Dodies uz slēpotāju un snovbodristu paradīzi!

Išgla ir viens no labākajiem un tādēļ - populārākajiem Austrijas slēpošanas kūrortiem. Enerģiska, allaž dzīvespriecīga vieta, kur trašu kopējais garums pārsniedz 300 km. Dažādu sarežģītības pakāpju nobraucieni un īpaši snovbordistu parki, moderna un ātra pacēlāju sistēma, kā arī plašas atpūtas iespējas pašā tiroliešu ciematā. Lieliskas brīvdienas austriešu gaumē garantētas!

  • Diemžēl pēc ievadītajiem parametriem nekas netika atrasts

Foto galerija

Priekšstatījums

Fakti

Par slēpošanas kūrortu

21. gs. sākumā Išgla ar plašo sportisko aktivitāšu piedāvājuma spektru kļuva par īstenu kalnu slēpotāju un snovbordistu meku. Slēpošanas iespējas objektīvi nodrošina sezonas ilgums no decembra līdz maijam, reljefa lielā augstumu starpība – 1400 līdz 2872 m, kā arī 230 km kopgarumā ierīkotās kalnu slēpošanas trases – gan iesācējiem, gan pieredzējušiem slēpotājiem. To skaitā 38 km zilo, 127 km daudzveidīgu sarkano un 45 km melno trašu. Centrālais slēpošanas rajons ir Idalpu (2311 m) starp kalnu iedobe.

Nav mazsvarīgi, ka kūrortā ir gan plašas, mežiem apaugušas, gan no meža brīvas nogāzes. Šeit vienmērīgi izvietotas 3 zemākas trošu ceļu stacijas, no kurām atpūtnieki var nokļūt uz galveno slēpošanas zonu. Vienu staciju ar galveno slēpošanas zonu savieno tunelis, kas aprīkots ar slīdceliņu-eskalatoru. Kopumā kūrortā ir 42 mūsdienīgi pacēlāji.

Ekstremālās slēpošanas entuziastus gaida elpu aizraujoši "bezceļa” nobraucieni. Bet distanču slēpotājiem noteikti patiks lieliski koptās līdzenuma trases 48 km kopgarumā. Savukārt snovbordistiem ierīkots viens no Eiropā lielākajiem Fun parkiem ar apgaismotām trasēm, half-pipe 90 m garumā un mūzikas pavadījumu. Kūrortā darbojas kalnu slēpošanas un slēpošanas skolas, arī bērniem.

Tālrunis

Zvanot no Latvijas 00 43 + tālruņa numurs.

Laika starpība

-1
Ja Latvijā ir 12:00, Išglā ir 11:00.

Valūta

Eiro

Laika apstākļi šobrīd - Austrija, Ischgl
weather
Dienā
weather
Naktī
Vidējā gaisa temperatūra dienā (°C)
0°C
+2°
JAN
+2°
FEB
+4°
MAR
+7°
APR
+13°
MAI
+16°
JŪN
+18°
JŪL
+18°
AUG
+14°
SEP
+11°
OKT
+5°
NOV
+2°
DEC
Vidējā gaisa temperatūra naktī (°C)
0°C
-7°
JAN
-7°
FEB
-4°
MAR
-1°
APR
+3°
MAI
+7°
JŪN
+8°
JŪL
+9°
AUG
+5°
SEP
+2°
OKT
-3°
NOV
-6°
DEC