Itālijas Alpi bērniem

Maza Grupa

Vēl Latvijā nebijis ceļojums, kurā piedalās bērni, vecāki un ēzelīši, kas ir kā labākie palīgi un atbalstītāji, dodoties pastaigās kalnos kopā ar bērniem. Dosim bērniem iespēju mācīties rūpēties par ēzelīti, gūt prieku no tā un veikt garos dienas pārgājienus gan sēžot ēzelīša mugurā, gan vedot to pavadā! Lasīt vairāk

Izbraukšana Iebraukšana Ilgums Brīvas vietas Cena
15.07.2018 22.07.2018 8 Vietu nav 1055 € Programma

Piezīmes:
Grupas vadītāja Agnese Kalniņa. Grupas sapulce 02.07. pulksten 18:15.

Ceļojuma programma

Rīga – Milāna – Malga Zanga  Monte CreinoCastilMonte Stivo – Gardalanda atrakciju parks – Gresta  ieleja – Safari parks – Malcesine  Milāna – Rīga

Vai šis ceļojums ir Tev piemērots?

 • Ceļojums iecerēts bērniem ar vecākiem. Gandrīz viss laiks jāvelta savām atvasēm.
 • Pārgājienu grūtības pakāpe: viegla. 3 dienas jādodas pastaigās kalnos ar bērniem, jākopj un jāvada ēzelis, kuram mugurā sēž jūsu bērns.
 • Dzīvošana: vienā vietā. Ik pārdienu tiek veikti viegli pārgājieni ar ēzelīšiem tuvā kalnu apkārtnē. Līdz tuvākajai pilsētai nokļūšana tikai ar transportu, visbiežāk ar taksometru.
 • Reģions: Gardas ezera piekraste.
 • 3 atpūtas dienas, kuras pavadām pie Garda ezera un skaistās mazpilsētās.
 • Pasākums piemērots visu vecumu cilvēkiem ar normālu fizisko sagatavotību, ar un bez kalnos kāpšanas pieredzes, cilvēkiem, kuriem patīk kustība, daba un piedzīvojumi. Vēlamais bērnu vecums šim ceļojumam – sākot no 4 - 5 gadiem.

Grupas vadītājas: Agnese Kalniņa – brīvmāksliniece ar ceļotāja gēnu, aktrise, bērnu pasākumu organizatore, Lorija – ēzelīšu saimniece, Alpu kalnu taku gide, aktīva dzīvesveida piekritēja.

1. diena, svētdiena, 15.07. Rīga – Milāna – Malga Zanga

14.00 pulcēšanās Rīgas lidostā. 16.00 – 17.45 lidojums Rīga – Milāna. Transfērs uz kalnu māju Malga Zangā. Vieglas piknikveida pusdienas. Brīva pēcpusdiena Malga Zanga. Nakts kalnu mājā Malga Zangā.

2. diena, pirmdiena, 16.07. ar ēzelīšiem uz  Monte Creino un castil

Šodien mūs sagaida 5 stundu ilgs, pavisam viegls pārgājiens - bez ievērojamām augstuma starpībām, kura laikā iepazīsim mūsu ceļabiedrus ēzelīšus un iemācīsimies, kā ar šiem uzticamajiem ceļabiedriem apieties pārgājiena laikā. Pēc brokastīm sagatavosim ēzelīšus pārgājienam un dosimies ceļā. Iziesim cauri mežam un  tad līdz Santa Barbara ciematiņam, no kurienes tālāk Monte Creino virzienā. Monte Creino apskatāmas lieliski saglabājušās Austroungārijas armijas veidotas Pirmā pasaules kara tranšejas. Tālāk dosimies uz panorāmas punktu, no kurienes paveras pasakains skats uz Gardas ezera ziemeļu daļu. Pēc nelielas foto pauzes dosimies tālāk uz Castil, kur apskatāmas 13.gs. pilsdrupas. Pusdienās – šefpavāra sagatavotās maizītes. Pēcpusdienā atgriešanās Malga Zanga. Vakariņas un nakts kalnu mājā.

3. diena, otrdiena, 17.07. Kāpiens Monte Stivo

Šodien mums priekšā pārbaudījums, nopietnāks kāpiens – Monte Stivo virsotnē 2059 m augstumā. Gājiens var aizņemt aptuveni 6 stundas un  augstuma starpība ap 919 m. Pēc brokastīm sagatavosim ēzelīšus un pa taku dosimies augšup uz Monte Stivo. Pa ceļam varēsim priecāties par pasakainiem skatiem uz Gardas ezeru, bet no virsotnes redzēsim Adamello, Brenta un Presanella kalnu masīvus. Pusdienu pikniks un neliela atpūta Monte Stivo virsotnē, un tad jau dodamies atpakaļ uz Malga Zanga. Vakariņas un nakts kalnu mājā.

4.diena, trešdiena, 18.07. Malga Zanga vai gardaland atrakciju parks

Atpūtas diena pēc iepriekšējām fiziski aktīvām dienām. Nodarbošanos organizējam katrsi pats. Iespējas: varat palikt Malga Zanga un vēl kādu loku izmest pa tuvējām kalnu takām, vai atpūsties kalnu mājas teritorijā, spēlējot dažādas spēles un draiskojoties kopā ar aktrisi Agnesi. Par papildus maksu: pavadīt dienu lielākajā atrakciju parkā Itālijā Gardaland (ieejas biļetes no ~ 40 EUR personai). Jautrība garantēta gan lieliem, gan maziem. Vēlā pēcpusdienā transfērs uz Malga Zanga.Vakariņas un nakts kalnu mājā.

5. diena, ceturtdiena, 19.07.  ar ēzelīšiem uz  Gresta ieleju

Šodien atkal dosimies pārgājienā ar ēzeļiem ~ 6,5 stundas. Sagatavosim mūsu ceļabiedrus ēzeļus un sāksim pārgājienu Gresta ielejā pa Trentino bioloģiskā dārza takām, kuras ved cauri maziem ciematiņiem - Pannone, Valle San Felice un Chienis. Ielejai raksturīgi plaši, apstrādāti lauki, kuros, pateicoties Gardas ezera īpašajam, maigajam klimatam, tiek audzēts viss – no kāpostiem līdz pat vīnogām. Pēcpusdienā atgriešanās Malga Zanga. Vakariņas un nakšņošana.

6. diena, piektdiena, 20.07. Safari parks, Malcesine un līgo vakars

Brokastis. Piedāvajam par papildus cenu ekskursiju uz safari parku – zooloģisko dārzu Natura Viva Bussolengo pilsētiņā. Parka safari daļu izbraukāsim ar busiņu un pa logiem varēsim apskatīt zebras, žirafes, antilopes, lauvas, gepardus un citus eksotiskos dzīvniekus. Tad dosimies uz zooloģisko dārzu, kuru izstaigāsim kājām. Šī parka daļa ir sadalīta 5 kontinentos, katrs kontinents piedāvā apskatei tam raksturīgos dzīvniekus; Sibīrijas tīģeris, sarkanā panda, kamieļi, nīlzirgi, degunradži un daudzi, daudzi citi dzīvnieki šeit dzīvo dabiskā, īpaši viņiem radītā vidē. Pēcpusdienā transfērs uz Malga Zanga ar nelielu apstāšanos (ja ir spēks un vēlēšanās) skaistajā viduslaiku pilsētiņā Malcesine. Te apskatāma pazīstamā Malcesines viduslaiku pils, izstaigājamas šaurās, līkumotās ieliņas ar daudzajiem veikaliņiem un kafejnīcām un ezera promenāde, no kuras paveras burvīgs skats uz Malcesini un tās pili. Vakariņas un nakts kalnu mājā.

7. diena, sestdiena, 21.07. Brīva diena pie ezera vai klinšu kāpšana

Šodien varat izbaudīt plašās ezera pludmales Riva del Garda vai Torbole pilsētiņās un pavērot sērfotāju cīņu ar ezera viļniem. Šīs divas pilsētiņas atrodas pašos ezera Ziemeļos un ir ūdenssporta mīļotāju paradīze. Riva del Garda ir īpaša aura, ezera ūdens šķiet zilāks, saules gaisma spilgtāka, bet gaiss kalnu iespaidā svaigāks. Te atrodas plašas, skaistas pludmales, kā jau visur pie ezera - akmeņainas vai ar zālienu, bet sauļoties un peldēties, ja laika apstākļi atļauj, var bez problēmām. Tiem, kuri vēlas ko aktīvāku, piedāvājam izmēģināt klinšu kāpšanu profesionāla gida pavadībā Arco pilsētiņā (par papildus samaksu ar privātu gidu 4 stundas sākot no 45 EUR, ja  7 personas izvēlas šo atrakciju). Vakariņas un nakts Malga Zanga.

8. diena, svētdiena, 22.07. Malga zandaFranciacorta outlets  Milāna – Rīga

Pēc brokastīm izbraukšana no Malga Zangas uz Franciacorta outletu. Lielā izpārdošana Itālijā ir sākusies! Brīvais laiks šopingam līdz 14.00. Transfērs uz Milānas lidostu. 18.25 – 22.05 lidojums Milāna – Rīga.

Papildus informācija

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • lidojuma biļete Rīga – Milāna – Rīga;
 • transfērs Milānas lidosta – kalnu māja – Milānas lidosta; 
 • naktsmītne ērtā kalnu mājā mūsu vērtējums – labas 3*. Vienvietīgs numurs uz pieprasījuma;
 • brokastis un vakariņas, 4 pusdienu pikniki;
 • gida pakalpojumi trekingam ar ēzelīšiem;  
 • pieredzējis kalnu grupas vadītājs latviešu valodā;
 • 4., 6., 7., dienās transfēri uz pilsētu un atpakaļ.

Ceļojuma cenā neietilpst:

 • ieejas biļetes Gardaland atrakciju un Safari parkos, klinšu kāpšanā;
 • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam (obligāta);
 • dzeramnauda šoferiem, gidiem un apkalpojošajam personālam.

Pieteikšanās ceļojumam:

 • piesakoties ceļojumam, nepieciešama pases kopija un jānoslēdz ceļojuma līgums;
 • jūsu vieta tiks rezervēta pēc 400 EUR  avansa iemaksas;
 • 2. iemaksa 50% no atlikušās summas ne vēlāk kā 70 dienas (06.05.) pirms ceļojuma;
 • pārējā samaksa ne vēlāk kā 42 dienas (03.06.) pirms ceļojuma.                  

Ceļojuma anulācijas noteikumi:

 • atsakoties mazāk kā 50 (26.05.) dienas pirms ceļojuma, tiek ieturēti 400 EUR;
 • atsakoties 49–36 (27.05 – 09.06.) dienas pirms ceļojuma, tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
 • atsakoties mazāk nekā 36 dienas (līdz 09.06.) pirms ceļojuma, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summa.

  Nepieciešamie dokumenti: pase, kas derīga 6 mēnešus pēc atgriešanās.

  Mācību pārgājiens: paziņosim atsevišķi.

  Veselība un veselības apdrošināšana: obligāti jābūt veselības apdrošināšanai.

  Laika apstākļi mainīgi. Gaisa temperatūra var mainīties no +20 līdz +30ºC. Var būt vējains un lietus. Apģērbam un apaviem jāatbilst laika apstākļiem.

  Internets ir, telefona sakari vāji. 

  Kāpšanas ekipējums: labas trekinga botas. Personīgā aptieciņa, ūdens pudele, higiēniskais lūpu balzāms, kabatas nazis, cepure, pretapdeguma krēms. Enerģijai - hematogens, šokolāde. 

  Ievērībai! Ceļojuma cena var pieaugt mainoties LR likumdošanai "Par PVN", kā arī saistībā ar ASV dolāra kursa un degvielas cenas sadārdzinājumu.

Izbraukšana Piezīmes
15.07.2018 Grupas vadītāja Agnese Kalniņa. Grupas sapulce 02.07. pulksten 18:15.

Piedzīvojums lieliem un maziem - pastaigas ar ēzelīšiem Alpos

Priekšstatījums