Kafija, Andu kalni un Karību ritmi Kolumbijā

Maza Grupa

Katrs no mums ir dzirdējis par Kolumbiju, bet kāda tā ir patiesībā? Dosimies iepazīt šo Dienvidamerikas zemi, kas kļūst arvien pieejamāka. Tā piedāvā baudīt Andu kalnus, kuri stiepjas visas Dienvidamerikas garumā un ir vieni no augstākajiem kalniem pasaulē, lietus mežus valsts ziemeļos ar tās dažādo floru un faunu, kolonizācijas laika pēdas, kas slēpjas vairāku pilsētu apbūvē un gaisotnē, visiem zināmo kafiju, kā arī saulainās Karību jūras pludmales. Pati Kolumbija mainās un viena no tās prioritātēm ir drošība, tāpēc varam droši doties piedzīvojumā uz šo zemi.

Izbraukšana Iebraukšana Ilgums Brīvas vietas Cena
20.03.2019 01.04.2019 13 Vietu nav 3170 € Programma

Piezīmes:
Grupas vadītājs: Kristaps Veide. Grupas sapulce 13.03. plkst. 18:15

Ceļojuma programma

Bogota – ZipaquiraVilla de Leyva  PopayanSan AgustinTatacoa tuksnesis – Santa Marta – Tairona – Kartahena – Rosario salas – Bogota

Vai šis ceļojums ir Tev piemērots?

 • Ceļojums pa vairākiem Kolumbijas reģioniem, kuru klimats atšķiras;
 • Ceļojuma laikā jāuzmana personīgās lietas;
 • Valstī saziņai tiek izmantota spāņu valoda.

1. DIENA, TREŠDIENA, 20.03.  RĪGA – FRANKFURTE  BOGOTA

05.00 tikšanās Rīgas lidostā. 06:35 lidojums Rīga – Frankfurte. Turpinājumā 13:25 Frankfurte – Bogota. Ierašanās Kolumbijā, robežas šķērsošana un transfērs uz viesnīcu, brīvs vakars un atpūta pēc lidojuma. Nakts viesnīcā Bogotā.

2. DIENA, CETURTDIENA, 21.03. BOGOTA

No rīta sāksim iepazīt Kolumbiju, dosimies uz Bolivāra laukumu ap kuru izvietojušās Kolumbijas svarīgākās valdības ēkas un pilsētas katedrāle, šo laukumu var uzskatīt par visas Kolumbijas centru. Pilsētas seno daļu “La Candelaria” apskatīsim kājām, izstaigāsim nozīmīgākās vietas un apmeklēsim Zelta muzeju, šī pilsētas daļa ir veidota spāņu valdīšanas laikā, tāpēc daļa apskates vietu saistās tieši ar šo periodu. Vēlāk kāpsim pacēlājā kas mūs uzvedīs Monserrate kalnā, kas sasniedz 3200 m augstumu. No šīs vietas paveras lielisks panorāmas skats pār tuvējo apkārtni un milzīgo Bogotas pilsētu. Nakts viesnīcā Bogotā.

3. DIENA, PIEKTDIENA, 22.03. BOGOTAZIPAQUIRAVILLA DE LEYVA

Pēc brokastīm dosimies ceļā uz Villa de Leyva, pa ceļam pieturēsim Zipaquira pilsētā, lai apskatītu pasaules slavenu un unikālu sāls baznīcu. Šī baznīca ir izbūvēta sāls raktuvju tuneļos aptuveni 200 m zem zemes, citas tik lielas sāls baznīcas pasaulē vēl nav izveidotas.

Pēc sāls baznīcas apmeklējuma turpināsim ceļu uz Villa de Leyva, pilsētu, kur vēsturiski mūki, mākslinieki un politiķi devās meditēt un atpūsties. Kad pilsētā valdīja spāņi, šeit pa vasarām atpūtās turīgie Kolumbijas iedzīvotāji. Pēc ierašanās, dosimies pilsētas apskatē, baltās mājas un zilās debesis veido savdabīgu sajaukumu. Nakts viesnīcā Villa de Leyva.

4. DIENA, SESTDIENA, 23.03. VILLA DE LEYVA

Dienu sāksim ar Casa Narino apmeklējumu, šī glauni iekārtotā māja kalpojusi Antonio Narino, kurš ir spēlējis ļoti nozīmīgu lomu Kolumbijas neatkarības iegūšanā. Kolumbijā kā kristiešu zemē ir daudz baznīcu un klosteru, šodien apmeklēsim Santo Ecce Homo klosteri, kas mums sniegs ieskatu Kolumbijas reliģiskajā dzīvē. Pēc pusdienām dosimies uz īpašu vietu - arheoloģisko parku Monquirakurā apvienoti Muisca reliģijas, kas ir seno Kolumbijas pamatiedzīvotāju ticība, kura ir balstīta uz mītiem par visumu, dažādas no akmens veidotas skulptūras. Nakts viesnīcā Villa de Leyva.

5. DIENA, SVĒTDIENA, 24.03. VILLA DE LEYVA  POPAYAN

No rīta brauksim uz Bogotas lidostu un lidosim uz valsts dienvidiem uz Popayan. Pēc ierašanās dosimies uz viesnīcu un pusdienosim, pēc tā pilsētas ekskursija, kuras laikā apskatīsim šo “balto pilsētu”, kuru arī dēvē par vienu no skaistākajām koloniālajām pilsētām visā Dienvidamerikā. Nakts viesnīcā Popayan.

6. DIENA, PIRMDIENA, 25.03.  POPAYAN – SAN AGUSTIN

No rīta dosimies ceļā uz San Agustin, pilsētu, kas atrodas Huila reģionā, pa ceļam vērosim šī reģiona auglīgo un zaļo dabu. Huila reģions ir bagāts ar rīsu, augļu un kafijas audzēšanu. Viena no pasaules labākajām kafijas šķirnēm nāk tieši no šejienes, tāpēc dosimies to pārbaudīt, apmeklējot Donde Lucho kafijas fermu, kas ir ieguvusi 7.labākās kafijas godu Kolumbijā. Apskatīsim fermu un iegūsim iespaidu kā tiek kultivēta un pārstrādāta kafija, vēlāk būs arī iespēja nogaršot kafiju. Pēc pusdienām ieradīsimies San Agustin un apmeklēsim ļoti īpašu vietu, kur atrodas vairāk kā simts akmens skulptūru izmērā no 1 – 4 metriem, šo figūru izcelsme vēl tiek pētīta. Nakts viesnīcā San Agustin.

7. DIENA, OTRDIENA, 26.03. SAN AGUSTIN

Šodien mums būs aktīvāka diena, dosimies braucienā ar džipiem, brauksim uz “El Alto de los Idolos” parku un apskatīsim Magdalēnas upes,kura ir Kolumbijas garākā upe, šaurāko punktu, kas ir tikai divus metrus plats. Turpinājumā apskatīsim skaisto Salto de Bordones” ūdenskritumu, kas krīt pa šauru spraugu starp kalniem. Pēc pusdienām mums būs iespēja doties izjādē ar zirgiem. Nakts viesnīcā San Agustin.

8. DIENA, TREŠDIENA, 27.03. SAN AGUSTIN  TATACOA TUKSNESIS – SANTA MARTA

Šodien ceļosim uz Tatacoa tuksnesi, kas ir otrā sausākā vieta visā Kolumbijā, bet neskatoties uz to, tuksnesī dzīvo dažādi dzīvnieki- ērgļi, bruņurupuči, zirnekļi un čūskas. Pašu tuksnesi klāj dažādu krāsu smilšu klintis, kas atklāj savdabīgu apkārtni, pēc tuksneša apskates, pārbrauciens uz Neivu un lidojums caur Bogotai uz Kolumbijas ziemeļiem, uz Santa Martu, kas atrodas pie Karību jūras. Nakts viesnīcā Santa Martā.

9. DIENA, CETURTDIENA, 28.03. SANTA MARTA – TAIRONASANTA MARTA

Šodien brauksim uz pazīstamo Tairona Nacionālo parku, kas ir visapmeklētākais parks visā valstī un tiek dēvēts par “pazudušo paradīzi”. Mums būs iespēja iepazīt šo parku, kas mums atklās visdažādākās krasta ainavas, pludmales, zaļos un plašos lietus mežus un džungļus, kā arī parku daudzveidīgo augu valsti. Izbaudīsim dienu brīvā dabā un vakarā atgriezīsimies Santa Martā. Nakts viesnīcā Santa Martā.

10. DIENA, PIEKTDIENA, 29.03. SANTA MARTA  KARTAHENA

No rīta dosimies uz Kartahenu, ap pusdienas laiku ierašanās Kartahenā, kas tāpat kā Santa Marta atrodas pie Karību jūras. Pilsētas mūris un vēsturiskais centrs ir iekļauts UNESCO sarakstā, kas apvieno spāņu arhitektūras paraugus. Pilsēta tiek uzskatīta par ļoti romantisku un piepildītu ar krāšņām ēkām, parkiem, laukumiem, restorāniem un tipiskām Karību stila atpūtas vietām. Pilsēta piedāvā plašas atpūtas iespējas. Nakts viesnīcā Kartahenā.

11. DIENA, SESTDIENA, 30.03. ROSARIO SALAS

Atpūtas diena, pēc brokastīm dosimies uz ostu un ar ātrlaivu brauksim uz Rosario salu arhipelāgu un vienu no pazīstamākajām tās salām – Isla Grande. Ierodoties salā, iekārtosimies palmu ieskautā balto smilšu pludmalē un laiski izbaudīsim dienu pie Karību jūras. Vakarā atgriezīsimies pilsētā. Nakts viesnīcā Kartahenā.

12. DIENA, SVĒTDIENA, 31.03. KARTAHENA – BOGOTA  FRANKFURTE

No rīta, pēc brokastīm transfērs uz Kartahenas lidostu un iekšējais lidojums uz Bogotu. Vēlāk 20:55 lidojums Bogota – Frankfurte, nakts lidmašīnā.

13. DIENA, PIRMDIENA, 01.04. FRANKFURTE  RĪGA

Pēcpusdienā ielidošana Frankfurtē, vēlāk 20:45 lidojums Frankfurte – Rīga, ierašanās Rīgā ap plkst. 23:45.

Papildus informācija

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • lidojuma biļetes Rīga – Bogota – Rīga, lidostu nodokļi;
 • transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
 • iekšējie lidojumi;
 • naktsmītnes 3*/4* viesnīcās divvietīgā numurā;
 • 11 brokastis un 10 pusdienas;
 • aprakstā minētās ekskursijas un objektu apmeklēšanas;
 • grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā un angļu valodā runājošs vietējais gids.

Ceļojuma cenā neietilpst:

 • programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas, t.sk. ar norādi Izvēlei;
 • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
 • dzeramnauda šoferiem, gidiem un apkalpojošam personālam;

Piemaksa: par vienvietīgu numuru 562 Euro.

Pieteikšanās ceļojumam:

 • piesakoties ceļojumam, nepieciešams uzrādīt pasi un jānoslēdz ceļojuma līgums;
 • jūsu vieta tiks rezervēta pēc 400 EUR avansa iemaksas;
 • 2. iemaksa 50% no atlikušās summas ne vēlāk kā 70 dienas pirms ceļojuma, t.i. līdz 09.01.;
 • pārējā samaksa ne vēlāk kā 42 dienas pirms ceļojuma, t.i. līdz 06.02.

Ceļojuma anulācijas noteikumi:

 • atsakoties no pieteikšanās brīža līdz 50 dienas (29.01.), tiek ieturēti 400 EUR;
 • atsakoties 49 – 36 dienas (30.01. – 12.02.), tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
 • atsakoties mazāk kā 36 dienas (12.02.), tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

Nepieciešamie ceļojuma dokumenti:

 • pase, kas derīga 6 mēnešu pēc atgriešanās.

Grupas sapulce: Jēkaba Ceļojumu birojā.

Ievērībai! Ceļojuma cena var pieaugt mainoties LR likumdošanai "Par PVN", kā arī saistībā ar ASV dolāra kursa un degvielas cenas sadārdzinājumu.

Izbraukšana Piezīmes
20.03.2019 Grupas vadītājs: Kristaps Veide. Grupas sapulce 13.03. plkst. 18:15

Kafija, Andu kalni un Karību ritmi Kolumbijā

Priekšstatījums
Attēliem galerijā ir ilustratīva nozīme, tie var neatspoguļot precīzu ceļojuma maršrutu.