Vecgada vakars Vjetnamā un Angkoras tempļi Kambodžā

Maza Grupa

Ceļot pa Vjetnamu – tas ir piedzīvojums ik dienu. Vjetnamas krāsas, ļaudis, kultūra, pilsētas ar ņudzošo ielu satiksmi un tūkstošiem vjetnamiešu uz motorolleriem. Mekongas Delta, bijusī Saigona - tagad Hošimina ar Billija Džoela Goodnight Saigon vibrējošiem akordiem, Cu Chi tuneļi, senā Hoi An pilsēta un bijusī Ngujenu dinastijas galvaspilsēta Huē ar tās aizliegto pilsētu – mirklis Vjetnamas mozaīkā. Kambodžas karaliste ir sena civilizācija, kas kādreiz bijusi slēgta ieceļotājiem, bet tagad atklāj savus ievērojamākos ”dārgumus”, viens no tiem – viens no lielākajiem tempļu ansambļiem pasaulē Angkor Wat – Kambodžas varenības simbols.

Izbraukšana Iebraukšana Ilgums Brīvas vietas Cena
26.12.2018 06.01.2019 12 Vietu nav 2798 € Programma

Piezīmes:
Grupas vadītāja Lauma Ziediņa. Grupas sapulce 11.12. plkst. 18:15

Ceļojuma programma

Rīga – Saigona  Mekongas upes delta – Hue – Hoi An  Dananga Siem Reap – Bangkoka  Rīga

Vai šis ceļojums ir Tev piemērots?

 • Vjetnamas ēdieni eiropiešiem var būt pārbaudījums;
 • Higiēna un lietu kārtība Vjetnamā un Kambodžā kā Āzijas zemēs var pārsteigt;
 • Vjetnamas vidienē gaisa temperatūra var būt arī zem +20C.

1. DIENA, TREŠdiena, 26.12. RĪGA – HELSINKI  Saigona

Plkst. 09:30 pulcēšanās Rīgas lidostā. 11:05 lidojums  Rīga – Helsinki, 16:15 lidojums Helsinki – Saigona, nakts lidmašīnā.

2. DIENA, CETURTdiena, 27.12. Saigona

No rīta ierašanās Vjetnamas lielākajā pilsētā – Saigonā. Pēc formalitāšu nokārtošanas dosimies uz pilsētas centru. Šo dienu pavadīsim mierīgā ritmā. Apskatīsim Notre Dame katedrāli, centrālo pasta ofisu, pilsētas rātsnamu un rosīgo Ngujena ielu. Pusdienas un pēc tā brīvs vakars atpūtai un adaptācijai. Nakts viesnīcā Saigonā.

3. DIENA, PIEKTdiena, 28.12. Saigona – Cu Chi TUNEĻI SAIGONA

Pēc brokastīm dosimies ārpus pilsētas uz Cu Chi tuneļiem, ko veido aptuveni 200 km garš pazemes labirints, kurā tūkstošiem cilvēku slēpās Vjetnamas kara laikā. Uzzināsim par vēsturi un dzīvi tajos laikos. Pēc pusdienām turpināsim iepazīt Saigonu, apskatīsim Thien Hau pagodu. Paviesosimies ķīniešu kvartālā un Neatkarības pili. Nakts viesnīcā Saigonā.

4. DIENA, SESTdiena, 29.12. SAIGONA – MEKONGAS DELTA  SAIGONA

No rīta dosimies uz Mekongas upes deltu. Šī milzīgā upe, kas sākas Tibetas kalnos un plūst cauri Ķīnai, Laosai, Kambodžai līdz sasniedz Vjetnamas dienvidus. Labvēlīgie dabas apstākļi šeit ļauj audzēt daudzveidīgus augļus: greifrūtus, mango, mandarīnus, apelsīnus un vēl. Ierodoties deltas rajonā, braukšanu autobusā nomainīs kuģis, kas vedīs pa Mekongas deltas kanāliem un attekām, vērojot ikdienas norises un dzīvi upes deltā, ciematu apbūvi, augļu dārzus. Atgriešanās un nakts viesnīcā Saigonā.

 5. DIENA, SVĒTdiena, 30.12. Saigona  HUE

Šodien ceļosim uz Vjetnamas vidieni. Lidojums Saigona – Hue. Pilsēta aptuveni 150 gadus kalpojusi par Ngujenu dinastijas centru un tajā vēl joprojām jūtama savdabīga aura. Apmeklēsim bijušo karalisko rezidenci – Aizliegto pilsētu, kas iekļauta UNESCO sarakstā. Redzēsim tā laika dzīves stilu, arhitektūru un celtnes. Turpinājumā arī dārzi, kas tika veidoti laikā, kad šeit valdīja Ngujena dinastija. Nakts viesnīcā Hue.

6. DIENA, PIRMdiena, 31.12.  HUE – HOI An

Pēc brokastīm turpināsim Hue pilsētas apskati. Brauksim ar laivu pa Smaržu upi līdzThien Mu pagodai – mierpilnai un klusai vietai upes krastā. Pēc pusdienām turpināsim mūsu ceļojumu, brauksim uz UNESCO iekļauto Hoi An pilsētu. Pa ceļam uz to apstāsimies līcī no kura paveras skats uz Dienvidķīnas jūru. Šķērsosim kalnu pāreju, kas šķir Hue no Hoi An, vienā pusē Dienvidķīnas jūra, otrā pusē kalnu ainavas. Ierašanās Hoi An, 16.- 17. gadsimtā tajā atradās svarīga tirdzniecības osta. Preces no Japānas, Ķīnas, Holandes un Indijas ceļoja uz Hoi An. Pēc šī brīža Vjetnamas izmēriem tā ir neliela pilsēta, bet tās šarms slēpjas senajā arhitektūrā un dažādu tautu ietekmē. Vakarā baudīsim kopīgas vakariņas. Nakts viesnīcā Hoi An.

7. DIENA, OTRdiena, 01.01. HOI AN

Jauno gadu sāksim ar Hoi An pilsētas tirgu. Šeit apskatāmi dažādi vietējie produkti un novērojama iedzīvotāju ikdiena. Pēc tā sēdīsimies laivā un brauksim pa upi, vērojot mazapdzīvoto Vjetnamas daļu, vietējos zvejniekus un apkārtējo vidi. Vjetnamiešu ēdiens tiek uzskatīts par zināmu un labi novērtētu, pārbaudīsim to un kopā ar vjetnamiešu pavāru divu stundu garumā vērosim un piedalīsimies ēdiena pagatavošanā. Noslēgumā baudīsim pagatavoto ēdienu. Dienas noslēgumā pastaigāsim pa Hoi An pilsētas centrālo daļu, apskatīsim 400 gadus seno japāņu tiltu, Ķīniešu templi un citas nozīmīgas vietas. Nakts viesnīcā Hoi An.

8. DIENA, TREŠdiena, 02.01. Hoi An – DANANGA – SIEM REAP

Šodien mums priekšā otra ceļojuma valsts – Kambodža. Brauksim uz Danangas pilsētu, kur apmeklēsim Marmora kalna pakājē izvietotos rokdarbu ciematus. Brauciens uz lidostu un lidojums Dananga – Siem Reap. Ierašanās Kambodžas karalistē un brauciens uz Siem Reap pilsētu.Nakts viesnīcā Siem Reap.

9. DIENA, CETURTdiena, 03.01. SIEM REAP

Siem Reap - neliela provinces galvaspilsēta, kas pasaulei pazīstama ar tūkstoš gadus senajiem Khmeru impērijas tempļiem. Apmeklēsim Angkor Thom templi, arī slaveno ar milzīgajām sejas formām - Bayon templi. Mums būs iespēja redzēt arī vairākus citus nozīmīgus tempļus, bet dienas otrajā pusē vēl atlicis slavenākais - Angkoras templis, sirds un dvēseles simbols - masīva trīspakāpju piramīda ar milzīgiem bišu stropiem līdzīgiem 65 m augstiem torņiem. Nakts viesnīcā Siem Reap.

10. DIENA, PIEKTdiena, 04.01. SIEM REAP

No rīta apmeklēsim Tonle Sap ezeru, kas atrodas netālu no Siem Reap un tā īpatnība ir peldošie ciemati, kas atrodas uz ūdens. Izbrauciens pa ezeru sniegs iespēju iepazīt khmeru ikdienas dzīvi šajā savdabīgajā vietā. Tonle Sap ezers tulkojumā nozīmē “Lielais ezers”. Ciematos uz ūdens atrodas restorāni, skolas un pat slimnīca. Šis ir viens no lielākajiem šāda tipa ezeriem Āzijā. Pēc ezera apmeklējuma atgriezīsimies Siem Reap un baudīsim vakariņas ar tradicionālo Khmeru Apsaras deju šovu. Nakts viesnīcā Siem Reap.

11. DIENA, SESTdiena, 05.01. SIEM REAP  BANGKOKA

Brīvs rīts pilsētā. Brauciens uz lidostu, lidojums Siem Reap – Bangkoka. Ierašanās Taizemē un brīvs vakars ar iespēju aizbraukt uz pilsētas centru. Nakts viesnīcā netālu no Bangkokas lidostas.

12. DIENA, SVĒTdiena, 06.01. BANGKOKA – HELSINKI  RĪGA

No rīta 09:05 lidojums Bangkoka – Helsinki, pēc tā 18:30 lidojums Helsinki – Rīga, ap 19:40 ierašanās Rīgā.

Papildus informācija

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • lidojuma biļete Rīga – Saigona/ Bangkoka – Rīga;
 • iekšējie pārlidojumi Saigona – Hue/ Dananga – Siem Reap/ Siem Reap – Bangkoka;
 • transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
 • naktsmītnes 4* viesnīcās divvietīgā numurā;
 • 9 brokastis, 9 pusdienas, 1 vakariņas un Vecgada vakariņas;
 • aprakstā minētās ekskursijas;
 • grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā un krievu/angļu valodā runājošs vietējais gids;
 • Vjetnamas, Kambodžas un Taizemes vīzas.

Ceļojuma cenā neietilpst:

 • programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
 • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
 • dzeramnauda šoferiem, gidiem  un apkalpojošajam personālam.

Piemaksa:

 • par vienvietīgu numuru: 328 EUR.                                                    

Pieteikšanās ceļojumam:

 • piesakoties ceļojumam, nepieciešama pases kopija un jānoslēdz ceļojuma līgums;
 • jūsu vieta tiks rezervēta pēc 400 EUR avansa iemaksas;
 • 2. iemaksa 50% no atlikušās summas ne vēlāk kā 70 dienas pirms ceļojuma – līdz 17.10;
 • pārējā samaksa ne vēlāk kā 42 dienas pirms ceļojuma – līdz 14.11.

Ceļojuma anulācijas noteikumi:

 • atsakoties no pieteikšanās dienas līdz 50 dienas pirms ceļojuma (06.11.), tiek ieturēti 400 EUR;
 • atsakoties 49 – 36 dienas pirms ceļojuma (07.11. - 20.11.), tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
 • atsakoties mazāk nekā 36 dienas pirms ceļojuma (līdz 20.11.), tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • pase, kas derīga 6 mēnešus pēc atgriešanās;
 • 2 fotogrāfijas Vjetnamas vīzai;
 • 1 fotogrāfija Kambodžas vīzai;
 • 1 fotogrāfija Taizemes vīzai.

Grupas sapulce: Jēkaba Ceļojumi birojā.

Ievērībai! Ceļojuma cena var pieaugt mainoties LR likumdošanai "Par PVN", kā arī saistībā ar ASV dolāra kursa un degvielas cenas sadārdzinājumu.

Izbraukšana Piezīmes
26.12.2018 Grupas vadītāja Lauma Ziediņa. Grupas sapulce 11.12. plkst. 18:15

Vecgada vakars Vjetnamā un Angkoras tempļi Kambodžā

Priekšstatījums
Attēliem galerijā ir ilustratīva nozīme, tie var neatspoguļot precīzu ceļojuma maršrutu.