Azoru salas Lieldienās

4.0

Ceļotāju Vērtējums
1 atsauksme

Maza Grupa

Azoras ir vulkāniskas izcelsmes arhipelāgs, kas sastāv no deviņām salām. Administratīvi Portugāles sastāvdaļa. Tās atrodas Atlantijas okeānā starp Eiropu un Ziemeļameriku, aptuveni 1300 km uz rietumiem no Portugāles un 1900 km uz austrumiem no Kanādas. Dabas mīļotājiem Azoru salas ir kā paradīze zemes virsū – neticamu formu ezeri un lagūnas, pārsteidzoši skati uz okeānu. Lasīt vairāk

Izbraukšana Iebraukšana Ilgums Brīvas vietas Cena
28.03.2018 02.04.2018 6 Vairāk kā 6 1373 € Programma
REZERVĒT

Piezīmes:
Grupas vadītāja Maija Zebņicka.

Ceļojuma programma

Vai šis ceļojums ir Tev piemērots?

 • Mūs gaida daudz skaistu ainavu. Neparastu skatu veido daudzie geizeri, pārsteidzoša ir to izmantošanas daudzveidība;
 • Peldēšanās okeānā diez vai būs iespējama, jo tajā laikā vēl nav sākusies peldēšanās sezona;
 • Pavasarī daudzkārt laika apstākļi ir līdzīgi kā pie mums, taču tas netraucēs peldēties termālajos āra baseinos.

Rīga – Ponta Delgada – "Septiņu pilsētu" ieleja – "Uguns ezers" – Furnas ieleja – Ponta Delgada – Rīga

1. DIENA.  TREŠDIENA, 28.03.  RĪGA – PONTA DELGADA

No rīta 1:45 pulcēšanās Rīgas lidostā, lidojums Rīga - Ponta Delgada 3:45-7:20. Azoru salu autonomā apgabala galvaspilsēta Ponta Delgada atrodas Sanmigela salas dienvidu krastā. Teapmeklēsim Sakrālās mākslas muzeju, Kunga Kristus un Sv.Jēkaba baznīcas. Vienā no tām apskatāma salas ievērojamākā reliģiskā ikona. Izstaigāsim tirdzniecības ielas un vietējo tirgu, redzēsim pilsētas vārtus un moderno piekrasti. Pēcpusdienā iekārtošanās un nakts 4* viesnīcā Ponta Delgadā.

2. DIENA.  CETURTDIENA, 29.03.  PONTA DELGADA – "SEPTIŅU PILSĒTU" IELEJA – PONTA DELGADA

No rīta pēc brokastīm pa kalnainiem ceļiem brauksim uz Sanmigela salas rietumu daļu. Skats uz salas šaurāko vietu, kuras ainava radusies miljoniem gadu atpakaļ 290 nelielu vulkānu izvirdumu rezultātā. Tad apstāsimies skatu punktā ar nosaukumu "Karaļu skats" (šeit Portugāles karalim Karlosam Pirmajam 1901.g. tika sarīkots mielasts). No turienes paveras skats uz "Septiņu pilsētu" ieleju (Sete Cidades) – viens no skaistākajiem dabas veidojumiem Azoru salās, sastāvošs no diviem ezeriem, kas izveidojušies vulkāna krātera centrā. Ielejā pastaigāsim gar dvīņu ezeriem (zaļo un zilo), būs iespēja pasēdēt vietējā kafejnīcā. Mūs ceļš turpināsies caur Bretanhai un Santa Barbarai. Pusdienas tradicionālā restorānā. Ceļš gar ziemeļu krastu ar lielisku skatu uz Ribeira Grande līci. Etnogrāfiskā muzeja apmeklējums. Piestāsim pie siltumnīcām, kurās audzē ananāsus. Brīvs vakars salas galvaspilsētā Ponta Delgada. Nakts 4* viesnīcā Ponta Delgadā.

 3. DIENA.  PIEKTDIENA, 30.03.  PONTA DELGADA – "UGUNS EZERS" – RIBEIRA GRANDE – PONTA DELGADA

Brokastis viesnīcā. Pa kalnainu ceļu dosimies uz skatupunktu, no kura labi redzams "Uguns ezers" (Lagoa do Fogo), kas arī ir izveidojies izdzisuša vulkāna krātera iekšienē. Šeit ierīkots dabas rezervāts, līdz ar to vietējā vara nepieļauj nekādu modernu konstrukciju veidošanu ezera apkaimē. Šis ezers ir augstākais virs jūras līmeņa Sanmigelas salā. Tālāk brauciens uz Caldeira Velha, kur peldēsimies karstajos avotos. Tiem blakus ūdenskritums un daiļš dārzs. Pusdienas restorānā. Ribeira Grande pilsētas apskate. Muzeja apskatīsim seno amatnieku (kurpnieku, galdnieku, kalēju) darinājumus. Nakts 4* viesnīcā Ponta Delgadā.

 4. DIENA.  SESTDIENA, 31.03.  FURNAS IELEJA – TERSEIRA – PONTA DELGADA

Brokastis viesnīcā. Salas austrumu daļas iepazīšana. Ceļš cauri Lagoa ciematiņam, ierašanās Furnas ielejā. Došanās uz botāniskajiem dārziem (ar iespēju peldēties dabīgā karstā ūdens peldbaseinā), geizeri un minerālūdeņu avoti. Šeit pazemes dobumos tvaikos tiek gatavots tradicionālais gaļas ēdiens Cozido. Pusdienās – tradicionālā maltīte Cozido. Furnas ieleja ir slavena ar fumaroliem – vairāk nekā 20 termālajiem avotiem. Šķērsosim salas ziemeļu daļu, kur redzēsim tējas plantācijas, apstāsimies Gorreana tējas ražotnē, kas ir unikāla visā Eiropā. Iespēja nogaršot uz vietas saražoto tēju. Šī ražotne ir gluži kā īsts muzejs senu ierīču cienītājiem. Atgriešanās Ponta Delgadā. Brīvajā laikā: parasti Lieldienu sestdienā ap 21.00 pilsētā notiek Lieldienu gājiens, kuram var pievienoties ikviens. Nakts 4* viesnīcā Ponta Delgadā.

5. DIENA.  SVĒTDIENA, 1.04. PONTA DELGADA – NORDESTE

Salas austrumu daļa Nordeste ir reģions, kam raksturīgas kraujas, dažviet vertikālas, zaļas krāsas jūras klintis – apaugušas gan ar vietējām, gan eksotiskām augu sugām, mežiem klāti kalni. Ribeira dos Caldeirões parks, kurā apskatāmas senas ūdens dzirnavas. Pastaiga Nordeste ciematiņā. Vietējās sievietes joprojām piekopj senos rokdarbus, darina etnogrāfiskos apģērbus. Pusdienas vietējā restorānā. Tālāk ceļā elpu aizraujoši skati. Ierašanās Povoação ciematiņā, kur apmetās pirmie salas iedzīvotāji, kur viņi uzsāka zemes iekopšanu lauksaimniecībai. Būs iespēja pagaršot slavenos tradicionālos eklērus. Transfērs uz lidostu. 22:55 lidojums Ponta Delgada - Rīga.

6. DIENA.  PIRMDIENA, 2.04. RĪGA

Ierašanās Rīgā no rīta – ap plkst. 08:35.

Papildus informācija

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • lidojuma biļete Rīga – Ponta Delgada – Rīga;
 • transporta pakalpojumi;
 • 4 naktis 4* viesnīcās divvietīgos numuros;
 • 4 brokastis un 4 pusdienas;
 • aprakstā minētās ekskursijas;
 • grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā un angļu valodā runājošs vietējais gids.

Ceļojuma cenā neietilpst:

 • programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
 • dzeramnaudas vietējiem gidiem un autobusu vadītājiem;
 • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam.

Piemaksa:

 • par vienvietīgu numuru: 180 EUR.

Pieteikšanās ceļojumam:

 • piesakoties ceļojumam, nepieciešama pases kopija un jānoslēdz ceļojuma līgums;
 • jūsu vieta tiks rezervēta pēc 400 EUR avansa iemaksas;
 • otrā iemaksa 50% no atlikušās summas ne vēlāk kā 70 dienas pirms ceļojuma (17.01.2018.);
 • pārējā samaksa ne vēlāk kā 42 dienas pirms ceļojuma (14.02.2018.).

Ceļojuma anulācijas noteikumi:

 • atsakoties no pieteikšanās brīža līdz 50 dienas pirms ceļojuma (06.02.2018.), tiek ieturēti 400 EUR;
 • atsakoties 49-36 dienas pirms ceļojuma (7.-20.02.2018.), tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
 • atsakoties mazāk kā 36 dienas pirms ceļojuma (19.02.2018.), tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • pase, kas derīga 6 mēnešus pēc atgriešanās.

Ievērībai! Ceļojuma cena var pieaugt mainoties LR likumdošanai “Par PVN”, kā arī saistībā ar ASV dolāra kursa un degvielas cenas sadārdzinājumu.

Izbraukšana Piezīmes
28.03.2018 Grupas vadītāja Maija Zebņicka.

Azoru salas Lieldienās

Priekšstatījums