Saule, vēsture un daba Taizemē

Maza Grupa

Taizeme ir daudzveidīga un ar to tā piesaista visas pasaules ceļotāju uzmanību. Bangkoka ar karaļa pili, daudzveidīgām Budas statujām un ēdienu, kas tiek tirgots uz ielas, raksturo šo pilsētu. Ajutaja ir bijusī galvaspilsēta, kurā saglabājušies virkne vēsturisku būvju. Ceļojums apvieno arī savdabīgo peldošo tirgu, kur tirdzniecība un dzīve risinās uz ūdens. Apskatīsim Kwai upi un nakšņosim džungļu apmetnēs prom no civilizācijas un pilsētām. Ceļojuma noslēgumā baudīsim atpūtu un Taizemes sauli Pataijas kūrortā.

Izbraukšana Iebraukšana Ilgums Brīvas vietas Cena
10.01.2021 19.01.2021 10 Vairāk kā 6 1770 € Programma
REZERVĒT

Ceļojuma programma

Bangkoka – Kwai upe – Ajutaja – Pataija  Bangkoka

Grupā aptuveni 14 ceļotāji

Vai šis ceļojums ir Tev piemērots?

 • Taizeme ir Āzijas zeme un tās ēdieni ir specifiski;
 • 2 naktis pie Kwai upes dzīvošana džungļu apmetnēs;
 • Klimats, kas var būt karsts un reizēm mitrs.

1. DIENA, SVĒTdiena, 10.01. RĪGA – HELSINKI bangkoka

Ap plkst. 16:10 pulcēšanās Rīgas lidostā. 18:10 lidojums  Rīga – Helsinki, turpinājumā 00:45 lidojums Helsinki – Bangkoka, nakts lidmašīnā.

2. DIENA, PIRMdiena,  11.01. BANGKOKA

Ierašanās Bangkokā, pēc formalitāšu nokārtošanas brauksim uz Taizemes karalistes galvaspilsētu Bangkoku, sāksim iepazīt pilsētu apmeklējot tās nozīmīgākās vietas. Nakts viesnīcā Bangkokā.

3. DIENA, OTRdiena, 12.01. Bangkoka 

Pēc brokastīm turpināsim iepazīt Bangkoku, redzēsim vienu no Taizemes simboliem – Karaļa pili, kurā valda jaunais karalis, kurš nāca pie varas tikai 2016.gada nogalē. Iespaidīgs ir Smaragda Budas templis, kurā glabājas vērtīga Budas statuja. Kā vēl viena no Bangkokas vērtībāmir Guļošā Budas statuja.Pēc pusdienām apmeklēsim dārgakmeņu galeriju un vakaru noslēgsim ar vakariņām uz kuģa braucot pa upi. Nakts viesnīcā Bangkokā.

4. DIENA, TREŠdiena, 13.01. BANGKOKA – KWAI UPE

Dienu uzsāksim ar braucienu uz peldošo tirgu, kur sēdīsimies laivās un brauksim pa šauro kanālu kurā izvietojušies tirgotāji un norit ikdienas dzīve. Gan pats kanāls, gan ēkas, kuras izvietojušās gar to, sniedz priekšstatu par šo savdabīgo vietu, kas pastāv jau gadiem ilgi. Pēc izvēles iespēja iegādāties kādu uzkodu vai vietējo suvenīru. Turpinājumā apstāsimies pie tilta, kas šķērso Kwai upi, šī ir vēsturiski svarīga vietu, kur 1943.gadā japāņi uzbūvēja tiltu, kas savienoja Taizemi ar kaimiņvalsti Mjanmu. Brauksim tālāk līdz vietai, kur mūs gaidīs laivas, kas vedīs iekšā džungļos. Šeit pavērsies cita Taizeme, apskatīsim nelielu ciematu un nakts džungļu apmetnē.

 5. DIENA, CETURTdiena, 14.01. KWAI UPE

No rīta sēdīsimies laivās, baudīsim dabu un brauksim pa ūdeni līdz autobusa pieturai no kuras mūs tālāk nogādās vietējā Taizemes ziloņu bāzē. Kāpsim mugurā ziloņiem un iziesim ar tiem tuvējo meža loku, vērojot apkārtni un šos milzīgos dzīvniekus. Pēc šī pārgājiena apskatīsim ūdenskritumu un baudīsim pusdienas. Pēcpusdienā atgriezīsimies džungļu apmetnē un dienas otrā daļa brīva ar iespēju atpūsties džungļu apmetnē un tās tuvumā. Nakts džungļu apmetnē.

6. DIENA, PIEKTdiena, 15.01. KWAI UPE  AJUTAJA

Šodien mūsu ceļš ved no dabas ieskautajiem džungļiem uz pilsētu, kas 4 gadsimtus bijusi Taizemes jeb Siāmas galvaspilsēta. Ajutaja sevī glabā vēstures liecības par pirms pilsētu izpostīja birmieši – gan nopostīti tempļu kompleksi, gan saglabājušies tempļi. Apmeklēsim Wat Phra Sri Sanphet tempļa drupas, kas atrodas pils teritorijā. Redzēsim arī Bang Pa In Vasaras pili ar tās savdabīgo Eiropas un Austrumu sajaukumu. Nakts viesnīcā Ajutajā.

7. DIENA, SESTdiena, 16.01.  AJUTAJA  PATAIJA

Pēc brokastīm turpināsim Ajutajas iepazīšanu, apskatīsim ļoti savdabīgu templi, kura teritorijā atrodas bodhi koks, kura saknēs un zaros jau apaugusi atrodas Budas galvas statuja. Pēc pilsētas apskates ceļosim uz vienu no Taizemes pazīstamākajiem kūrortiem – Pataiju. Pēc ierašanās apmeklēsim krokodilu audzētavu, kur redzami šie plēsīgie dzīvnieki. Pēc tā brauciens uz viesnīcu. Nakts viesnīcā Pataijā.

8. DIENA, SVĒTdiena, 17.01. PATAIJA

Brīva diena Pataijā. Iespējams atpūsties vai izmantot kādu no papildus piedāvātajām izvēles ekskursijām. Izvēle: Izbrauciens ar kuģi uz Koh Lan salu ( no 27 EUR). Nakts viesnīcā Pataijā.

9. DIENA, PIRMdiena, 18.01. PATAIJA  BANGKOKA

Brokastis viesnīcā, brīvs rīts un ap pusdienas laiku brauciens uz Bangkoku, pēcpusdienā ierašanās pilsētā. Vakarā iespēja izmantot brīvu brīdi pastaigai pa Bangkoku vai Izvēle: apmeklēt Taizemes masāžu vai nakts tirgu. Nakts viesnīcā Bangkokā.

10. DIENA, OTRdiena, 19.01. BANGKOKA – HELSINKI  RĪGA

No rīta transfērs uz lidostu, 09:05 lidojums Bangkoka – Helsinki, vēlāk 16:30 lidojums Helsinki – Rīga, ap 17:40 ielidošana Rīgā.

Papildus informācija

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • lidojuma biļete Rīga – Helsinki – Bangkoka – Helsinki – Rīga;
 • transporta pakalpojumi;
 • 3*, 4* viesnīcās un džungļu apmetnē Kvai upē divvietīgā numurā;
 • 8 brokastis, 4 pusdienas un 1 vakariņas;
 • aprakstā minētās ekskursijas;
 • grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā un angļu valodā runājoša vietējā gida pakalpojumi;

Ceļojuma cenā neietilpst:

 • programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas;
 • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
 • dzeramnauda šoferiem, gidiem  un apkalpojošajam personālam.

Piemaksa par vienvietīgu numuru: 276 EUR.

Pieteikšanās ceļojumam:

 • piesakoties ceļojumam, nepieciešama pases kopija  un jānoslēdz ceļojuma līgums;
 • vieta tiks rezervēta pēc 400 EUR avansa iemaksas;
 • 2. iemaksa 50% no atlikušās summas ne vēlāk kā 70 dienas pirms ceļojuma – līdz 01.11.;
 • pārējā samaksa ne vēlāk kā 42 dienas pirms ceļojuma – līdz 29.11.

Ceļotājs jebkurā brīdī pirms ceļojuma sākuma var izbeigt kompleksā tūrisma pakalpojuma līgumu pēc sekojošiem ceļojuma anulācijas noteikumiem:

 • atsakoties no pieteikšanās dienas līdz 50 dienas (21.11.) pirms ceļojuma, tiek ieturēti 400 EUR ;
 • atsakoties 49 – 36 dienas (22.11. - 05.12.) pirms ceļojuma, tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
 • atsakoties mazāk nekā 36 dienas (līdz 05.12.) pirms ceļojuma, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

Ievērībai!

 • Ceļojuma cena var pieaugt, mainoties LR likumdošanai "Par PVN", kā arī saistībā ar ASV dolāra kursa un degvielas cenas sadārdzinājumu;
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām;
 • Ja ceļojumam nav pieteicies pietiekoši liels ceļotāju skaits, Jēkaba Ceļojumi patur tiesības, ne vēlāk kā 15 dienas pirms plānotās izbraukšanas, ceļojumu atcelt;
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators “Jēkaba aģentūra”;
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.

APDROŠINĀŠANA

Informējam, ka apdrošināšana, lai  segtu kompleksā tūrisma pakalpojuma līguma izbeigšanas izmaksas, ja līgumu izbeidz ceļotājs, vai palīdzības izmaksas (ieskaitot repatriāciju) negadījuma, slimības vai nāves gadījumā, ir brīvprātīga.

Saule, vēsture un daba Taizemē

Priekšstatījums
Attēliem galerijā ir ilustratīva nozīme, tie var neatspoguļot precīzu ceļojuma maršrutu.