Dienvidkorejas pārsteigumi un Japāna

Maza Grupa

Dienvidkoreja atrodas starp divām pasaules lielvalstīm, Ķīnu un Japānu, kas bieži to nostāda mazāk svarīgā situācijā. Dienvidkorejai ir augsti sasniegumi valsts attīstībā un tehnoloģijās. Sarežģītā vēsture un kaimiņos esošā Ziemeļkoreja padarījusi Dienvidkorejas dzīvi grūtāku, bet šī zeme strauji attīstās un mēs to kopīgi arī redzēsim. Japāna - Uzlecošās saules zeme. Japānas galvenā iezīme ir tās lietu kārtībā un tradīcijās. Tējas ceremonija, ziedu kārtošana, kaligrāfija, kulinārijas māksla un pat savstarpējo attiecību forma – Japānā visam ir sava nozīme. Šajā ceļojumā gūsim ieskatu šajās divās tālajās un attīstītajās zemēs.

Izbraukšana Iebraukšana Ilgums Brīvas vietas Cena
02.10.2020 13.10.2020 12 Vairāk kā 6 3662 € Programma
REZERVĒT

Piezīmes:
Grupas vadītājs Juris Šinke

Ceļojuma programma

Rīga – Seula – DMZ – Seoraksan NP – Gyeongju – Pusana – Jeju sala – Osaka – Nara – Kioto – Rīga

Grupā aptuveni 12 ceļotāji!

Vai šis ceļojums ir Tev piemērots?

 • Ceļojumā apmeklēsim Dienvidkorejas un Ziemeļkorejas robežu jeb DMZ;
 • Ceļojuma laikā paredzami rudenīgi laikapstākļi, temperatūra no + 10C līdz +26C.

1. DIENA, PIEKTdiena,  02.10. RĪGA – HELSINKI – seula

Plkst. 12:30 pulcēšanās Rīgas lidostā. 14:20 lidojums  Rīga – Helsinki, vēlāk 17:30 lidojums Helsinki – Seula, nakts lidmašīnā.

2. DIENA, SESTdiena,  03.10. seula

Ap plkst. 08:20 ierašanās Dienvidkorejā. Pēc pasu kontroles dosimies uz Seulu un apmeklēsim Korejas visslavenāko karalisko Gyeongbokgungpili, kas vairākkārt nopostīta, bet vienmēr ir atjaunota. Turpinājumā dosimies pastaigā pa Insadong ielu, šī ir viena no Seulas dzīvākajām ielām ar dažādām mākslas galerijām, tējas veikaliem un iepirkšanās galerijām. Nakts viesnīcā Seulā.

3. DIENA, SVĒTdiena, 04.10. Seula – DMZ – SEULA  

Pēc brokastīm dosimies uz Korejas Demilitarizēto zonu Ziemeļkorejas robežas tuvumā. Šī ir vieta, kur ir norisinājušies vēsturiski notikumi un sadalīta Koreja, kas tagad sastāv no divām ļoti atšķirīgām valstīm – Ziemeļkorejas un Dienvidkorejas. Apmeklēsim skatu laukumu, Brīvības tiltu un 3.tuneli. Atgriešanās un nakts viesnīcā Seulā.

4. DIENA, PIRMdiena, 05.10. SEULA – SEORAKSAN NACIONĀLAIS PARKS – SOKCHO

No rīta ceļosim ārpus plašās Seulas uz valsts austrumiem tuvāk pie dabas. Seoraksan nacionālais parks atrodas tuvu Japāņu jūrai un tajā apskatīsim Sinheungsa budistu templi un ūdenskritumu. Nacionālais parks apvieno dabas un kalnu ainavas, kas šajā mazajā un apdzīvotajā zemē ir retums. Pēc parka apskates brauciens uz netālo Sokcho pilsētu. Nakts viesnīcā Sokcho.

5. DIENA, OTRdiena, 06.10. SOKCHOGYEONGJU

No rīta dosimies uz Sillas dinastijas pirmo galvaspilsētu Gyeongju, kas atrodas valsts dienvidu daļā. Pilsēta tiek dēvēta par “muzeju bez sienām”,  apmeklēsim Bulguksa templi, kas ir viens no vispazīstamākajiem Korejā un uzskatāms par nozīmīgu visas antīkās austrumu kultūras daļu. Templis ir iekļauts UNESCO pasaules mantojuma sarakstā.Pilsētas iepazīšana un nakts viesnīcā Gyeongju.

6. DIENA, TREŠdiena, 07.10. GYEONGJU – PUSANA

Brauciens uz Korejas dienvidu daļas lielāko pilsētu Pusanu. Tā atrodas pie jūras pretī Japānai un kalpo kā viena no lielākajām ostām reģionā. Apskatīsim Taejongdae dabas parku ar tā pazīstamajām klintīm un zaļajiem kokiem, kas atrodas pie jūras. Apmeklēsim lielāko ūdens velšu tirgus visā valstī – Jagalchi. Šeit ir iespēja pavērot visdažādāko jūras produkciju un šim reģionam raksturīgo jūras velšu plašo piedāvājumu. Pazīstamākās Dienvidkorejas pludmales apmeklējums. Nakts viesnīcā Pusanā.

7. DIENA, CETURTdiena, 08.10.  PUSANA – JEJU SALA

Šodien pārlidosim uz Jeju salu, ko dēvē arī par Dievu jeb Dienvidkorejas Medusmēnešu salu. Apmeklēsim pazīstamo Hyeopjae pludmali. Turpinājumā viens no salas pazīstamākajiem parkiem, kurā atrodami dažādi dārzi un plaša augu valsts. Pēc pastaigas pa parku mūs gaida tējas muzeja apmeklējums. Nakts Jeju salā.

8. DIENA, PIEKTdiena, 09.10. JEJU SALA – OSAKA

Pēc brokastīm turpināsim iepazīt Jeju salu, apmeklēsim Manjanggullavas alu, kas ir brīnumains stalagmītiem rotāts vulkāniskās lavas tunelis. Saullēkta virsotne jeb Seongsan Ilchulbong, no tās paveras plašs skats uz apkārtējo salu un okeānu. Vietējās kultūras ciemats sniegs ieskatu dzīvē uz šīs salas, kas atrodas prom no Korejas kontinentālās daļas. Pēc tā brauciens uz Jeju lidostu un lidojums uz Japānas pilsētu Osaku. Ierašanās Japānā un nakts viesnīcā Osakā.

9. DIENA, SESTdiena, 10.10. OSAKA – NARA – OSAKA

No rīta apmeklēsim pilsētas simbolu – Osakas pili. Pēc tam dosimies uz Japānas pirmo galvaspilsētu Naru. Apmeklēsim Todaiji templilielāko koka konstrukciju celtni pasaulē. Savukārt Naras parkā ganās aptuveni 1200 briežu, kurus dēvē par dievu vēstnešiem uz zemes. Turpinājumā nonāksim pie Kasuga Taisha svētnīcas, kas ir slavena ar bronzas laternām. Vakarā atgriezīsimies Osakā. Nakts viesnīcā Osakā.

10. DIENA, SVĒTdiena, 11.10. OSAKA – KIOTO

Šodien dosimies uz Japānas kultūras centru Kioto, kodēvē par tūkstoš tempļu pilsētu. Tajāatrodas ap 1600 budistu tempļu, 400 sintoistu tempļu, pilis, muzeji un dārzi. Apskatīsim vienu no iespaidīgākajiem Kioto tempļiem par Zelta templi saukto Kinkakuji. Nākamais pārsteigumus būs Zen-budisma templis Ryoanji. Tā teritorijā izvietotie akmeņi ir saskaņā ar Zen-budismu. Apmeklēsim Kioto pazīstamo izklaižu rajonu Gion. Arashiyamas bambusu meža apmeklējums un nakts viesnīcā Kioto.

11. DIENA, piRMdiena, 12.10. KIOTO – OSAKA

Turpināsim Kioto pilsētas apskati. Dosimies uz 780. gadā celto Kijomizu jeb Tīrā Ūdens templi, kura celtniecībā neesot izmantotas naglas. Nijo pils ir iekļauta UNESCO sarakstā un ir vēl viens no Kioto arhitektūras pieminekļiem. Pēc pusdienām atgriezīsimies Osakā, kur apmeklēsim pilsētas izklaižu un iepirkšanās ielu Dotonbori. Nakts viesnīcā Osakā.

12. DIENA, OTRdiena, 13.10. OSAKA – HELSINKI – RĪGA

No rīta brauciens uz Osakas lidostu un 10:45 lidojums Osaka – Helsinki, vēlāk 16:10 lidojums Helsinki – Rīga, ap 17:20 ierašanās Rīgā.

Papildus informācija

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • lidojuma biļete Rīga – Seula, Osaka – Rīga;
 • pārlidojumi Pusana – Jeju sala/ Jeju sala – Osaka;
 • transporta pakalpojumi;
 • naktsmītnes 3* un 4* viesnīcās divvietīgā numurā;
 • 9 brokastis un 7 pusdienas;
 • aprakstā minētās ekskursijas;
 • grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā un angļu valodā runājoša vietējā gida pakalpojumi.

Ceļojuma cenā neietilpst:

 • programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
 • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
 • dzeramnauda šoferiem, gidiem un apkalpojošajam personālam.

Piemaksa par vienvietīgu numuru: 564 EUR.

Pieteikšanās ceļojumam:

 • piesakoties ceļojumam, nepieciešama pases kopija un jānoslēdz ceļojuma līgums;
 • jūsu vieta tiks rezervēta pēc 400 EUR avansa iemaksas;
 • 2. iemaksa 50% no atlikušās summas ne vēlāk kā 70 dienas pirms ceļojuma – līdz 24.07.;
 • pārējā samaksa ne vēlāk kā 42 dienas pirms ceļojuma – līdz 21.08.

Ceļojuma anulācijas noteikumi:

 • atsakoties no pieteikšanās dienas līdz 50 dienas (13.08.) pirms ceļojuma, tiek ieturēti 400 EUR;
 • atsakoties 49 – 36 dienas (14.08. - 27.08.) pirms ceļojuma, tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
 • atsakoties mazāk nekā 36 dienas (līdz 27.08.) pirms ceļojuma, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

 Ievērībai!

 • Ceļojuma cena var pieaugt, mainoties LR likumdošanai "Par PVN", kā arī saistībā ar ASV dolāra kursa un degvielas cenas sadārdzinājumu;
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām;
 • Ja ceļojumam nav pieteicies pietiekoši liels ceļotāju skaits, Jēkaba Ceļojumi patur tiesības, ne vēlāk kā 15 dienas pirms plānotās izbraukšanas, ceļojumu atcelt;
 • Grupas sapulce notiks Jēkaba Ceļojumu birojā;
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.

Izbraukšana Piezīmes
02.10.2020 Grupas vadītājs Juris Šinke

Dienvidkorejas pārsteigumi un Japāna

Priekšstatījums
Attēliem galerijā ir ilustratīva nozīme, tie var neatspoguļot precīzu ceļojuma maršrutu.