Ziedu parāde Holandē

Maza Grupa

Iepazīsim Nīderlandi skaistākajā laikā, kad tā piesātināta ar košo ziedu krāsām un smaržām. Šī valsts ir lielākais puķu eksportētājs pasaulē! Amsterdama, kuru tās kanālu dēļ mēdz saukt par “Ziemeļu Venēciju”, ļaus sajust romantisku gaisotni ik uz stūra. Redzēsim, ka ne tikai galvaspilsētā, bet visā valstī ir daudz kanālu, dambju un polderu, jo gandrīz puse teritorijas atrodas zem jūras līmeņa (to čaklie holandieši atkarojuši jūrai). Ainavas papildina vējdzirnavas, kuru viena no funkcijām ir nepārtraukti atsūknēt ūdeni no polderiem. Tāpat šī valsts mums saistās ar gardiem sieriem, koka tupelēm, izciliem jūras braucējiem un slaveniem māksliniekiem.

Izbraukšana Iebraukšana Ilgums Brīvas vietas Cena
16.04.2021 19.04.2021 4 Vairāk kā 6 1290 € Programma
REZERVĒT

Piezīmes:
Grupas vadītāja Ilze Erdmane

Ceļojuma programma

Rīga – Amsterdama – Ziedu parāde – Zaanse Schans - Volendama – Delfta – Hāga - Alsmēra - Keihenhofas parks – Rīga

Vai šis ceļojums ir Tev piemērots?

 • Būs daudz ziedu, kas var izraisīt alerģiju pret ziedputekšņiem (bet vairumā gadījumu alerģijas vietā nodrošina sajūsmu un laimes sajūtu);
 • Ceļojuma laikā paredzēts Amsterdamā apmeklēt ”Sarkano lukturu rajonu”, kas slavens ar liberālu attieksmi pret vieglo narkotiku lietošanu un visdažādākajām izklaidēm...(puritāniska dzīvesveida piekritējiem būs iespēja tā vietā pastaigāties pa citiem pilsētas rajoniem, kur viss ir kā ierasts);
 • Uz viesnīcu no Amsterdamas centra brauksim ar vilcienu.

1.  DIENA, PIEKTDIENA, 16.04. RĪGA – AMSTERDAMA

Plkst. 5:45 tikšanas Rīgas lidostā. 07:45 lidojums Rīga - Amsterdama. Ceļojumu uzsāksim ar Amsterdamas iepazīšanu. Izstaigāsim šīs šarmantās pilsētas centru, šķērsojot neskaitāmos kanālus (to šeit ir 165!). Skatīsim arhitektūru, kas raksturīga tikai Nīderlandei. Dosimies braucienā ar kuģīti pa romantiskajiem pilsētas kanāliem. Amsterdamas kanālu tīkls ir 75km garš, un pār tiem gadsimtu gaitā uzcelti gandrīz 1700 tilti. Elegantās savrupmājas un dzīvojamās baržas kanālos, daudzie divriteņi, slavenie muzeji un dimantu apstrādes tradīcijas – tas viss veido īpašo pilsētas kolorītu. Dienas otrajā pusē brīvais laiks pilsētā, lai paši pēc savas izvēles iegrieztos puķu sīpolu tirgū vai kādā muzejā (neaizmirsīsim par Rembrantu, Van Gogu un citiem izcilajiem māksliniekiem!). Nakts viesnīcā ārpus Amsterdamas centra.

2. DIENA, SESTDIENA, 17.04. ZIEDU PARĀDE – ZAANSE SCHANS  VOLENDAMA – AMSTERDAMA

Viens no gada ievērojamākajiem pasākumiem ir ziedu parāde, kad daudzās platformas un automašīnas ar ziedu kompozīcijām, mūziķiem un dejotājiem mēro 40 km garu ceļu. Skatoties parādi kādā konkrētā vietā, procesija paiet garām apmēram stundas laikā. Ar ziedu kompozīciju palīdzību tiks parādīts, kā izcilu, slavenu, radošu cilvēku izgudrojumi nesuši Nīderlandes vārdu pasaulē. Šīs milzīgās, kustīgās platformas, kas rotātas tūkstošiem dažādu ziedu galviņām, iegūst fantastiskas formas. Pēc parādes dosimies ekskursijā uz Zaanse Schans - slaveno vējdzirnavu brīvdabas muzeju. Kopš 1961. gada te ir brīvdabas muzejs, kur var apskatīt ne tikai vējdzirnavas, bet arī tradicionālās holandiešu mājas. Ap pusdienas laiku brauciens uz Volendamu – nelielo tipisko zvejnieku ciematiņu ar vēsturiskām mājām, kas ļauj iepazīt un sajust piejūras iedzīvotāju dzīves ritmu. Šeit ir vietējo amatnieku izstrādājumu bodītes un foto saloni, kur ietērpjoties vietējā tautastērpā, varēsiet uztaisīt brīnišķīgu bildi! šeit būs iespēja ieturēt gardas pusdienas ar svaigām jūras veltēm, vai nogaršot izcilu vēja zivi, vai siļķu maizi. Vakarpusē atgriezīsimies Amsterdamā, lai apmeklētu “Sarkano lukturu rajonu”, kur uz vēsturisko ēku fona, nakts klubi un citas uzdzīves iestādes vilina ļauties bezrūpīgai atpūtai. Kopā izstaigāsim šī rajona interesantākās vietas, lai uzzinātu par šī rajona vēsturiskā nosaukuma izcelsmi un paši savām acīm redzētu nakts dzīvi šajā rajonā. Šeit arī īpaši muzeji, bāri, veikali un klubi - arī šī ir Amsterdama! Nakts viesnīcā ārpus Amsterdamas centra.

3. DIENA, SVĒTDIENA, 18.04. DELFTA  HĀGA – MADURODAM PARKS

Pēc brokastīm apskatīsim Dienvidholandes provinci Delftu – vienu no Holandes pērlēm. Pilsētas mazie kanāli, izteiksmīgās fasādes, tirgus laukums, Rātsnams un Svētās Agatas klosteris. Šeit dzīvojis un gleznojis Jans Vermērs (slavenās gleznas “Meitene ar pērļu auskaru” autors). Delftā kopš seniem laikiem ražo zili-balto karalisko porcelānu, kuru varēs iegādāties suvenīru veikaliņos. Hāga – pilsēta, kur atrodas Nīderlandes parlaments, valdība, kā arī dzīvo monarhu ģimene. Parlamenta ēka ar vairākiem pagalmiem, Orānijas Vilhelma statuja centrālajā laukumā. Apskatīsim Madurodam parku, kas miniatūrā veidā 1:25 atspogulo Nīderlandes skaistākās vietas, vēsturiskās pilsētas un ēkas. Te pat arī kustīgi vilcienu, mašīnu, kuģu un lidmašīnu modeļi. Īsta pasaku valstība bērniem un visiem mums. Nakts viesnīcā ārpus Amsterdamas centra.

4. DIENA, PIRMDIENA, 19.04. ALSMĒRA – KEIHENHOFA  SIERA UN TUPEĻU RAŽOTNE  RĪGA

Dosimies uz ziedu izsoli Alsmērā, lai redzētu kā darbojas puķu birža, kas kontrolē ~60% visas pasaules puķu tirgu. Redzēsim, kā no puķu biržas zieds nonāk pie vairumtirgotāja. Dosimies uz pasaules lielāko tulpju parku Keihenhofu, kas aizņem 32 ha lielu teritoriju. Šī ir visdažādāko tulpju šķirņu un citu pavasara ziedu krāsu un smaržu paradīze. Pēc parka apskates būs iespēja iepirkt vietējā tirdziņā puķu sīpolus un stādus, lai tos aizvestu mājās. Pēcpusdienā siera ražotnes un koka tupeļu darbnīcas apmeklējums. Viesosimies pie fermera, kurš savā saimniecībā gatavo visdažādāko šķirņu sierus un arī pats darina koka tupeles – klompes. Transfērs uz lidostu. Lidojums 18:35 Amsterdama – Rīga, ap 21:50 ierašanās Rīgā.

Papildus informācija

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • lidojums Rīga – Amsterdama – Rīga ar AirBaltic;
 • nakšņošana 3* viesnīcā divvietīgā numurā;
 • 3 brokastis un 3 pusdienas;
 • transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
 • aprakstā minētās ekskursijas un objektu apmeklēšanas;
 • grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā un krievu valodā runājošs vietējais gids.

Ceļojuma cenā neietilpst:

 • programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
 • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
 • dzeramnauda apkalpojošam personālam.

Piemaksa par vienvietīgu numuru: 330 EUR.

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti: ID karte vai pase.

Pieteikšanās ceļojumam:

 • piesakoties ceļojumam, nepieciešami pases kopija un jānoslēdz ceļojuma līgums;
 • vieta tiks rezervēta pēc 400 EUR avansa iemaksas;
 • 2. iemaksa 50% no atlikušās summas ne vēlāk kā 10 nedēļas (70 dienas) pirms ceļojuma - līdz 05.02.2021;
 • pārējā samaksa ne vēlāk kā 6 nedēļas (42 dienas) pirms ceļojuma - līdz 05.03.2021.   

Ceļotājs jebkurā brīdī pirms ceļojuma sākuma var izbeigt kompleksā tūrisma pakalpojuma līgumu pēc sekojošiem anulācijas noteikumiem:

 • atsakoties no pieteikšanās brīža līdz 50 dienas (25.02.2021.), tiek ieturēti 400EUR;
 • atsakoties 49 – 36 dienas (26.02.– 11.03.2021.), tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
 • atsakoties mazāk kā 36 dienas (11.03.2021.), tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

APDROŠINĀŠANA

Informējam, ka apdrošināšana, lai  segtu kompleksā tūrisma pakalpojuma līguma izbeigšanas izmaksas, ja līgumu izbeidz ceļotājs, vai palīdzības izmaksas (ieskaitot repatriāciju) negadījuma, slimības vai nāves gadījumā, ir brīvprātīga.

VAKCINĀCIJA

Informāciju par epidemioloģisko situāciju jebkurā pasaules valstī, ieceļošanai obligātām un rekomendējošām vakcinācijām Klients uzzina Sabiedrības veselības aģentūras Vakcinācijas dienestā, interneta mājaslapā www.vd.lv.

Ievērībai!

 • Ceļojuma cena var pieaugt, mainoties LR likumdošanai "Par PVN", kā arī saistībā ar ASV dolāra kursa un degvielas cenas sadārdzinājumu;
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām;
 • Ceļojums tiek nodrošināts, ja ir pieteikušās vismaz 8 personas;
 • Ja ceļojumam nav pieteicies pietiekoši liels ceļotāju skaits, Jēkaba Ceļojumi patur tiesības, ne vēlāk kā 20 dienas pirms plānotās izbraukšanas, ceļojumu atcelt;
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.
 • Jēkaba Ceļojumi patur tiesības mainīt dienu kārtību un apskates objektu secību.
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators “Jēkaba aģentūra”.

Izbraukšana Piezīmes
16.04.2021 Grupas vadītāja Ilze Erdmane

Ziedu parāde Holandē

Priekšstatījums
Attēliem galerijā ir ilustratīva nozīme, tie var neatspoguļot precīzu ceļojuma maršrutu.