Dienvidtaizeme. Tropisko salu kruīzs.

4.8

Ceļotāju Vērtējums
10 atsauksmes

Maza Grupa

Miers, prieks, gaviles, sajūsma, aizmiršanās, atklājumi, piedzīvojumi dvēselei un sirdij – ir tas, pēc kā ilgojamies. Taizemes dienvidi ar smaragdzaļajām salām, gleznainajiem līcīšiem, noslēpumainajām alām un grotām, garajām baltajām pludmalēm, kokospalmu birzīm okeāna krastā, džungļu aicinājumu – sniedz neatkārtojamu atpūtu un veldzi mūsu izslāpušajam ķermenim un garam.

Izbraukšana Iebraukšana Ilgums Brīvas vietas Cena
12.02.2020 23.02.2020 12 Vietu nav 2244 € Programma

Ceļojuma programma

Bangkoka – Krabi – Lanta – Koh Ngai – Bangkoka

1. DIENA, TREŠDIENA, 12.02. RĪGA – BANGKOKA

10:00 tikšanās Rīgas lidostā. 12:15 -16:15 lidojums Rīga –  Stambula.  20:55 lidojums Stambula – Bangkoka. Nakts lidmašīnā.

2. DIENA, CETURTDIENA, 13.02. BANGKOKA

10:05 ierašanās Bangkokā, sauktu arī par Enģeļu pilsētu, kurā spožie tempļi, modernie debesskrāpji un greznie iepirkšanās centri slejas pāri simtgadīgo namu pagalmiem, kur nereti mājo nabadzība. Sākam Bangkokas ekskursiju - apskatīsim ķīniešu kvartālu ar Zelta Budas Templi Wat Trimit, dosimies braucienā laivā pa Čauprajas upi un kanāliem, vērojot nesteidzīgo dzīvi krastā.Kopīgas pusdienas. Wat Arunkrāšņais Rītausmas Templis.Nakts viesnīcā Bangkokā. Izvēlei vakarā: Vakariņas viesnīcā Baiyoke Sky.

3. DIENA, PIEKTDIENA, 14.02. BANGKOKA – KRABI

Turpinām iepazīt Bangkokas kultūrvēsturisko mantojumu - gulošā Budas templi Wat Po ar pirmo universitātiun grandiozo karaļu pils un tempļu kompleksu ar vienu no budistu pielūgsmes objektiem - Smaragda Budu un1782. gadā celto Grand Palace. Pusdienojam lieliskā restorānā un dodamies uz lidostu, lai nokļūtu Krabi – nesen vēl klusu zvejnieku ciematu, kas pāraudzis iecienītā kūrortā, piesaistot ikvienu ar neskartās dabas ainavām, gleznainajiem smilšu liedagiem. Tās iemīļojuši ceļotāji, kam tīk peldēties, garšīgi paēst un laiski pagulēt saulītē tālu prom no cilvēku drūzmas. Iekārtošanās viesnīcā Krabi un brīvs laiks atpūtai.

4. DIENA, SESTDIENA, 15.02. KRABI

Šodien baudīsim dabas skaistumu, apmeklējot četras saliņas - Poda, Tab, Chicken un Taloo. Brauciens garastu laivās, vērojot nelielās gleznainās saliņas, dzidros ūdeņus un tās iemītniekus. Būs laiks peldēm un atpūtai pie jūras. Pusdienas.Nakts viesnīcā Krabi.Izvēlei: Thai kulinārijas kursi.

5. DIENA, SVĒTDIENA, 16.02. KRABI – NOPPARAT BEACH – DŽUNGĻU PIEDZĪVOJUMS

Rīta pusē ceļš uz džungļu safari - ceļojums caur kaučukkoku birzīm un pirmatnējiem džungļiem ar eksotisku augu, dzīvnieku un putnu valsti, ar ceļojumu ziloņa mugurā, ar pastaigām pa dabas takām. Nakts viesnīcā Krabi.

6. DIENA, PIRMDIENA, 17.02. KRABI  LANTA

Pēc brokastīm atvadāmies no Krabi rosības, lai dotos tālāk uz vairāku salu grupu, kas draiskulīgi izvietojušās netālu no kontineta. Pazīstamākās ir divas - Koh Lanta Noi jeb Mazā Lanta sala un mūsu galamērķis - tūristu iecienītā Koh Lanta Yai jeb Lielā Lanta sala. Dabīgas ainavas, pirmatnīgas smilšu pludmales, džungļu audzes un meži, kā arī daudzkrāsainā zemūdens pasaule ar koraļļu rifiem – tā ir dienvidu salu bagātība un lepnums. Lantā draudzīgi sadzīvo un neatkārtojamu kolorītu veido budisti, tajiešu ķīnieši, musulmaņi un arī savdabīgie jūras čigāni. Transfērs uz viesnīcu. Nakts viesnīcā Lantā.

7. DIENA, OTRDIENA, 18.02. LANTA

Šodien Lanta – tās šarmantā vecpilsēta ar romantisko krastmalu pie mola, Sea Gypsyjeb jūras čigānu ciematu, kur dzīve rit savu ierasti nesteidzīgo gaitu. Baudām pludmales priekus. Nakts viesnīcā Lantā.

8. DIENA, TREŠDIENA, 19.02. LANTA – KOH NGAI

Dodamies tālāk uz Koh Ngai salu. Ngai sala – šī romantiskā kalnainā sala ar ekskluzīvo balto smilšu pludmali un  kristāldzidro jūras ūdeni ir perfekta atpūtas vieta, lai norobežotos no cilvēku burzmas un steigas. Nakts viesnīcā Koh Ngai.

9. DIENA, CETURTDIENA, 20.02. KOH NGAI

Šo dienu veltīsim jūras skaistuma baudīšanai un piedzīvojumiem.Laivās braucam apskatīt virkni mazo saliņu - Koh Kradan, Koh Chuak, Koh Ma un beidzot arī Koh Muk. Tās pašā centrā atrodas spoži smaragdzaļa ūdens acs – t.s. Smaragda ala - Emerald Cave jeb Thom Morakot viena no fantastiskākajām apskates vietām, dabas radīts brīnums. Nopeldot tumsā 80 m cauri 10 metru augstam klints tunelim, kura neliela daļa ir virs ūdens līmeņa, nokļūsiet salas centrā - krāterī ar teiksmainu pludmali. Leģendas vēsta, ka tur apslēpti pirātu dārgumi. Pusdienas. Laiks peldēm, snorkelēšanai un atpūtai. Brīvs vakars. Nakts viesnīcā Koh Ngai.

10. DIENA, PIEKTDIENA, 21.02. KOH NGAI SALA

Brīva diena Koh Ngai salā. Iespējams izīrēt mazās laivas un doties pārbraucienā uz blakus esošajām arhipelāga salām, nodoties makšķerēšanai vai citiem ūdens atpūtas priekiem. Vakarā iespējams kopīgo lomu sagatavot kopīgā piknikā vai doties iekarot kādu no vietējiem pludmales bāriem. Kopīgas vakariņas. Nakts viesnīcā Koh Ngai.    

11. DIENA, SESTDIENA, 22.02. KOH NGAI  BANGKOKA

Brīvs rīts atpūtai līdz pārbraucienam uz Trang, no kurienes lidojam uz Bangkoku. Vakara transfērs uz lidostu. 23:25 – 06:20 lidojums Bangkoka – Stambula. Nakts lidmašīnā.

12. DIENA, SVĒTDIeNA, 23.02. STAMBULA RĪGA

Agri no rīta ielidojam Stambulā. 09:20 -11:20 lidojums Stambula – Rīga.

Papildus informācija

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • lidojuma biļetes Rīga – Bangkoka – Rīga, iekšzemes pārlidojumi;
 • transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
 • naktsmītnes 3* viesnīcās divvietīgā numurā;
 • 10 brokastis, 4 pusdienas, 1 vakariņas;
 • Taizemes vīzas izmaksas LR pilsoņiem;
 • aprakstā minētās ekskursijas un objektu ieejas biļetes;
 • grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā un angliski runājošs vietējais gids.

Ceļojuma cenā neietilpst:

 • programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
 • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
 • Taizemes vīzas izmaksas nepilsoņiem;
 • dzeramnauda šoferiem un personālam.

Piemaksa: par vienvietīgu numuru – 500 EUR.

Pieteikšanās ceļojumam:

 • piesakoties ceļojumam, nepieciešams uzrādīt pasi un jānoslēdz ceļojuma līgums;
 • jūsu vieta tiks rezervēta pēc 400 EUR avansa iemaksas;
 • 2. iemaksa 50% no atlikušās summas ne vēlāk kā 70 dienas pirms ceļojuma, t.i. līdz 04.12.
 • pārējā samaksa ne vēlāk kā 42 dienas pirms ceļojuma, t.i. līdz 01.01.

Ceļojuma anulācijas noteikumi:

 • atsakoties no pieteikšanās brīža līdz 50 dienas pirms ceļojuma (24.12.), tiek ieturēti 400 EUR;
 • atsakoties 49 – 36 dienas pirms ceļojuma (25.12. - 07.01.), tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
 • atsakoties mazāk kā 36 dienas pirms ceļojuma (08.01.), tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

Nepieciešamie ceļojuma dokumenti: pase, kas derīga 6 mēnešu pēc atgriešanās.

Ievērībai:

 • Ceļojuma cena var pieaugt, mainoties LR likumdošanai "Par PVN", kā arī saistībā ar ASV dolāra kursa un degvielas cenas sadārdzinājumu;
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām;
 • Ja ceļojumam nav pieteicies pietiekoši liels ceļotāju skaits, Jēkaba Ceļojumi patur tiesības, ne vēlāk kā 15 dienas pirms plānotās izbraukšanas, ceļojumu atcelt;
 • Grupas sapulce notiks Jēkaba Ceļojumu birojā;
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr.380.

Dienvidtaizeme. Tropisko salu kruīzs.

Priekšstatījums
Attēliem galerijā ir ilustratīva nozīme, tie var neatspoguļot precīzu ceļojuma maršrutu.