Korfu

Šis pārsteidzošais zemeslodes stūrītis vilina ar īpašu, fantastiskas dabas ieskautu atmosfēru, kur blakus sadzīvo kā mierpilna atpūta, tā arī dzīvespriecīga jautrība. Šeit jūs gaida viesmīlība un vietējo iedzīvotāju muzikālais temperaments, tīra jūra, lieliskas pludmales un maigs klimats. Leģendārā, sengrieķu dzejnieku slavētā Korfu sala, Jonijas jūras apskalota atrodas Grieķijas ziemeļrietumos. Skaisto ainavu un pasakainās dabas dēļ to ne velti dēvē par „mazo paradīzi”. Sala slīgst olīvkoku un citrusu dārzu zaļumā, šeit ir kalni un līdzenumi, klinšaini krasti un zelta smilšu pludmales, ūdensputniem pilnas lagūnas, ezeri un gleznainas upes. Robotā krasta līnija slēpj neskaitāmus līčus un grotas, akmeņainas un smilšainas pludmales, ziediem klātas kalnu nogāzes. Jonijas jūras dzirdais smaragdkrāsas ūdens iekrāso salu romantiskā noskaņā un rada neaizmirstamu iespaidu. Šī ir vienīgā vieta Grieķijā, kur aug mazais ķīniešu apelsīns, saukts par kumkuatu, un no kura šeit tiek vārīts garšīgs ievārījums un gatavots liķieris. Noteikti jānogaršo arī vietējie vīni, kas slavēti jau kopš Homēra laikiem un tiek ražoti ierobežotā daudzumā.

Lūdzu uzgaidiet
Diemžēl pēc ievadītajiem parametriem nekas netika atrasts
Zvaigznes: min 1 zv.
  • Diemžēl pēc ievadītajiem parametriem nekas netika atrasts

Foto galerija

Priekšstatījums

Fakti par kūrortu

Tūrisms Grieķija. Korfu.

Atpūta uz šīs brīnišķīgās grieķu salas ar ideālu, maigu klimatu, ir īpaši komfortabla. Saules maigie stari, piekrastes viļņu šalkas, kupli zaļumi (Korfu s. – viena no zaļākajām Grieķijas salām), vietējo iedzīvotāju viesmīlība – tas viss padara tūres uz Korfu par īpaši populārām tūristu vidū no daudzajām valstīm. Tas ir mūsdienīgs Eiropas nozīmes kūrorts, ar attīstītu infrastruktūru un augstu apkalpošanas līmeni.

Izglītojošā Grieķija. Korfu.

Atpūta šeit ir īpaši pievilcīga cilvēkiem, kuri interesējas par vēsturi: tās arheoloģiskie pieminekļi, muzeji un baznīcas ir bagātākais valsts vēsturiskais un kultūras mantojums. Tieši Korfu kļuva par „strīda ābolu” Peloponesas karā 432. g. p.m.ē. starp spartiešiem un atēniešiem. Bet pirms tam, kad tā savienojās ar Grieķiju, tā piedzīvoja daudzus ārzemju iebrukumus: bizantieši, venēcieši, Francijas republikāņi, briti, - visi viņi centās uzstādīt uz salas savus noteikumus. Tieši tāpēc, šodien Korfu ir viduslaiku piemineklis zem klājas debess, tik harmoniski apvienojošs sevī dažādu kultūru arhitektūras pieminekļus.

Sportiskā Grieķija. Korfu.

Atpūta uz šīs salas ir pievilcīga arī aktīva dzīvesveida piekritējiem. Golfs, teniss, pludmales volejbols... sala ne reizi vien kļuva par visaizraujošāko sacīkšu un sacensību liecinieku, tik bieži notiekošo šeit vasaras sezonā.

Vai jūs gribat atrauties no ikdienības un rutīnas? Vai vēlaties izbaudīt grieķu tradicionālo viesmīlību, dabas unikālo skaistumu, jūras tīrību, karsto sauli un tajā pašā laikā redzēt daudz interesantā? Vai jūs sapņojat pavadīt brīvlaiku vai atvaļinājumu gleznainajā grieķu salā? Laipni lūgti uz Korfu salu (Kerkira), kur vēsture un mūsdienas ir saplūdušas kopā. Kur ir tik viegli noticēt un sajust: dzīve ir burvīga!

Laika apstākļi šobrīd - Grieķija, Korfu
weather
Dienā
weather
Naktī
Vidējā gaisa temperatūra dienā (°C)
0°C
+14°
JAN
+14°
FEB
+16°
MAR
+19°
APR
+24°
MAI
+29°
JŪN
+32°
JŪL
+32°
AUG
+27°
SEP
+23°
OKT
+19°
NOV
+15°
DEC
Vidējā gaisa temperatūra naktī (°C)
0°C
+5°
JAN
+5°
FEB
+7°
MAR
+10°
APR
+14°
MAI
+18°
JŪN
+20°
JŪL
+20°
AUG
+17°
SEP
+14°
OKT
+10°
NOV
+7°
DEC
Vidējā ūdens temperatūra (°C)
0°C
+14°
JAN
+14°
FEB
+14°
MAR
+16°
APR
+18°
MAI
+21°
JŪN
+23°
JŪL
+24°
AUG
+23°
SEP
+21°
OKT
+18°
NOV
+14°
DEC
Saulainas dienas (skaits mēnesī)
18
JAN
16
FEB
19
MAR
18
APR
23
MAI
26
JŪN
27
JŪL
27
AUG
21
SEP
19
OKT
14
NOV
13
DEC