ASV zelta izlase

5.0

Ceļotāju Vērtējums
3 atsauksmes

Maza Grupa

Nacionālie dabas parki – Lielais kanjons, Braisa un Glena kanjoni, Monumentu un Nāves ielejas, Jozemītu un Zaionas parki – dabas unikālo veidojumu kolekcijas, kas pārsteidz ar formu, krāsu un apstākļu daudzveidību. Losandželosa – Amerikas zvaigžņu pilsēta, ir sajūta, ka sapņi par uzvarām, slavu un bagātību te varētu piepildīties, it īpaši Beverlihilsā, kas vēl arvien ir varas un burvības sinonīms. Viss izskatās kā citā dimensijā un dzīve šķiet rit pēc citiem noteikumiem. Lasvegasa - šai spēļu pilsētā vienas dienas laikā var kļūt par miljonāru vai zaudēt visu mantību. Lasvegasa ir fantāziju karaļvalsts ar fascinējošām viesnīcu un kazino celtnēm – Ņujorka, Montekarlo, Tropikana, Cēzara pils, Bagātību sala. Sanfrancisko pilsēta, kurā iemīlēties! Te nav jādomā, kā pavadīt dienu. Izbaudot pilsētas atmosfēru, laiks paiet nemanot!

Izbraukšana Iebraukšana Ilgums Brīvas vietas Cena
13.08.2020 27.08.2020 15 Vairāk kā 6 4890 € Programma
REZERVĒT

Piezīmes:
Grupas vadītāja Sandra Saulīte

Ceļojuma programma

Losandželosa – Lielais kanjons – Monumentu ieleja – Antilopes kanjons – Braisa kanjons – Zion nacionālais parks – Lasvegasa – Nāves ieleja – Josemītu nacionālais parks – Montereja – Sanfrancisko

Grupā aptuveni 14 ceļotāji

Vai šis ceļojums ir Tev piemērots?

 • Ceļojums lielākoties pa dabas parkiem;
 • Rietumu krastā vairāki gari sauszemes pārbraucieni;
 • Jāievēro ASV pieņemtā dzeramnaudu kultūra, kas sastāda aptuveni 21 % no summas.

1. DIENA, CETURTDIENA, 13.08. RĪGA – HELSINKI  LOSANDŽELOSA

Ap 12:30 tikšanās Rīgas lidostā, 14:20 lidojums Rīga – Helsinki, turpinājumā 16:40 lidojums Helsinki – Losandželosa. Vēlā pēcpusdienā ierašanās Kalifornijas štatā un Eņģeļu pilsētā – Losandželosā. Kādreiz šo apvidu apdzīvoja tongvas cilts indiāņi, bet šodien tā ir viena no mūsdienu pasaules izklaides industrijas kino un mūzikas centriem. Nakts viesnīcā Losandželosā.

2. DIENA, PIEKTDIENA, 14.08. LOSANDŽELOSA

Pēc brokastīm dodamies pilnas dienas ekskursijā pa Losandželosu. Ekskluzīvais Beverly Hills rajons, kur mājo pasaules slavenības. Laiks pastaigai pa zvaigžņoto slavenību aleju Hollywood Boulevard. Dodamies ekskursijā uz ekskluzīvajiem rajoniem Santa Monika un Marina del Rey. Nakts viesnīcā Losandželosā.

3. DIENA, SESTDIENA, 15.08. LOSANDŽELOSA

Šodien pabūsim brīnumainajā filmu tapšanas pasaulē Universal Studios – no specefektiem un dekorācijām, līdz negaidītām situācijām un pārsteigumiem no populārām filmām. Nakts viesnīcā Losandželosā.

4. DIENA, SVĒTDIENA, 16.08. LOSANDŽELOSAPALM SPRINGS – BULLHEAD CITY

Atvadamies no Losandželosas un dodamies ceļā caur Majove tuksnesim, šī nacionālā parka teritorijā aug savdabīgie Joshua Tree koki. Tālāk ceļš ved uz Palm Springs, sēdīsimies gaisa tramvajā un no augšas apskatīsim kalnus un ieleju, sasniedzot 2595 m augstumu. Nakts viesnīcā Bullhead city.

5. DIENA, PIRMDIENA, 17.08. BULLHEAD CITY LIELAIS KANJONS – TUBA

Dodamies cauri Kolorado plato pa vēsturisko 66. autoceļu uz Lielo Kanjonu – vienu no iespaidīgākajiem pasaules ģeoloģijas brīnumiem. Pastaiga gar kanjona Dienvidu krauju, vērojot Kolorado upes plūdumu no pusotra kilometra augstuma. Šķērsojot Navaho indiāņu rezervātu, piestāsim skatu laukumā. Izvēlei: lidojums ar helikopteru virs Lielā kanjona (no 190 USD). Nakts viesnīcā Tubā.

6. DIENA, OTRDIENA, 18.08. TUBA – MONUMENTU IELEJA – ANTILOPES KANJONS – KANABA

Ceļš ved tālāk pa Navaho reģionu cauri daudzkrāsaino smilšu tuksnesim Painted Desert un tumšsarkano kalnu masīvam uz Monumentu ieleju - vairāku desmitu kvadrātkilometru tuksnešains līdzenums, pār kuru izslējušies gigantiski, laika zoba drupināti smilšakmens veidojumi. Turpinājumā dosimies uz Peidžas ciematu, kur apskatīsim savdabīgo Antilopes kanjonu. Nakts viesnīcā Kanabā.

7. DIENA, TREŠDIENA, 19.08. KANABABRYCE CANYON ZION NACIONĀLAIS PARKS – LASVEGASA

Šodien šķērsosim Braisa kanjonu - vienu no pārsteidzošākajiem Jūtas dabas parkiem ar nebeidzami mainīgajām krāsu un formu spēlēm. Pastaiga Braisa kanjonā, baudot krāsu nianses un formu dažādību. Foto pauze pie Sārtajām klintīm un dodamies tālāk aplūkot 1000 metrīgās smilšakmens klintis Zion nacionālajā parkā. Vakarā ieradīsimies Lasvegasā. Izvēlei: populāru mākslinieku koncertšovi un izrādes. Nakts viesnīcā Lasvegasā.

8. DIENA, CETURTDIENA, 20.08. LASVEGASA

Brīva diena Lasvegasā. Iespēja apskatīt šo uguņos ņirbošo pilsētu, neskaitāmās viesnīcas un spēļu zāles, iepirkšanās centrus un restorānus, atrakcijas un brīvdabas šovus. Nakts viesnīcā Lasvegasā.

9. DIENA, PIEKTDIENA, 21.08. LASVEGASA – NĀVES IELEJA – BAKERSFIELD

Brauciens cauri svelmainajam Nevadas tuksnesim uz Nāves ieleju. Karstāko sausāko un zemāko punktu ASV – tāds ir Nāves ielejas raksturojums. 86 m zem jūras līmeņa izsaka daudz. Šķērsosim kalnu grēdas un nonāksim Kalifornijas centrālajā ielejā. Nakts viesnīcā Bakersfield.

10. DIENA, SESTDIENA, 22.08. BAKERSFIELD – JOSEMĪTU NACIONĀLAIS DABAS PARKS – HANFORD

Pēc brokastīm ceļosim uz Josemītu nacionālo parku – vienu no Kalifornijas dabas parkiem ar spirgtām alpu pļavām, priežu un sekvoju mežiem, ūdenskritumiem un baltām klintīm. Pavadīsim laiku šajā Kalifornijas populārajā parkā, bet dienai noslēdzoties, dodamies lejup no Sjerra Nevada uz auglīgo Kalifornijas centrālo ielejuuz Hanford pilsētu. Nakts viesnīcā Hanford.

11. DIENA, SVĒTDIENA, 23.08. HANFORD – KARMELA /MONTEREJA

Šodien pārbrauksim uz Klusā okeāna piekrasti ar kontrastainām dabas ainavām. Brauksim pa Kalifornijas Klusā okeāna piekrastes autoceļu Nr.1, kas vietām atklās krasta ainavas ar Karmelu – vienu no pazīstamākajām reģiona pilsētām, kā arī rakstnieka Džona Steinbeka romānos aprakstīto Kalifornijas pirmo galvaspilsētu Montereju. Nakts viesnīcā Monterejā.

12. DIENA, PIRMDIENA, 24.08. MONTEREJA  SANFRANCISKO

No rīta dosimies uz vienu no ASV visvairāk apmeklētajām pilsētām – Sanfrancisko, kas ir arī viena no pasaulē visvairāk fotografētajām, filmētajām un dokumentētajām pilsētām. Sanfrancisko sajaukušās sūrā vēsture ar mūsdienu izsmalcinātību. Pilsēta izvietojusies uz vairākiem pakalniem okeāna līča krastos. Apskatīsim darījumu kvartālus, Union Square un rosīgos ostas kvartālus. Nokļūsim uz Golden Gate tilta, kas ir atpazīstamākā Sanfrancisko vizītkarte un inženierbūves šedevrs. Nakts viesnīcā Sanfra ncisko.

13. DIENA, OTRDIENA, 25.08. SANFRANCISKO

Pilna diena Sanfrancisko, iespēja brīvi izstaigāt pilsētu vai izvēlēties kādu papildus ekskursiju. Nakts viesnīcā Sanfrancisko.

14. DIENA, TREŠDIENA, 26.08. SANFRANCISKO – ČIKĀGA  HELSINKI

No rīta brauciens uz lidostu, lidojums 09:25 Sanfrancisko – Čikāga, turpinājumā 17:35 Čikāga – Helsinki, nakts lidmašīnā.

15. DIENA, CETURTDIENA, 27.08. HELSINKI – RĪGA

No rīta ap 10:10 ierašanās Helsinkos, turpinājumā 12:45 Helsinki – Rīga, ap 13:55 ierašanās Rīgā.

Papildus informācija

Ceļojuma cenā ietilpst:

 •  aviobiļetes Rīga – Losandželosa/Sanfrancisko – Rīga;
 •  transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
 • naktsmītnes 3* viesnīcās divvietīgā numurā;
 • 12 brokastis un 7 pusdienas;
 •  aprakstā minētās ekskursijas un objektu apmeklēšanas;
 • ASV iebraukšanas atļaujas ESTA;
 • grupas vadītāja pakalpojumi latviešu va lodā un angliski runājošs vietējais gids/šoferis;

Ceļojuma cenā neietilpst:

 •  programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
 •  veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
 •  ASV vīza, ja ir būts Irānā un ESTA ir nederīga (ap 175 EUR);
 •  dzeramnauda šoferiem, gidam un apkalpojošajam personālam (apt. 100 USD).

Piemaksa: par vienvietīgu numuru – 960 EUR.

Pieteikšanās ceļojumam:

 •   piesakoties ceļojumam, nepieciešama pases kopija un jānoslēdz ceļojuma līgums;
 •   vieta tiks rezervēta pēc 400 EUR avansa iemaksas;
 •   2. iemaksa 50% no atlikušās summas ne vēlāk kā 70 dienas pirms ceļojuma, t.i. līdz 04.06.;
 •   pārējā samaksa ne vēlāk kā 42 dienas pirms ceļojuma, t.i. līdz 02.07.

Ceļojuma anulācijas noteikumi:

 • atsakoties no pieteikšanās brīža līdz 50 dienas pirms ceļojuma (24.06.), tiek ieturēti 400 EUR;
 • atsakoties 49 – 36 dienas pirms ceļojuma (25.06. – 08.07.), tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
 • atsakoties mazāk kā 36 dienas pirms ceļojuma (08.07.), tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

Ievērībai!

 • Ceļojuma cena var pieaugt, mainoties LR likumdošanai "Par PVN", kā arī saistībā ar ASV dolāra kursa un degvielas cenas sadārdzinājumu;
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām;
 • Ja ceļojumam nav pieteicies pietiekoši liels ceļotāju skaits, Jēkaba Ceļojumi patur tiesības, ne vēlāk kā 15 dienas pirms plānotās izbraukšanas, ceļojumu atcelt;
 • Grupas sapulce notiks Jēkaba Ceļojumu birojā;
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.

Izbraukšana Piezīmes
13.08.2020 Grupas vadītāja Sandra Saulīte

ASV zelta izlase

Priekšstatījums
Attēliem galerijā ir ilustratīva nozīme, tie var neatspoguļot precīzu ceļojuma maršrutu.