Dzīves svinēšana Bali salā

Maza Grupa

Elizabetes Gilbertas iedvesmojošā grāmata Ēd, lūdzies, mīli pāris gadu iepriekš Bali salu ievietoja pasaulē apmeklētāko salu sarakstā. Viennozīmīgi varam apgalvot, ka ceļojums uz Bali ir viens no tiem, par kuru varētu teikt: mans rimtākais, skaistākais un emocionālākais piedzīvojums, ko ieteicam izbaudīt ikkatram. Lasīt vairāk

Izbraukšana Iebraukšana Ilgums Brīvas vietas Cena
10.02.2019 23.02.2019 14 6 2185 € Programma
REZERVĒT

Piezīmes:
Grupas vadītājs: Uldis Alksnis. Grupas sapulce 30.01. pulksten 18:15.

Ceļojuma programma

Rīga Denpasara Ubuda – Batur vulkāns – Pemuteran – Lovina – Candidasa – izvēlei: Gili Trawangan sala – Sanur Bali salā – Denpasara – Rīga

Ceļojumam mainīta cena 2385 EUR 2185 EUR

Kāpēc izvēlēties šo ceļojumu? Vai šis ceļojums Tev piemērots?

 • Ceļojums bez steigas. Piemērots ceļotājam, kam svarīgi atpūsties, uzzināt ko jaunu un vairot dzīvesprieku aktīvi darbojoties.
 • Lidojums caur Maskavu. Ļoti labi lidojumu savienojumi - gaidīšanas laiks Maskavā: turpceļā – 1.5 stundas, atpakaļceļā – 4.5 stundas.   
 • Ceļojumā daudz laika atvēlēts atpūtai pie jūras dažādās vietās: Lovinas melnajās  un Candidasas baltajās pludmalēs, snorkelēsim virs koraļļu rifiem, skatīsim delfīnu dejas saullēktā, atpūtīsimies nelielajā Gili Trawanger saliņā ar smalkām smilšu pludmalēm un civilizētajā Bali salas Sanur pludmalē.
 • Lai Indonēzijā pavadītais laiks būtu daudzveidīgāks, atpūtas brīži mīsies ar uzkāpšanu Batur vulkānā, piedalīšanos rīsu audzēšanas darbos, kokosriekstu novākšanā, vērosim ziedojumu kompazīciju gatavošanas procesu, ciemosimies pie godājama Bali zintnieka, apmeklēsim vairākus tempļus.
 • Jārēķinās, ka vairākas reizes būs jāceļas agri no rīta: pirms kāpšanas vulkānā un pirms delfīnu dejām saullēktā.

1. diena, Svētdiena, 10.02. Rīga – Denpasara

09. 00 pulcēšanās Rīgas lidostā. 11.10 – 13.45 lidojums Rīga – Maskava. 15.05 lidojums uz Denpasaru.

2. diena, Pirmdiena, 11.02. Denpasara – Ubuda

08.20 ielidošana Denpasarā. Transfērs uz Ubudu – Bali salas mākslas dzīves centru. Nakts 4* viesnīcā Ubudā.   

3. diena, otrdiena, 12.02. Ubuda  

Diena pēc ierašanās. Pēc brokastīm dosimies uz Ziloņu safari parku. Galvenais akcents šodienas aktivitātēs – izjāde ar ziloņiem. Sēžot tīkkoka sēdekļos vērosim biezo zaļojošo džunglu ainavas un pērtiķus, kas veikli pārvietojas augšup lejup pa koku zariem. Atceļā izbrauksim cauri Tegallalang rīsu laukiem līdz nokļūsim hinduistu Gunung Kawi Sebatu templī. Brīvais laiks. Nakts 4* viesnīcā. Brokastis un pusdienas.

4. diena, trešdiena, 13.02. Uzkāpšana Batur vulkānā

Nakts vēl nebūs sākusies, kad jāceļas, lai satiktu saules lēktu Batur vulkāna krātera malā. Jāceļas ap 2.00 naktī. Profesionāla ceļveža vadībā dosimies aptuveni 2 stundu pārgājienā uz Batur vulkānu (1717 m v.j.l.). Katrs, kurš sasniegs vulkānu kā galveno balvu saņems uzlēcošās saules staru izkrāsotu vienreizēju kalnu ainavu ar Lombokas salā kūpošo Rinjani vulkānu. Ekskluzīva kafijas pauze. Brokasīs baudīsim ceptus banānus un vārītas olas, kasgatavoti uz vulkāna plīts. Pie Batur ezera, brīdi laika veltīsim peldēm karstajos avotos. Pa ceļam uz viesnīcu iegriezīsimies Tirta Empul templī, kuru ieskauj svētie dziednieciskie baseini. Nakts 4* viesnīcā. Brokastis un pusdienas.

5. diena, ceturtdiena,  14.02. ubuda – pemuteran

Noskaņosimies darboties un iejusties Bali salas tradicionālajos lauku darbos. Ar cepurēm galvās un kapļiem rokās, dosimies pastaigā pa rīsu laukiem un piedalīsimies darbos rīsu laukā. Vērosim vietējos fermerus vācot kokosriekstus. Redzēsim, kā top ziedojumu-pateicības kompozīcijas no Bali salā augošiem krāšņajiem ziediem. Braucot uz Pemuteran, Bali salas pašos ziemeļos, iegriezīsimies ūdens templī Ulun Danu. Brīvs laiks. Nakts 4* viesnīcā. Brokastis un pusdienas.

6. diena, Piektdiena, 15.02. pemuteran  

Brokastis ņemsim līdzi kastītēs. Dosimies pārgajienā pa Rietumbali nacionālo parku, bet pirms tam ielūkosimies Bali salas mūžīgās mīlestības templī - Layon Sari.  Tālāk iesim raudzīt musona mežus un to džungļus, kas pārbagāti ar ārstnieciskiem augiem. Vietām taku pārskries kāda ķirzaka, putns vai pērtiķis. Skatīsim unikālu dabas untumu -  mangrovju audzes, kas veidojas saldūdens un sālsūdeņiem sajaucoties. Atceļā uz viesnīcu tiksimies ar vietējo priesteri – zintnieku – seno dziedināšanas veidu pārzinātāju. Pusdienas vietējā restorānā. Brīvais laiks. Nakts 4* viesnīcā. Brokastis un pusdienas.

7. diena, sestdiena, 16.02.  pemuteran – lovina       

Pēc brokastīm dosimies uz Manjangan salu, kur sagaidāma fantastiska snorkelēšana - koraļļu rifu dārzi ar zivju bariem un citiem dzīvnieciņiem. Pēc pusdienām pārbrauksim uz Lovinu. Brokastis un pusdienas. Nakts 4* viesnīcā.

8. diena, svētdiena, 17.02. lovina       

Agri no rīta, pirms saullēkta, dosimies skatīt delfīnu dejas saullēktā. Brokastis baudīsim, atgriežoties no delfīniem. Brīvais laiks pie jūras. Brokastis un pusdienas. Nakts 4* viesnīcā.

9. diena, pirmdiena, 18.02. lovina–candidasa      

Pārbrauksim no Lovinas melnajām uz Candidasas baltajām pudmalēm. Brīvais laiks pie jūras. Brokastis un pusdienas.  Nakts 4* viesnīcā.

10. diena, otrdiena, 19.02. candidasa

Brīva diena atpūtai vai citām sevis izvēlētām nodarbēm. Piedāvājam par papildus samaksu ekskursiju uz Gili Trawangan salu, kurā nav atļauts motorizētais transports Tā ir neliela sala, kuru kājām var apiet 2 – 3 stundās.  Nakts 4* viesnīcā Candidasā.  Brokastis un pusdienas.

10. diena, trešdiena, 20.02. candidasa – sanur    

Šodien Candidasai teiksim uz redzēšanos un dosimies uz Bali salas daļu – Sanur. Izbaudīsim burzīgo un kņadas pilno Bali salu. Brokastis, vakariņas. Nakts 4* viesnīcā.

 12. diena, ceturtdiena, 21.02. Sanur        

Brīva diena. Nodarbes pēc pašu vēlēšanās.

13.  diena, piektdiena, 22.02. SANUR

Brokastis. Brīva priekšpusdiena atpūtai. Vēlā pēcpusdienā apskatīsim salas dienvidu vistālāko punktu ar Pura Luhur Uluwatu templi – īstu arhitektūras brīnumu, kas atrodas 250 m virs jūras līmeņa zemesraga rietumos. Vakarā - episka drāma un Kecak dejas ar saulrietu fonā, ko izpilda 50 – 70 vīriešu, esot daļējā transā. Ceļojuma noslēgums pludmalē: vakariņas ar jūras veltēm. Nakts viesnīcā Sanur.

14.  diena, sestdiena, 23.02. Denpasara – Maskava – Rīga   

Transfērs uz Denpasaras lidostu. 10.05 – 17.50 lidojums Denpasara – Maskava. 23.20 Maskava – Rīga. 00.15 Ielidošana Rīgā plkst. 00.15.

 

Papildus informācija

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • lidojums Rīga – Maskava – Denpasara – Maskava – Rīga;
 • dzīvošana 4* viesnīcās divvietīgās istabās;
 • brokastis un pusdienas (skatīt aprakstu);
 • aprakstā minētās ekskursijas;
 • angliski runājoša gida pakalpojumi un grupas vadītājs no Latvijas.

Ceļojuma cenā neietilpst:

 • programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
 • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
 • dzeramnauda apkalpojošajam personālam;
 • cenā neietilpst papildus izvevumi par vīzu formēšanu nepilsoņiem.

Piemaksa: par vienvietīgu numuru – 560 EUR

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti: pase, kas derīga 6 mēnešus pēc atgriešanās. 

Pieteikšanās ceļojumam:

 • piesakoties ceļojumam, nepieciešami pases kopija un jānoslēdz ceļojuma līgums;
 • jūsu vieta tiks rezervēta pēc 400 EUR avansa iemaksas;
 • 2. iemaksa 50% no atlikušās summas ne vēlāk kā 10 nedēļas (70 dienas) pirms ceļojuma – līdz 28.12.;
 • pārējā samaksa ne vēlāk kā 6 nedēļas (42 dienas) pirms ceļojuma – līdz 25.01.                     

Ceļojuma anulācijas noteikumi:

 • atsakoties no  pieteikšanās dienas līdz 50 dienas pirms ceļojuma (17.01.), tiek ieturēti 400 EUR;
 • atsakoties 49 – 36 dienas pirms ceļojuma (18.04. – 31.01.), tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
 • atsakoties mazāk nekā 36 dienas (5 nedēļas) pirms ceļojuma – pēc 31.01., tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas;

Ievērībai: Ceļojuma cena var palielināties LR likuma Par PVN izmaiņu gadījumā, kā arī atkarībā no degvielas cenas, lidostu nodokļu un ASV dolāra kursa pieauguma.

Grupas sapulce: Jēkaba Ceļojumu birojā 11. novembra krastmalā 29, Rīgā.

Izbraukšana Piezīmes
10.02.2019 Grupas vadītājs: Uldis Alksnis. Grupas sapulce 30.01. pulksten 18:15.

Dzīves svinēšana Bali salā

Priekšstatījums
Attēliem galerijā ir ilustratīva nozīme, tie var neatspoguļot precīzu ceļojuma maršrutu.