Iepazīsti Portugāļu dabu un vēsturi!

Iztēlojieties vasaru un visbezrūpīgākās brīvdienas, mierīgu jūru ar smilšu pludmali, gardu ēdienu un nosauļojošos atpūtniekus. Lai kur skatītos, visapkārt ir klintis un okeāns. Smaragdzaļš ūdens, baltas smiltis, koši zaļa zāle, dzidri zilas debesis un žilbinošs ēku baltums – viss ir tik spilgtās krāsās, ka pat gribas piemiegt acis. Tā ir Algarve. Kad kaut reizi to ieraudzīsiet, vairs nebūs jautājumu par to, kāpēc šis dienvidu reģions ir tik populārs tūristiem no visas pasaules – ik gadu šeit ierodas pieci miljoni ceļotāju. Faro pilsēta sadala Algarves piekrasti Algarve divās, izteikti atšķirīgās daļās. Rietumu daļas ainava ar fantastisku formu klinšu ieskautiem līčiem un pludmalēm veido pastkaršu cienīgus skatus. Piekrastes eksotiskākās daļas ir Lagos, Armacao de Pera un Albufeira kūrorti, ieskaitot vēsturiskās pilsētas Sagres zemesragu. Rietumu daļā klintis dominē pār smiltīm, tomēr šī reģiona mežonīgās pludmales ir satriecoši skaistas.

Lūdzu uzgaidiet
Diemžēl pēc ievadītajiem parametriem nekas netika atrasts
Zvaigznes: min 1 zv.
  • Diemžēl pēc ievadītajiem parametriem nekas netika atrasts

Foto galerija

Priekšstatījums

Fakti par kūrortiem

Albufeira

Albufeira ir vispopulārākā tūristu vieta Algarvē. Tā atrodas Algarves piekrastes centrā, 46 kilometru attālumā no Faro lidostas. Pēc saviem izmēriem Albufeira ir līdzīga Portimao. Pilsētas centrs atrodas blakus pludmalei, vien divu minūšu gājiena attālumā. Albufeiras apkārtnē atrodas 23 pludmales, kuras vienu no otras atdala stāvas klintis. Kūrorts ir pazīstams ar savu rosīgo naktsdzīvi, lielu bāru, restorānu un diskotēku skaitu, kas piesaista tūkstošiem tūristu. Dažu kilometru attālumā no kūrorta atrodas divi tematiskie parki – ”Zoo Marine“ un ”Crazy World“.

Alvora

Alvora atrodas Portugālē, Algarves rietumu daļā, un piedāvā perfektu tradicionāla zvejnieku ciema burvības un mūsdienīga kūrorta ērtību apvienojumu. Šaurās, norobežotās ieliņas kavējušas pilsētiņas attīstību. Vairākās ielās šobrīd dižojas dzīvās mūzikas bāri un dažādu veidu restorāni. Ciems atrodas izdevīgā vietā, kur dabiskā lagūna savienojas ar jūru. Apmeklētāji var izvēlēties garu, atklātu smilšu pludmali vai arī vairākus nelielus līčus klinšu pakājē.

Karvoeiro

Karvoeiro ir mazs kūrorts 63 kilometru attālumā no Faro lidostas un astoņu kilometru attālumā no Portimao. Tas atrodas uz sarkanām klintīm un ir pazīstams ar smilšainiem līčiem un pludmalēm. Kūrortā dominē zemas ēkas, kas padara šo kūrortu līdzīgu omulīgam ciematam. Īpaši skaista vieta, kur var ērti nokļūt no Karvoeiro, ir Algar Seco, tur var vērot no jūras „augošas” klintis. Kūrorts ir ideāli piemērots mierīgai atpūtai.

Armacao de Pera

Armacao de Pera ir mazs, mierīgs un mūsdienīgs kūrorts, kas atrodas 54 kilometru attālumā no Faro lidostas. Galvenā (un vienīgā) pilsētas iela ir jauka promenāde, kuru rotā mūsdienīgas viesnīcas. Galvenā pludmale vienmēr ir pilna, taču dažus kilometrus uz austrumiem piekraste kļūst tukšāka. Armacao de Pera izceļas ar savām smaržīgo orhideju terasēm, kur var atveldzēties karstā vasaras dienā.

Portimao un Praia da Rocha

Portimao ir otrā lielākā Algarves pilsēta, kas atrodas 70 kilometru attālumā no Faro lidostas. Mūsdienās Portimao ir labi attīstīta, moderna pilsēta, kurā dzīvo apmēram 40000 cilvēku. Visskaistākā pilsētas daļa ir osta un upes krasts. Vairākums modernu viesnīcu atrodas rietumu daļā. Brīnišķīgā, plašā pludmale saucas Praia da Rocha un atrodas trīs kilometru attālumā. Jaunas ģimenes un pāri ir iecienījuši garo pludmales promenādi. Praia da Rocha svarīgākais vēsturiskais piemineklis ir Sv.Katrīnas forts (Fortaleza da Santa Caterina), kas tika uzcelts pirms 300 gadiem. Katru vakaru atpūtnieki piepilda forta terases, lai izbaudītu fantastiskus saulrietus. Lai gan mazs, Praia da Rocha ir loti rosīgs un interesants kūrorts.

Laika starpībA

-2

Tālrunis

00 351 + tālruņa numurs

Valūta

Eiro

 

 

Laika apstākļi šobrīd - Portugāle, Algarve
weather
Dienā
weather
Naktī
Vidējā gaisa temperatūra dienā (°C)
0°C
+16°
JAN
+16°
FEB
+19°
MAR
+20°
APR
+22°
MAI
+25°
JŪN
+28°
JŪL
+28°
AUG
+27°
SEP
+23°
OKT
+19°
NOV
+17°
DEC
Vidējā gaisa temperatūra naktī (°C)
0°C
+8°
JAN
+9°
FEB
+10°
MAR
+11°
APR
+13°
MAI
+17°
JŪN
+19°
JŪL
+19°
AUG
+18°
SEP
+15°
OKT
+12°
NOV
+10°
DEC
Vidējā ūdens temperatūra (°C)
0°C
+17°
JAN
+17°
FEB
+17°
MAR
+17°
APR
+19°
MAI
+21°
JŪN
+23°
JŪL
+23°
AUG
+23°
SEP
+21°
OKT
+20°
NOV
+18°
DEC
Saulainas dienas (skaits mēnesī)
21
JAN
20
FEB
24
MAR
22
APR
24
MAI
28
JŪN
30
JŪL
30
AUG
27
SEP
21
OKT
21
NOV
19
DEC