B A L I mistērija / Ceļojums pie Pasaules Dvēseles

Maza Grupa

JOURNEYS INTO DEEP - garīgie un dziedniecības ceļojumi aicina tevi atvērties citādākam, dziļākam Visuma redzējumam tālumos, mežonīgu vulkānu vidū - Bali. 11 dziedinošas dienas kopā ar B A L I ļaudīm viņu skaistāko svētku - Nyepi jeb Jaunā Gada laikā. Dalība viņu visdziļākajās ceremonijās, dzīvē, viņu Pasaules Redzējumā, dejās, autentiskā būšanā. Dzīvībā. Izejot šo Svētceļojumu, pilnu ar krāsām, smaržām, nojausmām mēs kopā ar tevi atgriezīsimies Mājās - atpakaļ tavā Sirdī un dvēselē, kas ļaus tev sevi atklāt pavisam citādu. Lasīt vairāk

Izbraukšana Iebraukšana Ilgums Brīvas vietas Cena
10.03.2018 22.03.2018 11 6 3300 € Programma
REZERVĒT

Ceļojuma programma

 B A L I  mistērija

Indonēzijā

11 - 21 Martā, 2018

[ izlidošana 10. martā, atgriešanās 22. martā ]

 KAS TAS IR?

Aicinājums! 

  Es, augu sieva un dziļo ceļu gājēja ININ NINI, aicinu tevi sev līdzi!

Es aicinu tevi atvērties citādākam, dziļākam Visuma redzējumam tālumos, mežonīgu vulkānu vidū - Bali. 

Tu un es, mēs esam gaidīti tur, kur aizvien vēl ir dzīvas senās zināšanas, augu spēks, dziedinājums, mūzika un krāšņums. 

 11 dziedinošas dienas kopā ar B A L I ļaudīm viņu skaistāko svētku - Nyepi jeb Jaunā Gada laikā. Dalība viņu visdziļākajās ceremonijās, dzīvē, viņu Pasaules Redzējumā, dejās, autentiskā būšanā.

Dzīvībā.

KĀ TAS NOTIKS?

 Mēs kopā kā veselums - neliela, bet stipra ļaužu grupa dosimies ceļā 10. martā. Pirms tam būsim satikušies gan individuāli, aci pret aci ar ceļojuma vadītāju ININ, gan nelielā "priekšceremonijā", lai sagatavotos kopējam ceļam un Dvēseles piedzīvojumam. Lūk, mūsu ceļa apraksts - lūdzu, atminies, ka šis ir dzīvs process un tajā iespējamas izmaiņas, negaidīti sastopoties ar Mammas Dabas untumiem vai saredzot, ka mums ir nepieciešams vēl "kas" vai citādāks "kas". Tavu ieguldījumu un saņemto skaistumu tas nemainīs.

MŪSU CEĻŠ 

Mūsu ceļu veidos TRĪS SKAISTI PIEDZĪVOJUMI

Pirmais Piedzīvojums : Centrālais B A L I - Ubuda

Ubuda ir maģisks šīs mazās salas kultūras centrs, slavens ar savu mākslu un radošumu. Te čum un mudž mākslinieki, galerijas, īpatnēji ļaudis, kas sabraukuši no malu malām. Vārds "Ubud" radies no Baliniešu vārda "Ubad"- proti, medicīna, zāles. Tieši tāpēc te virmo dziedinošas enerģijas, labi gari, rosās jogi, mūziķi, rokdarbnieki un seno zināšanu turētāji. Taču, tāpat kā jebkurā, piesātinātā vietā, pa virsu spīd klasiskais tūrisms un visiem pieejamās lietas. Es tevi vēlos vest dziļāk - mistiskajā, apslēptajā.

11.03. - Ierašanās Denpasārā, Bali. No lidostas ceļš uz Ubudu. Nakšņošana autentiskā Baliniešu namā.

12.03. - Valdzinošs ievads Bali vietējā, izjustajā kultūrā un Kosmovīzijā. Piedalīšanās ciemata komūnas Svētajās praksēs - ziedojumu radīšanā, muzicēšanā, dejās un kokgriezumu tradīcijās. Vakarā - laiks personīgai Ubudas izjušanai.

13.03. - Rīta došanās uz ceremoniālo ziedu un dāvinājumu tirgu, pastaigas pa rīsu laukiem, sarunas ar vietējiem ļaudīm. Vēlāk ceļš uz Attīrīšanās Tempļi, Dzīvajiem Avotiem un pirmā satikšanās ar Vulkānu. Vakarā personīgas vakariņas ar Peliatanas Pils princi, lai izzinātu un apjaustu Bali bagāto kultūras vibrāciju.

14.03. - Smejošās Jogas mistērija ar Kadeku Suambara, vienu no spēkpilnajiem Bali Augstajiem priesteriem un Garīgajiem Līderiem. Saulrietā Agni Hotra (Dziedējošais Uguns) ceremonija iekšējai un ārējai tīrībai un dziļākai vienotībai ar Visu.

15.03. - Pirmā Bali Jaunā Gada Nyepi diena, Melasti ceremonija - viena no Hindu svarīgākajām komponentēm, svētīta pie okeāna. Ceremonija, kurā piedalās it visi Bali ciemati un iedzīvotaji. Pēcpusdienā - aizraujoša tikšanās ar ARMA muzeja radītāju Agun Rai, slepenā izzināšana. Vakarpusē Legonga deja vietējā pilī.

Otrais Piedzīvojums: Ziemeļu B A L I - Pemuterāna

Pemuterāna ir mazs zvejnieku ciemats Ziemeļpusē. Tas atrodas tuvu Rietumu Bali Nacionālajam parkam, Menjanganas salai un Gilimanuk - ostai, no kuras ceļinieki nokļūst Javas salā.

16.03. - Ierašanās Pemuterānā, dodoties cauri Bali un pieredzot džungļus, ko vietumis izrotājušas rīsu terases. Turpceļā iegriezīsimies, lai izjustu Dievišķo Ulun Danu templī Beratana ezera krastā. Vēlāk pieredzēsim pirms Jaunā Gada Ogoh-ogoh parādi vietējā ciematā, kas būs ļoti skaļš notikums ar mērķi izdzīt un apmānīt ļaunos garus. 

17.03. - Nyepi, Bali Jaunais Gads. Tas ir viens no nozīmīgākajiem notikumiem vietējo sirdīs un reliģiskajos kalendāros, kura laikā salā valda pilnīgs klusums un ļaudis sevi pilnībā velta Dvēseles darbam. Šajā laikā salā nesarunājas, neskan mūzika, atvērtas ir tikai viesnīcas un neatliekamā palīdzība. Šis būs arī mūsu iekšējais laiks, ko pavadīsim meditācijās, apcerē un klusumā. Mēs neiziesim no mājas, kur meditāciju starplaikos mūs lolos ar gardu ēdienu.

18.03 - Rīta snorkelēšana visskaistākajās Bali dzelmēs, laiks masāžām vai pastaigas pludmalēs. Tikšanās ar vietējo Bali dziednieku (Channeling) vakarpusē. Tempļa apmeklējums naktī.

Trešais Piedzīvojums: Rietumu B A L I - Mengwi

Mengwi atrodas Bali centrālajā daļā un ir slavena ar savu neaprakstāmo zaļumu, krustnagliņu un kafijas plantācijām un rīsu terasēm. Megwi ir senas rojālās tradīcijas, tajā mituši vieni no senākajiem Bali valdniekiem.

19.03. - Ceļš uz Mengwi, lai pēcpusdienā piedalītos Augu un Enerģiju Dziednieka ceremonijā. Tīrīšana, dziedinājums, atvēršanās. Iespējama individuāla konsultācija.

20.03. - Agrā rīta klejojumi pa Mengwi rīsa terasēm, Bali smaržas, skaņas, dzīvība. Noslēguma ceremonija ar Mengwi karalisko ģimeni.

21.03. - Atvadas un atceļš uz lidostu.

22.03. - Atgriešanās mājās.

Papildus informācija

PIETEIKŠANĀS

Ja jūties gatavs, lūdzu, klauvējies iespējami drīz!

Ceļojumu organizē JOURNEYS into DEEP by ININ NINI sadarbībā ar Jēkaba Ceļojumu biroju.

 • Piesakoties ceļojumam, būs nepieciešama pases kopija un jānoslēdz ceļojuma līgums;
 • Pirmā iemaksa ceļojuma rezervācijai 400 EUR - uzreiz pēc lēmuma pieņemšanas vietas rezervācijai;
 • Otrais maksājums 500 EUR apmērā līdz 9.01.2018.;
 • Trešais maksājums pilnā apmērā 2400 EUR veicams līdz 28.01.2018.;
 • Samaksa veicama skaidrā naudā Jēkaba Ceļojumu birojā;
 • Piesakoties ceļojumam, būs nepieciešams noslēgt ceļojuma līgumu un aizpildīt ceļojuma anketas.

KĀDS IR IEGULDĪJUMS ?

 • Avio biļetes, dzīvošana, ēšana*, ceremonijas, dziednieku darbs, rituāli - 3300 EUR.

IEGULDĪJUMĀ 3300 EUR IETILPST:

ININ NININ tikšanās ar ikkatru dalībnieku pirms brauciena, lai izzinātu ceļa nodomu, nepieciešamo dziedinājumu vai pārrunātu citus dvēseles jautājumus;

 • ININ atbalsts un darbs visa ceļa garumā;
 • Aviobiļetes Rīga - Denpasāra;
 • 11 dienas / 10 naktis brīnišķīgos Bali apartamentos;
 • Iekšējais transports - ērti autobusi un busiņi visas ciemošanās laikā;
 • Transfērs no un uz lidostu programmas sākumā un beigās;
 • * Visas brokastis, 7 pusdienas un 5 vakariņas;
 • Visas aprakstā minētās aktivitātes, tai skaitā ieejas maksas, lekcijas, ziedojumi
 • 24/7 Medicīniskā un ārkārtas palīdzība un komandas atbalsts;
 • Noslēguma ceremonija, atgriežoties mājās.

IEGULDĪJUMĀ NEIETILPST:

 • Programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
 • Vīzas (ja nepieciešamas);
 • Maltītes, kas paredzētas brīvajā laikā (klejojumos pa ciematiem - atzīmētajā brīvajā laikā, nodrošināsim visas brokastis, 7 pusdienas un 5 greznas vakariņas).
 • Veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam, dzeramnauda šoferiem, gidiem un apkalpojošam personālam;
 • Starptautiskie zvani.

Ceļojuma anulācijas noteikumi

Pieteikuma anulācija un rezervācijas naudas (400 EUR rezervācijas nauda) atgriešana iespējama divas nedēļas pēc tās saņemšanas. Vēlāk rezervācijas nauda netiks atgriezta. Otrais maksājums 500 EUR apmērā netiks atgriezts pēc 9.01.2018.

GATAVOŠANĀS

No sirds zini - šis nebūs izklaides brauciens! Tas būs Dvēseles ceļojums dziļumos. Piesakies tikai tad, ja esi gatavs dziļi transformējošam notikumam.

Tikšanās pirms

Braucēju sapulce: 2 nedēļas pirms braukšanas, taps izziņota iepriekš.

Individuālās dvēseles sarunas ar ININ NINI: Ar katru vienosimies par ērtākajiem laikiem un vietām.

ININ NINI stāsts

Es, ININ NINI, esmu medicīnas sieva, pasauļu staigātāja, šamanka, ja nepieciešams kāds apzīmējums. Mans darbs ir dvēseļu darbs, mani sabiedrotie spēkpilni Augi, Māte Zeme, Debesis un Mēnesgaisma.

Es eju dziļumā pati un pa izzinātām takām vedu tos, kurus arī aizrauj pasauļu skaistums, kuri redz un jūt lietas savādāk, kuri alkst pēc autentiskā, patiesā, maģiskā.

Daudzus gadus es esmu devusies dziļumos viena. Dalījusies ar tiem lekciju, ceremoniju un mistēriju veidā, tepat Latvijā, savā M O O N L I G H T tribe by ININ NINI. Tagad vēlos pa skaistākajām pasaules takām ceļot ar jums kopā, līdztekus rakstot grāmatu un izdzīvojot vēl neiedomājamo.

PAR JOURNEYS INTO DEEP BY ININ NINI

JOURNEYS INTO DEEP ir garīgie, dziedinājuma un izziņas ceļojumi uz maģiskākajiem pasaules punktiem, kur aizvien vēl ir dzīvas senās zināšanas. Tie ir tāli ceļi džungļos, kalnos, okeānos un tuksnešos, lai aizvien dziļāk izjustu, izprastu sevi. Tās ir tikšanās ar medicīnas sievām un vīriem, ar šamaņiem un priesteriem, ar vienkāršām cilšu sieviņām un pasaku teicējiem. Tās ir ceremonijas un atbalsts, lai uzlabotu savu fizisko un gara veselību. Tie ir ceļojumi un sevis piedzīvošana dziļumā, saskarsmē ar patieso, vienlaikus atveroties viskrāšņākajiem Visuma redzējumiem un pasaules, augu, cilvēku skaistumam.

www.facebook.com/journeysintodeep/

B A L I mistērija / Ceļojums pie Pasaules Dvēseles

Priekšstatījums