Indoķīnas ceļos Vjetnama, Laosa un Kambodža

4.4

Ceļotāju Vērtējums
5 atsauksmes

Maza Grupa

Indoķīnas pussalā ir izvietojušās gan Vjetnama, gan Laosa, gan Kambodža, šķietami viena otrai tuvas kaimiņu zemes, bet ar atšķirīgām valodām un vēsturi. Katra no šīm trim zemēm ir ar ko īpaša un sevī slēpj pasaules mēroga apskates objektus: Angkoras tempļu kompleksu Kambodžā, Luang Prabang pilsētu Laosā, kas ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, kā arī Halongas līci Vjetnamā, ar vairāk nekā 2000 salām, kas ir viens no pasaules brīnumiem. Šajā ceļojumā iepazīsim šīs trīs kaimiņu zemes un to ievērojamākās apskates vietas. Ceļojumu noslēgsim ar atpūtu kūrortā pie Dienvidķīnas jūras.

Izbraukšana Iebraukšana Ilgums Brīvas vietas Cena
13.03.2020 29.03.2020 17 Vietu nav 2880 € Programma

Ceļojuma programma

Hanoja – Mai ChauNinh Binh  Halongas līcis – Luang Prabang  Siem Reap  Saigona – Mekongas kruīzsVung Tau

Vai šis ceļojums ir Tev piemērots?

 • Šajā ceļojumā apmeklēsim 3 dažādas valstis un visā ceļojumā būs 7 īsāki un garāki lidojumi;
 • Salīdzinoši bieži sanāks staigāt kājām;
 • Būs silts, pat karsts, temperatūra var svārstīties no + 20 līdz +35 grādiem.

1. diena, PIEKTdiena, 13.03.  Rīga – STAMBULA  HANOJA

10:15 pulcēšanās Rīgas lidostā, lidojums 12:15 Rīga – Stambula 16:15, iespējama ekskursija pa Stambulu un vēlāk 02:55 lidojums Stambula – Hanoja.

2. diena, SESTdiena, 14.03. Hanoja

Ierašanās mūsdienu Vjetnamas galvaspilsētā Hanojā, kas kādreiz bijusi Ziemeļvjetnamas daļa. Hanojā ir saglabājušies vēstures muzeji kā arī neskaitāmi tempļi. Brauciens uz viesnīcu un pirmās vakariņas. Nakts viesnīcā Hanojā.  

3. diena, SVĒTdiena, 15.03.  hanoja – Mai chau  

No rīta ceļosim uz Mai ChauDzao, Muong and Tai kalnu tautību apdzīvotu ieleju. Iepazīsim tuvējo apkārtni, tās iedzīvotājus ar tradīcijām un baudīsim ainavas. Apmeklēsim etnisko iedzīvotāju apdzīvotos ciematus. Pusdienas un vakariņas pēc vietējām ieradumiem. Nakts lodge tipa naktsmītnē Mai Chau.

4. diena, PIRMdiena, 16.03. MAI CHAUNINH BINH

Pēc brokastīm turpināsim ceļojumu pa ciematiem līdz pat rīsu laukiem, kas iegūluši Ninh Binh blakus esošās upes krastos. Apmeklēsim pilsētā pazīstamu templi un pēc tā sēdīsimies laivā ar kuru brauksim pa kanālu, vērojot klintis. Šī vieta tiek dēvēta par Halongas līci uz sauszemes. Nakts viesnīcā Ninh Binh.

5. diena, OTRdiena, 17.03. NINH Binh  Halongas līcis

Pārbrauciens uz Halongas līci, kas atrodas pie Dienvidķīnas jūras. Tā ir Vjetnamas vīzitkarte, dabas ainava ar 2000 kaļķakmens salām, kas izkaisītas zilajos ūdeņos. Halongas līcis ir iekļauts UNESCO pasaules dabas mantojuma sarakstā. Lielākā daļa salu ir neapdzīvotas un tās grezno grotas, alas un pludmales. Izbrauksim ar kuģi pa tuvējo apkārtni un iepazīsim šīs salas tuvāk. Nakts viesnīcā Halongā.

6. diena, TREŠdiena, 18.03. halongas līcis  HANOJA – Luang prabang

Šodien ceļosim uz Vjetnamas galvaspilsētu Hanoju kur sākām mūsu ceļojumu. No ārpus apskatīsim Hošimina mauzoleju un piestāsim pie Literatūras tempļa, kas pazīstams kā Vjetnamas pirmāuniversitāte un piešķir pilsētai īpašu auru. Dosimies braucienā ar rikšām pa pilsētas seno kvartālu un Hoan Kiem ezera apkārtni. Brauciens uz Hanojas lidostu un lidojums uz Laosas pilsētu – Luang Prabang. Nakts viesnīcā Luang Prabang.

7. diena, CETURTdiena, 19.03.  Luang Prabang

Luang Prabang pilsēta ir viena no Indoķīnas vislabāk saglabātajām vēsturiskajām pilsētām, kas iekļauta UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Sena karaliska pilsēta, kuru ieskauj kalni un Mekongas upe, veidojot neatkārtojamu kopējo ainavu. Pēc brokastīm apskatīsim pilsētas savdabīgo Xieng Thong templi, kura jumta daļas sniedzas līdz pat zemei, kas ir ļoti raksturīgs Laosas klasiskajai arhitektūrai. Vēlāk dosimies braucienā ar laivu pa Mekongas upi, lai apmeklētu Pak Ou alu, kurā atrodas gandrīz tūkstotis Budas statuju. Pēcpusdienā uzkāpsim Phousi kalnā no kura paveras plašs skats uz Mekongas upi un pilsētu. Nakts viesnīcā Luang Prabang.

8. diena, PIEKTdiena, 20.03. LUANG PRABANGSIEM REAP

No rīta izbrauksim ārpus pilsētas uz Tat Khouangsi ūdenskritumiem, kas izvietojušies mežā un vietām redzami koki, kuru saknes atrodas zem ūdens. Galvenā ūdenskrituma daļa atrodas vietā, kur ūdens krīt no kalna un veido vairāku ūdens baseinu sistēmu, ko savstarpēji savieno mazāku ūdenskritumu kaskādes. Pēcpusdienā lidojums uz Kambodžas karalistes pilsētu Siem Reap. Pirmā iepazīšanās ar šo valsti būs vakariņās ar tradicionālo Khmeru Apsaras deju šovu. Nakts viesnīcā Siem Reap.

9. diena, SESTDiena, 21.03. sIEM REAP

Siem Reap pasaulei pazīstama ar tūkstoš gadus senajiem Khmeru impērijas tempļiem. Šodien dosimies tos apskatīt. Sāksim ar Angkor Thom tempļu apskati, turpināsim ar Bayon templi, kas slavens ar milzīgajām sejas formām tajā. Mums būs iespēja redzēt arī vairākus citus nozīmīgus tempļus, bet dienas otrajā pusē vēl atlicis slavenākais - Angkoras templis, sirds un dvēseles simbols - masīva trīspakāpju piramīda ar milzīgiem bišu stropiem līdzīgiem 65 m augstiem torņiem. Nakts viesnīcā Siem Reap.

10. diena, sVĒTdiena, 22.03.  SIEM REAP – SAIGONA

No rīta apmeklēsim Tonle Sap ezeru, kas atrodas netālu no Siem Reap un tā īpatnība ir peldošie ciemati, kas atrodas uz ūdens. Izbrauciens pa ezeru sniegs iespēju iepazīt khmeru ikdienas dzīvi. Vēlāk brauciens uz lidostu un lidojums uz Saigonu jau Vjetnamas dienvidos. Ierašanās Saigonā un brauciens uz viesnīcu. Nakts viesnīcā Saigonā.

11. diena, PIRMdiena, 23.03. SAIGONA – CU CHI – SAIGONA

No rīta dosimies uz Cu Chi tuneļiem, kas ir Vjetnamas vēstures liecība, ko veido aptuveni 200 km garš pazemes labirints, kurā tūkstošiem cīnītāju un ciematnieku varēja patverties Vjetnamas kara laikā. Pēc tuneļu apmeklējuma dosimies atpakaļ uz Saigonu, kur  apmeklēsim ķīniešu rajonu, Thien Hau pagodu un Neatkarības pili.Nakts viesnīcā Saigonā.

12. diena, OTRdiena, 24.03.  SAIGONA – mekongas UPES KRUĪZS

Pārbrauciens uz My Tho, kur sēdīsimies uz kuģa, iekārtosimies kajītēs un baudīsim Mekongas upi. Lai apmeklētu nelielu salu, sēdīsimies motorlaivās un pastaigāsim pa salu uz kuras tiek audzēti augļi un vietējie iedzīvotāji veido dažādus suvenīrus. Pēc tā apmeklēsim vēl vienu salu un baudīsim vakariņas uz kuģa. Nakts kajītē uz kuģa.

13. diena, TREŠdiena, 25.03.  MEKONGAs UPE – VUNG TAU

No rīta nokļūsim pie dzīvīgā peldošā tirgus. Šī ir ļoti raksturīga Mekongas deltas dzīves daļa, šeit tiek pārdoti visdažādākie vietējie augļi un rokdarbi. Pēc tā nokāpsim no kruīza kuģa un ceļosim  uz Dienvidķīnas jūras piekrasti uz Vung Tau kūrortu, iekārtošanās viesnīcā un vakars atpūtai kūrortpilsētā Vung Tau. Nakts viesnīcā Vung Tau.

14. diena, CETURTdiena, 26.03.  VUNG TAU 

 Atpūta pie jūras. Nakts viesnīcā Vung Tau.

15. diena, PIEKTdiena, 27.03.  VUNG TAU 

Atpūta pie jūras. Nakts viesnīcā Vung Tau.

16. diena, SESTdiena, 28.03.  VUNG TAU – saigona STAMBULA

Brokastis viesnīcā, brīvs rīts un pēcpusdienā brauciens uz Saigonas lidostu. 21:30 lidojums Saigona – Stambula.

17. diena, sVĒTdiena, 29.03.  STAMBULA – rīga

No rīta ierašanās Stambulas lidostā, plkst. 08:20 lidojums Stambula – Rīga, ap 11:20 ierašanās Rīgā.

Papildus informācija

Ceļojuma cenā ietilpst: 

 • lidojuma biļete Rīga  – Hanoja un Saigona – Rīga;  
 • transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
 • iekšējie lidojumi;
 • naktsmītnes 3* un 4* viesnīcās divvietīgā numurā;
 • 13 brokastis, 5 pusdienas un 3 vakariņas;
 • aprakstā minētās ekskursijas;
 • grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā un angļu/ krievu valodā runājoši vietējie gidi. 

Ceļojuma cenā neietilpst:

 • programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
 • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
 • dzeramnauda šoferiem, gidiem un apkalpojošam personālam.

Piemaksa: par vienvietīgu numuru 574EUR. 

Pieteikšanās ceļojumam:

 •    piesakoties ceļojumam, nepieciešams uzrādīt pasi un jānoslēdz ceļojuma līgums;
 •    jūsu vieta tiks rezervēta pēc 400 EUR avansa iemaksas;
 •    2. iemaksa 50% no atlikušās summas ne vēlāk kā 70 dienas pirms ceļojuma, t.i. līdz 03.01.;
 •    pārējā samaksa ne vēlāk kā 42 dienas pirms ceļojuma, t.i. līdz 31.01.

Ceļojuma anulācijas noteikumi:

 • atsakoties no pieteikšanās brīža līdz 50 dienas (23.01.) pirms ceļojuma tiek ieturēti 400 EUR;
 • atsakoties 49–36 dienas  (24.01. – 06.02.) pirms ceļojuma, tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
 • atsakoties mazāk nekā 36 dienas (06.02.) pirms ceļojuma, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

Ievērībai!

 • Ceļojuma cena var pieaugt, mainoties LR likumdošanai "Par PVN", kā arī saistībā ar ASV dolāra kursa un degvielas cenas sadārdzinājumu;
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām;
 • Ja ceļojumam nav pieteicies pietiekoši liels ceļotāju skaits, Jēkaba Ceļojumi patur tiesības, ne vēlāk kā 15 dienas pirms plānotās izbraukšanas, ceļojumu atcelt;
 • Grupas sapulce notiks Jēkaba Ceļojumu birojā;
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.

Indoķīnas ceļos Vjetnama, Laosa un Kambodža

Priekšstatījums
Attēliem galerijā ir ilustratīva nozīme, tie var neatspoguļot precīzu ceļojuma maršrutu.