Mūsdienīgā Dienvidkoreja un Japāna

Maza Grupa

Šajā ceļojumā gūsim ieskatu šajās divās tālajās un attīstītajās zemēs. Dienvidkoreja atrodas starp divām pasaules lielvalstīm, Ķīnu un Japānu, kas bieži to nostāda mazāk svarīgā pozīcijā. Dienvidkorejai ir augsti sasniegumi valsts attīstībā un arī mūsdienu tehnoloģijās, bet paralēli šai augstajai attīstībai, valstī ir radušās vairākas sadzīves problēmas un kaimiņos esošā Ziemeļkoreja neļauj dienvidkorejiešiem ieslīgt labklājībā. Šī ir savdabīga valsts, kas šobrīd uz pasaules skatuves sevi prezentē kā 2018.gada ziemas olimpisko spēļu organizatore.
Japāna - Uzlecošās saules zeme. Japānas galvenā iezīme ir tās lietu kārtībā un tradīcijās. Tējas ceremonija, ziedu kārtošana, kaligrāfija un kulinārijas mākslas un pat savstarpējo attiecību forma – Japānā visam ir sava nozīme.

Izbraukšana Iebraukšana Ilgums Brīvas vietas Cena
09.10.2018 19.10.2018 11 Vietu nav 3590 € Programma

Piezīmes:
Grupas vadītāja Andra

Ceļojuma programma

Seula – DMZ – Jeju sala Pusana  Gyeongju – Osaka – Kioto – Nara

Vai šis ceļojums ir Tev piemērots?

 • Ceļojumā lielākā daļa apskates objektu ir pilsētās;
 • Abas šīs zemes ir modernas un augsti attīstītas;
 • Ceļojumā apmeklēsim Dienvidkorejas un Ziemeļkorejas robežu jeb DMZ. Robeža ir droša, bet ja būs saasinājumi un ieteikumi to neapmeklēt, šo objektu aizvietosim ar kādu citu;
 • Ceļojuma laikā paredzami rudenīgi laikapstākļi, temperatūra no + 10C līdz +26C.

1. DIENA, OTRdiena,  09.10. RĪGA – HELSINKI  seula

Plkst. 12:30 pulcēšanās Rīgas lidostā. 14:20 lidojums  Rīga – Helsinki, vēlāk 17:30 lidojums Helsinki – Seula, nakts lidmašīnā.

2. DIENA, TREŠdiena,  10.10. seula

Ap plkst. 08:20 ierašanās Dienvidkorejā, pasu kontrole un sāksim iepazīt Dienvidkoreju. Dosimies Seulas pilsētas iepazīšanā, apmeklēsim Korejas visslavenāko karalisko Gyeongbokgungpili, kas vairākkārt nopostīta, bet vienmēr ir atjaunota. Baudīsim pirmās pusdienas Dienvidkorejā. Turpinājumā dosimies pastaigā pa Insadong ielu, šī ir viena no Seulas dzīvākajām ielām ar dažādām mākslas galerijām, tējas veikaliem un iepirkšanās galerijām. Vakariņas un nakts viesnīcā Seulā.

3. DIENA, CETURTdiena, 11.10. Seula – DMZ – JEJU SALA  

Pēc brokastīm dosimies uz Korejas Demilitarizēto zonu Ziemeļkorejas robežas tuvumā. Šī ir vieta, kur ir norisinājušies vēsturiski notikumi un sadalīta Koreja, kas tagad sastāv no divām ļoti atšķirīgām valstīm – Ziemeļkorejas un Dienvidkorejas. Pēc apskates dosimies uz Seulas lidostu un pārlidosim uz Jeju salu ko dēvē arī par Dievu salu jeb Dienvidkorejas Medusmēnešu salu. Nakts viesnīcā uz Jeju salas.

4. DIENA, PIEKTdiena, 12.10. JEJU SALA

Šodien iepazīsim Jeju salu, sāksim ar UNESCO sarakstā iekļautu dabas parku - Geomun Oreum. Šajā parkā izveidotas takas pa kurām var baudīt salas dabu un vērot apkārtējās aianavas. Pēc pastaigas pa parku baudīsim pusdienas un turpināsim iepazīt Jeju apmeklējot Manjanggul lavas alu, kas ir brīnumains stalagmītiem rotāts vulkāniskās lavas tunelis. Nakts viesnīcā uz Jeju salas.

5. DIENA, sESTdiena, 13.10. JEJU SALA  PUSANA

Šodien apmeklēsim folkloras ciematu/vēstures muzeju, kur apskatīsim un uzzināsim gan par Jeju salu, gan Dienvidkorejas vēsturi. Pēcpusdienā lidojums uz Pusanu - otru lielāko Dienvidkorejas pilsētu, kas atrodas pie jūras tieši pretī Japānai. Apskatīsim Taejongdae dabas parku ar tā pazīstamajām klintīm un zaļajiem kokiem, kas atrodas pie jūras. Apmeklēsim Jagalchi tirgu, kas ir lielākais ūdens velšu tirgus visā valstī, šeit ir iespēja pavērot visdažādāko jūras produkciju un šim reģionam raksturīgo jūras velšu plašo piedāvājumu. Nakts viesnīcā Pusanā.

6. DIENA, SVĒTdiena, 14.10. PUSANA – GYEONGJU  OSAKA

No rīta dosimies uz Gyeongju, kas ir Sillas dinastijas pirmā galvaspilsēta, pilsēta tiek dēvēta arī par “muzeju bez sienām” kur apmeklēsim Bulguksa templi, kas ir viens no vispazīstamākajiem Korejā un uzskatāms par nozīmīgu visas antīkās austrumu kultūras daļu, templis ir iekļauts UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Pēcpusdienā brauciens uz Pusanas lidostu un lidojums uz Japānu. Ierašanās Osakā un transfērs uz pilsētas centru, vakariņas un nakts viesnīcā Osakā.

7. DIENA, PIRMdiena, 15.10.  OSAKA – KOYASAN – OSAKA

Pēc brokastīm dosimies ārpus blīvi apdzīvotās Osakas aglomerācijas uz dienvidu pusi, uz Koyasan kalnu. Šajā teritorijā izveidota teritorija ar vērtīgiem budistu tempļiem. Pavadīsim laiku Koyasan kalna apkārtnē un apmeklēsim divus no UNESCO iekļautajiem tempļiem. Pēc tam atgriešanās Osakā. Nakts viesnīcā Osakā.

8. DIENA, OTRdiena, 16.10. OSAKA  KIOTO

Pēc brokastīmdosimies uz Japānas kultūras centru Kioto, kas tiekdēvēta par tūkstoš tempļu pilsētu, kurāatrodas ap 1600 budistu tempļu, 400 sintoistu tempļu, pilis, muzeji un dārzi. Kioto apskati sāksim ar Kinkakuji templi, kas tiek saukts par vienu no iespaidīgākajiem Kioto tempļiem, no kura zelta jumta kā teiksmainā spogulī atstarojas ūdens. Apmeklēsim tekstila centru, kurā redzēsim pazīstamo japāņu apģērbu kimono. Pēc pusdienām apmeklēsim Gion rajonu, kas ir Kioto pazīstamākais izklaižu rajons un tradicionālās mākslas centrs. Kijomizu jeb Tīrā Ūdens templis, kasdibināts 780.gadā un celts neizmantojot naglas, ir kārtējais pārsteigums Kioto.Nakts viesnīcā Kioto.

9. DIENA, TREŠdiena, 17.10. KIOTO

No rīta dosimies uz parku, kurā apskatāmi bambusa koki, pēc parka un bambusu apskates apmeklēsim Ryoanji templi, kas tiek pieskaitīts pie Zen-budisma tempļiem un tā teritorijā izvietotie akmeņi ir saskaņā ar šo budisma virzienu. Nijo pils ir vēl viens no Kioto arhitektūras pieminekļiem, kas iekļauta UNESCO mantojuma sarakstā, pēc tās apskates arī Nishiki tirgus apmeklējums, kurā atrodami dažādi japāņu saldumi. Nakts viesnīcā Kioto.

10. DIENA, ceturtdiena, 18.10. KIOTO – NARA  OSAKA

Šodien dosimies apskatīt Naru, kas ir Japānas pirmā galvaspilsēta. Apmeklēsim Todaiji templilielāko koka konstrukciju celtni pasaulē. Savukārt Naras parkā ganās aptuveni 1200 briežu, kurus dēvē par dievu vēstnešiem uz zemes, pēc pastaigas pa šo parku baudīsim pusdienas. Turpinājumā nonāksim pie Kasuga Taisha svētnīcas, kas ir slavena ar bronzas laternām. Naras apskati noslēgsim ar Yoshikien dārziem pēc to apskates atgriezīsimies Osakā. Nakts viesnīcā Osakā.

11. DIENA, piektdiena, 19.10. OSAKA – HELSINKI  RĪGA

No rīta brauciens uz Osakas lidostu un 10:45 lidojums Osaka – Helsinki, vēlāk 16:10 lidojums Helsinki – Rīga, ap 17:20 ierašanās Rīgā.

Papildus informācija

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • lidojuma biļete Rīga – Seula, Osaka – Rīga;
 • pārlidojumi Seula – Jeju sala/ Jeju sala – Pusana un Pusana – Osaka;
 • transporta pakalpojumi;
 • naktsmītnes 3* un 4* viesnīcās divvietīgā numurā;
 • 9 brokastis, 8 pusdienas un 5 vakariņas;
 • aprakstā minētās ekskursijas;
 • grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā un angļu valodā runājoša vietējā gida pakalpojumi.

Ceļojuma cenā neietilpst:

 • programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
 • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
 • dzeramnauda šoferiem, gidiem un apkalpojošajam personālam.

Piemaksa par vienvietīgu numuru: 424 EUR.

Pieteikšanās ceļojumam:

 • piesakoties ceļojumam, nepieciešama pases kopija un jānoslēdz ceļojuma līgums;
 • jūsu vieta tiks rezervēta pēc 400 EUR avansa iemaksas;
 • 2. iemaksa 50% no atlikušās summas ne vēlāk kā 70 dienas pirms ceļojuma – līdz 31.07.;
 • pārējā samaksa ne vēlāk kā 42 dienas pirms ceļojuma – līdz 28.08.

Ceļojuma anulācijas noteikumi:

 • atsakoties no pieteikšanās dienas līdz 50 dienas (20.08.) pirms ceļojuma, tiek ieturēti 400 EUR;
 • atsakoties 49 – 36 dienas (21.08. - 03.09.) pirms ceļojuma, tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
 • atsakoties mazāk nekā 36 dienas (līdz 03.09.) pirms ceļojuma, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • pase, kas derīga 6 mēnešus pēc atgriešanās.

Grupas sapulce: Jēkaba Ceļojumu birojā.

Ievērībai! Ceļojuma cena var pieaugt mainoties LR likumdošanai "Par PVN", kā arī saistībā ar ASV dolāra kursa un degvielas cenas sadārdzinājumu.

Izbraukšana Piezīmes
09.10.2018 Grupas vadītāja Andra

Mūsdienīgā Dienvidkoreja un Japāna

Priekšstatījums
Attēliem galerijā ir ilustratīva nozīme, tie var neatspoguļot precīzu ceļojuma maršrutu.