Slavenību cienīga atpūta Francijas kalnos!

Tignes ir īsta franču burvība. No rīta var nopirkt svaigus kruasānus un bagetes franču maiznīcā, pa dienu laisties lejā pa sakoptām, garām, spožām trasēm. Vakarā var baudīt franču gardumus neskaitāmos restorānos, apmeklēt mazus suvenīru veikalus, veldzēties baseinos un jaunieši var apmeklēt jautrus bārus un deju klubus. Te ir īsta augstas klases atpūta, nezaudējot maza ciemata burvību. Tignes sauc arī par vissportiskāko no kūrortiem - tā ir vieta īstiem slēpotājiem.

  • Diemžēl pēc ievadītajiem parametriem nekas netika atrasts

Foto galerija

Priekšstatījums

Fakti par Tignes

Par slēpošanas kūrortu

Tignes kūrorts ir viens no kūrortiem Trīs Ielejās, kas savā starpā savieno vairāk nekā 600km trašu, padarot to par lielāko slēpošanas zonu pasaulē. Pieejams plašs trašu skaits iesācējiem, tai skaitā 5 pacēlāji tieši zema līmeņa slēpotājiem. Attīstītākā līmeņa slēpotājiem pieejamas neskaitāmas trases, vairākas īpaši grūtas melnās trases, ātri pacēlāji, moguļi un sacensību trases.

Pilsētiņa piedāvā plašu izklaižu klāstu ar neskaitāmiem restorāniem, bāriem, deju klubiem, veikaliņiem un viegliem savienojumiem uz blakus esošajām Trīs Ieleju pilsētiņām. Garlaicīgi nebūs nevienam un nekad.

Tālrunis

Zvanot no Latvijas 00 33 + tālruņa numurs.

Laika starpība

Vienas stundas laika starpība atpakaļ. Ja Latvijā ir 12:00, Francijā ir 11:00.

Valūta

Eiro

Laika apstākļi šobrīd - Francija, Tignes
weather
Dienā
weather
Naktī
Vidējā gaisa temperatūra dienā (°C)
0°C
+6°
JAN
+8°
FEB
+13°
MAR
+15°
APR
+21°
MAI
+24°
JŪN
+27°
JŪL
+26°
AUG
+21°
SEP
+17°
OKT
+10°
NOV
+6°
DEC
Vidējā gaisa temperatūra naktī (°C)
0°C
-3°
JAN
-3°
FEB
+1°
MAR
+3°
APR
+8°
MAI
+11°
JŪN
+13°
JŪL
+12°
AUG
+9°
SEP
+5°
OKT
NOV
-3°
DEC