Pārbaudi savus spēkus Štubajtāles ielejā!

Neustifta ir kalnu kūrorts Štubajtāles ielejā. Par īpaši iekārojamu galamērķi to padara fakts, ka Neustifta atrodas tikai 18km attālumā no slavenā Štubaja ledāja, kas ir īsta paradīze ziemas prieku cienītājiem. Kūrortā un tā apkārtnē atrodas 26 dažādu grūtības pakāpju trases, nodrošinot vēlamo gan iesācējam, gan jau pieredzējušam braucējam. Pēc nogurdinošanas dienas uz kalna, iespējams atpūsties iekštelpu baseinā, boulingā vai kādā citā atpūtas vietā, ko apmeklētāju labsajūtai ir sarūpējusi Neustifta.

  • Diemžēl pēc ievadītajiem parametriem nekas netika atrasts

Foto galerija

Priekšstatījums

Fakti par Neustift

par slēpošanas kūrortu

Štubajtāles ielejā atrodas mazais, taču popularitāti ieguvušais Neustifta kūrorts. Popularitās tas kļuvis pateicoties Štubaja ledājam, kas atrodas 18 km attālumā no kūrorta. 

Slēpošanas sezona kūrortā ir visu gadu. Kopumā kūrorta tuvumā ir pieejamas 26 trase (1750 līdz 3210m augstumā). Visas trases pieejamas no novembra līdz maijam, savukārt vasarā darbojas septiņas trases. Neustift kūrortam piekļaujas arī Elferas slēpošanas trase, kas ir 7 km gara. 

Neustifta kūrortu veido vairāki ciemati, nozīmīgākie ir Kampela, Nedera un Neištiftdorfa. Kalnu slēpošanas zonas ir interesantas ar nogāžu daudzveidību, kas atbilst dažādiem sagatavotības līmeņiem. Vissarežģītākā ir Fernau Mauer trase, kas ir 4km gara, savukār visgarākā ir Wilde Grub'n, kas ir 10km gara. 

TĀLRUNIS

Zvanot no Latvijas 00 43 + tālruņa numurs.

LAIKA STARPĪBA

-1
Ja Latvijā ir 12:00, Neištiftā ir 11:00.

VALŪTA

Eiro

Laika apstākļi šobrīd - Austrija, Neustift
weather
Dienā
weather
Naktī
Vidējā gaisa temperatūra dienā (°C)
0°C
-3°
JAN
-5°
FEB
-2°
MAR
APR
+6°
MAI
+8°
JŪN
+11°
JŪL
+11°
AUG
+8°
SEP
+5°
OKT
-1°
NOV
-3°
DEC
Vidējā gaisa temperatūra naktī (°C)
0°C
-7°
JAN
-9°
FEB
-7°
MAR
-4°
APR
MAI
+2°
JŪN
+5°
JŪL
+5°
AUG
+3°
SEP
OKT
-4°
NOV
-6°
DEC