Bočelli koncerts Itālijā

Maza Grupa

Andrea Bočelli koncerts Toskānā, Lajatiko pilsētas Klusuma teātrī ir piedzīvojums mūzikas cienītājiem. Viņa valdzinošā balss un dvēseliskais dziedājums tikai reizi gadā skan dziedātāja dzimtajā pilsētā. Ceļojuma laikā ļausimies Itālijas dabas valdzinājumam, laiskām jūras un saules peldēm baltās smilšu pludmalēs. Mūs gaida romantiski piejūras ciematiņi un vīnogulājiem nosēti pakalni, lielākas un mazākas tipiskās Itālijas pilsētas. Bet īsteno šīs zemes garšu ģeniālos salikumos atklāsim, baudot vietējos produktus un degustējot izsmalcinātus vīnus.

Izbraukšana Iebraukšana Ilgums Brīvas vietas Cena
22.07.2018 29.07.2018 8 Vietu nav 1520 € Programma

Piezīmes:
Grupas vadītāja Ilze Erdmane

Ceļojuma programma

Parma – Florence – Sandžiminiano – Čertaldo – Viaredžio – Činkva Terre – BOČELLI KONCERTS

Vai šis ceļojums ir Tev piemērots?

 • Brauciens pirmām kārtām domāts mūzikas cienītājiem – slavenā tenora Andrea Bočelli talanta piekritējiem;
 • Būs arī Itālijas kultūrvides un gastronomijas iepazīšana; daiļas ainavas, peldēšanās jūrā.

1. DIENA.  SVĒTDIENA, 22.07.  RĪGA – MILĀNA

14.00 tikšanās Rīgas lidostā, 16.00-17.45 lidojums Rīga - Milāna. Transfērs uz viesnīcu, nakts viesnīcā Redžio Emīlijā.

2. DIENA.  PIRMDIENA, 23.07.  REDŽIO EMĪLIJA – PARMA – MODENA – MONTEKATINI TERME

Parmas apkārtne ir dzimtene Itālijas slavenajiem šķiņķiem un izslavētajam cietajam sieram Parmezano Redžiano. Dosimies skatīties, kā top viens no pasaules gardēžu brīnumiem – parmezāns. Šī cieti, graudainā siera tapšanas process ir nesteidzīgs, ar īpašiem noteikumiem. Vēlāk viesosimies pie miesniekiem un ielūkosimies Parmas šķiņķa tapšanas procesos. Pusdienas. Pēc tam dosimies Modenas virzienā, lai uzzinātu pasaules dižciltīgākā – Modenas balzāmetiķa pagatavošanas metodes. Nakts viesnīcā Montekatini Termē.

3. DIENA.  OTRDIENA, 24.07. MONTEKATINI TERME – FLORENCE – MONTEKATINI TERME

Majestātiskā Florence – ar marmoru rotātās baznīcas, senās pilis un torņi. Uzzināsim, kā cilvēki pilsētā dzīvoja viduslaikos, kā ģērbās, ko gatavoja. Pabūsim baznīcā, kuras priekšā Dante Aligjērī satika savu mūzu Beatriči. Uzzināsim, kā dzīvoja un strādāja šīs puses izcilākie mākslinieki, zinātnieki, literāti – Dante, Bokačo, Petrarka, Mikelandželo, Džoto un citi. Brīvajā laikā iesakām apmeklēt Florences tirgu, kur spēcīgā smaržu juceklī vietējie zemnieki tirgo svaigās dārza un meža veltes. Vakarpusē viesosimies zemnieku saimniecībā, kur gatavo olīveļļu, vietējos vīnus un citus Toskānas gardumus. Būs iespēja to visu nogaršot. Atgriešanās un nakts viesnīcā Montekatini Termē.

4. DIENA.  TREŠDIENA, 25.07.  MONTEKATINI TERME – SANDŽIMINJANO – ČERTALDO – VIAREDŽIO

Rīta pusē dosimies uz Sandžiminjāno pilsētiņu, kas pateicoties torņiem, tiek dēvēta par “Itālijas Manhetenu”. Izstaigāsim šauro ieliņu labirintus, mēģinot saskaitīt 12., 13. gadsimtā celtos dižciltīgo ģimeņu torņus. Pusdienas. Dosimies uz Čertaldo, kur ar funikulieri pacelsimies uz augšējo pilsētas daļu. Tieši šeit, centrālajā baznīcā, apglabāts Dekamerona autors Bokačo. Traktierī, dzerot vīnu un izgaršojot tikai šai pusei raksturīgo sīpolu ievārījumu ar marmora vannās izturēto speķi, klausīsimies “Dekamerona” lasījumā. Pēcpusdienā pārbrauciens un iekārtošanās viesnīcā kūrortā Ligūrijas piekrastē Viaredžio.

5. DIENA.  CETURTDIENA, 26.07.  VIAREDŽIO – ATPŪTA KŪRORTĀ PIE JŪRAS

Brīva diena kūrortā. Toskānas rivjēra – dzeltena smilšu pludmale un tik siltā Ligūrijas jūra. Toskānas pludmalēs ir viss nepieciešamais relaksējošai atpūtai. Gar pludmales joslu stiepjas palmu ieskauta promenāde, kur izvietojušies daudzi veikali, bāri un restorāni. Šajā dienā varēsim laiski baudīt jūras un saules peldes, bet vakaru pavadīt vietējos krodziņos. Nakts viesnīcā Viaredžio.

6. DIENA.  PIEKTDIENA, 27.07. VIAREDŽIO – LA SPECIJA – ČINKVE TERRE – PORTOVENERE – VIAREDŽIO

Brauciens uz La Speciju, kur kāpsim kuģītī, lai dotos brīnišķīgā braucienā uz Činkve Terres nacionālo parku (tulkojumā nozīmē “Piecas zemes”). Tie ir pieci burvīgi zvejnieku un vīndaru ciemati, kas kā bezdelīgu ligzdas pielipuši jūras krastā pie klintīm. IZVĒLEI: brauciens ar kuģīti (35 EUR), kura laikā baudīsim sauli, jūru un pasteļkrāsu ciematiņu ainavu, virs kuriem terasveidā sastādīti citruskoki un vīnogulāji. Pabūsim jaukajā Vernacas ciematā, bet Monerosso al Mare pilsētiņā būs iespēja nopeldēties un nogaršot svaigas jūras veltes. Pēcpusdienā atgriežoties La Specijā, piestāsim Portovenerē, kur noteikti jānogaršo izcilais un svaigais pesto! Vakarpusē atgriešanās un nakšņošana Viaredžio.

7. DIENA.  SESTDIENA, 28.07.  VIAREDŽIO – BOČELLI KONCERTS LAJATIKĀ – VIAREDŽIO

Dienas pirmā puse brīva. Pēcpusdienā posīsimies uz šī ceļojuma galveno notikumu – Andrea Bočelli brīvdabas koncertu. Klusuma teātris atrodas apburošā vietā Toskānā, tenora Andrea Bočelli dzimtajā pilsētiņā Lajatiko. Šo brīvdabas teātri viņš izveidoja, lai reizi gadā – jūlijā sniegtu koncertu. Katrs šāds koncerts ir nozīmīgs notikums Bočelli mūzikas cienītājiem. Šoreiz valdzinošās balss īpašnieks uzstāsies kā galvenais varonis Umberto Džordano operā “Andrea Chenier”. Šī ir pirmā opera, kuru viņš dzirdēja savā dzīvē un dziedāja jau astoņu gadu vecumā. Pēc koncerta, vēlu vakarā, atgriešanās viesnīcā Viaredžio.

8. DIENA.  SVĒTDIENA, 29.07.  VIAREDŽIO – MILĀNA – RĪGA

Vēlas brokastis viesnīcā, brauciens līdz Milānas (Malpensas) lidostai, pa ceļam tirdzniecības centra apmeklējums, pēcpusdienā ierašanās Milānas (Malpensas) lidostā. 18.25-22.05 lidojums Milāna - Rīga.

Papildus informācija

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • lidojuma biļete Rīga – Milāna – Rīga;
 • biļete uz Andrea Bočelli koncertu;
 • transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
 • dzīvošana 3*/4* viesnīcās divvietīgos numuros; 
 • 7 brokastis un 3 pusdienas;
 • grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā un latviešu valodā runājoši vietējie gidi;
 • ieejas biļetes programmā minētajos apskates objektos.

Ceļojuma cenā neietilpst:

 • Kuģītis uz Činkva Terri – 35 EUR;
 • programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
 • dzeramnaudas vietējiem gidiem un autobusu vadītājiem;
 • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam.

Piemaksa: par vienvietīgu numuru –250 EUR.

Pieteikšanās ceļojumam:

 • piesakoties ceļojumam, nepieciešams uzrādīt pasi un jānoslēdz ceļojuma līgums;
 • vieta tiek rezervēta pēc 400 EUR avansa iemaksas;
 • otrā iemaksa 50% no atlikušās summas jāveic ne vēlāk kā 70 dienas pirms ceļojuma (13.05.2018.);
 • atlikušās summas pilna samaksa jāveic ne vēlāk kā 42 dienas pirms ceļojuma (10.06.2018.).

Ceļojuma anulācijas noteikumi:

 • atsakoties no pieteikšanās brīža līdz 50 dienas pirms ceļojuma (02.06.2018.), tiek ieturēti 400 EUR;
 • atsakoties 49-36 dienas pirms ceļojuma (03.-16.06.2018.), tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
 • atsakoties mazāk nekā 36 dienas pirms ceļojuma (17.06.2018.), tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

Nepieciešamie ceļojuma dokumenti:

 • ID karte vai pase.

Ievērībai! Ceļojuma cena var pieaugt mainoties LR likumdošanai “Par PVN”, kā arī saistībā ar ASV dolāra kursa un  degvielas cenas sadārdzinājumu

Izbraukšana Piezīmes
22.07.2018 Grupas vadītāja Ilze Erdmane

Bočelli koncerts Itālijā

Priekšstatījums