Maurīcijas sala un noslēpumainā Reinjona

Maza Grupa

Reinjonas sala ar savām unikālajām dabas ainavām ieguvusi UNESCO nepārprotamu atzinību un ir iekļauta pasaules dabas ainavu aizsardzības sarakstā. Unikāla dabiska vide, kurā kalni saplūst ar jūru, kur vulkānu veidotais reljefs piedāvā daudzveidīgas lieliskas ainavas: ūdenskritumu kaskādes, vulkānu veidotos lavas laukus, kas vietām atsauc atmiņā Mēness virsmas ainavas, mazpilsētiņas, kas atgādina Veco Eiropu. Lasīt vairāk

Izbraukšana Iebraukšana Ilgums Brīvas vietas Cena
25.04.2018 04.05.2018 10 Vietu nav 2785 € Programma

Piezīmes:
Grupas vadītāja Agnese Kalniņa

Ceļojuma programma

Rīga – Maurīcijas sala – Reinjonas sala – Maurīcijas sala – Stambula  Rīga

Vai šis ceļojums ir piemērots Tev?

 • Absolūts ceļojums dabā.
 • Divi pārgājieni. Viens no tiem vidēji grūts.
 • Nakšņošana 3* viesnīcās.

1. diena, trešdiena, 25.04.  Rīga – Stambula   

10.30 pulcēšanās Rīgas lidostā. 12.20 – 15.20 lidojums Rīga – Stambula.

2. diena, ceturtdiena, 26.04.  Stambula – Maurīcijas sala

01.55 – 12.40 lidojums Stambula – Maurīcija.  Transfērs uz viesnīcu. Pēcpusdiena brīva, lai baudītu siltumu, sauli un okeāna ūdeni. Vakariņas viesnīcā.  Nakts viesnīcā pie okeāna.

3. diena, piektdiena, 27.04. Maurīcijas sala – reinjonas sala  Salazie

Reinjonas sala ir īsta paradīze dabas mīļotājiem. Pēc ielidošanas Sv.Denisa lidostā dosimies uz Cirque de Salazie, kas ir viens no trim vulkāna kalderiem salas centrā. Ceļš, kas vijas augšup uz mazo Salazie pilsētiņu ir pārpilns ar iespaidīgiem ūdenskritumiem. Serpentīnveida šoseja iet pa Du Mat upes ieleju, kuru veido stāvas kaļķakmens klinšu sienas. Pirmais lielais ūdenskritums parādās pie Payet ciemata – Cascade Blanche, kas krīt no 300 m augstas klints. Līgavas plīvura  ūdenskritums (Bridal Veil Falls) – vai var būt, kas romantiskāks? Mazais Hell Bourg ciemats - patiess arhitektūras dārgakmens, kas klasificēts kā viens no skaistākajiem ciemiem aizjūras Francijā, ir Salazijas galvaspilsēta. Iebraucot Salazie, mūs sagaida Svētās Jaunavas baznīca. Pēcpusdienā pastaiga kalnos. Vakariņas baudīsim kādā no kreolu mazajiem restorāniem. Maksa par vakariņām uz vietas. Pusdienas iekļautas cenā. Nakts viesnīcā Salazie.

4. diena, sestdiena, 28.04. SAlazie – reinjonas austrumu un dienvidu piekrastes – St. pierre

No Salazie šodien dodamies pa to pašu ceļu atpakaļ uz Indijas okeāna piekrasti un vēlreiz izbaudām ūdenskritumu ainavas. Tālākais ceļš mūs ved pa vulkāna Piton de la Fournaise (1352m) pēdām līdz vietai, kur lava ieplūda Indijas okeānā. Vietējie šo vulkānu dēvē vienkārši par Vulkānu. Mazajā Saint-Benoit ciematā ieiesim Svētās Annas baznīcā. Braucot pa salas galveno ceļu, abās tā pusēs daudzu kilometru garumā paveras lavas lauki – neatkārtojama ainava starp dzīvību un mūžību. Īsts brīnums ir nelielā baznīca Sainte Rose, kur 1977. gada Vulkāna izvirduma laikā lava no abām pusēm skāra baznnīcu to nenopostot. Vienlaikus visa apkārtējā apbūve tika iznīcināta. Pēc izvirduma baznīciņu pārdēvēja par Notre Dame des Laves baznīcu, piešķirot tai katedrāles nozīmi. Redzēsim arī okeāna piekrastes klintis klātas ar melnas lavas kārtu pie Sain Joseph. Vakariņosim  Saint Pierre pilsētā. Vakariņas iekļautas cenā. Nakts viesnīcā Saint Pierre.

 5. diena, svētdiena, 29.04.  Vulkānu parks. Pārgājiens uz Vulkāna krātera malu

No rīta dosimies augšup ar autobusu no S. Pierre uz ReinjonasVulkāna nacionālo parku, no  kurienes sāksim pārgājienu uz Vulkāna krātera malu. Gājiens vidēji grūts. Aizņems 3-4 stundas. Nekas nav labāks par pārgājienu svešā zemē. Tas paliek atmiņā un atdzīvina priekštatu par redzēto un vēlāk daloties neaizmirstamajos mirkļos, kas piedzīvoti, esam sajūsmā, ka Vulkāna nogāzi esam pieveikuši. Nogururuši, bet apmierināti atgriežamies okeāna piekrastē un pārbraucam uz viesnīcu pie S. Denis, lai nākošajā rītā lidotu uz Maurīcijas salu. Vakariņas iekļautas cenā.

6. diena, pirmdiena, 30.04.  reinjona – maurīcujas sala

Pēc brokastīm transfērs uz lidostu, lai dotos uz Maurīcijas salu. Ierodoties – transfērs uz viesnīcu. Atpūta pie Indijas okeāna. Maurīcijas sala – īsta paradīze tiem, kas vēlas mierpilnu atpūtu. Maksa par pusdienām un vakariņām uz vietas. Nakts viesnīcā Maurīcijas salā.

7. diena, otrdiena, 01.05. maurīcijas sala

Atpūta pie Indijas okeāna vai, izvēlei, ekskursija par papildus maksu, uz Maurīcijas galvaspilsētu Port Louis,  apmeklēt Nacionālo vēstures muzeju, kur var iepazīt salas raibo vēsturi un baudīt augļus un svaigi spiestas sulas, vai kādu mēriņu Maurīcijas ruma. Maksa par pusdienām un vakariņām uz vietas. Nakts 3* viesnīcā pie Indijas okeāna.

8. diena, trešdiena, 02.05. maurīcijas sala

 Ekskursija pa salu. Chamarel septiņkrāsu zeme ir dabas fenomens, kas radies vulkānisko procesu rezultātā. Tā ir salīdzinoši neliela kāpu teritorija, kur smiltis krāsojas sārtā, brūnā, violetā, zaļā, zilā, rozā un dzeltenā krāsā. Dosimies pa ruma tapšanas ceļu ruma ražotnē, uzzinot tā radīšanas procesus. Vaniļas parkā pastaigāsimies pa auglīgo ieleju ar banānu un gigantiskām bambusu audzēm, kas sniedz pavēni krokodiliem un milzu bruņurupučiem. Pusdienas iekļautas cenā. Maksa par vakariņām uz vietas. Nakts Maurīcijas salā.

9. diena, ceturtdiena, 03.05. Maurīcijas  Stambula

Brīvs rīts pie Indijas okeāna. Maurīcijas sala ir īsta laiskuma un atpūtas paradīze. Kad brūni iedeguši un kārtīgi atpūtušies dosimies mājās, kā suvenīrus mājiniekiem aizvedīsim  Maurīcijas iecienītāko rumu Green Island, ko ražo no salā augošo cukurniedru sulas, Maurīcijas salas talismanu - Dodo putna figūriņu vai ar rokām darinātos kuģu modeļus. 12.00 izrakstīšanās no viesnīcas. Pusdienas nav iekļautas lautas cenā. 16.00 transfērs uz lidostu. 20.05. lidojums Port Louis – Stambula.

10. diena, Piektdiena, 04.05. Stambula  Rīga

04.45 ielidošana Stambulā. 08.20 – 11.25 lidojums Stambula - Rīga

Papildus informācija

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • lidojuma biļete Rīga – Stambula – Maurīcija,  Maurīcija – Reinjona – Maurīcija, Maurīcija – Stambula – Rīga;
 • transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
 • dzīvošana 3* viesnīcās divvietīgos numuros;
 • 7 brokastis, 2 pusdienas un 3 vakariņas;
 • aprakstā minētās ekskursijas;
 • ieejas maksas nacionālajos parkos;
 • grupas vadītājs  un angliski runājošs gids.

Ceļojuma cenā neietilpst:

 • programmā neminētu pasākumu apmeklēšanas izmaksas;
 • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
 • dzeramnaudas.

Piemaksa:

 • par vienvietīgu numuru 365 EUR.

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • pase, kas derīga 6 mēnešus pēc atgriešanās

Pieteikšanās ceļojumam:

 • piesakoties ceļojumam, nepieciešama pases kopija un jānoslēdz ceļojuma līgums;
 • jūsu vieta tiks rezervēta pēc 400 EUR avansa iemaksas;
 • 2. iemaksa 50% no atlikušās summas ne vēlāk kā 70 dienas pirms ceļojuma, t.i. līdz 14.02.;
 • pārējā samaksa ne vēlāk kā 42 dienas pirms ceļojuma, t.i. līdz 14.03.                  

Ceļojuma anulācijas noteikumi:

 • atsakoties  no pieteikšanās dienas līdz 50 dienas pirms ceļojuma (06.03.), tiek ieturēti 400 EUR  
 • atsakoties 49–36 dienas pirms ceļojuma (07.03.- 20.03.), tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas
 • atsakoties mazāk nekā 36 dienas pirms ceļojuma, t.i. pēc 20.03., tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas

 Grupas sapulce: Jēkaba Ceļojumu birojā.

Ievērībai! Ceļojuma cena var pieaugt mainoties LR likumdošanai "Par PVN", kā arī saistībā ar ASV dolāra kursa un degvielas cenas sadārdzinājumu.

Izbraukšana Piezīmes
25.04.2018 Grupas vadītāja Agnese Kalniņa

Maurīcijas sala un noslēpumainā Reinjona

Priekšstatījums
Attēliem galerijā ir ilustratīva nozīme, tie var neatspoguļot precīzu ceļojuma maršrutu.