Rūdīšanās skola ilgai dzīvei

Maza Grupa

Šo braucienu organizē Rūdīšanās skola sadarbībā ar Jēkaba Ceļojumiem. Rūdīšanās skola ir veids, kā mēs varam dalīties savā pieredzē un zināšanās ar ikvienu, kas vēlas kļūt par sevis labāku versiju — būt enerģiskāks, pārliecinātāks, stiprāks, veselīgāks, mērķtiecīgāks un produktīvāks.
Tu ceļosi un gūsi jaunus iespaidus Alpu kalnos. Tu būsi tālu no ikdienas rūpēm un raizēm. Laikapstākļi ir daļa no piedzīvojuma. Mums der pilnīgi jebkādi! Tu baudīsi svaigu gaisu, vingrināsi savu ķermeni un prātu. Tu atgriezīsies Latvijā ar jaunu enerģijas lādiņu!

Izbraukšana Iebraukšana Ilgums Brīvas vietas Cena
03.06.2018 10.06.2018 8 6 1595 € Programma
REZERVĒT
10.06.2018 17.06.2018 8 3 1595 € Programma
REZERVĒT

Piezīmes:
Grupas vadītājs Māris Žunda

Ceļojuma programma

Aizraujošs septiņu dienu Itālijas mācību ceļojums ar sagatavošanās un noslēguma posmu Latvijā

Sagatavošanās: Mācību posms, kas norisinās Latvijā divas līdz sešas nedēļas pirms brauciena. Mums kopā ir jābūt pārliecinātiem, ka esat gatavs(-a) izaicinājumiem un sevis pārvarēšanai. Šajā posmā mēs apgūsim Vima Hofa metodi, praktizēsim to un iepazīsim elpošanu, aukstumu un prāta treniņu. Sagatavošanās posms iekļauj dalību vienas dienas pilnās Vima Hofa metodes mācībās, grupu pastaigas, individuālā izaugsmes plāna izstrādi un realizāciju kopā ar treneri pēc nepieciešamības.

Itālijas brauciens: 3.–10. vai 10.–17. jūnijs (7 dienas un 7 naktis). Tās būs aizraujošas un daudzpusīgas septiņas dienas, kad mēs liksim lietā visu, ko būsim apguvuši sagatavošanās posmā, un vēl vairāk. Mēs veiksim ikrīta elpošanas vingrinājumus, dosimies pastaigās, peldēsim kalnu ezeros, kāpsim vēl augstāk kalnos u. c. Šajā posmā mēs iesim dziļumā, niansēs un aktīvā darbībā. Tas būs fizisks un mentāls darbs ar sevi un grupu.

Noslēgums: Divas līdz četras nedēļas pēc Itālijas brauciena. Šajā posmā mēs saliekam visu pa plauktiņiem. Tā ir vienas dienas tikšanās ar grupu un atsevišķa individuālā plāna un pārskata izvērtēšana kopā ar treneri.

Grupas vadītājs Māris Žunda. Māris ir pašlaik vienīgais Vima Hofa metodes treneris Baltijā, kas ir izveidojis Rūdīšanās skolu un vada Aukstummīļu kustību. Māris ir pirtnieks, reiki praktiķis un fiziskās sagatavotības treneris. Turklāt viņš ir profesionāls izaugsmes treneris un veselības veicināšanas entuziasts, kas vēlas efektīvi, vienkārši un, galvenais, mūsdienīgi integrēt dzīvē teorētiskās zināšanas.

Kā saka paši itāļi, Livinjo ir neliels, bet pasakains ciematiņš, kur visas mājas ir uzbūvētas no koka un akmens. Tas atrodas 1800 m augstumā pie pašas Šveices robežas. Kūrorts ir jauns, bet veiksmīgi attīstās. Tu varēsi priecāties par dabas skaistumu un nodarboties ar sportu. Livinjo ir vieta, kur vienmēr gribas atgriezties.

Pieredze, kas Tev noteikti patiks

 • Ik rītu sāksim ar elpošanas sesiju un meditāciju;
 • Ik dienu dosimies pārvarēt dažādu grūtības pakāpju kalnu takas 10–15 km garumā;
 • Peldēsimies kalnu ezeros 2000 m v. j. l.;
 • Sagaidīsim saullēktu kalna virsotnē;
 • Iepazīsim efektīvus atjaunošanās veidus pēc kalnu pastaigām, lai nākamajā dienā sajustu darbaspēju pieaugumu;
 • Sasniegsim par 3000 m augstākas virsotnes, iegūstot kalnu pastaigu pieredzi;
 • Izkāpsim no savas komforta zonas;
 • Baudīsim burvīgus dabasskatus un svaigu Alpu gaisu;
 • Visā mācību procesā strādāsim un būsim kopā ar motivētiem, līdzīgi domājošiem ļaudīm.

Kādēļ piedalīties?

 • Tu uzlabosi un trenēsi savu elpošanas sistēmu;
 • Iepazīsi senākās fizioloģiskās spējas ķermenī — spēju viegli pielāgoties aukstumam un karstumam;
 • Sajutīsi nervu sistēmas darbību un mācīsies izprast atbildes reakciju;
 • Tu sāksi citādi, izjusti fiziski un mentāli strādāt ar sevi;
 • Tu atklāsi daudz jauna par sava prāta un ķermeņa spējām;
 • Izmēģināsi savas jaunās prāta spējas darbībā;
 • Atklāsi savas personīgās superspējas!

Kam piemērots šis mācību ceļojums?

Ikvienam, kas vēlas kļūt par sevis labāku versiju. Tas ir piemērots gan sievietēm, gan vīriešiem jebkurā vecumā. Tas ir piemērots visiem, kas vēlas būtiski uzlabot savas dzīves kvalitāti: veselību, darbaspējas, mazināt stresu un citu ikdienas spriedzi, lai sajustu enerģijas pieplūdumu ķermenī. To augstu novērtēs tie, kuri vēlas dziļi apgūt Vima Hofa metodi un sākt to intensīvi praktizēt kopā ar treneri un domubiedriem.

Aptuvenais programmas plāns
(tas var mainīties atkārībā no laika apstākļiem)

Sagatavošanās

Vienas dienas apmācība, Rūdīšanās skolas mācību diena un vienas dienas Grupas pārgājiens Latvijā - Šajā posmā mēs apgūsim Vima Hofa metodi, praktizēsim to, apgūsim elpošanu, aukstumu un prāta treniņu. Sagatavošanās posma mērķis ir novērtēt un sagatavot dalībnieku septiņu dienu fiziskajām un mentālajām nodarbībām Itālijā. Šis posms iekļauj dalību vienas dienas mācībās, grupas pārgājienu, kā arī metodes praktizēšanu mājās. Šī posma veiksmīgai īstenošanai ir nepieciešamas divas līdz sešas nedēļas.

Itālija: 1 nedēļa

1. DIENA, SVĒTDIENA, RĪGA – MILĀNA – LIVINJO 

14.30 tikšanās Rīgas lidostā. 16.00 – 17.45 lidojums Rīga – Milāna. Transfērs no lidostas uz Livinjo ciematu. Iekārtošanās viesnīcā, vakariņas, instruktāža un naktsmiers, lai nākamā dienā varam uzsākt apmācību un atpūtas programmu.

2. DIENA, PIRMDIENA, IEPAZĪŠANĀS AR SEVI UN IESILDĪŠANĀS DIENA – LAGO ALPISELLA

Šodien ir iepazīšanās diena. Mūsu diena sāksies agri no rīta (7:00), kur mēs uzlādēsim sevi dienas notikumiem. Mūsu maršruts sākas no Livinjo pilsētas un mēs dodamies pārgājienā, lai iepazīstu vienu no ielejas ezeriem – Lago Alpisella. Augstuma starpība augšupceļā: 500 m; laiks: 4 - 5 stundas pārgājienā. Dienas noslēgumā mēs atjaunojamies pirts un atpūtas zonā.

3. DIENA, OTRDIENA, IZAICINĀJUMS  MONTE VAGO – NO 2315 UZ 3059 KĀPIENS

Šodien izaicinošs kāpiens. Mūsu diena sākas agri no rīta (7:00), kur mēs uzlādējam sevi fiziskajai un mentālajai slodzei. Monte Vago savieno Šveici ar Livinjo ieleju Itālijā. Tā ir pasakaina vieta, kur vērot ieleju un pārējās virsotnes. Mums būs iespēja uzkāpt 3059 m v.j.l. un mēs atradīsim dzidru kalnu ezeru, kurā meklēt mieru pēc pastaigas. Laiks pārgājienā 4-6 stundas, atgriežoties viesnīcā atjaunošanās un gatavošanās nākošai dienai.

4. DIENA, TREŠDIENA, IZTURĪBA  CORNO DI CAPRTA NO 2012 LĪDZ 3138 KĀPIENS

Diena sākas ar rīta sagatavošanos. Kāpiens ir pasakains, kā jau kalnos un aizņems 6- 8 stundas, jo pacelsimies līdz 3138 m vjl., pievarot 1126 m augšupceļā.  Tas ir trapecveida formas kalns, kas ir diezgan iespaidīgs, starp "Valle delle Mine" un "Val Nera" kalnu grēdām. Dienas noslēgumā atjaunošanās un atpūta pirts zonā, lai varam nākošā dienā dodies jaunā ceļojumā.

5. DIENA, CETURTDIENA, PĀRBAUDĪJUMS Pārsteigums  NAKTS KĀPIENS – SAULLĒTKTA SAGAIDĪŠANA

Šonakt mēs ceļamies agri (2:00), lai dotos nakts pārgājienā sagaidīt saullēktu. Šis ir gan pārbaudījums, gan arī baudījums mūsu mācību posmā. Mēs atgriežamies atpakaļ viesnīcā uz brokastīm, veltam īsu brīdi diendusai, lai vēlāk dotos vieglā pārgājienā ielejā un iekarotu tuvāko kalnu upi vai ezeru. Dienas noslēgumā atjaunošanās un atpūta pirts zonā.

6. DIENA, PIEKTDIENA, DZIĻUMS  MOT NO 1808 UZ 2712 KĀPIENS

Šodien mums priekšā garš gājiens, rītu iesākam kā vienmēr ar sagatavošanos rīta nodarbībā. Mot nav augstākā virsotne ielejā, bet pietiekoši gara, lai nedēļas nogalē mums sagādātu izaicinājumu un dziļumu. Laiks: 6 – 7 stundas, un dienas noslēgumā atpūta un atjaunošanās.

7. DIENA, SESTDIENA, NOSLĒGUMS  FOPEL NO 1900 LĪDZ 2922 KĀPIENS

Rīta nodarbība un nesteidzīgās brokastis, lai vēlāk varam doties vienā no kārtējiem kāpieniem.  Šis ir viens no mūsu noslēguma kāpieniem, kur mēs iepazīsim sevi vēl vairāk. 4-6 stundas pārgājienā un pacelšanās 1022 m augšupceļā. Dienas noslēgumā svinības un nedēļas kopsavilkums.

8. DIENA, SVĒTDIENA, LIVINJO – MILĀNA – RĪGA

Pēc brokastīm transfērs uz lidostu, līdz pl. 15.00. 16.00 ierašanās lidostā Malpensa. 18.25 – 22.05 lidojums Milāna – Rīga.

Noslēgums

Vienas dienas noslēguma tikšanās Latvijā. Vienas dienas noslēguma tikšanās Latvijā. Šis ir posms, kurā mēs apkopojam piedzīvoto, iemācīto un iegūto. Sasniegtā un piedzīvotā svinības.

Papildus informācija

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • lidojums Rīga – Milāna – Rīga
 • transfērs Milānas lidosta – Livinjo – Milānas lidosta  
 • naktsmītne 3* viesnīcā, kas nodrošinu visu nepieciešamo: sporta zāle, nodarbību telpa rīta treniņiem, relaksācijas zona vakaros, baseins
 • vienvietīgs numurs uz pieprasījumu
 • bagātīgas brokastis un vakariņas
 • divu treneru klātbūtne visas mācību programmas laikā  

Ceļojuma cenā neietilpst:

 • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam (obligāta)

Pieteikšanās ceļojumam:

 • piesakoties ceļojumam, nepieciešama pases kopija un jānoslēdz ceļojuma līgums;
 • jūsu vieta tiks rezervēta pēc 400 EUR avansa iemaksas;
 • 2. iemaksa 50% no atlikušās summas ne vēlāk kā 70 dienas (25.03.) pirms ceļojuma;
 • pārējā samaksa ne vēlāk kā 42 dienas (22.04.) pirms ceļojuma.

Ceļojuma anulācijas noteikumi:

 • atsakoties mazāk kā 50 (14.04.) dienas pirms ceļojuma tiek ieturēti 400 EUR;
 • atsakoties 49–36 (15.04. – 28.04.) dienas pirms ceļojuma tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
 • atsakoties mazāk nekā 36 dienas (līdz 28.04.) pirms ceļojuma, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summa.

Nepieciešamie dokumenti: pase, kas derīga 6 mēnešus pēc atgriešanās.

Ievērībai! Ceļojuma cena var pieaugt mainoties LR likumdošanai "Par PVN", kā arī saistībā ar ASV dolāra kursa un degvielas cenas sadārdzinājumu.

Piezīmes:
Grupas vadītājs Māris Žunda

Ceļojuma programma

Aizraujošs septiņu dienu Itālijas mācību ceļojums ar sagatavošanās un noslēguma posmu Latvijā

Sagatavošanās: Mācību posms, kas norisinās Latvijā divas līdz sešas nedēļas pirms brauciena. Mums kopā ir jābūt pārliecinātiem, ka esat gatavs(-a) izaicinājumiem un sevis pārvarēšanai. Šajā posmā mēs apgūsim Vima Hofa metodi, praktizēsim to un iepazīsim elpošanu, aukstumu un prāta treniņu. Sagatavošanās posms iekļauj dalību vienas dienas pilnās Vima Hofa metodes mācībās, grupu pastaigas, individuālā izaugsmes plāna izstrādi un realizāciju kopā ar treneri pēc nepieciešamības.

Itālijas brauciens: 3.–10. vai 10.–17. jūnijs (7 dienas un 7 naktis). Tās būs aizraujošas un daudzpusīgas septiņas dienas, kad mēs liksim lietā visu, ko būsim apguvuši sagatavošanās posmā, un vēl vairāk. Mēs veiksim ikrīta elpošanas vingrinājumus, dosimies pastaigās, peldēsim kalnu ezeros, kāpsim vēl augstāk kalnos u. c. Šajā posmā mēs iesim dziļumā, niansēs un aktīvā darbībā. Tas būs fizisks un mentāls darbs ar sevi un grupu.

Noslēgums: Divas līdz četras nedēļas pēc Itālijas brauciena. Šajā posmā mēs saliekam visu pa plauktiņiem. Tā ir vienas dienas tikšanās ar grupu un atsevišķa individuālā plāna un pārskata izvērtēšana kopā ar treneri.

Grupas vadītājs Māris Žunda. Māris ir pašlaik vienīgais Vima Hofa metodes treneris Baltijā, kas ir izveidojis Rūdīšanās skolu un vada Aukstummīļu kustību. Māris ir pirtnieks, reiki praktiķis un fiziskās sagatavotības treneris. Turklāt viņš ir profesionāls izaugsmes treneris un veselības veicināšanas entuziasts, kas vēlas efektīvi, vienkārši un, galvenais, mūsdienīgi integrēt dzīvē teorētiskās zināšanas.

Kā saka paši itāļi, Livinjo ir neliels, bet pasakains ciematiņš, kur visas mājas ir uzbūvētas no koka un akmens. Tas atrodas 1800 m augstumā pie pašas Šveices robežas. Kūrorts ir jauns, bet veiksmīgi attīstās. Tu varēsi priecāties par dabas skaistumu un nodarboties ar sportu. Livinjo ir vieta, kur vienmēr gribas atgriezties.

Pieredze, kas Tev noteikti patiks

 • Ik rītu sāksim ar elpošanas sesiju un meditāciju;
 • Ik dienu dosimies pārvarēt dažādu grūtības pakāpju kalnu takas 10–15 km garumā;
 • Peldēsimies kalnu ezeros 2000 m v. j. l.;
 • Sagaidīsim saullēktu kalna virsotnē;
 • Iepazīsim efektīvus atjaunošanās veidus pēc kalnu pastaigām, lai nākamajā dienā sajustu darbaspēju pieaugumu;
 • Sasniegsim par 3000 m augstākas virsotnes, iegūstot kalnu pastaigu pieredzi;
 • Izkāpsim no savas komforta zonas;
 • Baudīsim burvīgus dabasskatus un svaigu Alpu gaisu;
 • Visā mācību procesā strādāsim un būsim kopā ar motivētiem, līdzīgi domājošiem ļaudīm.

Kādēļ piedalīties?

 • Tu uzlabosi un trenēsi savu elpošanas sistēmu;
 • Iepazīsi senākās fizioloģiskās spējas ķermenī — spēju viegli pielāgoties aukstumam un karstumam;
 • Sajutīsi nervu sistēmas darbību un mācīsies izprast atbildes reakciju;
 • Tu sāksi citādi, izjusti fiziski un mentāli strādāt ar sevi;
 • Tu atklāsi daudz jauna par sava prāta un ķermeņa spējām;
 • Izmēģināsi savas jaunās prāta spējas darbībā;
 • Atklāsi savas personīgās superspējas!

Kam piemērots šis mācību ceļojums?

Ikvienam, kas vēlas kļūt par sevis labāku versiju. Tas ir piemērots gan sievietēm, gan vīriešiem jebkurā vecumā. Tas ir piemērots visiem, kas vēlas būtiski uzlabot savas dzīves kvalitāti: veselību, darbaspējas, mazināt stresu un citu ikdienas spriedzi, lai sajustu enerģijas pieplūdumu ķermenī. To augstu novērtēs tie, kuri vēlas dziļi apgūt Vima Hofa metodi un sākt to intensīvi praktizēt kopā ar treneri un domubiedriem.

Aptuvenais programmas plāns
(tas var mainīties atkārībā no laika apstākļiem)

Sagatavošanās

Vienas dienas apmācība, Rūdīšanās skolas mācību diena un vienas dienas Grupas pārgājiens Latvijā - Šajā posmā mēs apgūsim Vima Hofa metodi, praktizēsim to, apgūsim elpošanu, aukstumu un prāta treniņu. Sagatavošanās posma mērķis ir novērtēt un sagatavot dalībnieku septiņu dienu fiziskajām un mentālajām nodarbībām Itālijā. Šis posms iekļauj dalību vienas dienas mācībās, grupas pārgājienu, kā arī metodes praktizēšanu mājās. Šī posma veiksmīgai īstenošanai ir nepieciešamas divas līdz sešas nedēļas.

Itālija: 1 nedēļa

1. DIENA, SVĒTDIENA, RĪGA – MILĀNA – LIVINJO 

14.30 tikšanās Rīgas lidostā. 16.00 – 17.45 lidojums Rīga – Milāna. Transfērs no lidostas uz Livinjo ciematu. Iekārtošanās viesnīcā, vakariņas, instruktāža un naktsmiers, lai nākamā dienā varam uzsākt apmācību un atpūtas programmu.

2. DIENA, PIRMDIENA, IEPAZĪŠANĀS AR SEVI UN IESILDĪŠANĀS DIENA – LAGO ALPISELLA

Šodien ir iepazīšanās diena. Mūsu diena sāksies agri no rīta (7:00), kur mēs uzlādēsim sevi dienas notikumiem. Mūsu maršruts sākas no Livinjo pilsētas un mēs dodamies pārgājienā, lai iepazīstu vienu no ielejas ezeriem – Lago Alpisella. Augstuma starpība augšupceļā: 500 m; laiks: 4 - 5 stundas pārgājienā. Dienas noslēgumā mēs atjaunojamies pirts un atpūtas zonā.

3. DIENA, OTRDIENA, IZAICINĀJUMS  MONTE VAGO – NO 2315 UZ 3059 KĀPIENS

Šodien izaicinošs kāpiens. Mūsu diena sākas agri no rīta (7:00), kur mēs uzlādējam sevi fiziskajai un mentālajai slodzei. Monte Vago savieno Šveici ar Livinjo ieleju Itālijā. Tā ir pasakaina vieta, kur vērot ieleju un pārējās virsotnes. Mums būs iespēja uzkāpt 3059 m v.j.l. un mēs atradīsim dzidru kalnu ezeru, kurā meklēt mieru pēc pastaigas. Laiks pārgājienā 4-6 stundas, atgriežoties viesnīcā atjaunošanās un gatavošanās nākošai dienai.

4. DIENA, TREŠDIENA, IZTURĪBA  CORNO DI CAPRTA NO 2012 LĪDZ 3138 KĀPIENS

Diena sākas ar rīta sagatavošanos. Kāpiens ir pasakains, kā jau kalnos un aizņems 6- 8 stundas, jo pacelsimies līdz 3138 m vjl., pievarot 1126 m augšupceļā.  Tas ir trapecveida formas kalns, kas ir diezgan iespaidīgs, starp "Valle delle Mine" un "Val Nera" kalnu grēdām. Dienas noslēgumā atjaunošanās un atpūta pirts zonā, lai varam nākošā dienā dodies jaunā ceļojumā.

5. DIENA, CETURTDIENA, PĀRBAUDĪJUMS Pārsteigums  NAKTS KĀPIENS – SAULLĒTKTA SAGAIDĪŠANA

Šonakt mēs ceļamies agri (2:00), lai dotos nakts pārgājienā sagaidīt saullēktu. Šis ir gan pārbaudījums, gan arī baudījums mūsu mācību posmā. Mēs atgriežamies atpakaļ viesnīcā uz brokastīm, veltam īsu brīdi diendusai, lai vēlāk dotos vieglā pārgājienā ielejā un iekarotu tuvāko kalnu upi vai ezeru. Dienas noslēgumā atjaunošanās un atpūta pirts zonā.

6. DIENA, PIEKTDIENA, DZIĻUMS  MOT NO 1808 UZ 2712 KĀPIENS

Šodien mums priekšā garš gājiens, rītu iesākam kā vienmēr ar sagatavošanos rīta nodarbībā. Mot nav augstākā virsotne ielejā, bet pietiekoši gara, lai nedēļas nogalē mums sagādātu izaicinājumu un dziļumu. Laiks: 6 – 7 stundas, un dienas noslēgumā atpūta un atjaunošanās.

7. DIENA, SESTDIENA, NOSLĒGUMS  FOPEL NO 1900 LĪDZ 2922 KĀPIENS

Rīta nodarbība un nesteidzīgās brokastis, lai vēlāk varam doties vienā no kārtējiem kāpieniem.  Šis ir viens no mūsu noslēguma kāpieniem, kur mēs iepazīsim sevi vēl vairāk. 4-6 stundas pārgājienā un pacelšanās 1022 m augšupceļā. Dienas noslēgumā svinības un nedēļas kopsavilkums.

8. DIENA, SVĒTDIENA, LIVINJO – MILĀNA – RĪGA

Pēc brokastīm transfērs uz lidostu, līdz pl. 15.00. 16.00 ierašanās lidostā Malpensa. 18.25 – 22.05 lidojums Milāna – Rīga.

Noslēgums

Vienas dienas noslēguma tikšanās Latvijā. Vienas dienas noslēguma tikšanās Latvijā. Šis ir posms, kurā mēs apkopojam piedzīvoto, iemācīto un iegūto. Sasniegtā un piedzīvotā svinības.

Papildus informācija

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • lidojums Rīga – Milāna – Rīga
 • transfērs Milānas lidosta – Livinjo– Milānas lidosta  
 • naktsmītne 3* viesnīcā, kas nodrošinu visu nepieciešamo: sporta zāle, nodarbību telpa rīta treniņiem, relaksācijas zona vakaros, baseins
 • Vienvietīgs numurs uz pieprasījumu
 • bagātīgas brokastis un vakariņas
 • divu treneru klātbūtne visas mācību programmas laikā  

Ceļojuma cenā neietilpst:

 • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam (obligāta)

Pieteikšanās ceļojumam:

 • piesakoties ceļojumam, nepieciešama pases kopija un jānoslēdz ceļojuma līgums
 • jūsu vieta tiks rezervēta pēc 400 EUR avansa iemaksas
 • 2. iemaksa 50% no atlikušās summas ne vēlāk kā 70 dienas (01.04.) pirms ceļojuma
 • pārējā samaksa ne vēlāk kā 42 dienas (29.04.) pirms ceļojuma

Ceļojuma anulācijas noteikumi:

 • atsakoties mazāk kā 50 (21.05.) dienas pirms ceļojuma tiek ieturēti 400 EUR
 • atsakoties 49–36 (22.04. – 05.05.) dienas pirms ceļojuma tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas
 • atsakoties mazāk nekā 36 dienas (līdz 05.05.) pirms ceļojuma, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas

Nepieciešamie dokumenti: pase, kas derīga 6 mēnešus pēc atgriešanās.

 Ievērībai! Ceļojuma cena var pieaugt mainoties LR likumdošanai "Par PVN", kā arī saistībā ar ASV dolāra kursa un degvielas cenas sadārdzinājumu

Izbraukšana Piezīmes
03.06.2018 Grupas vadītājs Māris Žunda
10.06.2018 Grupas vadītājs Māris Žunda

Rūdīšanās skola ilgai dzīvei. Pieredzes mācību ceļojums Itālijā

Priekšstatījums