Bočelli koncerts Itālijā

4.8

Ceļotāju Vērtējums
5 atsauksmes

Maza Grupa

Andrea Bočelli koncerts Toskānā, Lajatiko pilsētas Klusuma teātrī ir piedzīvojums mūzikas cienītājiem. Viņa valdzinošā balss un dvēseliskais dziedājums tikai reizi gadā skan dziedātāja dzimtajā pilsētā. Ceļojuma laikā ļausimies Itālijas dabas valdzinājumam, laiskām jūras un saules peldēm baltās smilšu pludmalēs. Mūs gaida romantiski piejūras ciematiņi un vīnogulājiem nosēti pakalni, lielākas un mazākas tipiskās Itālijas pilsētas. Bet īsteno šīs zemes garšu ģeniālos salikumos atklāsim, baudot vietējos produktus un degustējot izsmalcinātus vīnus.

Izbraukšana Iebraukšana Ilgums Brīvas vietas Cena
21.07.2020 28.07.2020 8 Vairāk kā 6 1695 € Programma
REZERVĒT

Piezīmes:
Grupas vaditaja Ilze Erdmane. Sapulce netiek rīkota, informācija 2 nedēļas pirms brauciena elektroniski e-pastā.

Ceļojuma programma

Rīga – Komo –  Parma – Sandžiminiano – BOČELLI KONCERTS – Činkve Terre – Karāra – Kolonata –  Rīga

Grupā paredzēti 15 ceļotāji

Vai šis ceļojums ir Tev piemērots?

 • Brauciens domāts mūzikas cienītājiem – slavenā tenora Andrea Bočelli talanta piekritējiem;
 • Būs arī Itālijas kultūrvides un gastronomijas iepazīšana; daiļas ainavas, peldēšanās jūrā.

1. DIENA.  OTRDIENA, 21.07.  RĪGA – MILĀNA – KOMO – BELAGIO – PARMAS APKĀRTNE

06:00 tikšanās Rīgas lidostā, 08:00 – 09:40 lidojums Rīga - Milāna. Dosimies uz Komo ezeru, kur no kalnu un to izroboto nogāžu idilliskās ainavas ieskautā, mierā un klusumā iegrimušā Komo ezera paveras brīnišķīga panorāma uz apkārtesošajiem Alpiem. Ezera piekraste nosēta ar dārziem un greznām villām. Ar kuģīti pārcelsimies uz Bellagio kūrortu, kura krastmalā izvietojušās  elegantas kafejnīcas. Šeit būs laiks  kādai kafijai vai kokteilim. Pastaiga Komo pilsētā, kuras centrā atrodas elegantais Cavour laukums un 14. gs katedrāle. Nakts viesnīcā Parmas apkārtnē.

2. DIENA.  TREŠDIENA, 22.07.  PARMA – MODENA – MONTEKATINI TERME

Parmas apkārtne ir dzimtene Itālijas slavenajiem šķiņķiem un izslavētajam cietajam sieram Parmezano Redžiano. Dosimies skatīties, kā top viens no pasaules gardēžu brīnumiem – parmezāns. Šī cieti graudainā siera tapšanas process ir nesteidzīgs, ar īpašiem noteikumiem. Vēlāk viesosimies pie miesniekiem un ielūkosimies Parmas šķiņķa tapšanas procesos. Pusdienas. Dosimies Modenas virzienā, lai uzzinātu pasaules dižciltīgākā – Modenas balzāmetiķa pagatavošanas metodes. Nakts viesnīcā Toskānā.

3. DIENA.  CETURTDIENA, 23.07.  MONTEKATINI TERME – SAN DŽIMINJĀNO – VIAREDŽIO

Rīta pusē dosimies uz Sandžiminjāno pilsētiņu, kas pateicoties torņiem, tiek dēvēta par “Itālijas Manhetenu”. Izstaigāsim šauro ieliņu labirintus, mēģinot saskaitīt 12., 13. gadsimtā celtos dižciltīgo ģimeņu torņus. Mūs sagaida itāļu virtuves kursi - iejutīsimies pavāru lomā un pusdienas sev gatavosim paši: Bruschetta ar tomātiem, Bruschetta ar sīpoliem, Gnocchi, Cūkgaļu ar āboliem pēc senas Toskānas receptes, Tiramisu. Darbs notiks Prosecco (dzirkstošā vīna) pavadībā. Vēlāk visi kopā baudīsim pagatavoto, klāt dzerot vietējos baltos un sarkanos vīnus. Nakts viesnīcā Viaredžio.

4. DIENA.  PIEKTDIENA, 24.07.  VIAREDŽIO – ATPŪTA KŪRORTĀ PIE JŪRAS – BOČELLI KONCERTS LAJATIKO

Brīva dienas pirmā puse kūrortā Toskānas rivjērā. Vēlā pēcpusdienā posīsimies uz šī ceļojuma galveno notikumu – Andrea Bočelli brīvdabas koncertu. Klusuma teātris atrodas apburošā vietā Toskānā, tenora Andrea Bočelli dzimtajā pilsētiņā Lajatiko. Šo brīvdabas teātri viņš izveidoja, lai reizi gadā – jūlijā sniegtu koncertu. Šis būs piecpadsmitais jubilejas koncerts Lajatiko, un šī gada koncerta tēma ir “Skaistuma noslēpums” - par dabas un cilvēka skaistumu un par skaistumu, kas izglābs pasauli. Koncerts zem Toskānas naksnīgajām, zvaigžņotajām debesīm būs neaizmirstams, iespaidīgs ceļojums ar populārākajām un mīļākajām Andrea Bočelli dziesmām. Nakts viesnīcā Viaredžio.

5. DIENA.  SESTDIENA, 25.07. VIAREDŽIO – ATPŪTA KŪRORTĀ PIE JŪRAS

Brīva diena. Nakts viesnīcā Viaredžio.

6. DIENA.  SVĒTDIENA, 26.07.  VIAREDŽIO – ČINKVE TERRE – VIAREDŽIO

Brauciens uz La Speciju, kur kāpsim kuģītī, lai dotos brīnišķīgā braucienā uz Činkve Terres nacionālo parku (tulkojumā nozīmē “Piecas zemes”). Tie ir pieci burvīgi zvejnieku un vīndaru ciemati, kas kā bezdelīgu ligzdas pielipuši jūras krastā pie klintīm. IZVĒLEI: brauciens ar kuģīti (35 EUR), kura laikā baudīsim sauli, jūru un pasteļkrāsu ciematiņu ainavu, virs kuriem terasveidā sastādīti citruskoki un vīnogulāji. Pabūsim jaukajā Vernacas ciematā, bet Monerosso al Mare pilsētiņā būs iespēja nopeldēties un nogaršot svaigas jūras veltes. Pēcpusdienā atgriežoties La Specijā, piestāsim Portovenerē, kur noteikti jānogaršo izcilais un svaigais pesto! Atgriešanās un nakšņošana viesnīcā Viaredžio.

7. DIENA.  PIRMDIENA, 27.07.  VIAREDŽIO – KARRĀRAS AKMENS LAUZTUVES – KOLONATA

Šodien dosimies uz Apuanas Alpiem, kur Karrāras akmens lauztuvēs kādreiz Mikelandželo atlasīja materiālu saviem ģeniālajiem darbiem. Ielūkosimies mazajos kalnu ciematiņos, kur neskaitāmās darbnīcās top izcili mākslas darbi un seno mākslinieku darbu kopijas no baltā marmora. Vēlāk sēdīsimies pilnpiedziņas automašīnās un dosimies augšup kalnos pa stāviem serpentīniem, šeit redzēsim kā notiek milzu marmora bluķu griešana un transportēšana milzīgās mašīnās pa kalnu ceļiem. Vēlāk dosimies uz Kolonatu, lai izbaudītu vēl vienu šīs puses dārgumu un delikatesi – Lardo di Colonnata – Marmora vannās izturētu cūkas speķi, kas jau izsenis ir bijis viens no galvenajiem kalnraču ēdieniem. Šeit viss pilnīgi dabīgs – marmors, cūkas speķis un garšvielas (sāls, pipari, ķiploki u.c.). Tas viss kopā nogatavinās vismaz sešus mēnešus, kā rezultātā iegūst krēmīgi baltu speķi ar īpašu unikālu garšu. Nakšņošana pie Milānas (Malpensas lidostas).

8. DIENA.  OTRDIENA, 28.07.  MILĀNA – RĪGA

Brokastis viesnīcā. Došanā uz lidostu un ceļš mājup. 10:40 – 14:20 lidojums Milāna - Rīga.

Papildus informācija

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • lidojuma biļete Rīga – Milāna – Rīga;
 • biļete uz Andrea Bočelli koncertu;
 • transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
 • dzīvošana 3*/4* viesnīcās divvietīgos numuros; 
 • 7 brokastis un 2 degustācijas-pusdienas, virtuves kursi;
 • grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā un latviešu valodā runājoši vietējie gidi;
 • ieejas biļetes programmā minētajos apskates objektos.

Ceļojuma cenā neietilpst:

 • Kuģītis uz Činkve Terri – 35 EUR;
 • programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
 • dzeramnaudas vietējiem gidiem un autobusu vadītājiem;
 • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam.

Piemaksa par vienvietīgu numuru –380EUR

Pieteikšanās ceļojumam:

 • piesakoties ceļojumam, nepieciešams uzrādīt pasi un jānoslēdz ceļojuma līgums;
 • vieta tiek rezervēta pēc 400 EUR avansa iemaksas;
 • otrā iemaksa 50% no atlikušās summas jāveic ne vēlāk kā 70 dienas pirms ceļojuma (12.05.);
 • atlikušās summas pilna samaksa jāveic ne vēlāk kā 42 dienas pirms ceļojuma (09.06.).

Ceļojuma anulācijas noteikumi:

 • atsakoties no pieteikšanās brīža līdz 50 dienas pirms ceļojuma (01.06.), tiek ieturēti 400 EUR;
 • atsakoties 49-36 dienas pirms ceļojuma (02.06. - 15.06.), tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
 • atsakoties mazāk nekā 36 dienas pirms ceļojuma (16.06.), tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

Nepieciešamie ceļojuma dokumenti: ID karte vai pase.

Ievērībai!

 • Ceļojuma cena var pieaugt mainoties LR likumdošanai “Par PVN”, kā arī saistībā ar ASV dolāra kursa un  degvielas cenas sadārdzinājumu;
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām;
 • Ja ceļojumam nav pieteicies pietiekoši liels ceļotāju skaits, Jēkaba Ceļojumi patur tiesības, ne vēlāk kā 15 dienas pirms plānotās izbraukšanas, ceļojumu atcelt;
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.

Izbraukšana Piezīmes
21.07.2020 Grupas vaditaja Ilze Erdmane. Sapulce netiek rīkota, informācija 2 nedēļas pirms brauciena elektroniski e-pastā.

Andrea Bočelli koncerts Itālijā

Priekšstatījums