Taizemes ūdenskritumi un džungļi

Maza Grupa

Taizeme ir pazīstama ar savu silto klimatu, smilšainām pludmalēm un trakulīgo naktsdzīvi. Ir daudz tradicionālu maršrutu, ko apskata katrs ieceļotājs. Šoreiz mēs vēlamies parādīt Taizemi no cita „leņķa”, kopā atrast īsto šarmu pilsētu mazajās šķērsielās, pavisam tuvu pavērot taizemiešu ikdienu, nogaršot gabalu „īstās” dzīves, kas slēpjas aiz reklāmas izkārtnēm. Lasīt vairāk

Izbraukšana Iebraukšana Ilgums Brīvas vietas Cena
03.11.2018 17.11.2018 15 Vietu nav 1690 € Programma

Piezīmes:
Grupas vadītājs Andžejs Reiters

Ceļojuma programma

Bangkoka – Pataija – Khao KhitchakutLaem Sing – Chantamburi – Neapdzīvota sala – Soi DaoChao LaoKhao Cha – Bangkoka

Šī ceļojuma laikā redzēsim visus minētos apskates punktus un reģionus, taču to burvība slēpjas tieši neminētajā un ceļā uz to. Daudzas no pieminētajām lietām būs citādā secībā orientējoties no īpatnējā Budisma kalendāra un mainīgajiem laika apstākļiem, kuri džungļos ir krietni mainīgi. Šis brauciens ir mans personīgais skatījums uz Taizemi, kas atspoguļo mentalitāti un vienkāršo cilvēku dzīvi, nevis tūrisma objektus un foto iemūžināšanas vietas. Daudzas no vietām ko redzēsim nezin pat paši tajieši un tas to padara pievilcīgāku un noslēpumaināku, jums ir jābūt gataviem doties pārgājienos, mainīgiem laikapstākļiem un lietusgāzēm un tajiešu likumsargu īpatnībām dažos no viņu būtiskajiem objektiem. Līdzi ņemiet labu garastāvokli, atbilstošu apģērbu un spēju pieņemt dažādus no mūsu izpratnes atšķirīgus cilvēkus.

1.DIENA, SESTDIE 03.11. RĪGA – STAMBULA – BANGKOKA

Plkst. 16:45 tikšanās Rīgas lidostā, 18:35 lidojums Rīga – Stambula, turpinājumā 02:55 Stambula – Bangkoka, nakts lidmašīnā.

2. DIENA, 04.11. BANGKOKA – PATAIJA

Ierašanās Taizemē, brauciens no lidostas uz kūrortpilsētu Pataiju. Vakarā pilsētas pārskats no putna lidojuma. Nakts viesnīcā Pataijā.

3. DIENA, PIRMDIENA, 05.11. PATAIJA

Netipiskais un interesantais Pataijas apkārtnē. Lielākie Taizemes boksa stadioni, Budisma un Daoisma krāšņie tempļi. Islāma un Hinduisma rajons Pataijā (Pataijas skaistā un mazpazīstamā daļa, kas paver savādāku skatu uz šo šķietami kūrorta un izpriecu pilsētu). Nakts viesnīcā Pataijā.

4. DIENA, OTRDIENA, 06.11. PATAIJA – KHAO KHITCHAKUT

Khao Khitchakut nacionālais parks. Ūdenskritumi un galvenā Budisma svētceļnieku stupa, kas atrodas augstu kalnos virs mākoņiem. Ceļš uz to prasīs vairākas stundas un zināmu fizisko sagatavotību, toties dāvās neaizmirstamu sajūtu par templi, kas slēpts ārzemnieku acīm. Nakts nacionālā parka tuvumā.

5. DIENA, TREŠDIENA, 07.11. KHAO KHITCHAKUT – LAEM SING

Nokļūstam Laem Sing, mazā mīlīgā zvejnieku ciematā Taizemes līča austrumu piekrastē. Mūsu mājvieta šeit būs sena drauga kuģu remontdarbnīca, kura no ikdienas darbnīcas pārtapusi par ērtu, ērtībām aprīkotu atpūtas vietu. Brīva pēcpusdiena pastaigām, bet vakarā plānojam pikniku ar grilēšanu un draudzīgām sarunām. Nakts Laem Sing.

6. DIENA, CETURTDIENA, 08.11. LAEM SING – CHANTAMBURI – LAEM SING

Šodienas aktivitātes mums būs Austrumāzijas dārgakmeņu galvaspilsētas apskate. Tā pazīstama visā pasaulē kā dārgakmeņu ieguves un apstrādes pilsēta. Šeit pulcējas juvelieri no visas pasaules un ir ļoti netipisks Taizemei kultūru un reliģiju sajaukums. Starp daudzajiem pilsētā slēpjamiem brīnumiem - Taizemē lielākā katoļu bazilika, kurā 1,5 m augstā Dievmātes statuja inkrustēta ar rubīniem, safīriem un dimantiem. Nakts Laem Sing.

7. DIENA, PIEKTDIENA, 09.11. LAEM SING

Okeāna izpētes centrs Chao Lao pilsētas tuvumā. Mangrovju takas, austeru un mīdiju audzētavas. Neparastā daba, kas raksturīga tikai šim reģionam un izteikti dažādu jūras produktu un citu eksotisku austrumu ēdienu ieguve. Nakts Laem Sing.

8. DIENA, SESTDIENA, 10.11. LAEM SING

Brīva diena atpūtai. Dienu iespējams pavadīt sauļojoties pludmalē vai ļaujoties ūdenspriekiem. Šeit laivas var viegli iznomāt un apmeklēt divas tuvumā esošās salas, Koh Chula un Koh Nom Sao, zvejas braucieniem vai lai izpētītu vietējo piekrasti. Pēcpusdienā pēc izvēles delfinārija apmeklējums. Nakts Laem Sing.

9. DIENA, SVĒTDIENA, 11.11. LAEM SING – NEAPDZĪVOTA SALA

Pēc brokastīm unTaizemes boksa rīta nodarbības dosimies nelielā pārgājienā caur džungļiem, jo šodien vēlamies apskatīt šīs apkaimes ūdenskritumus un tempļus. Veldzēsimies ūdenskritumos un jauki pavadīsim laiku, jo šonakt mūsu nakšņošanas vieta būs neapdzīvota sala uz kuru dosimies ar zvejnieku laiku. Paši ierīkosim sev nometni, makšķerējot vakariņas un vērojot attālo krasta līniju vienā no Siāmas līča neapdzīvotajām salām. Nakts uz neapdzīvotas salas.

10. DIENA, PIRMDIENA, 12.11. NEAPDZĪVOTA SALA – LAEM SINGSOI DAO NACIONĀLAIS PARKS

Pēc džungļos pavadītās nakts atpūšamies un izguļamies mūsu draudzīgajā viesu namā, krājam spēkus vakara pārgājienam. Šis pārgājiens būs attālā kalnu reģionā, kurā ir izteikti vēsāks klimats un skaistākais Taizemes ūdenskritums. Nakts nacionālajā parkā.

11. DIENA, OTRDIENA, 13.11. SOI DAO NACIONĀLAIS PARKS – CHAO LAO

Pagrieziena punkts, sākam mūsu ceļu atpakaļ uz Pataiju, pa vidu nakšņojot Chao Lao. Šī ir tīkamākā zilā pludmale Taizemē, kas ir saglabājušās reti un apveltīta ar vairākām romantiskām kafejnīcām un nelielu ārzemju tūristu skaitu. Šeit rīkosim jūras produktu pikniku, lai iepazītu reģiona īpatnējos ēdienus. Nakts Chao Lao.

12. DIENA, TREŠDIENA, 14.11. CHAO LAO – KHAO CHAMAO

Šis ir viens no dzīvniekiem bagātākajiem parkiem. Tā džungļos paslēpušies vairāki ūdenskritumi un tā ir viena no galvenajām Taizemes skolēnu apmācības vietām par neparastu koku, augu un džungļu floras vidi. Nakts Khao Chamao džungļu bungalo.

13.DIENA, CETURTDIENA, 15.11. KHAO CHAMAO – PATAIJA

Atgriešanās Pataijas kūrortā. Brīva diena atpūtai. Iespējams ļauties saulei vai blakus esošo mazo salu izpētei. Nakts viesnīcā Pataijā.

14.DIENA, PIEKTDIENA, 16.11. PATAIJA – BANGKOKA

Brīvs rīts atpūtai un gatavošanās atpakaļceļam. Transfērs uz Bangkokas lidostu. Lidojums Bangkoka – Stambula. Nakts lidmašīnā.

15.DIENA, SESTDIENA, 17.11. STAMBULA – RĪGA

No rīta ierašanās Stambulā, pēc tā lidojums uz Rīgu, ap 12:00 ierašanās Rīgas lidostā.

Papildus informācija

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • lidojuma biļete Rīga – Bangkoka – Rīga;
 • transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
 • naktsmītnes;
 • aprakstā minētās ekskursijas;
 • grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā;
 • Taizemes vīza.

Ceļojuma cenā neietilpst:

 • programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas, t.sk. ar norādi Izvēlei;
 • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
 • dzeramnauda šoferiem, gidiem un apkalpojošam personālam.

Pieteikšanās ceļojumam:

 • piesakoties ceļojumam, nepieciešams uzrādīt pasi un jānoslēdz ceļojuma līgums;
 • jūsu vieta tiks rezervēta pēc 400 EUR avansa iemaksas;
 • 2. iemaksa 50% no atlikušās summas ne vēlāk kā 70 dienas pirms ceļojuma, t.i. līdz 25.08.;
 • pārējā samaksa ne vēlāk kā 42 dienas pirms ceļojuma, t.i. līdz 22.09.

Ceļojuma anulācijas noteikumi:

 • atsakoties no pieteikšanās brīža līdz 50 dienas (14.09.) pirms ceļojuma tiek ieturēti 400 EUR;
 • atsakoties 49–36 dienas  (15.09. – 28.09.) pirms ceļojuma, tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
 • atsakoties mazāk nekā 36 dienas (28.09.) pirms ceļojuma, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

Grupas sapulce: Jēkaba Ceļojumu birojā.

Nepieciešamie ceļojuma dokumenti: pase, kas derīga 6 mēnešu pēc atgriešanās.

Ievērībai! Ceļojuma cena var pieaugt mainoties LR likumdošanai "Par PVN", kā arī saistībā ar ASV dolāra kursa un degvielas cenas sadārdzinājumu.

Izbraukšana Piezīmes
03.11.2018 Grupas vadītājs Andžejs Reiters

Taizemes ūdenskritumi un džungļi ar Andžeju Reiteru

Priekšstatījums
Attēliem galerijā ir ilustratīva nozīme, tie var neatspoguļot precīzu ceļojuma maršrutu.