Kaitborda Skolas nometne Brazīlijā

Zilākās debesis? - Brazīlija! Vējainākā vieta? - Brazīlija! Lielākās gludā ūdens lagūnas? - Brazīlija! Labi viļņi? - Brazīlija!
Šķiet, uz visiem kaitbordista jautājumiem atbilde:labākā vieta vienmēr būs Brazīlija. Kā tāds neizsapņots bērnības sapnis - kaitot katru dienu tropiskā klimatā, bez hidrotērpa, gluda ūdens lagūnā vai okeāna viļņos, bez liekām raizēm par vēja prognozi, jo vējš šeit sezonas laikā pūš no rīta līdz vakaram un nemainīgā virzienā. Pie tam, tas viss, izkāpjot no gultas, pāris soļu attālumā.

Ilgums Cena
15 dienas no 1895 € SAŅEMT PIEDĀVĀJUMU
Aizpildi pasūtījuma formu un saņem cenas piedāvājumu šim ceļojumam!

Ceļojuma programma

Šī kaitborda nometne sadalītā divās daļās, pa nedēļai divās dažādās kaitborda pludmalēs, kolorītākam kaitborda piedzīvojumam.

Nometnes laiks:

29.10.2017 - 13.11.2017

Nometnes izmaksas:

Vienam cilvēkam dubultajā nummuriņā: no 1895 Eur (pirmā iemaksa 650 Eur)

*Cena spēkā ierobrežotu laika periodu

Cenā iekļauts:

 • Lidojums Varšava - Fortaleza - Varšava (bagāža - 20kg nododama, 6kg rokas);
 • Pārbraucieni Fortaleza - Ilha de Guajira - Guajira - Fortaleza;
 • Viesnīcas ar brokastīm abās nometnes vietās:
  Barraca do Kite, Ilha de Guajiru (29.10. - 05.11.);
  Surf Village, Guajiru (05.11. - 12.11.);
 • Apdrošināšana - Signal Idune.

Papildus izmaksas:

 • Ceļš Rīga - Varšava - Rīga;
 • Pusdienošana, vakariņošana;
 • Personīgie tēriņi.

apmācības:

Kaitborda apmācības kaitcentrā notiek katru dienu. Apmācības vada Liquid Force Kaitborda Skolas instruktori, apmācot kaitotgribētājus individuāli un nodrošinot ar visu nepieciešamo inventāru. Nodarbības tiek plānotas katram studentam 2h garumā katru dienu. Apmācību gaitā galvenā uzmanība tiek pievērsta:

 • drošībai uz ūdens;
 • patstāvīgai inventāra komplektēšanai;
 • pūķa vadītprasmēm dažādās situācijās;
 • kustības uzsākšanai;
 • kursa noturēšanai un kustībai starp citiem pūķotājiem.

Apmācību izmaksas:

Ar Liquidforce Kaitborda skolas instruktoru - 600,-Eur

Ilha de Guajiru - 29.10. - 05.11.

Kaitbordistu izveidots viesnīcu ciematiņš gar pašu lagūnas krastu - tieši priekš kaitbordistiem. Ar lielu smilšu sēkli no okeāna atdalīta lagūna ar seklu, gludu ūdeni visā platumā un garumā, slepeniem krūmu aizaugušiem nostūriem, lagūna būs gana interesanta gan iesācējiem, gan triku meistariem, gan lielo gabalo mērotājiem, kam patīk izpētīt vietas, kas augstāk pret vēju un kas zemāk pa vējam. Atklātais okeāns, savukārt, turpat otrpus lagūnai neskopojas ar baudāmiem, krastā plīstosiem viļņiem. Turpat netālu arī viena no pasaules kaitborda mekas un leģendu pilsētām Jericoacoar'y ar vienrēzējām pludmalēm un nerimstošām ballītēm gan pa dienu, gan vakarā.

Barraca do Kite
Mājīga kaitotāju māja pašā lagūnas krastā. Te ir viss nepieciešamais, lai ērti justos - gan ekipējums, gan paši kaitbordisti. Visi nummuriņi aprīkoti ar gaisa kondicionieriem, pilnībā aprīkotu vannasistabu un citām ērtībām.

Guajiru - 05.11. - 12.11.

Neliels zvejnieku ciematiņs ar savu šārmu un atmosfēru.
Šeit kaitošana notiek plašā, smilšainā, kokosriekstu palmu ieskautā, Atlantijas Okeāna pludmalē. Un pateicoties šķautnainajai pludmales līnijai pilsētas apkaimē ir iespēja izvēlēties kaitošanas apstākļus no gludas korāļu ieskautas lagūnas līdz labiem, sērfojamiem viļņiem - viss pa rokai.
Rīti šeit sākas nevis ar prognozes vērošanu, bet gan ar 200m pastaigu caur palmu aleju līdz okeānam, kur krastā ir ierīkots kaitcentrs ar visām ērtībām, tai skaitā - pūķu glabātuvi, mini-bāru, dušu un savu atpūtas stūrīti ēnā.

Surf Village

Starp palmu ēnām un balto smilšu kāpām, 200m attālumā no okeāna un kaitošanas pludmales uzbūvēta moderna kaitbordistu iecienīta maza viesnīca ar zaļu un patīkamu iekšpagalmu atpūtai pēc garajām kaitošanas dienām. Arī šeit pieejams internets bilžu atrādīšanai Rīgā palikušajiem un arī šeit visi nummuriņi aprīkoti ar kondicionieriem, vannasistabu, televizoru, minibāru, ledusskapi un terasi vai balkonu.

Vējš

Valdošie vēji šeit ir Austrumu virzienu vēji, kas mūsu izvēlētajās pludmalēs pūš pārsvarā nedaudz ieslīpi no labās puses uz krastu. Vēja statistika šeit ir nekļūdīga - kaitojams vējš ar pūķiem no 5m2 līdz 12m2 ir no septembra līdz janvārim katru dienu bez apstājas. Ja esi gatavs kārtīgam divu nedēļu vēja un kaitborda kumosam, tad šī ir īstā vieta, kur to meklēt.

Zvani un piesakies KAITBORDA nometnei - t.67356222!

Liquid Force Kaitborda Skolas nometne Ēģiptē, El Gounā
Kaitborda Skolas nometne Meksikā, Holbox salā

 

 

Liquid Force Kaitborda Skolas nometne Brazīlijā

Priekšstatījums