Izbaudi slēpošanu vienā no populārakajiem Austrijas kalnu kūrortiem!

Mairhofena ir viens no Austrijas kalnu kūrortu līderiem. Atrodoties četru kalnu ieleju savienojuma vietā, tā ir īpaši labi piemērota kalnu slēpošanai - gan iesācējiem, gan slēpotājiem ar pieredzi. No šejienes var piekļūt arī Hinterluksas ledājam, kas tiek dēvēts par vienu no interesantākajām slēpošanas vietām Alpos. Savukārt adrenalīna cienītāji var izmēģināt slaveno “harakiri” nobraucienu.

  • Diemžēl pēc ievadītajiem parametriem nekas netika atrasts

Foto galerija

Priekšstatījums

Fakti par Mayrhofen

Par slēpošanas kūrortu

Mairhofena ietilpst populārāko Austrijas kūrortu skaitā. Šis sporta kūrort centrs pamatā orientējas tikai uz kalnu slēpošanas faniem, jo kūrortā savienojas četras šauras ielejas, no kurām visatpazīstamākā ir Tuksertāles ieleja ar savu slaveno Hintertuksas ledāju. Mairhofena sniedz dažādas iespējas slēpošanai trijos slēpošanas reģionos: Ahornā (iesācējiem kalnu slēpošanā), Penkenā (vidēji prasmīgiem slēpotājiem) un uz Hintertuksas ledāja (pēc speciālistu novērtējuma tur atrodas visinteresantākās ledāju trases Austrijā).

Mairhofenas kūrortā slēpotājiem pieejamas visdažādākās sarežģītības pakāpes un garuma trases, ir pacēlāji, kuri atrodas gluži vai blakus viesnīcām.

Tālrunis

Zvanot no Latvijas 00 43 + tālruņa numurs.

Laika starpība

-1
Ja Latvijā ir 12:00, Meierhofenā ir 11:00.

Valūta

Eiro

Laika apstākļi šobrīd - Austrija, Mayrhofen
weather
Dienā
weather
Naktī
Vidējā gaisa temperatūra dienā (°C)
0°C
-3°
JAN
-4°
FEB
-2°
MAR
APR
+6°
MAI
+10°
JŪN
+12°
JŪL
+12°
AUG
+8°
SEP
+5°
OKT
-1°
NOV
-3°
DEC
Vidējā gaisa temperatūra naktī (°C)
0°C
-8°
JAN
-8°
FEB
-7°
MAR
-5°
APR
+1°
MAI
+4°
JŪN
+6°
JŪL
+6°
AUG
+3°
SEP
OKT
-5°
NOV
-7°
DEC