Itālijas Alpi bērniem

4.0

Ceļotāju Vērtējums
1 atsauksme

Maza Grupa

Ceļojums, kurā piedalās bērni, vecāki un ēzelīši, kas ir kā labākie palīgi un atbalstītāji, dodoties pastaigās kalnos kopā ar bērniem. Dosim bērniem iespēju mācīties rūpēties par ēzelīti, gūt prieku no tā un veikt garos dienas pārgājienus gan sēžot ēzelīša mugurā, gan vedot to pavadā! Lasīt vairāk

Izbraukšana Iebraukšana Ilgums Brīvas vietas Cena
21.06.2020 28.06.2020 8 Vairāk kā 6 1210 € Programma
REZERVĒT

Ceļojuma programma

Rīga – Milāna – Malga Zanga – Monte CreinoCastil – Gardalanda atrakciju parks – Gresta ieleja – Safari parks un Zooloģiskais dārzs Natura Viva – Malcesine – Milāna – Rīga

Vai šis ceļojums ir Tev piemērots?

 • Ceļojums piemērots bērniem ar vecākiem un/vai vecvecākiem;
 • Ceļojumam 2 daļas: aktīvā – 3 dienu iešana pārgājienos un izglītojošā/izklaides daļa 3 atpūtas dienās, apmeklējot Gardaland atrakciju parku, Safari parku ar zooloģisko dārzu Natura Vita un kādas no gleznainajām Garda ezera piekrastes pilsētiņām.
 • Pārgājienu grūtības pakāpe: vidēji viegla un viegla. 3 dienas dosieties pastaigās kalnos ar ēzelīti un bērnu. Īpašā izprieca – bērns pārgājiena laikā sēž ēzelīša mugurā. Bērns mācās kopt un vadīt to, mācās saprast viņa vēlmes un vajadzības.
 • Reģions: Gardas ezera piekraste;
 • Dzīvošana: viesumājā. Ik pārdienu veiksim vieglus pārgājienus ar ēzelīšiem tuvākajā kalnu apkārtnē.
 • Transports: īrēt mašīnu vai izmantot taksometra pakalpojumus, pēc izvēles.

1. diena, svētdiena, 21.06. Rīga – Milāna – Malga Zanga

Lidojums  Rīga – Milāna. Transports (pēc izvēles: īrēta mšīna vai cits veids). Brauciens ap 3 stundas uz kalnu māju Malga Zanga. Vieglas vakariņas. Nakts kalnu mājā Malga Zangā.

2. diena, pirmdiena, 22.06. ar ēzelīšiem uz  Monte Creino un castil

Šodien apmēram 5 stundu ilgs pārgājiens, kura laikā iepazīsim mūsu ceļabiedrus ēzelīšus un iemācīsimies, kā ar šiem dzīvniekiem apieties pārgājiena laikā. Pēc brokastīm sagatavosim ēzelīšus pārgājienam un dosimies ceļā. Iziesim cauri mežam un tad līdz Santa Barbara ciematiņam, no kurienes tālāk Monte Creino virzienā. Monte Creino apskatāmas lieliski saglabājušās Austroungārijas armijas veidotas Pirmā pasaules kara tranšejas. Tālāk dosimies uz panorāmas punktu, no kurienes paveras pasakains skats uz Gardas ezera ziemeļu daļu. Pēc nelielas foto pauzes dosimies tālāk uz Castil, kur apskatāmas 13.gs. pilsdrupas. Pusdienu paciņa – brīvā dabā. Pēcpusdienā atgriešanās Malga Zanga. Rotaļas un citas izklaides bērniem. Vakariņas un nakts kalnu mājā.

3. diena, otrdiena, 23.06. Pastaiga un rotaļas ar ēzelīšiem Malga Zanga apkārtnē

Pēc brokastīm sagatavosim ēzelīšus un dosimies pavisam vieglā pastaigā turpat kalnu mājas apkārtnē. Bērni varēs rotaļāties ar saviem ceļabiedriem ēzelīšiem, kamēr vecāki atvilks elpu, svaigajā kalnu gaisā vai izbaudīs siltos saules staru glāstus. Pusdienu pikniks  un došanās atpakaļ uz Malga Zanga. Brīvs laiks atpūtai. Vakariņas un nakts kalnu mājā.

4. diena, trešdiena, 24.06. Malga Zanga vai gardaland atrakciju parks

Atpūtas diena pēc iepriekšējām fiziski aktīvām dienām.  Iespējas: var palikt Malga Zanga un vēl kādu loku izmest pa tuvējām kalnu takām vai atpūsties kalnu mājas teritorijā, spēlējot dažādas spēles. Par papildus maksu var pavadīt dienu lielākajā atrakciju parkā Itālijā Gardaland (ieejas biļetes no ~40 EUR personai). Jautrība garantēta gan lieliem, gan maziem. Vēlā pēcpusdienā atgriežamies  Malga Zanga.Vakariņas un nakts kalnu mājā.

5. diena, ceturtdiena, 25.06.  ar ēzelīšiem uz  Gresta ieleju

Šodien atkal dosimies pārgājienā ar ēzeļiem ~ 6,5 stundas. Sagatavosim mūsu ceļabiedrus ēzelīšus un sāksim pārgājienu Gresta ielejā pa Trentino bioloģiskā dārza takām, kuras ved cauri maziem ciematiņiem - Pannone, Valle San Felice un Chienis. Ielejai raksturīgi plaši, apstrādāti lauki, kuros, pateicoties Gardas ezera īpašajam, maigajam klimatam, tiek audzēts viss – no kāpostiem līdz pat vīnogām. Pēcpusdienā atgriešanās Malga Zanga. Rotaļas un citas izklaides bērniem. Vakariņas un nakšņošana.

6. diena, piektdiena, 26.06. Safari parks, Zooloģiskais dārzs natura Viva un Malcesine

Brokastis. Piedāvajam par papildus cenu ekskursiju uz safari parku un zooloģisko dārzu Natura Viva Bussolengo pilsētiņā. Parka safari daļu izbraukāsim ar busiņu un pa logiem varēsim apskatīt zebras, žirafes, antilopes, lauvas, gepardus un citus eksotiskos dzīvniekus. Tad dosimies uz zooloģisko dārzu, kuru izstaigāsim kājām. Šī parka daļa ir sadalīta 5 kontinentos, katrs kontinents piedāvā apskatei tam raksturīgos dzīvniekus; Sibīrijas tīģeris, sarkanā panda, kamieļi, nīlzirgi, degunradži un daudzi, daudzi citi dzīvnieki šeit dzīvo dabiskā, īpaši viņiem radītā vidē. Pēcpusdienā varat doties izstaigāt kādu no skaistajām Garda ezera piekrastes pilsētiņām - Malcesine? Te apskatāma viduslaiku pils, izstaigājamas šaurās, līkumotās ieliņas ar daudzajiem veikaliņiem un kafejnīcām un ezera promenāde, no kuras paveras burvīgs skats uz Malcesini un tās pili. Vakariņas un nakts kalnu mājā.

7. diena, sestdiena, 27.06. Brīva diena pie ezera

Šodien var izbaudīt ezera pludmales Riva del Garda vai Torbole pilsētiņās un pavērot sērfotāju cīņu ar ezera viļniem. Šīs divas pilsētiņas atrodas pašos ezera Ziemeļos un ir ūdenssporta mīļotāju paradīze. Riva del Garda ir īpaša aura, ezera ūdens šķiet zilāks, saules gaisma spilgtāka, bet gaiss kalnu iespaidā svaigāks. Te atrodas plašas, skaistas pludmales, kā jau visur pie ezera - akmeņainas vai ar zālienu, bet sauļoties un peldēties, ja laika apstākļi atļauj, var bez problēmām. Vakariņas un nakts kalnu mājā.

8. diena, svētdiena, 28.06. Malga – Milāna – Rīga

Brauciens uz Milānas lidostu ar īrētu mašīnu. Lidojums Milāna – Rīga.  

Papildus informācija

Ceļojuma izmaksas uz 7 naktīm:

1 pieaugušais +1 bērns, ja ņem ēzelīti uz pusi dienas – 1210 EUR

1 pieaugušais +2 bērni, ja ņem ēzelīti uz pusi dienas – 1905 EUR

1 pieaugušais +3 bērni,ja ņem ēzelīti uz pusi dienas – 2530 EUR

2 pieaugušie +1 bērns, ja ņem ēzelīti uz pusi dienas – 1630 EUR

2 pieaugušie +2 bērni, ja ņem ēzelīti uz pusi dienas – 2325 EUR

Cenā iekļauts:

 • Dzīvošana viesu mājā;
 • Brokastis un vakariņas (dzērieni par papildus maksu);
 • Izglītota Ēzelīša īre (apmeklējis klienta un ēzelīša savstarpējās sadarbības skolu!);
 • Instruktora pakalpojumi, kurš pazīst četrkājaino draugu.

Papildus izmaksas:

 • Lidojuma biļetes cena, tās pirkšanas brīdī;
 • Mašīnas īre; 
 • Ieejas maksas parkos; 
 • Pusdienu paciņa, ejot pārgājienā: 10 EUR - viesu mājas restorānā.
 • Ieejas biļetes  Gardaland un Safari parkā, klinšu kāpšanā;
 • Veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam (obligāta).

Zināšanai: Ceļojumu var saīsināt vai pagarināt pēc jūsu izvēles.

Pieteikšanās ceļojumam:

 • piesakoties ceļojumam, nepieciešama pases kopija un jānoslēdz ceļojuma līgums;
 • vieta tiks rezervēta pēc 400 EUR avansa iemaksas;
 • 2. iemaksa 50% no atlikušās summas ne vēlāk kā 70 dienas (09.04.) pirms ceļojuma;
 • pārējā samaksa ne vēlāk kā 42 dienas (08.05.) pirms ceļojuma;                    

Ceļojuma anulācijas noteikumi:

 • atsakoties mazāk kā 50 (25.05.) dienas pirms ceļojuma, tiek ieturēti 400 EUR;
 • atsakoties 49–36 (26.04.- 08.06.) dienas pirms ceļojuma, tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
 • atsakoties mazāk nekā 36 dienas (līdz 08.06.) pirms ceļojuma, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summa;

Nepieciešamie dokumenti: pase, kas derīga 6 mēnešus pēc atgriešanās.

Laika apstākļi mainīgi. Temperatūra var mainīties no +20 līdz +30ºC. Var būt vējains un lietus. Apģērbam un apaviem jāatbilst laika apstākļiem. Ir Internets. Telefona sakari vāji. Kāpšanas ekipējums: labas trekinga botas. Personīgā aptieciņa, ūdens pudele, higiēniskais lūpu balzāms, kabatas nazis, pretapdeguma krēms, saules brilles. Enerģijai - hematogens, šokolāde.

Ievērībai:

 • Ceļojuma cena var palielināties LR likuma Par PVN izmaiņu gadījumā, kā arī atkarībā no degvielas cenas, lidostu nodokļu un ASV dolāra kursa pieauguma;
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām;
 • Ja ceļojumam nav pieteicies pietiekoši liels ceļotāju skaits, Jēkaba Ceļojumi patur tiesības, ne vēlāk kā 15 dienas pirms plānotās izbraukšanas, ceļojumu atcelt;
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.

Piedzīvojums lieliem un maziem - pastaigas ar ēzelīšiem Alpos

Priekšstatījums