Japānas ikdienas līkloči

Maza Grupa

Japāna ir zināma visā pasaulē, tās vēsture un savdabīgā kultūra saista lielu daļu pasaules. Tēja, zivju ēdieni, sakē dzēriens, sumo cīņas, geišas, samuraji, ilgdzīvotība un ļoti augstie standarti un tehnoloģijas, šīs ir daļa no lietām kas mums asociējas ar šo tālo zemi. Kā vienu no Japānas faktiem mēs zinām tās dārdzību, tāpēc šajā ceļojumā izmantosim sabiedrisko transportu – vilcienus, metro un autobusus, lai iepazītu šo zemi vēl tuvāk un iegūtu zemākas kopējās izmaksas. Transports Japānā ir ļoti labi organizēts un kursē pēc stingriem grafikiem, kas ļauj šo ceļojumu ērtāk saplānot.

Izbraukšana Iebraukšana Ilgums Brīvas vietas Cena
07.05.2018 20.05.2018 13 6 2800 € Programma
REZERVĒT

Piezīmes:
Grupas vadītāja Dace Freimane

Ceļojuma programma

Tokija – Fudzi kalns – Kanazava  Širakavago  Takajama – Kioto – Osaka  Nara

Vai šis ceļojums ir Tev piemērots?

 • Ceļojuma laikā pārvietosimies ar sabiedrisko transportu – vilcieniem, autobusiem un metro, tādā veidā iepazīstot šo zemi vēl tuvāk;
 • Visas mantas nesīsim paši, tāpēc ieteicama ērta mugursoma;
 • Brokastis iekļautas, bet pusdienas un vakariņas grupas vadītāja pavadībā, pēc izvēles, baudīsim vietējās ēstuvēs;
 • Tokijā un Osakā brīžiem jāsaskarās ar lielām cilvēku masām;
 • Japānā jāievēro tās noteikumi, daudzviet jāuzvedās klusi un mierīgi.

1. DIENA, PIRMDIENA, 07.05. RĪGA – STAMBULA – TOKIJA

10:15 tikšanās Rīgas lidostā. 12:10 lidojums Rīga – Stambula, atpūta viesnīcā Stambulā un 01:40 Stambula – Tokija, nakts lidmašīnā.

2. DIENA, OTRDIENA, 08.05. TOKIJA

Ap 19:30 ierašanās Tokijas Narita lidostā. Brauciens uz pasaules vienu no nozīmīgākajām un lielākajām pilsētām – Tokiju. Nakts viesnīcā Tokijā.

3. DIENA, TREŠDIENA, 09.05. TOKIJA

Sāksim mūsu ceļojumu pa uzlecošās saules zemi ar pasaules lielāko metropoli - Tokiju. Dienas laikā apmeklēsim glīti iekoptos dārzus, kas grezno Imperatora pils kompleksa apkārtni. Pastaigāsim pa Imperatora pils apkārtni. Tālāk dosimies uz Asakusa templi, kas ir Tokijas krāšnākais budistu templis un neatņemama pilsētas sastāvdaļa, vieta, kur veldzēties no ikdienas steigas. Vakarā paviesosimies Tokijas izklaižu un iepirkšanās rajonā, kas raksturo mūsdienīgo Japānas sabiedrību. Nakts viesnīcā Tokijā.

4. DIENA, CETURTDIENA, 10.05. TOKIJA

Pēc brokastīm turpināsim Tokijas apskati (ar kājām un izmantojot sabiedrisko transportu) – pabūsim Tsukiji zivju tirgū, kur katru dienu tiek pārdoti ap 2000 tonnu jūras velšu. Tirgus sniegs ieskatu neatņemamā japāņu dzīves daļā, jo viņi ikdienā patērē lielu daudzumu jūras velšu. Turpinājumā Hama Rikyu dārzs/parks, kas izvietojies Tokijā pie Sumida upes un to ieskauj pilsētas modernās augstceltnes. Pēc pusdienām pabūsim Shibuya krustojumā, kas tiek saukts par aktīvāko gājēju šķērsoto ielas daļu pasaulē, arī šī vieta raksturo Tokijas lielumu un ātrumu. Vakarpusē apmeklēsim karsto avotu atpūtas parku jeb onsenu, šeit pēc izvēles ir iespēja izmēģināt kādu no karsto avotu vannām. Piebilde: ja ir tetovējums, avotos ieeja ir liegta. Nakts viesnīcā Tokijā.

5. DIENA, PIEKTDIENA, 11.05. TOKIJA – FUDZI KALNS – TOKIJA

Šo dienu veltīsim Fudzi kalnam (3776 m) un tā apkārtnei, kas ir viens no Japānas simboliem. Dosimies dienas ekskursijā ar autobusu, vērosim Fudzi kalna apkārtni un uzzināsim par šo Japānas simbolu. Vēlā pēcpusdienā atgriezīsimies Tokijā. Nakts viesnīcā Tokijā.

6. DIENA, SESTDIENA, 12.05. TOKIJA – KANAZAVA

Šodien sēdīsimies Japānas ātrvilcienā un ceļosim uz valsts rietumu daļu – Kanazavas pilsētu. Pa ceļojam vērojot ainavas un sķērsojot pilsētas. Dienas otrajā pusē apskatīsim Kanazavu, kurā atrodas pazīstams dārzs - Kenroku-en. Japāņu dārzus var aplūkot kā gleznas vai kā mākslas darbus, pastaiga pa parku. Pirms dosimies uz viesnīcu, iepazīsim Kanazavas pilspakājē esošo vēsturisko samuraju rajonu – Nagamachi. Šeit apskatāmas restaurētās rezidences un artefakti, kas liecina par samuraju dzīvesstilu. Nakts viesnīcā Kanazavā.

7. DIENA, SVĒTDIENA, 13.05. KANAZAVA – ŠIRAKAVAGO – TAKAJAMA

Šodien ceļosim ar autobusu uz kultūrvēsturiski un ainaviski nozīmīgo Shirakawa-go reģionu, kur apskatīsim lielāko no vēsturiskajiem ciematiem - Ogimachi. Šajā UNESCO iekļautajā brīvdabas muzejā apkopotas japāņu sadzīves liecības un unikālas lauku mājas - fermas gassho-zukuri ar īpatnējiem stāviem un niedrēm klātiem jumtiem. Pēc ciemata apmeklējuma turpināsim ceļu uz Takajamu un tās labi saglabāto vecpilsētu. Nakts viesnīcā Takajamā.

8. DIENA, PIRMDIENA, 14.05. TAKAJAMA

Takajama atrodas pie kalniem, japāņi šo vietu iemīļojuši pastaigām. Mēs pastaigāsimies pa tuvējā apkārtnē izveidotajām takām. Baudīsim Japānas dabu, kas nemaz tik viegli nav atrodama attīstītajā un apdzīvotajā Japānā. Nakts viesnīcā Takajamā.

9. DIENA, OTRDIENA, 15.05. TAKAJAMA – KIOTO

Pēc dienas pie dabas, turpināsim mūsu ceļu pa Uzlecošās Saules zemi un dosimies uz Japānas vienu no slavenākajām vietām – Kioto.Dēvēta par tūkstoš tempļu pilsētu tā ir Japānas kultūras centrs, apbrīnojami ir 1600 budistu tempļi, 400 sintoistu tempļi, pilis, muzeji un dārzi. Kioto apskates laikā apmeklēsim ievērojamākos tempļus un vakarā paviesosimies izklaižu jeb geišu rajonā - Gion. Nakts viesnīcā Kioto.

10. DIENA, TREŠDIENA, 16.05. KIOTO

Turpināsim iepazīt Japānas seno galvaspilsētu Kioto, apmeklējot tās tempļus un pabūsim savdabīgā vietā, kur vienuviet aug liels skaits bambusu veidojot savdabīgu bambusu mežu. Nakts viesnīcā Kioto.

11. DIENA, CETURTDIENA, 17.05. KIOTO – OSAKA

No rīta turpināsim mūsu ceļu uz otru lielāko Japānas pilsētu Osaku. Apskatīsim Osakas pili, kas ieņēma ļoti svarīga vietu Japānas apvienošanai 16.gadsimtā. No pils augšas pavērosim moderno un plašo Osakas pilsētu. Pēc pusdienām apmeklēsim vienu no izslavētākajām vietām iepirkumiem, ēšanai un vakara izklaidēm, moderno, krāsaino un aktīvo Dotonbori rajonu. Nakts viesnīcā Osakā.

12. DIENA, PIEKTDIENA, 18.05. OSAKA – NARA – OSAKA

Nara ir Japānas pirmā galvaspilsēta, kas atrodas netālu no Osakas. Dosimies turp, lai redzētu Todaiji templilielāko koka konstrukciju celtni pasaulē. Apskatīsim arī Naras parku, kurā ganās par dievu vēstnešiem uz zemes dēvētie aptuveni 1200 brieži. Šeit ir iespēja iegādāties briežu čipsus un ar tiem pabarot briežus. Pēc Naras apmeklējuma atgriezīsimies Osakā, nakts viesnīcā Osakā.

13. DIENA, SESTDIENA, 19.05. OSAKA – TOKIJA – STAMBULA

Brīvs rīts pastaigai pa Osaku, pēcpusdienā atvadīsimies no Japānas un lidosim no Osakas uz Tokiju. Pēc tam 22:30 lidojums Tokija – Stambula, nakts lidmašīnā.

14. DIENA, SVĒTDIENA, 20.05. STAMBULA – RĪGA

No rīta ierašanās Stambulā un vēlāk lidojums uz Rīgu, ierašanās Rīgā ap plkst. 17:55

Papildus informācija

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • lidojuma biļete Rīga – Tokija – Rīga;
 • iekšējais lidojums Osaka – Tokija;
 • transporta pakalpojumi ceļojuma laikā – publiskais transports, metro, vilciena biļetes;
 • naktsmītnes viesnīcās un viesu namos divvietīgā numurā;
 • 11 brokastis;
 • aprakstā minētās ekskursijas un objektu apmeklēšana;
 • grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā.

Ceļojuma cenā neietilpst:

 • programmā neminētu pasākumu apmeklēšanas izmaksas, t.sk., ar norādi Izvēlei;
 • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
 • dzeramnaudas apkalpojošam personālam;
 • Japānas vīzas izdevumi nepilsoņiem.

Piemaksa: par vienvietīgu numuru – 460 EUR.

Pieteikšanās ceļojumam:

 • piesakoties ceļojumam, nepieciešams uzrādīt pasi un jānoslēdz ceļojuma līgums;
 • jūsu vieta tiks rezervēta pēc 400 EUR avansa iemaksas;
 • 2. iemaksa 50% no atlikušās summas ne vēlāk kā 70 dienas pirms ceļojuma, t.i. līdz 26.02.2018.;
 • pārējā samaksa ne vēlāk kā 42 dienas pirms ceļojuma, t.i. līdz 26.03.2018.

Ceļojuma anulācijas noteikumi:

 • atsakoties no pieteikšanās brīža līdz 50 dienas (18.03.2017.), tiek ieturēti 400 EUR;
 • atsakoties 49 – 36 dienas (19.03. – 01.04.2018.), tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
 • atsakoties mazāk kā 36 dienas (01.04.2018.), tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

Nepieciešamie ceļojuma dokumenti:

 • pase, kas derīga 6 mēnešu pēc atgriešanās. 

Grupas sapulce: Jēkaba Ceļojumu birojā.

Ievērībai! Ceļojuma cena var pieaugt mainoties LR likumdošanai "Par PVN", kā arī saistībā ar ASV dolāra kursa un degvielas cenas sadārdzinājumu.

Izbraukšana Piezīmes
07.05.2018 Grupas vadītāja Dace Freimane

Japānas ikdienas līkloči

Priekšstatījums
Attēliem galerijā ir ilustratīva nozīme, tie var neatspoguļot precīzu ceļojuma maršrutu.