Jaunā gada sagaidīšana Madeirā

Maza Grupa

Madeiras sala ir vulkāniskas izcelsmes zaļa subtropiska paradīze Atlantijas okeāna vidū, vienos platuma grādos ar Sahāru. Tās augsne veidojusies no lavas un pelniem, kas nosaka īpašu augu valsti. Te visu gadu ir vienāda diennakts temperatūra – ap 20 grādiem, tādēļ sala ir pievilcīgi vienmēr. “Atlantijas Pērle”, “Portugāles peldošais dārzs”, “Ziedu sala” – tikai trīs no apzīmējumiem. Šeit Eiropas aristokrātija jau kopš 19.gs. baudījusi lielisku atpūtu. Saule, jaukais okeāna ūdens, garšīgās maltītes, slavenie vīni.

Izbraukšana Iebraukšana Ilgums Brīvas vietas Cena
29.12.2018 02.01.2019 5 Vairāk kā 6 1897 € Programma
REZERVĒT

Ceļojuma programma

Rīga – Funšala – Mačiku – Santana – Piku Du Arieiru – Piku Duš Barseluša – Kabu Žirauma – Kaļeta – Monte – San Vincente – Paula De Sierra – Enkumiada – Funšala – Rīga

Vai šis ceļojums ir Tev piemērots?

 • Madeirā, katru dienu var nākties saskarties ar visiem četriem gadalaikiem, tāpēc kāda siltāka jaka un lietus jaka var būt ļoti noderīga;
 • Jaunā gada sagaidīšana, dress code: formāli svinīgs ( Black Tie).

1. DIENA. SESTDIENA, 29.12. RĪGA – FUNŠALA – MAČIKU – SANTANA – RIBEIRU FRIU – PIKU DU ARIEIRU

Tikšanās Rīgas lidostā 04:00, lidojums Rīga-Funšala 6.00-10.00.

Madeiras pirmā galvaspilsēta Mačiku. Santana – pilsētiņa, kur joprojām sastopamas salai agrāk raksturīgās trīsstūrveida mājas ar biezu jumta segumu, dažas no tām nokrāsotas spilgtās krāsās un atvērtas apmeklētājiem. Ribeiru Friu – foreļu audzētava un Laurisilvas meži. Pastaiga gar levadām. Madeiras trešais augstākais kalns Piku du Arieiru, uz kuru ceļš ved pa stāvām nogāzēm, klātām smaržīgiem eikaliptiem un lauru kokiem. Pašā kalna galā pārsteidz vulkāniskās klintis un vējš. Nakts viesnīcā.

2. DIENA. SVĒTDIENA, 30.12. PIKU DUŠ BARSELUŠA – KABU ŽIRAUMA – KAMARA D’LOBUŠA – KAĻETA

Ceļš uz salas centrālo daļu. Piku duš Barseluša – virsotne, no kuras paveras skats uz Funšalas pilsētu. Kurala daš Freiraša – ieleja, kur 16.gs. patvērumu no pirātiem meklējušas mūķenes. No Eira da Serada kalna, kas slejas 800 m virs ielejas, priecāsimies par gleznaino skatu. Kabu Žirauma – pasaulē otra augstākā klints, kas iesniedzas okeānā Madeiras dienvidu krastā. Kamara d’Lobuša – jauks zvejnieku ciematiņš, viena no vietām, kur tiek ķertas zobenzivis – katra madeirieša ēdienkartes neiztrūkstoša sastāvdaļa. Kaļeta. Nakts viesnīcā.

3. DIENA. PIRMDIENA, 31.12., FUNŠALA – MONTE

Ar kontrastējošām ainavām pārsteidzošais Madeiras botāniskais dārzs, kurā vairāki simti tropisko augu un ziedu no visas pasaules, vietējie pūķkoki, orhideju dārzs. Kalnu ciemats Monte – iecienīts apmeklētāju mērķis jau kopš 19.gs. Šeit skats uz salu no Nossa Senhora da Monte baznīcas, Montes pils tropiskais dārzs. Ja pietiks pacietības izstāvēt rindu, varēsim nobraukt lejā no kalna ar Montes kamaniņām, sēžot pītā grozā (par papildus samaksu).

Atgriešanās viesnīcā, lai sagatavotos Jaunā gada sagaidīšanai. Došanās uz pasākuma vietu Funšalā, izsmalcinātas svētku vakariņas, šovs, pusnaktī svētku salūts, dejas. Pēc pasākuma transfērs uz viesnīcu. Nakts viesnīcā.

4. DIENA. OTRDIENA, 01.01. SAN VINCENTE – PORTO MUNIŽA – PAULA DE SERRA – ENKUMIADA

San Vincente – lielākā vulkānisko alu sistēma Madeirā, kas pārsteidz ar maziem kristāldzidriem ezeriņiem un brīnumainiem vulkāniskas izcelsmes stalaktītiem. Portu Muniža – ciematiņš salas ziemeļos, kura valdzinājums ir daudzie ar betona takām savienotie dabiskie klinšu baseini pludmales joslā. Paula da Serra dabas parks – plakans līdzenums, kas kontrastē pārējai Madeirai raksturīgajiem robainajiem kalniem. Ūdenim filtrējoties caur klintīm, rodas avoti, kas pēc tam baro levadas. Enkumiada – augstākā vieta Madeiras šaurākajā daļā, aizraujošs skats uz salas abām pusēm. Nakts viesnīcā.

5. DIENA. TREŠDIENA, 02.01. FUNŠALA

Brīvs rīts un plkst. 12:00. Dodamies uz Funšalu – Madeiras salas galvaspilsētu ar spilgtu kolorītu un interesantu arhitektūru. Kolorītais Lavradora tirgus, kur puķu audzētāji, grozu pinēji, fermeri un zvejnieki no visas Madeiras tirgo savus ražojumus un veltes. Izšuvumu fabrika, kur būs iespēja iepazīties ar šī izsmalcinātā rokdarbu veida tapšanas procesu un redzēt īstus mākslas darbus. Vīna darītava, kur iepazīsim un nogaršosim slavenos Madeiras vīnus.

Transfērs uz lidostu. Lidojums Funšala – Rīga 20.00-03.20

Papildus informācija

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • lidojuma biļete Rīga – Funšala – Rīga;
 • transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
 • visas naktis 4* viesnīcā okeāna krastā divvietīgos numuros;
 • 4 brokastis un 4 pusdienas;
 • Jaungada sagaidīšanas pasākums ar vakariņām un šovu;
 • grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā un angļu valodā runājoši vietējie gidi;
 • ieejas biļetes programmā minētajos apskates objektos.

Ceļojuma cenā neietilpst:

 • programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
 • dzeramnaudas vietējiem gidiem un autobusu vadītājiem;
 • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam.

Piemaksa: par vienvietīgu numuru –174 EUR.

Pieteikšanās ceļojumam:

 • piesakoties ceļojumam, nepieciešams uzrādīt pasi un jānoslēdz ceļojuma līgums;
 • vieta tiek rezervēta pēc 400 EUR avansa iemaksas;
 • otrā iemaksa 50% no atlikušās summas jāveic ne vēlāk kā 70 dienas pirms ceļojuma (20.10.);
 • atlikušās summas pilna samaksa jāveic ne vēlāk kā 42 dienas pirms ceļojuma (17.11.)

Ceļojuma anulācijas noteikumi:

 • atsakoties no pieteikšanās brīža līdz 50 dienas pirms ceļojuma, tiek ieturēti 400 EUR;
 • atsakoties 49-36 dienas pirms ceļojuma, tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
 • atsakoties mazāk nekā 36 dienas pirms ceļojuma, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • pase, kas derīga 3 mēnešu pēc atgriešanās.

Ievērībai! Ceļojuma cena var pieaugt mainoties LR likumdošanai “Par PVN”, kā arī saistībā ar ASV dolāra kursa un  degvielas cenas sadārdzinājumu.

Jaunā gada sagaidīšana Madeirā

Priekšstatījums