Sardīnija

Sardīnijas salas austrumu piekrastē – uz dienvidiem no Olbijas pilsētas starptautiskās lidostas – atrodas reģions ar apbrīnojamām dabas ainavām: gleznaini zvejnieku ciematiņi, kurus šķir sniegbaltu smilšu pludmales, krasta klintis ar noslēpumainām alām un grotām, mājīgi un ainaviski līcīši. Šī salas daļa izceļas ar īpašu, neatkārtojamu burvību. Tā kļuvusi tūristu un atpūtnieku iecienīta ne vien dēļ brīnumskaistās dabas un Vidusjūrai raksturīgās augu valsts, bet arī tamdēļ, ka viesnīcas piedāvā demokrātiska līmeņa cenas. Šī reģiona lielākais kūrorts ir Santeodoro (San-Teodoro), kas atrodas vien 30 minūšu braucienā no Olbijas pilsētas starptautiskās lidostas, bet vēl nedaudz tālāk uz dienvidiem atrodas Budoni, Agrusto un Orozeji kūrortpilsētiņas, kas populāras ar savām Club tipa viesnīcām, brīnišķīgām pludmalēm.

Lūdzu uzgaidiet
Diemžēl pēc ievadītajiem parametriem nekas netika atrasts
Zvaigznes: min 1 zv.
  • Diemžēl pēc ievadītajiem parametriem nekas netika atrasts

Foto galerija

Priekšstatījums

Fakti par Sardīnijas kūrortiem

Kostasmeralda

Sardīnijas salas ziemeļu piekraste – sniegbaltas pludmales, kuras apskalo tīrie Tirēnu jūras ūdeņi, un krāšņi, zaļu mežu klāti kalni. Viens no populārākajiem un dārgākajiem Eiropas kūrortiem atrodas tieši Sardīnijas ziemeļu piekrastē – tas ir Kostasmeraldas (Costa Smeralda jeb Smaragda krasts) kūrorts, kuru veido četras kūrortpilsētiņas un kurā ir pilnīgi viss, lai apmierināti justos pat visprasīgākie, „vissmalkākie” tūristi.

Atpūšas Kostasmeraldas kūrortā arī tieši sardu stilā – pilnīgi relaksēti un saskaņā ar dabu. Starp citu, tūristi, kas vēlas brīvo laiku pavadīt aktīvi, kūrortā atradīs visu nepieciešamo, lai nodarbotos ar daivingu, dziļūdens makšķerēšanu, izjādēm, sērfingu utt.

Portorotondo un Portočervo

Greznas viesnīcas un restorāni ar ekskluzīviem interjeriem, moderni un elitāri naktsklubi un ultramūsdienīgas diskotēkas, brīnišķīgi SPA centri, privātu helikopteru laukumi, ļoti bagātu cilvēku jahtu piestātnes, kā arī golfa laukumi gaida tūristus, kuri spēs pilnā mērā novērtēt kūrorta galveno centru – Portorotondo (Porto Rotondo) un Portočervo (Porto Cervo) – vienreizīgumu un krāšņumu. Šo pilsētiņu arhitektūra un ainavas ir slavenu arhitektu veidotas tieši Sardīnijai raksturīgajā seno sardu stilā.

 

Laika apstākļi šobrīd - Itālija, Sardīnija
weather
Dienā
weather
Naktī
Vidējā gaisa temperatūra dienā (°C)
0°C
+14°
JAN
+15°
FEB
+17°
MAR
+20°
APR
+23°
MAI
+28°
JŪN
+31°
JŪL
+31°
AUG
+28°
SEP
+24°
OKT
+19°
NOV
+15°
DEC
Vidējā gaisa temperatūra naktī (°C)
0°C
+7°
JAN
+7°
FEB
+9°
MAR
+10°
APR
+14°
MAI
+18°
JŪN
+20°
JŪL
+20°
AUG
+19°
SEP
+15°
OKT
+12°
NOV
+8°
DEC
Vidējā ūdens temperatūra (°C)
0°C
+14°
JAN
+13°
FEB
+14°
MAR
+15°
APR
+17°
MAI
+20°
JŪN
+23°
JŪL
+24°
AUG
+23°
SEP
+21°
OKT
+18°
NOV
+15°
DEC
Saulainas dienas (skaits mēnesī)
17
JAN
15
FEB
17
MAR
17
APR
22
MAI
24
JŪN
29
JŪL
26
AUG
22
SEP
20
OKT
16
NOV
16
DEC
Saņemt piedāvājumu Atvērt