Indoķīnas ceļos - Vjetnama, Laosa un Kambodža

4.3

Ceļotāju Vērtējums
6 atsauksmes

Maza Grupa

Indoķīnas pussalā ir izvietojušās gan Vjetnama, gan Laosa, gan Kambodža, šķietami viena otrai tuvas kaimiņu zemes, bet ar atšķirīgām valodām un vēsturi. Katra no šīm trim zemēm ir ar ko īpaša un sevī slēpj pasaules mēroga apskates objektus: Angkoras tempļu kompleksu Kambodžā, Luang Prabang pilsētu Laosā, kas ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, kā arī Halongas līci Vjetnamā, ar vairāk nekā 2000 salām, kas ir viens no pasaules brīnumiem. Šajā ceļojumā iepazīsim šīs trīs kaimiņu zemes un to noslēgsim ar atpūtu kūrortā pie Dienvidķīnas jūras.

Izbraukšana Iebraukšana Ilgums Brīvas vietas Cena
10.03.2018 24.03.2018 15 Vietu nav 2980 € Programma

Piezīmes:
Grupas vadītāja Ineta Pētersone.

Ceļojuma programma

Vai šis ceļojums ir Tev piemērots?

 • Šajā ceļojumā apmeklēsim 3 dažādas valstis, ceļojot starp šīm valstīm izmantosim iekšējos lidojumus, kopā ceļojumā būs 7 īsāki un garāki lidojumi;
 • Salīdzinoši bieži sanāks staigāt kājām;
 • Būs silts, pat karsts, temperatūra var svārstīties no + 20 līdz +35 grādiem.

Hanoja – Halongas līcis – Luang Prabang  Siem Reap  Saigona – Can ToVung Tau – Saigona

1. diena, sestdiena, 10.03.  Rīga – maskava – hanoja

13:25 pulcēšanās Rīgas lidostā. 15:25 lidojums Rīga – Maskava, vēlāk 20:10 lidojums Maskava – Hanoja.

2. diena, svētdiena, 11.03.  Hanoja

Ierašanās mūsdienu Vjetnamas galvaspilsētā Hanojā, kas kādreiz bijusi Ziemeļvjetnamas daļa, tāpēc Hanojā ir daudz kara un vēstures muzeju kā arī neskaitāmi tempļi. Ceļā no lidostas uz viesnīcu piestāsim pie Literatūras tempļa, kas pazīstams kā Vjetnamas universitāte un piešķir pilsētai īpašu auru. Pēcpusdienā dosimies braucienā ar rikšām pa pilsētas seno kvartālu un Hoan Kiem ezera apkārtni. Vakarā pēc Ngoc Son tempļa apskates, kas atrodas ezera piekrastē, dosimies baudīt retu mākslas veidu – leļļu šovu uz ūdens. Nakts viesnīcā Hanojā.  

3. diena, pirmdiena, 12.03.  hanoja – Halongas līcis

Pārbrauciens uz Halongas līci, kas atrodas pie Dienvidķīnas jūras. Halongas līcis ir Vjetnamas vīzitkarte, dabas ainava ar 2000 kaļķakmens salām, kas izkaisītas zilajos ūdeņos. Halongas līcis ir iekļauts UNESCO pasaules dabas mantojuma sarakstā. Lielākā daļa salu ir neapdzīvotas un tās grezno grotas, alas un pludmales.  Piestāsim kādā no vientuļajām salām aplūkot stalaktītu – stalagmītu alas. Pusdienās baudīsim jūras veltes uz džonkas. Nakts viesnīcā Halongā.

4. diena, otrdiena, 13.03. halongas līcis – Luang prabang

No rīta Halongas pilsētā apskatīsim Bai Chay tirgu. Pēc tā dosimies Hanojas virzienā un pa ceļam piestāsim Phu Lang  - keramiķu ciemā, kur būs arī iespēja iegādāties kādu no košajiem māla izstrādājumiem. Pēcpusdienā lidojums Hanoja - Luang Prabang. Ierašanās Laosā un brauciens uz viesnīcu. Nakts viesnīcā Luang Prabang.

5. diena, trešdiena, 14.03.  Luanga Prabanga – Pak Ou alas – Luang Prabang

Luang Prabang pilsēta ir viena no Indoķīnas vislabāk saglabātajām vēsturiskajām pilsētām, kas iekļauta UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Sena karaliska pilsēta, kuru ieskauj kalni un Mekongas upe, veidojot neatkārtojamu kopējo ainavu. Pēc brokastīm apskatīsim pilsētas savdabīgo Xieng Thong templi, kura jumta daļas sniedzas līdz pat zemei, kas ir ļoti raksturīgs Laosas klasiskajai arhitektūrai. Vēlāk dosimies braucienā ar laivu pa Mekongas upi, lai apmeklētu Pak Ou alu, kurā atrodas gandrīz tūkstotis Budas statuju. Pēcpusdienā uzkāpsim Phousi kalnā no kura paveras plašs skats uz Mekongas upi un pilsētu. Nakts viesnīcā Luang Prabang.

6. diena, ceturtdiena, 15.03. LUANG PRABANGSIEM REAP

No rīta izbrauksim ārpus pilsētas uz Tat Khouangsi ūdenskritumiem, kas izvietojušies mežā un vietām redzami koki, kuru saknes atrodas zem ūdens. Galvenā ūdenskrituma daļa atrodas vietā, kur ūdens krīt no kalna un veido vairāku ūdens baseinu sistēmu, ko savstarpēji savieno mazāku ūdenskritumu kaskādes. Pēcpusdienā lidojums uz Siem Reap. Ierašanās Kambodžā un brauciens uz viesnīcu. Nakts viesnīcā Siem Reap.

7. diena, piektdiena, 16.03. sIEM REAP

Siem Reap - neliela provinces galvaspilsēta, kas pasaulei pazīstama ar tūkstoš gadus senajiem Khmeru impērijas tempļiem. Šodien dosimies tos apskatīt. Sāksim ar Angkor Thom tempļu apskati, turpināsim ar Bayon templi, kas slavens ar milzīgajām sejas formām tajā. Mums būs iespēja redzēt arī vairākus citus nozīmīgus tempļus, bet dienas otrajā pusē vēl atlicis slavenākais - Angkoras templis, sirds un dvēseles simbols - masīva trīspakāpju piramīda ar milzīgiem bišu stropiem līdzīgiem 65 m augstiem torņiem. Vakariņas ar tradicionālo Khmeru Apsaras deju šovu. Nakts viesnīcā Siem Reap.

8. diena, sestdiena, 17.03.  SIEM REAP – SAIGONA

No rīta apmeklēsim Tonle Sap ezeru, kas atrodas netālu no Siem Reap un tā īpatnība ir peldošie ciemati, kas atrodas uz ūdens. Izbrauciens pa ezeru sniegs iespēju iepazīt khmeru ikdienas dzīvi. Vēlāk brauciens uz lidostu un lidojums no Siem Reap uz Saigonu jau Vjetnamas dienvidos. Ierašanās Saigonā un brauciens uz viesnīcu. Nakts viesnīcā Saigonā.

9. diena, svētdiena, 18.03.  SAIGONA – CU CHI

No rīta dosimies uz Cu Chi tuneļiem, kas ir Vjetnamas vēstures liecība, ko veido aptuveni 200 km garš pazemes labirints, kurā tūkstošiem cīnītāju un ciematnieku varēja patverties Vjetnamas kara laikā. Pēc tuneļu apmeklējuma dosimies atpakaļ uz Saigonu, kur  apmeklēsim mierpilno Notredames katedrāli. Pēc tā apmeklēsim arī seno pasta ēku un laku–glazūru darbnīcu, kurā varēs apskatīt un iegādāties dažādus roku darbu darinājumus. Dienas noslēgumā apmeklēsim Ķīniešu rajonu un Binh Tay tirgu. Nakts viesnīcā Saigonā.

10. diena, pirmdiena, 19.03.  SAIGONA –  mekongas delta – CAN TO

Pārbrauciens no Saigonas uz Mekongas Deltu, kur būs izbraukt ar laivu pa upi un redzēt vietējo iedzīvotāju ikdienu. Šeit tiek piedāvāti dažādi vietējie produkti – kokosriekstu saldumi un dažādi augļi. Iepazīšanās ar dzīvi kanālu krastos. Pēc Mekongas deltas brauksim uz  Can To. Nakts viesnīcā Can To.

11. diena, otrdiena, 20.03.  CAN TO – SAIGONA

No rīta apmeklēsim peldošo tirgu  - neparastu tirgošanās veidu, kas raksturīgs deltas iedzīvotājiem, kur cilvēki tirgojas/apmainās ar precēm. Vēlāk pārbrauksim uz Saigonu, nakts viesnīcā Saigonā.

12. diena, trešdiena, 21.03.  SAIGONA – VUNG TAU

Pēc brokastīm ceļosim uz Dienvidķīnas jūras piekrasti uz Vung Tau kūrortu, iekārtošanās viesnīcā un diena atpūtai pie jūras. Tiem, kuri vēlās, ir iespēja izmantot kādu no piedāvātajām papildus ekskursijām. Nakts viesnīcā Vung Tau.

13. diena, ceturtdiena, 22.03.  VUNG TAU 

Atpūta pie jūras. Nakts viesnīcā Vung Tau.

14. diena, piektdiena, 23.03.  VUNG TAU – saigona

Brokastis viesnīcā un pārbrauciens uz Saigonu. Nakts viesnīcā Saigonā.

15. diena, sestdiena, 24.03.  saigona – maskava – rīga

No rīta 11:10 lidojums Saigona – Maskava 17:55, vēlāk 22:35 lidojums Maskava – Rīga, ap 23:20 ierašanās Rīgā.

Papildus informācija

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • lidojuma biļete Rīga – Hanoja un Saigona – Rīga;
 • transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
 • iekšējie lidojumi;
 • naktsmītnes 3* un 4* viesnīcās divvietīgā numurā;
 • 13 brokastis, 7 pusdienas un 3 vakariņas;
 • aprakstā minētās ekskursijas;
 • grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā un angļu/ krievu valodā runājoši vietējie gidi.

Ceļojuma cenā neietilpst:

 • programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
 • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
 • dzeramnauda šoferiem, gidiem un apkalpojošam personālam.

Piemaksa:

 • par vienvietīgu numuru – 361 EUR.

Pieteikšanās un ceļojuma apmaksa:

 • piesakoties ceļojumam, nepieciešama pase un jānoslēdz ceļojuma līgums;
 • jūsu vieta tiks rezervēta pēc 400 EUR avansa iemaksas;
 • 2. iemaksa 50% no atlikušās summas ne vēlāk kā 10 nedēļas (70 dienas) pirms ceļojuma t.i. līdz 30.12.;
 • pārējā samaksa ne vēlāk kā 6 nedēļas (42 dienas) pirms ceļojuma t.i. līdz 27.01.

Ceļojuma anulācijas noteikumi:

 • atsakoties no pieteikšanās brīža līdz 50 (19.01.) dienas pirms ceļojuma, tiek ieturēti 400 EUR;
 • atsakoties 49–36 (20.01.- 02.02.) dienas pirms ceļojuma tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
 • atsakoties mazāk nekā 36 dienas (02.02.) pirms ceļojuma, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • pase, kas derīga 6 mēnešus pēc atgriešanās, 4 fotogrāfijas vīzām.

Grupas sapulce: Jēkaba Ceļojumu birojā.

Ievērībai! Ceļojuma cena var pieaugt mainoties LR likumdošanai "Par PVN", kā arī saistībā ar ASV dolāra kursa un degvielas cenas sadārdzinājumu.

Izbraukšana Piezīmes
10.03.2018 Grupas vadītāja Ineta Pētersone.

Indoķīnas ceļos - Vjetnama, Laosa un Kambodža

Priekšstatījums
Attēliem galerijā ir ilustratīva nozīme, tie var neatspoguļot precīzu ceļojuma maršrutu.