Jaunais gads Karību jūrā - Florida, Kankūna un Havanna

Maza Grupa

Floridas pussala un Maiami pilsēta ir viena no ASV populārākajām atpūtas vietām, kur gandrīz visu cauru gadu spīd saule un amerikāņi dodas izbaudīt silto klimatu. Maiami atrodas Floridas pussalas dienvidu daļā. Šajā ceļojumā apskatīsim Floridas štatu, kur atrodas vairākas pilsētas kā Key West un pati Maiami, kā arī dabas objekti kā Evergleidas nacionālais parks. Lasīt vairāk

Izbraukšana Iebraukšana Ilgums Brīvas vietas Cena
26.12.2017 06.01.2018 12 Vietu nav 3990 € Programma

Piezīmes:
Grupas vadītāja Sandra Saulīte

Ceļojuma programma

Rīga – Maiami – Key West – Evergleidas NP  Kankūna – Čičenice - Havanna – San Francisco de Paula - Cojimar – Havanna  Rīga

1. DIENA, OTRDIENA, 26.12. RĪGA  HELSINKI  MAIAMI

Pulcēšanās Rīgas lidostā plkst. 12:20, lidojums 14:20 Rīga – Helsinki, vēlāk 16:55 Helsinki – Maiami. Ierašanās Maiami lidostā Floridā ap 21:05, ASV robežas šķērsošana un transfērs uz viesnīcu, nakts viesnīcā Maiami.

2. DIENA, TREŠDIENA, 27.12. MAIAMI  MAZĀ HAVANN CORAL GABLESMILLIONAIRES ROW

No rīta dosimies Maiami pilsētas ekskursijā. Paviesosimies Maiami kubiešu rajonā Mazā Havanna, redzēsim kā tiek gatavoti kubiešu cigāri, būs iespēja arī tos iegādāties, sajutīsimies kā Kubā kas atrodas tikai 300 km attālumā no Maiami. Turpinājumā apciemosim glauno Coral Gables rajonu, kur redzēsim bajāna kokus un turīgo iedzīvotāju privātmājas, pēcpusdienā atgriezīsimies pilsētas centrā un sēdīsimies kuģī, kas mūs izvedīs pa Millionaires row – salām, kas izvietojušās starp Maiami pilsētu un South Beach pludmaļu rajonu, kuras iecienījuši īpaši slaveni un bagāti cilvēki. Nakts viesnīcā Maiami.

3. DIENA, CETURTDIENA, 28.12. MAIAMI – EVERGLEIDAS NACIONĀLAIS PARKS  MAIAMI

No rīta dosimies uz Floridas pussalas dienvidiem, uz Evergleidas nacionālo parku. Evergleida ir trešais populārākais nacionālais parks ASV, kuru gadā apmeklē ap miljons cilvēku. Evergleidā atrodas lielākais tropu apgabals ASV, kas apvieno mitrājus un mežus, kurus apūdeņo parka upes. Parka teritorijā atrodas viena no lielākajām mangrovju ekosistēmām pasaulē un vairākas aizsargātas dzīvnieku sugas, tai skaitā Floridas panteras, Amerikas krokodili un daudz putnu, reptiļu un zivju sugas. Nakts viesnīcā Maiami.

4. DIENA, PIEKTDIENA, 29.12 MAIAMI – KEY WEST  MAIAMI

Šodien dosimies uz ļoti savdabīgu vietu, kas saucas Key West, pēc būtības tā ir pilsēta, kas atrodas vairāku salu, kas izvietojušās garā strēlē uz dienvidiem no Floridas pussalas, pašā tālākajā punktā. Šīs salas ir savienotas ar tiltiem. Brauciena laikā var redzēt okeāna ūdeņus abās ceļa pusēs. Key West ir pilsēta, kas atrodas vistālāk uz dienvidiem kontinentālajā ASV daļā. Šo vietu kā rezidenci atpūtai bija izvēlējies ASV prezidents Harijs Trūmens. Nakts viesnīcā Maiami.

5. DIENA, SESTDIENA, 30.12. MAIAMI – KANKŪNA

Pēcpusdienā atvadīsimies no Floridas un dosimies uz lidostu, lai nokļūtu Meksikas kūrortā Kankūnā. Pēc ielidošanas dosimies uz viesnīcu un iekārtosimies. Kankūna ir viens no Karību jūras atpazīstamākajiem kūrortiem, kas savu popularitāti ieguvis, pateicoties netālu esošajām piramīdām, kā arī smilšu pludmalēm. Nakts 4* viesnīcā Kankūnā.

6. DIENA, SVĒTDIENA, 31.12. KANKŪNA

Brīva diena atpūtai pie jūras. Izvēlei: snorkelēšana Puerto Morelos un koraļļu vērošana (cena ap 70 eiro.) Nakts 4* viesnīcā Kankūnā.          

7. DIENA, PIRMDIENA, 01.01. KANKŪNA

Brīva diena atpūtai pie jūras. Izvēlei: Brauciens ar jahtu uz Isla Mujeres salu, pastaiga pa salu un pusdienas (cena ap 53 eiro). Nakts 4* viesnīcā Kankūnā.

8. DIENA, OTRDIENA, 02.01. KANKŪNA – ČIČENICES PIRAMĪDAS  KANKŪNA

Šodien dosimies ekskursijā uz vienu no Jukatanas pussalas zināmākajiem arheoloģijas pārsteigumiem – Čičenicas piramīdām (Chichen Itza), šī vēsturiskā vieta tika būvēta vēl maiju laikos un šobrīd iekļauta UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Šīs piramīdas tiek uzskatītas par vienu no Meksikas nozīmīgākajiem kultūras mantojumiem. Pēc pilnas dienas ekskursijas atgriezīsimies Kankūnā. Nakts viesnīcā Kankūnā.

9. DIENA, TREŠDIENA, 03.01. KANKŪNA  HAVANNA

Mūsu šīs dienas mērķis ir nonākt Kubā, dosimies uz lidostu un lidojums uz Havannu. Pēc ierašanās Kubas galvaspilsētā, dosimies uz viesnīcu un vakarā kopīgi pastaigāsimies pa pilsētu, kas šobrīd ir pārmaiņu priekšā, jo tikai 300 km attālumā atrodas ASV, ar kuru attiecības ir uzlabojušās un tas ļauj veidot biznesu un atvieglo ceļošanu. Apmeklēsim Floridita restorānu un nobaudīsim pa kokteilim vietā, kur savulaik uzturējies Ernests Hemingvejs. Vakarā baudīsim vakariņas kubiešu stilā. Nakts viesnīcā Havannā.

10. DIENA, CETURTDIENA, 04.01. HAVANNA

Šodien iepazīsim Havannu, kas ir savdabīga pilsēta savas vēstures dēļ gan kolonizācijas laikā, gan it sevišķi pēdējo 50 gadu laikā, kas šo valsti ir padarījusi par ļoti atšķirīgu salīdzinājumā ar tuvumā esošajām ASV un Meksiku. Pēdējo 50 gadu vēsture Havannu padarījusi par īpašu ar tās senlaicīgajiem auto, kas ir viens no pilsētas atpazīstamākajiem simboliem. Dienas laikā apmeklēsim arī Revolūcijas laukumu, kas ir bijusi nozīmīga vieta Kubas politiskajā dzīvē. Tāpat Kapitāņu Ģenerāļu ēku, kas ir kalpojusi kā pārvaldes ēka. Dienas noslēgumā baudīsim vakariņas. Nakts viesnīcā Havannā.

11. DIENA, PIEKTDIENA, 05.01. HAVANNA – SAN FRANCISCO DE PAULA – COJIMAR – HAVANNA - HELSINKI

Pēc brokastīm dosimies ārpus Havannas, apmeklēsim ruma muzeju, kas sniegs nelielu ieskatu par šo Kubas pazīstamo dzērienu. Ieradīsimies San Francisco de Paula pilsētā, kur apmeklēsim Ernesta Hemingveja muzeju un varēsim uzzināt par šī slavenā rakstnieka dzīvi. Turpinājumā apskatīsim Cojimar zvejnieku ciematu. Pusdienas vietējā kafejnīcā un vakarpusē atvadīsimies no Kubas un Karību jūras reģiona, transfērs uz lidostu un 23:05 lidojums Havanna - Helsinki. Nakts lidmašīnā.

12. DIENA, SESTDIENA, 06.01. HELSINKI  RĪGA

Ierašanās Helsinkos ap 15:55, vēlāk 18:30 lidojums Helsinki – Rīga, ierašanās Rīgā ap 19:40.

Papildus informācija

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • aviobiļete Rīga – Maiami un Havanna – Rīga;
 • iekšējie lidojumi Maiami – Kankūna un Kankūna - Havanna;
 • nakšņošana 3* viesnīcā Maiami, 4* viesnīcā Kankūnā un 3* viesnīcā Havannā  divvietīgā numurā;
 •  10 brokastis, 2 pusdienas un 2 vakariņas;
 •  grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā un angļu valodā runājošs vietējais gids.

Ceļojuma cenā neietilpst:

 •  programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas, t.sk. ar norādi Izvēlei;
 •  veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
 •  ASV iebraukšanas atļauju noformēšana ES jaunā parauga pasēm (20 EUR);
 •  ASV vīzas izmaksas, ja nav ES jaunā parauga pase vai pēdējo 5 gadu laikā ir būts Irānā, Sīrijā vai Jemenā;
 •  dzeramnauda šoferiem, gidam un apkalpojošajam personālam.

Piemaksa:

 • par vienvietīgu numuru – 997 EUR.

Pieteikšanās ceļojumam:

 •  piesakoties ceļojumam, nepieciešams uzrādīt pasi un jānoslēdz ceļojuma līgums;
 •  jūsu vieta tiks rezervēta pēc 400 EUR avansa iemaksas;
 •  2. iemaksa 50% no atlikušās summas ne vēlāk kā 70 dienas pirms ceļojuma, t.i. līdz 17.10.;
 •  pārējā samaksa ne vēlāk kā 42 dienas pirms ceļojuma, t.i. līdz 14.11.

Ceļojuma anulācijas noteikumi:

 •  atsakoties no pieteikšanās brīža līdz 50 dienas pirms ceļojuma (06.11.), tiek ieturēti 400 EUR;
 •  atsakoties 49 – 36 dienas pirms ceļojuma (07.11. – 20.11.), tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
 •  atsakoties mazāk kā 36 dienas pirms ceļojuma ( 20.11.), tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

Nepieciešamie ceļojuma dokumenti:

 • pase, kas derīga 6 mēnešu pēc atgriešanās.

Grupas sapulce: Jēkaba Ceļojumu birojā.

Ievērībai! Ceļojuma cena var pieaugt m ainoties LR likumdošanai "Par P VN", kā arī saistībā ar ASV dolāra kursa un degvielas cenas sadārdzinājumu.

Izbraukšana Piezīmes
26.12.2017 Grupas vadītāja Sandra Saulīte

Jaunais gads Karību jūrā - Florida, Kankūna un Havanna

Priekšstatījums
Attēliem galerijā ir ilustratīva nozīme, tie var neatspoguļot precīzu ceļojuma maršrutu.