Starp Indiju un Āfriku - Jaunais gads Maurīcijas salā

Maza Grupa

Mazā Indijas okeāna sala, kas atrodas netālu no Madagaskaras, ietver pārsteidzošu kultūras, dabas, atpūtas un izklaides iespēju daudzveidību. Tā ir lielisks galamērķis romantiķiem, ģimenēm ar bērniem, kas vēlas iegūt nelielu ieskatu Āfrikā un Indijā. Ceļojums uz Maurīcijas salu sniegs milzu pozitīvisma devu pateicoties skaistajai dabai, kā arī atsaucīgajiem un viesmīlīgajiem salas iedzīvotājiem. Maurīcijas Republika ir Āfrikas blīvāk apdzīvotā valsts un 19. blīvāk apdzīvotā valsts pasaulē. Tā ir aptuveni 65 km gara un 45 km plata vulkāniskas izcelsmes sala. Šeit dzīvojis nu jau leģendārais un izmirušais dodo putns. Maurīcijas iedzīvotāji runā vismaz trijās no četrām populārākajām šejienes valodām: franču, angļu, kreolu vai bhodžpūru. Lasīt vairāk

Izbraukšana Iebraukšana Ilgums Brīvas vietas Cena
25.12.2017 05.01.2018 12 4 2765 € Programma
REZERVĒT

Piezīmes:
Sapulce-instruktāža 19.decembrī plkst. 18:15

Ceļojuma programma

Rīga – Stambula  Maurīcijas sala – Stambula  Rīga 

1. diena, pirmdiena, 25.12.2017. Rīga – Stambula   

11.00 pulcēšanās Rīgas lidostā. 13.05 – 17.15 lidojums Rīga – Stambula.

2. diena, otrdiena, 26.12.  Stambula – Maurīcijas sala, port louis

02.20 – 13.15 lidojums Stambula – Maurīciju sala, Port Louis. Transfērs uz izvēlēto viesnīcu un atpūta pēc garā lidojuma. Ceļotāji iecienījuši Maurīcijas ziemeļu daļu ap Grand Baie un Flic ne Flac kūrortus ar plašām pludmalēm,  viesnīcām un daudzveidīgām izklaides iespējām. Salas labākās viesnīcas un, iespējams, skaistākā balto smilšu pludmale atrodas rietumu piekrastē. Te arī atrodas mūsu piedāvātās viesnīcas.  Dienvidos var vērot salas savvaļas dzīvi. Rakstnieks Marks Tvens reiz teicis, ka Maurīcija eksistēja vēl pirms paradīzes, un Dievs radīja paradīzi pēc tās tēla un veidola. Nakts viesnīcā pie Indijas okeāna.

3. diena, trešdiena, 27.12. Maurīcijas sala

Iepazīšanās ekskursija – uz Maurīcijas galvaspilsētu Port Louis,  apmeklēt Nacionālo vēstures muzeju, kur var iepazīt salas raibo vēsturi, baudīt augļus un svaigi spiestas sulas, vai kādu mēriņu Maurīcijas ruma. Nakts  viesnīcā pie Indijas okeāna.   

4. diena, ceturtdiena, 28.12. Maurīcijas sala

Brīva diena atpūtai pie Indijas okeāna. Viesnīcas piedāvā daudzas iespējas aktivitātēm pludmalē, uz un virs ūdens. Atliek vien izvēlēties un ļauties. Nakts viesnīcā pie Indijas okeāna.

5. diena, piektdiena, 29.12.  Maurīcijas sala

Šodien atpūta Indijas okeāna piekrastē. Sala bagātīgi dod iespējas aizpildīt laiku: doties kruīzā okeānā ar katamarāniem; agrā rītā makšķerēt kopā ar vietējiem iedzīvotājiem; snorkelēt, nirt un vērot zemūdens pasauli. Nakts viesnīcā pie Indijas okeāna.

6. diena, sestdiena,  30.12. Maurīcijas sala

Visas dienas garumā ekskursija pa Maurīcijas salu: apmeklēsim Chamarel septiņkrāsu zemi – īstu dabas fenomenu, kas radies vulkānisko procesu rezultātā. Tā ir salīdzinoši neliela kāpu teritorija, kur smiltis krāsojas sārtā, brūnā, violetā, zaļā, zilā, rozā un dzeltenā krāsā. Dosimies pa ruma tapšanas ceļu ruma ražotnē, uzzinot tā radīšanas procesus. Vaniļas parkā pastaigāsimies pa auglīgo ieleju, kur aug banānu un gigantiskas bambusu audzes, kas sniedz pavēni krokodiliem un milzu bruņurupučiem. Nakts viesnīcā pie Indijas okeāna.

7. diena, svētdiena, 31.12. Maurīcijas sala

Pēdējā 2017. gada diena. To katrs pavada pēc savām vēlmēm. Jaunā gada svinības Maurīciju salā tradicionāli notiek  plaši un jautri. Ar dejām un dziesmām Port Louis pludmalē, ar dažādu mūzikas žanru skaņām un krāšņiem salūtiem ielās. Svinīgas Jaungada vakariņas. Nakts viesnīcā pie Indijas okeāna.

8. diena, pirmdiena, 01.01.2018. Maurīcijas sala

Pirmā 2018. gada diena. Kā nodzīvosim pirmo dienu, tā visu gadu. Maurīcijas salā 1. un 2. janvāris ir brīvdienas. Visi joprojām svin Jaunā gada iestāšanos. Atpūta un viegla izklaide, pārdomas un sapņi ar jaunu apņemšanos dzīvot labāk un skaistāk. Nakts viesnīcā pie Indijas okeāna.

9. diena, otrdiena, 02.01. maurīcijas sala

Nebeidzama atpūta Indijas okeāna piekrastē. Nakts viesnīcā pie Indijas okeāna.

10. diena, trešdiena, 03.01. maurīcijas sala

Atpūta Indijas okeāna piekrastē. Nakts viesnīcā pie Indijas okeāna.

11. diena, cetuirtdiena, 04.01. maurīcijas sala – Stambula

Pēdējā diena Maurīcijas salā. Brīvs rīts pie Indijas okeāna. Maurīciju salas ir īsta laiskuma un atpūtas paradīze. Kad brūni iedeguši un kārtīgi atpūtušies dosimies mājās, kā suvenīrus mājiniekiem aizvedīsim  Maurīcijas iecienītāko rumu Green Island, ko ražo no salās augušo cukurniedru sīrupa,  Maurīcijas salas talismanu - dodo putna figūriņu vai ar rokām darinātos kuģu modeļus. 12.00 izrakstīšanās no viesnīcas. 16.00 transfērs uz lidostu. 21.05. lidojums Port Louis – Stambula. Nakts lidmašīnā.

12. diena, piektdiena, 05.01. Stambula – Rīga

06.00 ielidošanas laiks Stambulā. 10.10 – 12.10 lidojums Stambula – Rīga.

Veranda Grand Baies Hotel & Spa 3.5* superior

Atrodas Grand Baie mazpilsētā. Tradicionālās drānās tērpti vietējie muzikanti sagaidīs pie viesnīcas – tas būs kā ievads prieka pilnām brīvdienām ar ekskursijām, ūdens aktivitātēm un iepirkšanos. Viesnīca ir mūsdienīga ar kreolu būvniecības iezīmēm. Ir vairāki restorāni un bāri. Viesnīca atrodas  piecu minūšu gājiena attālumā no okeāna.

 Aktivitātes. Braucieni ar kajakiem, peldbaseini, džakuzi, vindsērfings, zemūdens pasauli no laivas ar stikla grīdu, braukšana ar katamarāniem, galda teniss, volejbols, bovlings, tenisa korti. Viesnīca  aicina piedalīties dažādu tēmu vakara izklaidēs.    

Ārpus viesnīcas: Grand Baie ir pietiekoši ko darīt: varat doties izpētīt salu ar īrētu mašīnu. Salā ceļi labā stāvoklī. Tiem, kam patīk iepirkties, būs pietiekoši liela izvēle iegādāties pazīstamu dizaineru darinātas lietas. Suvenīru veikaliņi izkārtojušies visgarām ielas malās un lielo tirdznicības centru tuvumā. Izbaudīt vietējo virtuvi piedāvā neskaitāmi restorāni. Ja ir vēlēšanas  pavadīt nakti ārpus viesnīcas, vairāki naktsklubi darbojas līdz rīta gaismai.

GrandBaie  irizejas punkts, lai dotos uz tuvējām salām. Pa ceļam jūs var pārsteigt delfīnu vai lidojošo zivju bari. Salu nosaukumi vēsta par iespējamiem izaicinājumiem vai pārsteigumiem: Stūrītis no jūras, Plakanā sala, Apaļā sala, Serpentīna sala, Gabriela sala. Šīs salas ir dabiski rezervāti, kurus ieskauj dzidrs okeāna ūdens. Te pietiek vien ar to kā gulēt siltajās smiltīs, lūkoties zilajās debesīs un sapņot, sapņot, sapņot.

Superior numuri

Superior numuri ir ar skatu uz dārzu vai peldbaseinu. Viena king size gulta ar garu konsoli un vienu izvelkamo gultu. Numura izmērs – 36 m2. Kondicionieris. Griestu ventilators. Elektroniskais seifs. Tējas un kafijas iekārtas. Telefons. Televizors. Matu žāvētājs. Minibārs. Lampa lasīšanai. Bezmaksas WiFi.

 

 

Ceļojuma izmaksas, dzīvojot Veranda Grand Baies hotel & Spa  3.5*

Viesnīcas numuri

Cena EUR

Piemaksa par 9 vakariņām

Superior DBL numurā  ar brokastīm katrai personai

2765

190

bērnam līdz 12 g.v. viena numurā vai/un +

2175

75

bērnam no 12 -18 g.v.

2375

135

Trešais pieaugušais numurā

2670

190

  Superior numurā max 4 pax: 2 pieaugušie + 2 bērni

 

 

Papildus informācija

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • lidojuma biļete Rīga – Stambula – Port Louis – Stambula – Rīga; 
 • transfēri lidosta – viesnīca – lidosta;
 • dzīvošana pēc izvēles 3.5 *, 4* un 5* viesnicā divvietīgā numurā;
 • ēdināšana pēc izvēlētās viesnīcas piedāvājuma;
 • aprakstā minētās divas ekskursijas;
 • grupas vadītājs un angliski runājošs gids divās ekskursiju dienās;

Ceļojuma cenā neietilpst:

 • programmā neminētu pasākumu apmeklēšanas izmaksas;
 • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
 • dzeramnauda.

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • pase, kas derīga 6 mēnešus pēc atgriešanās

Pieteikšanās ceļojumam:

 • piesakoties ceļojumam, nepieciešama pases kopija un jānoslēdz ceļojuma līgums;
 • jūsu vieta tiks rezervēta pēc 400 EUR avansa iemaksas;
 • 2. iemaksa 50% no atlikušās summas ne vēlāk kā 70 dienas pirms ceļojuma, t.i. līdz 16.10.;
 • pārējā samaksa ne vēlāk kā 42 dienas pirms ceļojuma, t.i. līdz 13.11.                     

Ceļojuma anulācijas noteikumi:

 • atsakoties  no pieteikšanās dienas līdz 50 dienas pirms ceļojuma (05.11.), tiek ieturēti 400 EUR; 
 • atsakoties 49–36 dienas pirms ceļojuma (06.11-19.11.), tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
 • atsakoties mazāk nekā 36 dienas pirms ceļojuma, t.i. pēc 19.11., tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas

Grupas sapulce: Jēkaba Ceļojumu birojā.

Izbraukšana Piezīmes
25.12.2017 Sapulce-instruktāža 19.decembrī plkst. 18:15

Starp Indiju un Āfriku - Jaunais gads Maurīcijas salā

Priekšstatījums