Velo piedzīvojums Zanzibārā

4.8

Ceļotāju Vērtējums
4 atsauksmes

Maza Grupa

Zanzibāra - Krustnagliņu karaļvalsts tā savulaik dēvēta Zanzibāra - lielākais krustnagliņu ražotājs pasaulē. Sala, kurā ir tikai viena pilsēta Stone Town – Akmens pilsēta. Šajā salā ļausimies piedzīvojumam ar divriteņiem. Pētīsim dabu, iepazīsim lietus mežu iemītniekus, garšvielu dārzā redzēsim, kā aug mums tik zināmās garšvielas. Brīvajā laikā peldēsimies un sauļosimies, relaksēsimies. Vakaros dosimies iepazīties ar vietējo kulināru radošajām izpausmēm.

Izbraukšana Iebraukšana Ilgums Brīvas vietas Cena
05.11.2018 15.11.2018 11 4 1725 € Programma
REZERVĒT

Piezīmes:
Grupas vadītāja: Olita Jakovele

Ceļojuma programma

Rīga – Stone TownPongwePongwe mežsChwaka BayMichamviJambiani Stone Town – Rīga

1.  DIENA, PIRMDIENA, 05.11. RĪGA – STAMBULA – ZANZIBĀRA

10:20 tiekamies Rīgas lidostā. 12:55 – 16:50 lidojums Rīga – Stambula. 20:30 – 03:50 lidojums Stambula – Zanzibāra. Nakts lidmašīnā.

2. DIENA, OTRDIENA, 06.11. STONE TOWN

Ielidošana Zanzibāras lidostā un pēc vīzu formalitāšu nokārtošanas, dosimies uz viesnīcu Akmens Pilsētā (Stone Town). Tā ir unikāla pilsēta, turklāt vienīgā uz salas. Gluži kā „1000 un vienas nakts pasakās” var staigāt pa nebeidzamo ieliņu mudžekli, mēģinot atrast izeju no labirinta - Zanzibaras slavenās durvis, vergu tirgus, Brīnumu māja, Arābu cietoksnis. Akmens pilsēta ir Fredija Merkurija dzimtā vieta. Pastaiga uz Forodhani tirgu un pa šaurajām vecpilsētas ielām, tās būs neaizmirstamas atmiņas gan prātam, gan garšas kārpiņām. Satiksim arī instruktoru, iemēģināsim riteņus. Vakariņas un nakts viesnīcā Stone Town.

3. DIENA, TREŠDIENA, 07.11. STONE TOWN PONGWE

Brokastis viesnīcā. Dosimies nelielā izbraucienā (~15km) uz ziemeļiem no galvaspilsētas. Apmeklēsim garšvielu dārzu - neiedomājams lidojums garšvielu pasaulē - kanēlis, pipari, krustnagliņas, ananāsi, banāni, kurkuma, čili… varēsim daļu no visa redzētā arī nogaršot. Būs laiks arī atpūtai un pusdienām. Tālāk ceļš mūs vedīs uz Pongwe nelielu ciematiņu. Mūsu veloceļš vedīs cauri Kiwengwa/Pongwe Forest – tropisko mežu, kurā, ja palaimēsies, redzēsim Red Colobus un Blue Monkey pērtiķus. Šeit mīt vairāk kā 47 putnu sugu un vairāk kā 100 augu sugu. Brauksim garām arī skaistām cukurniedru plantācijām un rīsu laukiem. Pēc garākā pārbrauciena, iekārtosimies lodge tipa naktsmājā. Šeit mūs sagaidīs skaista teritorija, lieliski numuri un godam nopelnītās vakariņas.

4. DIENA, CETURTDIENA, 08.11. PONGVE – CHWAKA BAY – MICHAMVI

Skaisto saullēktu cienītāji ceļas rīta agrumā, lai izbaudītu dabas krāsu rotaļas. Pārējie tajā laikā vēl izbauda miega  dieva Morfeja ietekmi. Šodien jāpārvar tikai 18 km, lai nokļūtu Chwaka Bay ciematiņā, no kura ar laivu dosimies uz Michamvi. Atlikušo dienas daļu pavadīsim viesnīcā, laiskojoties pie baseina vai okeāna. Atradīsim arī brīvu laiku pusdienām un vakariņām lodge tipa naktsmītnē.

5. DIENA, PIEKTDIENA, 09.11. MICHAMVI – JAMBIANI

Pēc garšīgām brokastīm dosimies mūsu izbraucienā (~25 km) līdz Jambiani pludmalei. Brauciena laikā atradīsim laiku, lai izdzertu krūzīti kafijas vai kādu atspirdzinošu dzērienu The Rock restorānā. Pēc tam nesteidzoties dosimies uz mūsu galamērķi Red Monkey lodžu, kurā turpmākās dienas atpūtīsimies. Pusdienas un vakariņas šodien mums nodrošinātas. Nakts lodge tipa naktsmītnē Red Monkey.

6. DIENA, sestdiena, 10.11. JAMBIANI

Par papildus maksu ir iespēja doties 3 dienu safari braucienā (jāpiesaka Latvijā), cena par personu divvietīgajā numurā 1400 EUR (cenā iekļauts: transfērs, lidojums, izbraucieni ar džipiem, 2 naktis lodge tipa naktsmītnē, 2 brokastis, 2 pusdienas, 2 vakariņas).

Safari:

1. DIENA. Agrs transfērs uz Stone Town lidostu, lidojums 09:30 – 11:15 uz Arušu. Šeit sagaida safari organizētēju pārstāvis, lai dotos uz  Lake Manyara Nacionālo parku. Pusdienās pikniks. Pēcpusdienā brauciens  uz  Manyara ezeru un Ngorongoro parku, kur sagaidīsim saulrietu un vērosim dzīvniekus. Vakariņas un nakts lodge tipa naktsmītnē Ngorongoro.

2. DIENA. Visu dienu pavadīsim Ngorongoro ielejā, verosim dzīvniekus, dabu. Relaksēsimies. Pusdienas ēdīsim masaju bomā, kurā arī iepazīsimies ar viņu ikdienu. Vakariņas un nakts lodge tipa nakstmītnē Ngorongoro.

3. DIENA. Brokastis, atgriežamies Aruša, lai lidotu uz Zanzibāru un turpinātu atpūtu pie jūras. 12:45 – 14:20 lidojums Aruša – Zanzibāra, transfērs uz Jambiani. Vakariņas un nakts lodge Red Monkey.

7.- 10. DIENA, SvētDIENA  trešdiena, JAMBIANI

Brīvas dienas, lai atpūstos un sauļotos. Par papildus maksu var doties makšķerēt vai snorkelēt. Var doties ekskursijā uz Stone Town un Prison salu, lai apskatītu lielos bruņurupučus. Vakariņas lodge Red Monkey.

11. DIENA, CETURTDIENA, 15.11. JAMBIANI – STONE TOWN – STAMBULA – RĪGA

Ļoti agrs transfērs uz lidostu Stone Towne. 04:40 – 13:45 lidojums Zanzibāra – Stambula.15:30 – 17:40 lidojums Stambula – Rīga.

Izlasi mūsu iepriekšējā ceļojuma piedzīvojumus BLOGĀ!

Papildus informācija

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • lidojuma biļete Rīga – Zanzibāra – Rīga, lidostu nodokļi;
 • naktsmītnes divvietīgā numurā lodge tipa naktsmītnēs;
 • 11 brokastis, 3 pusdienas, 10 vakariņas;
 • transporta pakalpojumi ceļojuma laikā, tai skaitā ritenis;
 • transports bagāžas pārvadāšanai ceļojuma laikā;
 • bezalkoholiskie dzērieni 3, 4, 5 dienā, braucot ar riteni;
 • aprakstā minētās ekskursijas un objektu apmeklēšanas izmaksas;
 • grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā un angļu valodā runājošs vietējais gids,

Ceļojuma cenā neietilpst:

 •  programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
 •  veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
 • dzērieni pusdienu un vakariņu laikā;
 • dzeramnaudas šoferiem, gidiem un apkalpojošajam personālam (apm. 40 EUR).

Piemaksa: cena par vienvietīgu numuru pēc pieprasījuma.

Pieteikšanās ceļojumam:

 •  piesakoties ceļojumam, nepieciešama pases kopija un jānoslēdz ceļojuma līgums;
 •  jūsu vieta tiks rezervēta pēc 400 EUR avansa iemaksas;
 • 2. iemaksa 50% no atlikušās summas ne vēlāk kā 70 dienas pirms ceļojuma, t.i. līdz 27.08.;
 • pārējā samaksa ne vēlāk kā 42 dienas pirms ceļojuma, t.i. līdz 24.09.

Ceļojuma anulācijas noteikumi:

 •  atsakoties no pieteikšanās brīža līdz 50 dienas (16.09.) pirms ceļojuma, tiek ieturēti 400 EUR;
 • atsakoties 49 – 36 dienas (17.09. -30.09) pirms ceļojuma, tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
 • atsakoties mazāk kā 36 dienas (01.10.) pirms ceļojuma, tiek ieturēti 100%  ceļojuma summas.

 Nepieciešamie ceļojuma dokumenti:

 • pase, kas derīga 6 mēnešu pēc atgriešanās.

Grupas sapulce: Jēkaba Ceļojumu birojā.

Ievērībai! Ceļojuma cena var pieaugt mainoties LR likumdošanai "Par PVN", kā arī saistībā ar ASV dolāra kursa un degvielas cenas sadārdzinājumu.

Izbraukšana Piezīmes
05.11.2018 Grupas vadītāja: Olita Jakovele

Velo piedzīvojums Zanzibārā

Priekšstatījums