Dzīves svinēšana un Jaunā gada iezvanīšana Bali salā

Maza Grupa

Elizabetes Gilbertas iedvesmojošā grāmata Ēd, lūdzies, mīli pirms pāris gadiem Bali salu ievietoja pasaulē apmeklētāko salu sarakstā. Viennozīmīgi varam apgalvot, ka ceļojums uz Bali ir viens no tiem, par kuru varētu teikt: rimtākais, skaistākais un emocionālākais piedzīvojums. Bali ir vieta, kur baudīt īpašu atpūtu un neskartu dabu, tvert eksotisku kultūru, ļauties romantikai un emocijām. Ceļojums plānots visa vecuma ceļotājiem, kas vēlas baudīt neierastas sajūtas, patīk nesteidzīgi iepazīt neparastu kultūru, svinēt dzīvi un sagaidīt Jauno 2020.gadu 10875 kilometru attālumā no mājām.

Izbraukšana Iebraukšana Ilgums Brīvas vietas Cena
26.12.2019 06.01.2020 12 Vietu nav 2480 € Programma

Piezīmes:
Grupas vadītāja Agnese Kalniņa. Grupas sapulce 16.12. pulksten 18:15.

Ceļojuma programma

Rīga – Denpasara – Ubuda – Pemuteran – Lovina – Candidasa – izvēlei: Gili Trawangan sala – Sanur Bali salā  – Batur vulkāns – Denpasara – Rīga

BRĪVA 1 VIETA SINGLE NUMURĀ - CENA PAR CEĻOJUMU 3045 EUR

  Kāpēc izvēlēties šo ceļojumu? Vai šis ceļojums Tev piemērots?

 • Ceļojums bez steigas. Piemērots ceļotājam, kam svarīgi atpūsties un arī uzzināt ko jaunu;
 • Lidojums ar Turku aviokompāniju. Gaidīšanas laiks Stambulā turpceļā – 2.5, atpakaļceļā – 4 stundas;   
 • Ceļojumā daudz laika atvēlēts atpūtai pie jūras dažādās vietās;
 • Daudzveidībai atpūtas brīži mīsies ar piedalīšanos rīsu audzēšanas darbos un kokosriekstu novākšanā, ciemošanos pie godājama Bali zintnieka, vairāku tempļu apmeklējumiem un ceļojuma beigu daļā, izvēles pasākums, uzkāpšana Batur vulkānā; kā arī vairākas reizes būs jāceļas agri no rīta: pirms kāpšanas vulkānā un pirms delfīnu dejām saullēktā.

1. diena, ceturtdiena, 26.12. Rīga – Stambula

Pl. 17.00 pulcēšanās Rīgas lidostā. 19.00 – 22.55 lidojums Rīga – Stambula.

2. diena, piektdiena, 27.12. stambula  Denpasara – Ubuda

01.20 - 19.30 lidojums Stambula - Denpasara. Transfērs uz Ubudu – Bali salas mākslas dzīves centru. Nakts 4* viesnīcā Ubudā.   

3. diena, sestdiena, 28.12. ubuda – pemuteran

Noskaņosimies darboties un iejusties Bali salas sadzīves mirkļos. Ar cepurēm galvās un kapļiem rokās, dosimies pastaigā un piedalīsimies darbos rīsu laukā. Vērosim vietējos fermerus vācot kokosriekstus. Redzēsim, kā top ziedojumu-pateicības kompozīcijas no Bali salā augošiem krāšņajiem ziediem. Braucot uz Pemuteran, Bali salas pašos ziemeļos, iegriezīsimies ūdens templī Ulun Danu. Brīvs laiks. Nakts 4* viesnīcā Pumeratanā. Brokastis un pusdienas.

4. diena, svētdiena, 29.12. pemuteran    

Pemuteran – latviskojot nozīmē – Nāc atpakaļ pie sevis. Tik tiešām Bali salas ziemeļus raksturo miers, neuzbāzīgi ikdienas notikumi, labestīgi vietējie iedzīvotāji un harmoniska dabas un kultūras mijiedarbība.    Brokastis ņemsim līdzi kastītēs. Dosimies pārgajienā pa Rietumbali nacionālo parku, bet pirms tam ielūkosimies Bali salas mūžīgās mīlestības templī - Layon Sari.  Tālāk iesim raudzīt musona mežus un to džungļus, kas pārbagāti ar ārstnieciskiem augiem. Skatīsim unikālu dabas untumu -  mangrovju audzes, kas veidojas saldūdens un sālsūdeņiem sajaucoties. Atceļā uz viesnīcu tiksimies ar vietējo priesteri – zintnieku – seno dziedināšanas veidu pārzinātāju. Pusdienas vietējā restorānā. Brīvais laiks. Nakts 4* viesnīcā. Brokastis un pusdienas.

5. diena, pirmdiena,  30.12. pemuterana lovina     

Pēc brokastīm brauksim uz Menjangan salu, kur sagaidāma fantastiska snorkelēšana - koraļļu rifa dārzi ar zivju bariem un citiem dzīvnieciņiem. Pēc pusdienām pārbrauksim uz Lovinu. Te varam ļauties sevis mīlēšanai - baliešu masāžai brīvā dabā vai viesnīcas SPA centrā (par papildus maksu). Nakts 4* viesnīcā Lovinā.

6. diena, otrdiena, 31.12. lovina      

Pirmajā Jaungada dienā agri no rīta, dosimies skatīt delfīnu dejas saullēktā. Brokastis baudīsim, atgriežoties no delfīniem. Atlikusī dienas daļa brīva - darīsim neko. Kuriem grūti to izdarīt – var doties pastaigā pa jūras piekrasti. Ļausimies baliešu masāžām, peldēsimies, snorkelēsim un piesardzīgi ļausim saules stariem iekrāsot mūsu augumus viegli iedegušus. Vakarā iezvanīsim jauno 2020. gadu, baudīsim ēdienus un dzērienus, mīlēsim un svinēsim dzīvi, lai Jaunajā gadā viss būtu pietiekami. Atceramies paņemt līdz zvaniņu. Brokastis un vakariņas. Nakts 4* viesnīcā Lovinā.

7. diena, trešdiena, 01.01.  Lovina

Brīva diena. Lutināsim sevi ar baliešu masāžu brīvā dabā vai viesnīcas SPA centrā (par papildus maksu). Peldēsimies. Sauļosimies. Indijas okeāns ir ļoti silts. Brokastis, vakariņas. Nakts 4* viesnīcā Lovinā.

8. diena, ceturtdiena, 02.01. lovina – candidasa      

Pārbrauksim no Lovinas melnajām uz Candidasas pudmalēm. Pa ceļam apmeklēsim Beji templi. Tirta Empul  - hinduistu Svētā avota templis  ievērojams ar to, ka to caurtek tīrs avota ūdens. Brīvais laiks. Nakts 4* viesnīcā Candidasā. Brokastis, pusdienas.

9. diena, piektdiena, 03.01. candidasa  sanura

Brīvais laiks līdz pusdienām. Tad pārbrauksim uz dzīvīgo Bali salas daļu, kur pavadīsim atlikušās dienas līdz ceļojuma beigām. Nakts 4* viesnīcā Sanuras pludmalē. Brokastis, vakariņas. 

10. diena, sestdiena, 04.01. Sanura (Izvēlei: Uzkāpšana vulkānā)

Brīva priekšpusdiena. Bet tiem, kuri izvēlēsies kāpt vulkānā - nakts vēl nebūs īsti sākusies, kad jāceļas(2.00 naktī), lai satiktu saules lēktu virs Batur vulkāna krātera. Tas ir pasākums par papildus maksu. Profesionāla instruktora  vadībā dosimies aptuveni 2 stundu pārgājienā uz  vulkānu (1717 m v.j.l.). Katrs, kurš sasniegs vulkāna krātera malu, kā galveno balvu, saņems uzlēcošās saules staru izkrāsotu vienreizēju kalnu ainavu ar kūpošo Rinjani vulkānu Lombokas salā. Brokasīs baudīsim ceptus banānus un vārītas olas, kasgatavoti uz vulkāna plīts. Vēlā pēcpusdienā apskatīsim salas dienvidu vistālāko punktu ar Pura Luhur Uluwatu templi – īstu arhitektūras brīnumu, kas atrodas 250 m virs jūras līmeņa zemesraga rietumos. Vakarā - episka drāma un Kecak dejas ar saulrietu fonā, ko izpilda 50 – 70 vīriešu, esot daļējā transā. Ceļojuma noslēgums pludmalē: vakariņas ar jūras veltēm. Nakts 4* viesnīcā Sanurā. Brokastis un vakariņas.

11. diena, svētdiena, 05.01. Denpasara  Stambula    

Brīvais laiks līdz transfēram uz Denpasaras lidostu ap 19.30. Plkst.12.00 izrakstāmies no viesnīcas. Vēl vairākas stundas baudām peldes siltajā Indijas okeānā un siltos saules starus. 21.00 lidojums Denpasara – Stambula. Nakts lidmašīnā.

12. diena, pirmdiena, 06.01.  Stambula  Rīga            

05.25 ielidošana Stambulā. 09.20 – 11.20 lidojums Stambula – Rīga.

Ieteicamā literatūra: Lai sajūtas, esot Bali salā, būtu spilgtākas, pirms brauciena izlasiet Elizabetes Gilbertes romānu  Ēd, lūdzies, mīli.

Papildus informācija

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • lidojums Rīga – Stambula – Denpasara – Stambula – Rīga;  
 • dzīvošana 4* viesnīcās divvietīgās istabās; ēdināšana pēc apraksta;
 • aprakstā minētās ekskursijas, angliski runājoša gida pakalpojumi un grupas vadītājs no Latvijas.

Ceļojuma cenā neietilpst:

 • programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
 • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam; dzeramnauda apkalpojošajam personālam;
 • cenā neietilpst papildus izdevumi par vīzu formēšanu nepilsoņiem.

Piemaksa: par vienvietīgu numuru – 565 EUR

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti: pase, kas derīga 6 mēnešus pēc atgriešanās. 

Pieteikšanās ceļojumam:

 • piesakoties ceļojumam, nepieciešami pases kopija un jānoslēdz ceļojuma līgums;
 • vieta tiks rezervēta pēc 400 EUR avansa iemaksas;
 • 2. iemaksa 50% no atlikušās summas ne vēlāk kā 10 nedēļas (70 dienas) pirms ceļojuma – līdz 17.10.;
 • pārējā samaksa ne vēlāk kā 6 nedēļas (42 dienas) pirms ceļojuma – līdz 14.11.                   

Ceļojuma anulācijas noteikumi:

 • atsakoties no pieteikšanās dienas līdz 50 dienām pirms ceļojuma (06.11), tiek ieturēti 400 EUR;
 • atsakoties 49 – 36 dienas pirms ceļojuma (07.11 – 20.11.), tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
 • atsakoties mazāk nekā 36 dienas (5 nedēļas) pirms ceļojuma – pēc 20.11. tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

Ievērībai!

 • Ceļojuma cena var pieaugt, mainoties LR likumdošanai "Par PVN", kā arī saistībā ar ASV dolāra kursa un degvielas cenas sadārdzinājumu;
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām;
 • Ja ceļojumam nav pieteicies pietiekoši liels ceļotāju skaits, Jēkaba Ceļojumi patur tiesības, ne vēlāk kā 15 dienas pirms plānotās izbraukšanas, ceļojumu atcelt;
 • Grupas sapulce notiks Jēkaba Ceļojumu birojā;
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.

Izbraukšana Piezīmes
26.12.2019 Grupas vadītāja Agnese Kalniņa. Grupas sapulce 16.12. pulksten 18:15.

Dzīves svinēšana un Jaunā gada iezvanīšana Bali salā

Priekšstatījums
Attēliem galerijā ir ilustratīva nozīme, tie var neatspoguļot precīzu ceļojuma maršrutu.