Itālijas Alpi bērniem

4.0

Ceļotāju Vērtējums
1 atsauksme

Maza Grupa

Ceļojums, kurā piedalās bērni, vecāki un ēzelīši, kas ir kā labākie palīgi un atbalstītāji, dodoties pastaigās kalnos kopā ar bērniem. Dosim bērniem iespēju mācīties rūpēties par ēzelīti, gūt prieku no tā un veikt garos dienas pārgājienus gan sēžot ēzelīša mugurā, gan vedot to pavadā! Lasīt vairāk

Izbraukšana Iebraukšana Ilgums Brīvas vietas Cena
14.07.2019 21.07.2019 8 Vietu nav 790 € Programma

Piezīmes:
Grupas vadītāja Dace Lūkina

Ceļojuma programma

Rīga – Milāna – Malga Zanga  Monte CreinoCastil – Gardalanda atrakciju parks – Gresta ieleja – Safari parks un Zooloģiskais dārzs Natura Viva – Malcesine  Milāna – Rīga

Vai šis ceļojums ir Tev piemērots?

 • Ceļojums iecerēts bērniem ar vecākiem un/vai vecvecākiem. Gandrīz viss laiks jāvelta savām atvasēm.
 • Pārgājienu grūtības pakāpe:vidējiviegla un viegla. 3 dienas jādodas pastaigās kalnos ar bērniem, jākopjun jāvada ēzelis, kuram mugurā sēž jūsu bērns.
 • Pārbaudījums, izaicinājums vecākiem ar bērniem esot neierastā situācijā!
 • Dzīvošana: vienā vietā. Ik pārdienu tiek veikti viegli pārgājieni ar ēzelīšiem tuvā kalnu apkārtnē. Līdz tuvākajaipilsētai nokļūšana tikai ar transportu, visbiežāk ar taksometru.
 • Reģions: Gardas ezera piekraste.
 • 3 atpūtas dienas (bērniem!), kuras pavadām pie Garda ezera un skaistās mazpilsētās.
 • Pasākums piemērots visu vecumu cilvēkiem ar normālu fizisko sagatavotību, ar un bez kalnos kāpšanas pieredzes, cilvēkiem, kuriem patīk kustība, daba un piedzīvojumi. Vēlams, ka vecāki ir fiziski un garīgi aktīvi. Bērnu vecums šim ceļojumam – sākot no 4- 5 gadiem.

1. DIENA, SVĒTDIENA, 14.07. RĪGA – MILĀNA – MALGA ZANGA

14.00 pulcēšanās Rīgas lidostā. 16.00 – 17.45 lidojums Rīga – Milāna. Doiezgan nogurdinošs transfērs uz kalnu māju Malga Zanga. Vieglas vakariņas. Nakts kalnu mājā Malga Zangā.

2. DIENA, PIRMDIENA, 15.07. AR ĒZELĪŠIEM UZ MONTE CREINO UN CASTIL

Šodien mūs sagaida 5 stundu ilgs pārgājiens - bez ievērojamām augstuma starpībām, kura laikā iepazīsim mūsu ceļabiedrus ēzelīšus un iemācīsimies, kā ar šiem uzticamajiem ceļabiedriem apieties pārgājiena laikā.Pēc brokastīm sagatavosim ēzelīšus pārgājienam un dosimies ceļā. Iziesim cauri mežam un tad līdz Santa Barbara ciematiņam, no kurienes tālāk Monte Creino virzienā. Monte Creino apskatāmas lieliski saglabājušās Austroungārijas armijas veidotas Pirmā pasaules kara tranšejas. Tālāk dosimies uz panorāmas punktu, no kurienes paveras pasakains skats uz Gardas ezera ziemeļu daļu. Pēc nelielas foto pauzes dosimies tālāk uz Castil, kur apskatāmas 13.gs. pilsdrupas. Pusdienās – šefpavāra sagatavotās maizītes. Pēcpusdienā atgriešanāsMalga Zanga. Rotaļas un citas izklaides bērniem. Vakariņas un nakts kalnu mājā.

3.  DIENA, OTRDIENA, 16.07. PASTAIGA UN ROTAĻAS AR ĒZELĪŠIEM MALGA ZANGA APKĀRTNĒ

Pēc brokastīm sagatavosim ēzelīšus un dosimies pavisam vieglā pastaigā turpat kalnu mājas apkārtnē. Bērni varēs rotaļāties ar saviem ceļabiedriem ēzelīšiem, kamēr vecāki atvilks elpu, svaigajā kalnu gaisā vai izbaudīs siltos saules staru glāstus. Kopīgs pusdienu pikniks un došanās atpakaļ uz Malga Zanga. Brīvs laiks atpūtai. Vakariņas un nakts kalnu mājā.

4.DIENA, TREŠDIENA, 17.07. MALGA ZANGA VAI GARDALAND ATRAKCIJU PARKS

Atpūtas diena pēc iepriekšējām fiziski aktīvām dienām. Nodarbošanos organizējam katrs pats. Iespējas: varat palikt Malga Zanga un vēl kādu loku izmest pa tuvējām kalnu takām, vai atpūsties kalnu mājas teritorijā, spēlējot dažādas spēles un draiskojoties kopā ar aktrisi Agnesi. Par papildus maksu: pavadīt dienu lielākajā atrakciju parkā Itālijā Gardaland (ieejas biļetes no ~ 40 EUR personai). Jautrība garantēta gan lieliem, ganmaziem. Vēlā pēcpusdienā transfērs uz Malga Zanga. Vakariņas un nakts kalnu mājā.

5. DIENA, CETURTDIENA, 18.07.  AR ĒZELĪŠIEM UZ GRESTA IELEJU

Šodien atkal dosimies pārgājienā ar ēzeļiem ~ 6,5 stundas. Sagatavosim mūsu ceļabiedrus ēzelīšus un sāksim pārgājienu Gresta ielejā pa Trentino bioloģiskā dārza takām, kuras ved cauri maziem ciematiņiem - Pannone, Valle San Felice un Chienis. Ielejai raksturīgi plaši, apstrādāti lauki, kuros, pateicoties Gardas ezeraīpašajam, maigajam klimatam, tiek audzēts viss – no kāpostiem līdz pat vīnogām. Pēcpusdienā atgriešanās Malga Zanga. Rotaļas un citas izklaides bērniem. Vakariņas un nakšņošana.

6.  DIENA, PIEKTDIENA, 19.07. SAFARI PARKS, ZOOLOĢISKAIS DĀRZS NATURA VIVA UN MALCESINE

Brokastis. Piedāvajam par papildus cenu ekskursiju uz safari parku – zooloģisko dārzu Natura Viva Bussolengo pilsētiņā. Parka safari daļu izbraukāsim ar busiņu un pa logiem varēsim apskatīt zebras, žirafes,antilopes, lauvas, gepardus un citus eksotiskos dzīvniekus. Tad dosimies uz zooloģisko dārzu, kuru izstaigāsim kājām. Šī parka daļa ir sadalīta 5 kontinentos, katrs kontinents piedāvā apskatei tam raksturīgos dzīvniekus; Sibīrijas tīģeris, sarkanā panda, kamieļi, nīlzirgi, degunradži un daudzi, daudzi citi dzīvnieki šeit dzīvo dabiskā, īpaši viņiem radītā vidē. Pēcpusdienā transfērs uz Malga Zanga ar nelielu apstāšanos (ja ir spēks un vēlēšanās) skaistajā viduslaiku pilsētiņā Malcesine. Te apskatāma pazīstamā Malcesines viduslaiku pils, izstaigājamas šaurās, līkumotās ieliņas ar daudzajiem veikaliņiem un kafejnīcām un ezera promenāde, no kuras paveras burvīgs skats uz Malcesini un tās pili. Vakariņas un nakts kalnu mājā.

7.  DIENA, SESTDIENA, 20.07. BRĪVA DIENA PIE EZERA VAI KLINŠU KĀPŠANA

Šodien varat izbaudīt plašās ezera pludmales Riva del Garda vai Torbole pilsētiņās un pavērot sērfotāju cīņu ar ezera viļniem. Šīs divas pilsētiņas atrodas pašos ezera Ziemeļos un ir ūdenssporta mīļotāju paradīze. Riva del Garda ir īpaša aura, ezera ūdens šķiet zilāks, saules gaisma spilgtāka, bet gaiss kalnu iespaidā svaigāks. Teatrodas plašas, skaistas pludmales, kā jau visur pie ezera - akmeņainas vai ar zālienu, bet sauļoties un peldēties, ja laika apstākļi atļauj, var bez problēmām. Tiem, kuri vēlas ko aktīvāku, piedāvājam izmēģināt klinšu kāpšanu profesionāla gida pavadībā Arco pilsētiņā (par papildus samaksuar privātu gidu 4 stundassākot no 55 EUR, ja 4 personas izvēlas šo atrakciju). Vakariņas un nakts Malga Zanga.

8. DIENA, SVĒTDIENA, 21.07. MALGA ZANDA – SANTA BARBARASIRMIONE - MILĀNA – RĪGA

09.00 izbraukšana no Malga Zandas caur Santa Barbaru. Pa ceļam apstāsimies Sirmionēvienā no romantiskākajām un tūristu iemīļotākajām pilsētiņām pie Gardas ezera. Sirmione izvietojusies uz pussalas un no abām pusēm to apskalo ezera ūdeņi, te ir vērts apskatīt skaisto Sirmiones pili, izstaigāt šaurās, vietējo bodīšu un restorānu un kafejnīcu pilnās ieliņas. Tie, kuri vēlas, var apskatīt Grotte di Catullo antīkas romāņu pils drupas, kuras uz ezera fona izskatās īpaši skaisti, ieeja maksā ap 6 EUR, skaistas fotogrāfijas garantētas. 13.30 izbraukšana uz Milānas lidostu. 18.25 – 22.05 lidojums Milāna – Rīga.

Papildus informācija

Ceļojuma cenaS:

 • Viena vieta pieaugušajam divvietīgā numurā - 1265 Eur;
 • Vienu vieta divvietīgā numurā 1 bērnam līdz 14 g. ar 1 vai 2 pieaugušiem - 1040 Eur;
 • Cena par otro bērnu - 890 Eur;
 • Cena par trešo bērnu - 790 Eur.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • lidojuma biļete Rīga – Milāna – Rīga;
 • transfērs Milānas lidosta – kalnu māja – Milānas lidosta;
 • naktsmītne ērtā kalnu mājā. Mūsu vērtējums – labas 3*. Vienvietīgs numurs uz pieprasījumu;
 • brokastis un vakariņas, 4 pusdienu pikniki;
 • gida pakalpojumi trekingam ar ēzelīšiem 2., 3. un 5. dienā;
 • 4., 6., 7. dienā transfēri uz pilsētu un atpakaļ;
 • pieredzējis kalnu grupas vadītājs latviešu valodā.

Ceļojuma cenā neietilpst:

 • ieejas biļetes Gardaland un Safari parkā, klinšu kāpšanā;
 • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam (obligāta);
 • dzeramnauda šoferiem, gidiem un apkalpojošajam personālam.

Pieteikšanās ceļojumam:

 • piesakoties ceļojumam, nepieciešama pases kopija un jānoslēdz ceļojuma līgums;
 • jūsu vieta tiks rezervēta pēc 400 EUR avansa iemaksas;
 • 2. iemaksa 50% no atlikušās summas ne vēlāk kā 70 dienas (05.05.) pirms ceļojuma;
 • pārējā samaksa ne vēlāk kā 42 dienas (14.06.) pirms ceļojuma;

Ceļojuma anulācijas noteikumi:

 • atsakoties mazāk kā 50 (25.05.) dienas pirms ceļojuma, tiek ieturēti 400 EUR;
 • atsakoties 49–36 (26.04.- 08.06.) dienas pirms ceļojuma, tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
 • atsakoties mazāk nekā 36 dienas (līdz 108.06.) pirms ceļojuma, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summa;

Nepieciešamie dokumenti: pase, kas derīga 6 mēnešus pēc atgriešanās.

Veselība un veselības apdrošināšana: obligāti jābūt.

Laika apstākļi mainīgi. Temperatūra var mainīties no +20 līdz +30ºC. Var būt vējains un lietus. Apģērbam unapaviem jāatbilst laika apstākļiem. Internets ir. Telefona sakari vāji. Kāpšanas ekipējums: labas trekinga lotas. Personīgā aptieciņa, ūdens pudele, higiēniskais lūpu balzāms, kabatas nazis, pretapdeguma krēms. Enerģijai - hematogens, šokolāde.

Ievērībai!

 • Ceļojuma cena var pieaugt, mainoties LR likumdošanai "Par PVN", kā arī saistībā ar ASV dolāra kursa un degvielas cenas sadārdzinājumu;
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām;
 • Ja ceļojumam nav pieteicies pietiekoši liels ceļotāju skaits, Jēkaba Ceļojumi patur tiesības, ne vēlāk kā 15 dienas pirms plānotās izbraukšanas, ceļojumu atcelt;
 • Grupas sapulce notiks Jēkaba Ceļojumu birojā;
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.

Izbraukšana Piezīmes
14.07.2019 Grupas vadītāja Dace Lūkina

Piedzīvojums lieliem un maziem - pastaigas ar ēzelīšiem Alpos

Priekšstatījums