Japānas ikdienas līkloči

5.0

Ceļotāju Vērtējums
1 atsauksme

Maza Grupa

Japāna ir zināma visā pasaulē, tās vēsture un savdabīgā kultūra saista lielu daļu pasaules. Tēja, zivju ēdieni, sakē dzēriens, sumo cīņas, geišas, samuraji, ilgdzīvotība un ļoti augstie standarti un tehnoloģijas, šīs ir daļa no lietām kas mums asociējas ar šo tālo zemi. Kā vienu no Japānas faktiem mēs zinām tās dārdzību, tāpēc šajā ceļojumā izmantosim sabiedrisko transportu – vilcienus, metro un autobusus, lai iepazītu šo zemi vēl tuvāk un iegūtu zemākas kopējās izmaksas. Transports Japānā ir ļoti labi organizēts un kursē pēc stingriem grafikiem, kas ļauj šo ceļojumu ērtāk saplānot.

Izbraukšana Iebraukšana Ilgums Brīvas vietas Cena
14.05.2019 26.05.2019 13 6 2810 € Programma
REZERVĒT

Ceļojuma programma

Vai šis ceļojums ir Tev piemērots?

 • Ceļojuma laikā pārvietosimies ar sabiedrisko transportu – vilcieniem, autobusiem un metro, tādā veidā iepazīstot šo zemi vēl tuvāk;
 • Visas mantas nesīsim paši, tāpēc ieteicama ērta mugursoma;
 • Brokastis iekļautas, bet pusdienas un vakariņas grupas vadītāja pavadībā, pēc izvēles, baudīsim vietējās ēstuvēs;
 • Tokijā un Osakā brīžiem jāsaskarās ar lielām cilvēku masām;
 • Japānā jāievēro tās noteikumi, daudzviet jāuzvedās klusi un mierīgi.

1. DIENA, OTRDIENA, 14.05. RĪGA – HELSINKI – TOKIJA

12:30 tikšanās Rīgas lidostā. 14:20 lidojums Rīga – Helsinki, pēc tā 16:25 lidojums Helsinki – Tokija, nakts lidmašīnā.

2. DIENA, TREŠDIENA, 15.05. TOKIJA

Ap 08:05 ierašanās Tokijas Narita lidostā. Brauciens uz pasaules vienu no nozīmīgākajām un lielākajām pilsētām – Tokiju. Dienas pirmajā pusē dosimies uz Hama Rikyu dārzu/parku, kas izvietojies Tokijā pie Sumida upes un to ieskauj pilsētas modernās augstceltnes. Šī ir viena no Tokijas vizītkartēm. Brīva pēcpusdiena atpūtai un pierašanai pie laika joslas. Nakts viesnīcā Tokijā.

3. DIENA, CETURTDIENA, 16.05. TOKIJA

Dienas laikā apmeklēsim glīti iekoptos dārzus, kas grezno Imperatora pils kompleksa apkārtni. Pastaigāsim pa Imperatora pils apkārtni. Iepazīsim savdabīgo Japānas ikdienu Akihabara izklaižu rajonā. Apmeklēsim karsto avotu atpūtas parku jeb onsenu, šeit pēc izvēles ir iespēja izmēģināt kādu no karsto avotu vannām. Piebilde: ja ir tetovējums, avotos ieeja ir ierobežota. Nakts viesnīcā Tokijā.

4. DIENA, PIEKTDIENA, 17.05. TOKIJA

Pēc brokastīm turpināsim Tokijas apskati (ar kājām un izmantojot sabiedrisko transportu) – pabūsim Tsukiji zivju tirgū, kur katru dienu tiek pārdoti ap 2000 tonnu jūras velšu. Tirgus sniegs ieskatu neatņemamā japāņu dzīves daļā, jo viņi ikdienā patērē lielu daudzumu jūras velšu. Pēc pusdienām pabūsim Shibuya krustojumā, kas tiek saukts par aktīvāko gājēju šķērsoto ielas daļu pasaulē, arī šī vieta raksturo Tokijas lielumu un ātrumu. Nakts viesnīcā Tokijā.

5. DIENA, SESTDIENA, 18.05. TOKIJA – FUDZI KALNS  TOKIJA

Šo dienu veltīsim Fudzi kalnam (3776 m) un tā apkārtnei, kas ir viens no Japānas simboliem. Dosimies dienas ekskursijā ar autobusu, vērosim Fudzi kalna apkārtni un uzzināsim par šo Japānas simbolu. Vēlā pēcpusdienā atgriezīsimies Tokijā. Nakts viesnīcā Tokijā.

6. DIENA, SVĒTDIENA, 19.05. TOKIJA  TAKAJAMA

Šodien sēdīsimies Japānas ātrvilcienā un ceļosim uz valsts rietumu daļu – Takajamas pilsētu un tās labi saglabāto vecpilsētu. Pa ceļam vērosim Japānas lauku teritorijas un vēlā pēcpusdienā ieradīsimies pilsētā pie kalniem. Nakts viesnīcā Takajamā.

7. DIENA, PIRMDIENA, 20.05. TAKAJAMA

Takajama atrodas pie kalniem, japāņi šo vietu iemīļojuši pastaigām. Mēs pastaigāsimies pa tuvējā apkārtnē izveidotajām takām. Baudīsim Japānas dabu, kas nemaz tik viegli nav atrodama attīstītajā un apdzīvotajā Japānā. Nakts viesnīcā Takajamā.

8. DIENA, OTRDIENA, 21.05. TAKAJAMA – ŠIRAKAVAGO – KANAZAVA

Šodien ceļosim ar autobusu uz kultūrvēsturiski un ainaviski nozīmīgo Shirakawa-go reģionu, kur apskatīsim lielāko no vēsturiskajiem ciematiem - Ogimachi. Šajā UNESCO iekļautajā brīvdabas muzejā apkopotas japāņu sadzīves liecības un unikālas lauku mājas - fermas gassho-zukuri ar īpatnējiem stāviem un niedrēm klātiem jumtiem. Pēc ciemata apmeklējuma turpināsim ceļu uz Kanazavu. Nakts viesnīcā Kanazavā.

9. DIENA, TREŠDIENA, 22.05. KANAZAVA KIOTO

Turpināsim mūsu ceļu pa Uzlecošās Saules zemi un dosimies uz Japānas vienu no slavenākajām vietām – Kioto.Dēvēta par tūkstoš tempļu pilsētu tā ir Japānas kultūras centrs, apbrīnojami ir 1600 budistu tempļi, 400 sintoistu tempļi, pilis, muzeji un dārzi. Kioto apskates laikā apmeklēsim ievērojamākos tempļus. Nakts viesnīcā Kioto.

10. DIENA, CETURTDIENA, 23.05. KIOTO

Turpināsim iepazīt Japānas seno galvaspilsētu Kioto, apmeklējot tās tempļus un pabūsim savdabīgā vietā, kur vienuviet aug liels skaits bambusu veidojot savdabīgu bambusu mežu. Nakts viesnīcā Kioto.

11. DIENA, PIEKTDIENA, 24.05. KIOTO  NARA  OSAKA

No rīta turpināsim mūsu ceļu uz Naru kas bijusi Japānas pirmā galvaspilsēta. Redzēsim Todaiji templilielāko koka konstrukciju celtni pasaulē. Apskatīsim arī Naras parku, kurā ganās par dievu vēstnešiem uz zemes dēvētie aptuveni 1200 brieži. Šeit ir iespēja iegādāties briežu čipsus un ar tiem pabarot briežus. Pēc Naras ceļosim uz otru lielāko Japānas pilsētu Osaku. Nakts viesnīcā Osakā.

12. DIENA, SESTDIENA, 25.05. OSAKA  

Apskatīsim Osakas pili, kas ieņēma ļoti svarīga vietu Japānas apvienošanai 16.gadsimtā. No pils augšas pavērosim moderno un plašo Osakas pilsētu. Pēc pusdienām apmeklēsim vienu no izslavētākajām vietām iepirkumiem, ēšanai un vakara izklaidēm, moderno, krāsaino un aktīvo Dotonbori rajonu. Nakts viesnīcā Osakā.

13. DIENA, SVĒTDIENA, 26.05. OSAKA – HELSINKI  RĪGA

No rīta brauciens uz Osakas lidostu, lidojums 10:45 Osaka – Helsinki, pēc tā Helsinki – Rīga un ap 17:20 atgriešanās Rīgas lidostā.

Papildus informācija

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • lidojuma biļete Rīga – Tokija/ Osaka– Rīga;
 • transporta pakalpojumi ceļojuma laikā – publiskais transports, metro, vilciena biļetes;
 • naktsmītnes 3* viesnīcās un viesu namos divvietīgā numurā;
 • 11 brokastis;
 • aprakstā minētās ekskursijas un objektu apmeklēšana;
 • grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā.

Ceļojuma cenā neietilpst:

 • programmā neminētu pasākumu apmeklēšanas izmaksas, t.sk., ar norādi Izvēlei;
 • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
 • dzeramnaudas apkalpojošam personālam;
 • Japānas vīzas izdevumi nepilsoņiem.

Piemaksa: par vienvietīgu numuru – 460 EUR.

Pieteikšanās ceļojumam:

 • piesakoties ceļojumam, nepieciešams uzrādīt pasi un jānoslēdz ceļojuma līgums;
 • jūsu vieta tiks rezervēta pēc 400 EUR avansa iemaksas;
 • 2. iemaksa 50% no atlikušās summas ne vēlāk kā 70 dienas pirms ceļojuma, t.i. līdz 05.03.;
 • pārējā samaksa ne vēlāk kā 42 dienas pirms ceļojuma, t.i. līdz 02.04.

Ceļojuma anulācijas noteikumi:

 • atsakoties no pieteikšanās brīža līdz 50 dienas (25.03.), tiek ieturēti 400 EUR;
 • atsakoties 49 – 36 dienas (26.03. – 08.04.), tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
 • atsakoties mazāk kā 36 dienas (08.04.), tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

Nepieciešamie ceļojuma dokumenti: pase, kas derīga 6 mēnešus pēc atgriešanās.

Grupas sapulce: Jēkaba Ceļojumu birojā.

Ievērībai! Ceļojuma cena var pieaugt mainoties LR likumdošanai "Par PVN", kā arī saistībā ar ASV dolāra kursa un degvielas cenas sadārdzinājumu.

Japānas ikdienas līkloči

Priekšstatījums
Attēliem galerijā ir ilustratīva nozīme, tie var neatspoguļot precīzu ceļojuma maršrutu.