Slēpo un atpūties lieliskā Alpu kūrortā!

Livinjo ir viens no vislabāk aprīkotajiem slēpošanas kūrortiem Alpos, kas piedāvā plašu trašu izvēli gan pieredzējušiem slēpotājiem, gan ģimenēm un iesācējiem. Īpašā atrašanās vieta Livinjo ziemas prieku baudītājiem nodrošina vairāk saulaino dienu nekā citviet. Turklāt šo galamērķi ir vērts izvēlēties kaut vai tikai brīnumgardās un daudzveidīgās Lombardijas virtuves dēļ! Kūrorts atrodās beznodokļu zonā un piedāvā īpaši pievilcīgas cenas.

  • Diemžēl pēc ievadītajiem parametriem nekas netika atrasts

Foto galerija

Priekšstatījums

Fakti par Livinjo

Par slēpošanas kūrortu

Livigno būs lieliska atpūtas vieta,ne tikai tiem,kas vēlas izbaudīt slēpošanas priekus, bet arī atpūtniekiem,kas vēlas baudīt svaigo Alpu gaisu, siltu pavasara sauli un aizraujošu naktsdzīvi. Kūrorts ir piemērots gan iesācējiem, gan arī braucējiem ar pieredzi. Pēc elpu aizraujošas dienas uz kalna, atvilkt elpu un uzkrāt spēkus nākamajai dienai varēsiet kafejnīcās un bāros, kā arī doties izklaidēties un kādu no vietējiem klubiem vai diskotēkām. Livigno būs īsta paradīze arī tiem,kas mīl iepirkties, jo pilsēta atrodas beznodokļu zonā. 

Kūrorts piedāvā fantastiskas iespējas slēpošanā un snovošanā. Trašu kopgarums pārsniedz 110 km; slēpotāju un snovbordistu ērtībām – 18 bugeļu un 7 krēslu pacēlāji. Kopā Livigno piedāvā 78 trases, tajā starpā zilās, sarkanās un melnās. Trases vienmēr tiek uzturētas ideālā kārtībā, darbojas sniega lielgabali. Sezona sākas decembrī un beidzas aprīlī. Trases minimālais garums ir 1816 m ,maksimālais trases garums ir  2797 m. 

TĀLRUNIS

Zvanot no Latvijas 00 39 + tālruņa numurs.

LAIKA STARPĪBA

Vienas stundas laika starpība atpakaļ. Ja Latvijā ir 12:00, Livinjo ir 11:00.

VALŪTA

Eiro

Laika apstākļi šobrīd - Itālija, Livinjo
weather
Dienā
weather
Naktī
Vidējā gaisa temperatūra dienā (°C)
0°C
-1°
JAN
+1°
FEB
+4°
MAR
+7°
APR
+13°
MAI
+17°
JŪN
+19°
JŪL
+19°
AUG
+14°
SEP
+11°
OKT
+3°
NOV
-1°
DEC
Vidējā gaisa temperatūra naktī (°C)
0°C
-16°
JAN
-15°
FEB
-9°
MAR
-4°
APR
MAI
+3°
JŪN
+5°
JŪL
+5°
AUG
+1°
SEP
-2°
OKT
-8°
NOV
-14°
DEC