Iejūties gleznainā kalnu burvībā!

Austrijas pilsētiņa, kuras nosaukums tulkojumā nozīmē “Celle uz ezera”, atrodas gleznainajos Austrijas Alpos atrodas blakus tā dēvētajam Eiropas sporta reģionam, ko veido vairāk nekā 80 slēpošanas trases 130 km garumā. Nobraucienu daudzveidība nodrošina ziemus priekus gan iesācējiem, gan pieredzējušiem slēpotājiem un snovbordistiem, kurus vilina melno trašu adrenalīns. Savukārt skaistā vecpilsēta ar skatu uz ainavisko kalnu ezeru vakaros piedāvā jautru uzdzīvi tās krodziņos un restorānos.

  • Diemžēl pēc ievadītajiem parametriem nekas netika atrasts

Foto galerija

Priekšstatījums

Fakti par Zell am See

Par slēpošanas kūrortu

Cellamzē tiek slavēta par tās labi sakoptajām kalnu slēpošanas trasēm, kuru kopgarums sasniedz 77 km. Turklāt, trases pārsvarā ierīkotas tā, lai slēpotāji viens otram netraucētu. Trases kalnu nogāzēs galvenokārt paredzētas slēpotājiem ar vidēja sagatavotības līmeņa slēpošanas prasmēm (27 km zilo trašu). Piemērotas trases kūrortā atradīs arī iesācēji (25 km) un profesionāļi (25 km). Distanču slēpošanas cienītājiem ierīkotas labas un garas trases 40 km kopgarumā. Un vēl, Cellamzē ir radīti teicami apstākļi snovbordistiem.

Kūrortā veiksmīgi izplānota ir arī pacēlāju sistēma (pavisam 30 pacēlāji). Viens atrodas pašā Šutdorfas centrā, blakus nozīmīgākajām viesnīcām, otrs – praktiski tieši pie Cellamzē gājēju zonas, bet trešais, Šmittenhē funikulieris, kam ir arī vislielākā slēpotāju ietilpība, atrodas 5-7 minūšu brauciena attālumā no centra.

Tālrunis

Zvanot no Latvijas 00 43 + tālruņa numurs.

Laika starpība

Vienas stundas laika starpība atpakaļ. Ja Latvijā ir 12:00, Cellamzē ir 11:00.

Valūta

Eiro

Laika apstākļi šobrīd - Austrija, Zell am See
weather
Dienā
weather
Naktī
Vidējā gaisa temperatūra dienā (°C)
0°C
JAN
+3°
FEB
+9°
MAR
+14°
APR
+19°
MAI
+22°
JŪN
+23°
JŪL
+23°
AUG
+18°
SEP
+14°
OKT
+6°
NOV
+1°
DEC
Vidējā gaisa temperatūra naktī (°C)
0°C
-7°
JAN
-5°
FEB
-1°
MAR
+3°
APR
+7°
MAI
+11°
JŪN
+12°
JŪL
+12°
AUG
+9°
SEP
+5°
OKT
NOV
-5°
DEC