Jaunzēlandes Ziemeļu un Dienvidu salas

5.0

Ceļotāju Vērtējums
1 atsauksme

Maza Grupa

Jaunzēlandē esot nepamet sajūta, ka šai zemei ticis ļoti daudz skaistuma un tā apveltīta ar neredzētiem dabas krāšņumiem un bagātību. Lai to redzētu savām acīm, pavisam noteikti vismaz reizi dzīvē ir vērts doties uz otru pasaules malu! Ar košziliem ezeriem, sniegotām kalnu virsotnēm, to pakājēs ziedošām lupīnām, ķērpjainiem mūžamežiem, vulkāniem, mutuļojošiem geizeriem, kūpošiem siltajiem avotiem, straujām kalnu upēm. Visa valsts ir kā pastkarte!

Izbraukšana Iebraukšana Ilgums Brīvas vietas Cena
06.01.2020 23.01.2020 18 Vietu nav 5346 € Programma

Piezīmes:
Grupas vadītāja Sandra Saulīte. Grupas sapulce 05.12. plkst. 18:20

Ceļojuma programma

Kvīnstauna  Milford Sound fjords – Franča Jozefa ledājs – Hokitika – Nelsona  Marlborough – Piktona – Velingtona – Taupo – Rotorua – Tauranga  Oklenda

Vai šis ceļojums ir Tev piemērots?

 • Garš lidojums uz un no Jaunzēlandes;
 • Dabas brauciens;
 • 2 brīvas dienas apartamentos Taurangā bez ēdināšanas.

1. DIENA, PIRMDIENA, 06.01. RĪGA – ABU DABĪ

Plkst. 23:30 lidojums Rīga – Abu Dabī ar AirBaltic, nakts lidmašīnā.

2. DIENA, OTRDIENA, 07.01. ABU DABĪ – SIDNEJA

No rīta ap 07:30 ierašanās Abu Dabī un uzreiz nākamais lidojums 09:50 Abu Dabī – Sidneja ar Etihad Airways, nakts lidmašīnā.

3. DIENA, TREŠDIENA, 08.01. SIDNEJA  KVĪNSTAUNA

No rīta ap 06:30 ierašanās Sidnejā, turpinājumā 09:25 lidojums Sidneja – Kvīnstauna ar Air New Zealand, ap 14:30 ierašanās Jaunzēlandes dienvidu salā. Neliela pilsētas apskate un brauciens uz viesnīcu. Nakts viesnīcā Kvīnstaunā.

4. DIENA, CETURTDIENA, 09.01. KVĪNSTAUNA – ARROWTOWN – KVĪNSTAUNA

Pēc brokastīm sāksim iepazīt Kvīnstauna un tās tuvāko pilsētu Arrowtown, pēcpusdienā brauciens ar kuģi pa Wakatipu ezeru. Brauciens kalnā ar skatiem uz pilsētu. Nakts viesnīcā Nakts viesnīcā Kvīnstaunā.

5. DIENA, PIEKTDIENA, 10.01. KVĪNSTAUNA – MILFORD SOUND FJORDS – KVĪNSTAUNA

Pilnas dienas brauciens uz vienu no Jaunzēlandes slavenākajiem fjordiem – Milford Sound. Tas atrodas aptuveni 290 km no Kvīnstaunas. Izbrauciens ar kuģi pa fjordu ar iekļautām pusdienām. Šī ir viena no Jaunzēlandes vizītkartēm un slavenākajām vietām. Pēc brauciena pa fjordu, atgriešanās Kvīnstaunā. Nakts viesnīcā Nakts viesnīcā Kvīnstaunā.

6. DIENA, SESTDIENA, 11.01. KVĪNSTAUNA – FRANČA JOZEFA LEDĀJS            

No rīta garāks pārbrauciens caur Wanakai uz Franča Jozeja un Foksa ledājiem. Dienas laikā vairākas pauzes skaistās vietās pie dabas. Ierašanās ledāju zonā un vakarā papildus iespējams baudīt siltās peldes. Nakts viesnīcā Franča Jozefa ledāja apkārtnē.

7. DIENA, SVĒTDIENA, 12.01. FRANČA JOZEFA LEDĀJS – HOKITIKA  GREYMOUTH        

Pēc brokastīm pastaiga tuvāk Franča Jozefa ledājam. Pēc tā pastaiga gar Matheson ezeru. Pārbrauciens līdz Hokitikai un tālāk Greymouth. Nakts viesnīcā Greymouth.

8. DIENA, PIRMDIENA, 13.01. GREYMOUTH – PANKŪKU KALNI  NELSONA 

Pēc brokastīm viesnīcā turpināsim ceļu pa Dienvidu salu. Brauksim gar salas rietumu krastu, pa ceļam apmeklējot tā sauktos Pankūku akmeņus jeb klintis. Tie ir savdabīga izskata un formas akmeņi okeāna tuvumā. Vēlā pēcpusdienā ierašanās pilsētā pie Tasmāna līča Kuka šaurumā - Nelsonā. Nakts viesnīcā Nelsonā.

9. DIENA, OTRDIENA, 14.01. NELSONA – ĀBELA TASMĀNA PARKS  NELSONA

Pilna diena Ābela Tasmāna nacionālajā parkā. Brauciens uz Kaiteriteri un izbrauciens ar kuģi gar Ābela Tasmāna piekrasti pa Tasmāna līci, Tongas salas roņu kolonijas apskate, Tongas pludmale un 2 stundu pārgājiens pa mežu caur Bark Bay ūdenskritumu uz Medlands pludmali. Nakts viesnīcā Nelsonā.

10. DIENA, TREŠDIENA, 15.01. NELSONA – PIKTONA – VELINGTONA 

Brauciens uz vīna darītavu ar degustācijām. Pēc tā brauciens uz Piktonas ostu un brauciens ar kuģi pāri Kuka šaurumam aptuveni 3 stundu garumā. Ierašanās Jaunzēlandes Ziemeļu salā un valsts galvaspilsētā Velingtonā. Nakts viesnīcā Velingtonā.

11. DIENA, CETURTDIENA, 16.01. VELINGTONA

Diena Velingtonā, puse dienas ekskursija pa pilsētu ar Te papa muzeja apmeklējumu. Pēcpusdienā pastaiga pa pilsētu un nakts viesnīcā Velingtonā.

12. DIENA, PIEKTDIENA, 17.01. VELINGTONA – TAUPO – ROTORUA  

No rīta garāks pārbrauciens cauri Ziemeļu salai gar Jaunzēlandes lielāko ezeru Taupo. Vēlā pēcpusdienā ierašanās Rotorua – šī nelielā pilsēta ir galvenā mājvieta Jaunzēlandē dzīvojošajiem pirmiedzīvotājiem maoriem. Šis ir arī Jaunzēlandes ģeotermālās aktivitātes centrs. Nakts viesnīcā Rotorua.

13. DIENA, SESTDIENA, 18.01. ROTORUA

Pilna diena Rotorua kuras laikā apmeklēsim Wai O Tapu ģeotermālo zonu ar geizeri. Šī ir viena no plašākajām teritorijām visā pasaulē kurā vērojama virkne karsto ūdens baseinu, dubļu ezeru un minerāļu. Pēc tā apskatīsim Jaunzēlandes simbola kivi putnu audzētavu, kur tiek atvesti pamesti mazie putni un izaudzināti, līdz tos var atkal palaist brīvā dabā. Turpinājumā pastaiga pa sarkankoku mežu un Government gardens pilsētas centrā. Vakarā papildus iespējams Polynesia Spa apmeklējums. Nakts viesnīcā Rotorua.

14. DIENA, SVĒTDIENA , 19.01. ROTORUA

Pēc brokastīm turpināsim Rotorua iepazīšanu ar Te Puia apmeklējumu – vietējo maoru kultūras centrs ar kokgriezumiem, ēku paraugiem un ģeotermālo aktivitāti. Pēc tā uzbrauksim ar pacēlāju kalnā no kuras paveras skats uz Rotorua pilsētu un Rotorua ezeru. Tuvāk vakaram dosimies uz maoru ciematu kur iepazīsimies ar maoru tradīcijām, dejām un baudīsim hangi jeb pazemē gatavoto ēdienu. Nakts viesnīcā Rotorua.

15. DIENA, PIRMDIENA, 20.01. ROTORUA – TAURANGA

No rīta brauciens uz Bay of Plenty līci un Tauranguas pilsētu. Tai netālu atrodas Mount Manganui. Brīva pēcpusdiena un vakars. Nakts apartamentos Taurangā.

16. DIENA, OTRDIENA, 21.01. TAURANGA  

Pilna brīva diena Taurangā pie Mount Maunganui. Nakts apartamentos Taurangā.

17. DIENA, TREŠDIENA, 22.01. TAURANGA – OKLENDA – MELBURNA  ABU DABĪ

Brīvs dienas sākums, pēc tā brauciens uz Oklendu, un diena ar nelielu pilsētas ekskursiju. Pēc tā brauciens uz lidostu un 18:40 lidojums Oklenda – Melburna 20:45 ar Air New Zealand, pēc tā 22:30 lidojums Melburna – Abu Dabī ar Etihad airways, nakts lidmašīnā.

18. DIENA, CETURTDIENA, 23.01. ABU DABĪ  RĪGA

No rīta ap 05:45 ierašanās Abu Dabī, turpinājumā 09:25 lidojums uz Rīgu, ap 14:00 ierašanās Rīgā.

Papildus informācija

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • lidojuma biļete Rīga - Kvīnstauna un Oklenda - Rīga;
 • transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
 • dzīvošana norādītajās viesnīcās;
 • 10 brokastis viesnīcās, pusdienas un vakariņas kur norādīts;
 • aprakstā minētās ekskursijas;
 • angļu valodā runājošs vietējais gids/šoferis.

Ceļojuma cenā neietilpst:

 • programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
 • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam.

 Piemaksa par vienvietīgu numuru: 893 eiro.

 Ceļojumam nepieciešamie dokumenti: pase, kas derīga 6 mēnešus pēc atgriešanās.

Pieteikšanās ceļojumam:

 • piesakoties ceļojumam, nepieciešama pases kopija un jānoslēdz ceļojuma līgums;
 • vieta ceļojumā tiek rezervēta pēc pirmās iemaksas 2000 eiro no personas;
 • atlikusī summa līdz 42 dienām pirms brauciena, t.i. līdz 18.11.2019.

Ievērībai!

 • Ceļojuma cena var pieaugt, mainoties LR likumdošanai "Par PVN", kā arī saistībā ar ASV dolāra kursa un degvielas cenas sadārdzinājumu;
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām;
 • Ja ceļojumam nav pieteicies pietiekoši liels ceļotāju skaits, Jēkaba Ceļojumi patur tiesības, ne vēlāk kā 15 dienas pirms plānotās izbraukšanas, ceļojumu atcelt;
 • Grupas sapulce notiks Jēkaba Ceļojumu birojā;
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.

Izbraukšana Piezīmes
06.01.2020 Grupas vadītāja Sandra Saulīte. Grupas sapulce 05.12. plkst. 18:20

Jaunzēlandes Ziemeļu un Dienvidu salas

Priekšstatījums
Attēliem galerijā ir ilustratīva nozīme, tie var neatspoguļot precīzu ceļojuma maršrutu.