Klasiskais Taizemes ceļojums

Maza Grupa

Taizeme ir daudzveidīga un ar to tā piesaista visas pasaules ceļotāju uzmanību. Bangkoka ar karaļa pili, daudzveidīgām Budas statujām un ēdienu, kas tiek tirgots uz ielas, raksturo šo pilsētu. Ajutaja ir bijusī galvaspilsēta, kurā saglabājušies virkne vēsturisku būvju. Ceļojums iekļauj arī savdabīgo peldošo tirgu, kur tirdzniecība un dzīve risinās uz ūdens. Apskatīsim Kwai upi un nakšņosim džungļu apmetnēs prom no civilizācijas un pilsētām. Ceļojuma noslēgumā pabūsim arī Pataijas kūrortā.

Izbraukšana Iebraukšana Ilgums Brīvas vietas Cena
15.10.2018 24.10.2018 10 Vietu nav 1695 € Programma

Piezīmes:
Grupas vadītāja Agnese Kalniņa.

Ceļojuma programma

Bangkoka – Kwai upe – Ajutaja – Pataija – Bangkoka

Vai šis ceļojums ir Tev piemērots?

 • Taizeme ir Āzijas zeme un tās ēdieni ir specifiski;
 • 2 naktis pie Kwai upes dzīvošana džungļu apmetnēs bez elektrības;
 • Klimats, kas var būt karsts un reizēm mitrs.

1. DIENA, PIRMdiena, 15.10. RĪGA – HELSINKI BANGKOKA

Ap plkst. 12:30 pulcēšanās Rīgas lidostā. 14:20 lidojums  Rīga – Helsinki, turpinājumā 17:35 lidojums Helsinki – Bangkoka, nakts lidmašīnā.

2. DIENA, OTRdiena,  16.10. BANGKOKA

No rīta ierašanās Bangkokā, pēc formalitāšu nokārtošanas brauksim uz Taizemes karalistes galvaspilsētu Bangkoku, sāksim iepazīt pilsētu, apmeklējot tās nozīmīgākās vietas. Turpinājumā sēdīsimies laivās un izbrauksim pa Thonburi kanāliem, šis brauciens sniedz ieskatu pilsētas dzīvē, kas rosās ap tās kanāliem. Apstāsimies pie Wat Arun un apmeklēsim “Rītausmas templi”. Brīvs vakars un nakts viesnīcā Bangkokā.

3. DIENA, TREŠdiena, 17.10. Bangkoka 

Pēc brokastīm turpināsim iepazīt Bangkoku, redzēsim vienu no Taizemes simboliem – Karaļa pili, kurā valda jaunais karalis, kurš nāca pie varas tikai 2016.gada nogalē. Iespaidīgs ir Smaragda Budas templis, kurā glabājas vērtīga Budas statuja. Kā vēl viena no Bangkokas vērtībāmir Guļošā Budas statuja.Pēc pusdienām apmeklēsim dārgakmeņu galeriju un vakaru noslēgsim ar vakariņām uz kuģa, braucot pa upi. Nakts viesnīcā Bangkokā.

4. DIENA, CETURTdiena, 18.10. BANGKOKA – KWAI UPE

Dienu uzsāksim ar braucienu uz peldošo tirgu -sēdīsimies laivās, lai izbrauktu pa šauro kanālu, kurā izvietojušies tirgotāji un norit aktīva ikdienas dzīve. Gan pats kanāls, gan ēkas sniedz priekšstatu par šo savdabīgo vietu, kas pastāv jau gadiem ilgi. Pēc izvēles iespēja iegādāties kādu uzkodu vai vietējo suvenīru. Turpinājumā apstāsimies pie tilta, kas šķērso Kwai upi, šī ir vēsturiski svarīga vieta, kur 1943. gadā japāņi uzbūvēja tiltu, kas savienoja Taizemi ar kaimiņvalsti Mjanmu. Brauksim tālāk līdz vietai, kur mūs gaidīs laivas, lai dotos iekšā džungļos. Šeit pavērsies cita Taizeme, apskatīsim nelielu ciematu un nakti pavadīsim džungļu apmetnē.

5. DIENA, PIEKTdiena, 19.10. KWAI UPE

No rīta sēdīsimies laivās, baudīsim dabu un brauksim pa ūdeni līdz autobusa pieturai, no kuras mūs tālāk nogādās vietējā Taizemes ziloņu bāzē. Kāpsim mugurā ziloņiem un iziesim ar tiem loku pa tuvējo mežu, vērojot apkārtni un šos milzīgos dzīvniekus. Pēc pārgājiena apskatīsim ūdenskritumu un baudīsim pusdienas. Pēcpusdienā atgriezīsimies džungļu apmetnē un dienas otrā daļa brīva ar iespēju atpūsties džungļu apmetnē un tās tuvumā. Nakts džungļu apmetnē.

6. DIENA, SESTdiena, 20.10. KWAI UPE  AJUTAJA

Šodien mūsu ceļš ved no dabas ieskautajiem džungļiem uz pilsētu, kas 4 gadsimtus bijusi Taizemes jeb Siāmas galvaspilsēta. Ajutaja sevī glabā senās vēstures liecības, pirms pilsētu izpostīja birmieši. Redzēsim gan nopostītos tempļu kompleksus, gan saglabājušos tempļus. Apmeklēsim Wat Phra Sri Sanphet tempļa drupas, kas atrodas pils teritorijā. Redzēsim arī Bang Pa In Vasaras pili ar tās savdabīgo Eiropas un Austrumu sajaukumu. Nakts viesnīcā Ajutajā.

7. DIENA, SVĒTdiena, 21.10.  AJUTAJA  PATAIJA

Pēc brokastīm turpināsim Ajutajas iepazīšanu, apskatīsim templi, kura teritorijā atrodas bodhi koks. Tā saknēs un zaros ieaugusi atrodas Budas galvas statuja. Pēc pilsētas apskates ceļosim uz vienu no Taizemes pazīstamākajiem kūrortiem – Pataiju. Pēc ierašanās apmeklēsim krokodilu audzētavu. Brauciens uz viesnīcu. Nakts viesnīcā Pataijā.

8. DIENA, PIRMdiena, 22.10. PATAIJA

Brīva diena Pataijā. Iespējams atpūsties vai izmantot kādu no papildus piedāvātajām izvēles ekskursijām. Izvēle: Izbrauciens ar kuģi uz Koh Lan salu ( no 27 EUR). Nakts viesnīcā Pataijā.

9. DIENA, OTRdiena, 23.10. PATAIJA  BANGKOKA

Brokastis viesnīcā, brīvs rīts un ap pusdienas laiku brauciens uz Bangkoku, pēcpusdienā ierašanās pilsētā. Vakarā iespēja izmantot brīvu brīdi pastaigai pa Bangkoku vai Izvēle: apmeklēt Taizemes masāžu vai nakts tirgu. Nakts viesnīcā Bangkokā.

10. DIENA, TREŠdiena, 24.10. BANGKOKA – HELSINKI  RĪGA

No rīta transfērs uz lidostu, 08:55 lidojums Bangkoka – Helsinki, vēlāk 16:10 lidojums Helsinki – Rīga, ap 17:20 ielidošana Rīgā.

Papildus informācija

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • lidojuma biļete Rīga – Helsinki – Bangkoka – Helsinki – Rīga;
 • transporta pakalpojumi;
 • dzīvošana džungļu apmetnē un 3*, 4* viesnīcās divvietīgā numurā;
 • 8 brokastis, 5 pusdienas un 2 vakariņas;
 • aprakstā minētās ekskursijas;
 • grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā un angļu valodā runājoša vietējā gida pakalpojumi;
 • Taizemes vīza.

Ceļojuma cenā neietilpst:

 • programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas;
 • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
 • dzeramnauda šoferiem, gidiem  un apkalpojošajam personālam.

Piemaksa par vienvietīgu numuru: 276 EUR.

Pieteikšanās ceļojumam:

 • piesakoties ceļojumam, nepieciešama pases kopija un jānoslēdz ceļojuma līgums;
 • jūsu vieta tiks rezervēta pēc 400 EUR avansa iemaksas;
 • 2. iemaksa 50% no atlikušās summas ne vēlāk kā 70 dienas pirms ceļojuma – līdz 06.08.;
 • pārējā samaksa ne vēlāk kā 42 dienas pirms ceļojuma – līdz 03.09.

Ceļojuma anulācijas noteikumi:

 • atsakoties no pieteikšanās dienas līdz 50 dienas (26.08.) pirms ceļojuma, tiek ieturēti 400 EUR;
 • atsakoties 49 – 36 dienas (27.08. - 09.09.) pirms ceļojuma, tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
 • atsakoties mazāk nekā 36 dienas (līdz 09.09.) pirms ceļojuma, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • pase, kas derīga 6 mēnešus pēc atgriešanās, 2 fotogrāfijas Taizemes vīzai.

Grupas sapulce: Jēkaba Ceļojumu birojā.

Ievērībai! Ceļojuma cena var pieaugt mainoties LR likumdošanai "Par PVN", kā arī saistībā ar ASV dolāra kursa un degvielas cenas sadārdzinājumu.

Izbraukšana Piezīmes
15.10.2018 Grupas vadītāja Agnese Kalniņa.

Klasiskais Taizemes ceļojums

Priekšstatījums
Attēliem galerijā ir ilustratīva nozīme, tie var neatspoguļot precīzu ceļojuma maršrutu.