemas priekus!

  • Diemžēl pēc ievadītajiem parametriem nekas netika atrasts

Foto galerija

Priekšstatījums

Fakti par Trīs ielejām

Par slēpošanas kūrortu

Kopējais trašu garums ir 600km. 150 km no kopējā trašu garuma aizņem ‘’melnā’’ trase, 250 km videājas sarežģītības treses un 200 km vieglās trase. Par populārāko tiek atzīta Courchevel trase. Kopumā Trīs ielejās darbojas 200 pacēlāju. Courchevel trasē darbojas funikulieris, kas spēj vienlaicīgi uzvest 150 pasažierus. Snovborda cienītājus Courchevel trasē gaida Ziemeļaustrumu orientācijas parks, kura platums ir līdz 120m, bet garums 600m. Trasē ir arī half-pipe un bērnu pipe. Snovborda iespējas Trīs ielejās ir vienlīdz labas gan ekspertiem, gan iesācējiem. Kūrorts piedāvā arī virkni citas atpūtas iespējas. Šeit atradīsiet ekskluzīvus nakts klubus un restorānus, ledus halles, baseinus, fitnesa centrus un kino. Ir iespējams arī doties lidojumā ar gaisa balonu.

Elektrība

Elektrības spriegums ir 220 V , pārveidotājs nav nepieciešams

Telefons

Zvanot no Latvijas uz Trīs ielejām, tālruņa kods ir + 33 un tālruņa numurs

Nauda

Eiro. Vairumā viesnīcu,veikalu un restorānu ir iespējams norēķināties ar elektroniskajām maksājuma kartēm

Veikalu darba laiks

Slēpošanas reģionos veikali strādā no 9.00 līdz 12.00 un no 15.00 līdz 19.00, svētdienās un pirmdienās veikali ir slēgti.

Dzeramnauda

Tradicionāli viesmīlim atstāj apmēram 5-10% no rēķina summas, atkarībā no apkalpošanas kvalitātes

Vakcinācija

Nav noteikta obligāta vakcinēšanās vajadzība. Savukārt,ja ir nepieciešama medicīniskā palīdzība ir jāvēršas pie viesnīcas administrācijas,lai tā izsauktu ārstu.

Transports

Kūrortā kursē bezmaksas autobuss, kas nogādā slēpotājus pie pacēlājiem. Pieejami arī taksometra pakalpojumi.

Der zināt..

  • Pat ja laiks ir apmācies,der atcerēties,ka kalnos saule tik un tā ir spēcīga,tādēļ nepieciešams valkāt saulesbrilles un lietot aisargkrēmus. 
  • Bērniem slēpojot obligāti ir nepieciešama ķivere
  • Savas mantas neatstājiet bez uzraudzības,jo arī kalnos mēdz notikt zādzības. Naudu, vērtslietas un pasi ieteicams glabāt viesnīcas seifā.
Laika apstākļi šobrīd - Francija, Trīs ielejas
weather
Dienā
weather
Naktī
Vidējā gaisa temperatūra dienā (°C)
0°C
JAN
+2°
FEB
+5°
MAR
+8°
APR
+12°
MAI
+15°
JŪN
+18°
JŪL
+19°
AUG
+14°
SEP
+10°
OKT
+4°
NOV
+1°
DEC
Vidējā gaisa temperatūra naktī (°C)
0°C
-4°
JAN
-3°
FEB
MAR
+3°
APR
+7°
MAI
+9°
JŪN
+11°
JŪL
+11°
AUG
+8°
SEP
+5°
OKT
NOV
-3°
DEC