Tanzānijas dabas parki

Maza Grupa

Tanzānijas lepnums ir tās pirmatnējā, neskartā daba. Graciozās žirafes, rozā flamingo, ziņkārīgie koka lauvas – tādi skati nav eksotiska pasaka par Tanzāniju, tā ir neparastās zemes ikdienas ainava. Tā ir slavena ar daudzajiem nacionālajiem parkiem, kur var piekļūt vistuvāk savvaļas dzīvnieku pasaulei un vērot pērtiķus, zebras, antilopes, lauvas, žirafes, ziloņus, nīlzirgus. Serengeti nacionālais parks visā savā krāšņumā dod iespēju redzēt pasaulē grandiozāko dzīvnieku migrāciju. Ngorongoro krāterī apmetušies visraibākais faunas kopums.

Izbraukšana Iebraukšana Ilgums Brīvas vietas Cena
15.04.2019 23.04.2019 9 Vietu nav 3340 € Programma

Ceļojuma programma

Kilimandžāro – Tarangiras nacionālais parks – Maņaras ezers – Serengeti nacionālais parks – Ngorongoro – Aruša  Kilimandžāro

Vai šis ceļojums ir Tev piemērots?

 • Ceļojums pa safari parkiem vērojot dzīvniekus, pārvietošanās džipos;
 • Dzīvošana lodge tipa naktsmītnēs;
 • Iekļautas visas ēdienreizes, pusdienas sagatavotas un līdzi ņemamas no naktsmītnēm.

1. DIENA, pirmdiena, 15.04. RĪGA – STAMBULA  Kilimandžaro

Plkst. 11:00 pulcēšanās Rīgas lidostā. 12:20 lidojums  Rīga – Stambula. 19:50 lidojums Stambula – Kilimandžaro, nakts lidmašīnā.

2. DIENA, otrdiena, 16.04. KILIMANDŽARO – ARUŠA – TARANGIRAS NACIONĀLAIS PARKS

No rīta ierašanās Kilimandžaro lidostā,pēc tā brauciens uz Arušu. Baudīsim brokastis un pēc tā ar līdzņemšanas pusdienām dosimies uz Tarangiras Nacionālo parku. Tarangire ir otra lielākā savvaļas dzīvnieku koncentrācijas vieta (pēc Serengeti) un lielākā zināmā ziloņu mitināšanās vieta pasaulē. Tarangiras ekosistēmā, kuras sirds un dvēsele ir tās parks, ir sastopamas vairāk kā 700 lauvas un dažādi neparasti skati arī šeit nav retums. Šeit mitinās lieli zebru, antilopju, žirafju, Āfrikas bifeļu un citu zālēdāju ganāmpulki. Tiek uzskatīts, ka tieši Tarangira ir vislabākā vieta, kur vērot putnus, tur sastopami vairāk kā 450 putnu sugu. Vakariņas un nakts lodge tipa naktsmītnē.

3. DIENA, trešdiena, 17.04. TARANGIRAS NACIONĀLAIS PARKS

Pēc brokastīm dosimies vērot dzīvniekus. Līdzi ņemsim sagatavotas pusdienas līdzņemšanai. Brauksim cauri pļavām, palienēm un akmeņainiem atsegumiem. Pastāv liela iespēja ieraudzīt pazīstamus dzīvniekus, tajā skaitā, leopardus, zebras, Āfrikas ziloņus, bifeļus, Masaju žirafes, kārpcūkas, lauvas, olīvzaļos paviānus un dažādus Āfrikai raksturīgos eksotiskos putnus. Atgriešanās naktsmītnē, vakariņas un nakts lodge tipa naktsmītnē.

4. DIENA, ceturtdiena, 18.04. TARANGIRA – MAŅARAS EZERA NACIONĀLAIS PARKS

Pēc brokastīm turpināsim vērot dzīvniekus. Līdzi ņemsim sagatavotas pusdienas līdzņemšanai. Ceļojums uz Maņaras ezera nacionālo parku. Parka veģetācija ir daudzveidīga, sākot no savannas un purviem līdz mūžzaļajiem mežiem. Ziloņi, zebras, nīlzirgi, bifeļi un antilopes bieži sastopami šajā apvidū, tāpat kā leopardi un hiēnas. Maņaras ezers arīdzan ir mājvieta kokos kāpelējošajām lauvām, tāpat parks ir mājvieta daudz dažādām putnu sugām. Vakariņas un nakts lodge tipa naktsmītnē.

5. DIENA, piektdiena, 19.04. MAŅARAS EZERA NACIONĀLAIS PARKS – SERENGETI NACIONĀLAIS PARKS

Pēc brokastīm mēs dosimies uz Serengeti Nacionālo parku, pa ceļam apmeklēsim Olduvai aizu, kur 1959.gadā arheoloģe Mary Leakey atklāja fosilijas paliekas, kas pieder agrīnajam primātam (Australopithecus boisei), kas ir 1,75 miljonus gadus sens. Šis atklājums pasludināja Āfriku kā pirmatnējo mājvietu mūsu priekštečiem, un Olduvai ieguva slavu visā pasaulē kā “dzīves šūpuļa’’ vieta. Šeit mēs apmeklēsim nelielu muzeju. Pēc tam turpināsim ceļu uz Serengeti un tur izbaudīsim pēcpusdienas dzīvnieku vērošanu. Vakariņas un nakts lodge tipa naktsmītnē.

6. DIENA, sestdiena, 20.04. SERENGETI NACIONĀLAIS PARKS

Pēc brokastīm paredzēta visas dienas pavadīšana pasaulslavenajā Serengeti Nacionālajā parkā. Šeit sastopami iespaidīgākie dzīvnieki visā pasaulē. Esot vislielākajam nacionālajam parkam Austrumāfrikā, Serengeti ir mājvieta vienai no iespaidīgākajām antilopju migrācijām pasaulē. Laika posmā no decembra līdz aprīlim antilopju bari pārvietojas uz zāles līdzenumiem Serengeti un Ngorongoro dienvidu apvidū, kur katru gadu laika posmā no janvāra līdz februārim piedzimst aptuveni 300 000 teliņu. Iespējams novērot lielu daudzumu hiēnu, kuras turpat vēro antilopju baru, gaidot īsto brīdi, lai nomedītu kādu vājāku vai gados jaunu antilopju. Vakariņas un nakts lodge tipa naktsmītnē.

7. DIENA, svētdiena, 21.04. SERENGETI NACIONĀLAIS PARKS  NGORONGORO

Pēc brokastīm turpināsim vērot dzīvnieku daudzveidību Serengeti nacionālajā parkā, kas ilgs no rīta līdz pusdienaslaikam.. Pēc pusdienām dosimies tālāk uz Ngorongoro rezervātu, pa ceļam apmeklējot Masai ciematu.  Ierašanās, vakariņas un nakts lodge tipa naktsmīntē.

8. DIENA, pirmdiena, 22.04. NGORONGORO  ARUŠA

Pēc brokastīm, nolaidīsimies lejup Ngorongoro krāterī kur baudīsim dzīvnieku vērošanu 6 stundu garumā. Krāteris un tā apkārtne ir lieliska vieta, kur uzņemt skaistas fotogrāfijas, kā arī ir iespējams piekļūt dzīvniekiem pietiekami tuvu, lai uzņemtu izcilas fotogrāfijas, jo dzīvnieki šeit ir vairāk adoptējušies cilvēku klātbūtnei. Ieturēsim neaizmirstamas piknika veida pusdienas Ngorongoro krāterī. Pārbrauciens, vakariņas un nakts viesnīcā Arušā.

9. DIENA, otrdiena, 23.04. KILIMANDŽARO – STAMBULA  RĪGA

Agri no rīta brauciens uz Kilimandžāro lidostu, lidojums Kilimandžāro – Stambula un vēlāk Stambula – Rīga, ap 17:50 ierašanās Rīgā.

Papildus informācija

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • lidojuma biļete Rīga – Kilimadžāro – Rīga;
 • transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
 • dzīvošana lodge tipa naktsmītnēs divvietīgā numurā;
 • 7 brokastis, 7 līdzi ņemamās pusdienas un 7 vakariņas;
 • aprakstā minētās ekskursijas;
 • grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā un angļu valodā runājoša vietējā gida pakalpojumi;
 • Tanzānijas vīza.

Ceļojuma cenā neietilpst:

 • programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas;
 • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
 • dzeramnauda šoferiem, gidiem un apkalpojošajam personālam.

Piemaksa par vienvietīgu numuru: 428 EUR.

Pieteikšanās ceļojumam:

 • piesakoties ceļojumam, nepieciešama pases kopija un jānoslēdz ceļojuma līgums;
 • jūsu vieta tiks rezervēta pēc 400 EUR avansa iemaksas;
 • 2. iemaksa 50% no atlikušās summas ne vēlāk kā 70 dienas pirms ceļojuma, t.i. līdz 04.02.;
 • pārējā samaksa ne vēlāk kā 42 dienas pirms ceļojuma, t.i. līdz 04.03.

Ceļojuma anulācijas noteikumi:

 • atsakoties no pieteikšanās dienas līdz 50 dienas pirms ceļojuma (24.02.), tiek ieturēti 400 EUR ;
 • atsakoties 49 – 36 dienas pirms ceļojuma (25.02. - 10.03.), tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
 • atsakoties mazāk nekā 36 dienas pirms ceļojuma (līdz 10.03.), tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • pase, kas derīga 6 mēnešus pēc atgriešanās.

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti: pase, kas derīga 6 mēnešus pēc atgriešanās.

Grupas sapulce: Jēkaba Ceļojumu birojā.

Ievērībai! Ceļojuma cena var pieaugt mainoties LR likumdošanai "Par PVN", kā arī saistībā ar ASV dolāra kursa un degvielas cenas sadārdzinājumu

Tanzānijas dabas parki

Priekšstatījums
Attēliem galerijā ir ilustratīva nozīme, tie var neatspoguļot precīzu ceļojuma maršrutu.