Populārais Lido di Jesolo kūrorts atrodas 30 km attālumā no Venēcijas, tam raksturīgs paaugstināts komforta līmenis, kā arī labvēlīgi dabas apstākļi: Аlpu kalni aizsargā šo kūrortu no spēcīgiem vējiem un, respektīvi, tāpēc nav augstu viļņu. Kūrortā Jūs gaida tīra, dzidra, itin sekla jūra, kas ļauj bērniem izbaudīt drošas peldes, kā arī pludmales ar zeltītām, maigām smiltīm. Peldēšanās sezona kūrortā ilgst no maija līdz septembra beigām, turklāt jāpiebilst, ka karstākajos vasaras mēnešos ūdens temperatūra seklajās jomās sasniedz pat +30 С atzīmi. Kā vēl vienu kūrorta priekšrocību var pieminēt labo viesnīcu lokāciju – tās izrindojušās gar jūru, bet blakus tām atrodas dažādi veikali, kafejnīcas, restorāni un picērijas. Pat no vistālākās Lido di Jesolo viesnīcas līdz jūrai nav vairāk par 200-300 m. Jāpiezīmē, ka pirmās līnijas viesnīcas iziet tieši uz pludmali, un no otrās līnijas viesnīcām tās šķir diezgan šaurs ceļš. Galvenā transporta automaģistrāle iet gar kūrortu (nešķērsojot to), tāpēc tās trokšņi un automobiļu izplūdes gāzes atpūtniekus netraucē un, galvenais, nav jāsatraucas par bērniem, kuri izgājuši pastaigāties bez vecākiem.

Lūdzu uzgaidiet
Diemžēl pēc ievadītajiem parametriem nekas netika atrasts
Zvaigznes: min 1 zv.
  • Diemžēl pēc ievadītajiem parametriem nekas netika atrasts

Foto galerija

Priekšstatījums

Fakti par kūrortu Lido Di Jesolo

Atpūtu Lido di Jesolo kūrortā raksturo ne vien augsts apkalpošanas līmenis un izsmalcinātā itāļu ēdienu kultūra, bet arī plaša izvēle dažādām izklaidēm, kuras tiek piedāvātas jebkura vecuma un interešu atpūtniekiem. Tūristi var doties braucienos pa jūru, apmeklēt vindsērfinga un jāšanas skolas, kartinga stadionu, boulinga zāles, lunaparku "New Jesolandia" un ūdensatrakciju parku "Aqualandia", kurš piecas reizes novērtēts kā labākais Itālijā.

Kūrorta centrālā iela aizvijas gar krastu 14 km garumā. Vakaros uz tās valda īpaša gaisotne: iedegas diskotēku un naktsklubu ugunis, atpūtnieki apmeklē bārus, kafejnīcas un restorānus, lai jauki pavadītu laiku labā kompānijā, izjustu itāļu vīnu jaukās garšas īpatnības un nobaudītu burvīgo itāļu saldējumu. Lielāko daļu minēto izklaides vietu slēdz tikai tad, kad projām ir devies pēdējais klients. Arī suvenīru tirgotavas, nelielie boutique veikaliņi un supermārketi ir atvērti līdz vēlai vakara stundai.
Protams, vērts pieminēt, ka no kūrorta nav tālu līdz tādām pilsētām, kā, piemēram, Venēcija, Verona, Paduja, Vičenca, un tas, bez šaubām, vēlreiz runā par labu kūrortam – vien trīs stundas un tūrists jau ir Florencē vai Milānā! 

 Atpūšoties kūrortā kopā ar bērniem, noteikti aizbrauciet uz Gardas ezeru, pie kura atrodas milzīgais, Itālijā lielākais atrakciju un izklaides tematiskais parks "Gardaland", kurš ne ar ko neatpaliek no slavenajiem "Disneyland" parkiem.

Jūs noteikti iejūsmos jautro atrakciju daudzveidība – "Gardaland” ir lieliska vieta, kur ģimenei kopā pavadīt brīnišķīgu dienu. 

Laika apstākļi šobrīd - Itālija, Lido Di Jesolo
weather
Dienā
weather
Naktī
Vidējā gaisa temperatūra dienā (°C)
0°C
+4°
JAN
+6°
FEB
+9°
MAR
+13°
APR
+18°
MAI
+21°
JŪN
+24°
JŪL
+24°
AUG
+21°
SEP
+15°
OKT
+9°
NOV
+5°
DEC
Vidējā gaisa temperatūra naktī (°C)
0°C
+1°
JAN
+2°
FEB
+4°
MAR
+9°
APR
+12°
MAI
+16°
JŪN
+18°
JŪL
+18°
AUG
+15°
SEP
+10°
OKT
+5°
NOV
+2°
DEC
Vidējā ūdens temperatūra (°C)
0°C
+12°
JAN
+10°
FEB
+11°
MAR
+13°
APR
+18°
MAI
+22°
JŪN
+25°
JŪL
+26°
AUG
+23°
SEP
+20°
OKT
+16°
NOV
+14°
DEC
Saulainas dienas (skaits mēnesī)
23
JAN
22
FEB
23
MAR
17
APR
20
MAI
19
JŪN
22
JŪL
22
AUG
21
SEP
21
OKT
19
NOV
21
DEC