Mjanma jeb senā Birma

Maza Grupa

Ierodoties Mjanmā, pārņem sajūta, ka šī zeme dzīvo savu nemainīgo dzīvi, tāpēc šajā ceļojumā apskatīsim kultūru, kur budistu mūkus tur augstā godā, kur rīsa laukos salīkuši, nemainīgā ritmā rosās cilvēki, kur acis žilbst no tempļu zelta jumtu spozmes un austrumu tirgus rosības. Lasīt vairāk

Izbraukšana Iebraukšana Ilgums Brīvas vietas Cena
11.11.2017 24.11.2017 14 Vietu nav 2780 € Programma

Piezīmes:
Grupas vadītājs Kristaps Veide. Grupas sapulce 24.10. plkst. 18:15

Ceļojuma programma

CEĻOJUMS GARANTĒTS!

Bangkoka – Mandalaja – Amarapura  Bagana  Heho  Pindaya – Inle ezers – Indein  Ngapali – Jangona  Bangkoka

1. DIENA, sESTdiena, 11.11. RĪGA – HELSINKI – bangkoka

Plkst. 10:20 pulcēšanās Rīgas lidostā. 12:20 lidojums  Rīga – Helsinki, ap 13:30 ierašanās Helsinkos. 17:05 lidojums Helsinki – Bangkoka, nakts lidmašīnā.

2. DIENA, SVĒTdiena,  12.11. BANGKOKA – MANDALAJA

No rīta ierašanās Bangkokā, pēc formalitāšu nokārtošanas lidostā, reģistrēsimies reisam uz Mjanmu. Ierašanās Mandalajā, kas ir otra lielākā Mjanmas pilsēta, kas iepriekš bijusi valsts galvaspilsēta un joprojām ir šī reģiona ekonomiskais un kultūras centrs. Dosimies neilgā pilsētas iepazīšanas ekskursijā. Nakts viesnīcā Mandalajā.

3. DIENA, PIRMdiena, 13.11. mandalaja – AMARAPURA – MANDALAJA

No rīta dodamies uz Amarapuru, kas ir budistu lūgšanu un meditāciju centrs. Apskatīsim U Bein tiltu, kas ir garākais gājēju tīkkoka konstrukciju tilts pasaulē, kas paceļas pāri Taungthaman ezeram. Pēcpusdienā atgriezīsimies Mandalajā un apskatīsim Mahamuni pagodu ar zeltu pārklāto sēdošo Budas statuju, turpinājumā apskatīsim Shwenandaw klosteri, kas ir viens no pēdējiem koka klosteriem visā Mjanmā. Savām acīm redzēsim arī karaļa Mindona radīto Kuthodaw pagodu ar 729 akmens plātnēm, kurās apkopoti Budisma raksti un tiek dēvēta par pasaules lielāko grāmatu. Nakts viesnīcā Mandalajā.

4. DIENA, OTRdiena, 14.11. mandalaja  BAGANA

Agri no rīta dosimies uz Mandalajas ostu un sēdīsimies prāmī, kas mūs vedīs visas dienas garumā ( aptuveni 10 stundas) pa Ayeyarwady upi. Brauciena laikā baudīsim apkārtējās ainavas un vērosim vietējo iedzīvotāju sadzīvi, kuri ir izvietojušies gar šo upi. Vakarā ierašanās slavenajā Baganā, kas tiek pielidzīnāta pasaules slavenajam Angkor tempļu kompleksam. Nakts viesnīcā Baganā.

5. DIENA, TREŠdiena, 15.11. BAGANA

Šeit atrodami vairāk kā 2000 mazāki un lielāki tempļi, kuri celti 11.-13.gs. Ekskursiju sāksim ar rosīgā Nyaung Oo tirgus apskati. Turpinājumā apmeklēsim krāšņo Shwezigon pagodu pēc kuras parauga tika celtas liela daļa Mjanmas pagodu. Apmeklēsim Wetkyi-Gubyaukgyi templi, kas atrodas alā ar īpašiem zīmējumiem uz sienām. Turpinājumā redzēsim četrus stāvošos Budas pazīstamajā Ananda pagodā. Dienu noslēgsim, vērojot saulrietu, kādā no tempļu virsotnēm. Nakts viesnīcā Baganā.

6. DIENA, CETURTdiena, 16.11. BAGANA

Dienu uzsāksim ar braucienu ar laivu un piestāsim Kyun Thiri saliņā, kas atrodas Ayerwaddy upē. Uz salas apmeklēsim tipisku fermeru ciematu un redzēsim kā dzīvo vietējie iedzīvotāji. Tālāk dosimies uz vietējo klosteri, kur mums būs iespēja nogaršot vietējo tēju. Atgriezīsimies Baganā un dosimies uz ciematu, kur redzēsim kā vietējie gatavo lakas izstrādājumus. Pēcpusdienā izbrauksim pa apkārtni, apskatot Baganas tempļus, klosterus un ciematus. Nakts viesnīcā Baganā.

7. DIENA, PIEKTdiena, 17.11.  BAGANA – HEHO  PINDAYA

No rīta pēc brokastīm dosimies uz Baganas lidostu un lidosim uz Heho, tālāk no Heho lidostas ceļosim uz Pindayu,vērojot lauku ainavas. Pindaya ir pazīstama ar kaļķakmens alām, kurās gadsimtu laikā tika krātas Budas statujas un relikvijas, alās kopumā atrodami vairāk kā 8000 Budas relikviju. Pindayā apskatīsim savdabīgu vietējo nodarbi - kā tiek gatavoti lietussargi no šeit tipiskā zīdkoka mizām. Nakts viesnīcā uz Pindayā.

8. DIENA, SESTdiena, 18.11. PINDAYA – INLE EZERS

Šodien mūsu ceļš ved uz Inle ezeru, šis gleznainais ezers atrodas aptuveni 900 m v.j.l. un ir 22 km garš un 10 km plats. Inle ezers ir mājvieta Intha minoritātei, kura ir pazīstama ar peldošajiem dārziem un unikālo airēšanas stilu ar vienu kāju. Ezeru apskatīsi privātā laivā, piestāsim pie pagodas, kas izveidota arī šeit pie ezera un glabā Budas relikvijas. Apmeklēsim Innpawkhone ciemu, kura iemītnieki ir meistarīgi zīda un lotosa šķiedras audēji. Pēcpusdienā redzēsim kā tiek gatavotas šejienes laivas un savdabīgie Birmas cigāri. Braucot laivā, baudīsim apkārtējās ainavas un vērosim ciematus, kas izvietojušies uz ūdens. Nakts viesnīcā pie Inle ezera.

9. DIENA, SVĒTdiena, 19.11. INLE EZERS – indein – Inle ezers

No rīta dosimies uz Indeinciematu, šīs dienas laikā kā transportlīdzekli izmantosim laivu. Lai sasniegtu Indein mums būs jādodas pa Inle ezera pieteku, pa ceļam šķērsojot vietējos ciematus. Sasniedzot ciematu, apskatīsim dažas no šeit celtajām pagodām, kuras ir pamestas un neapsaimniekotas. Pēc pusdienām dosimies uz Ywama ciematu un redzēsim kā vietējie taisa papīru un kā strādā amatnieki un sudrabkaļi, kā arī redzēsim kā mjanmieši no kaltētiem ziediem veido Budas svētlietas. Nakts viesnīcā pie Inle ezera.

10. DIENA, PIRMdiena, 20.11. INLE EZERS  Heho  NGAPALI

Pēc brokastīm dosimies uz Heho lidostu un lidosim uz valsts rietumu daļu, kas ir Mjanmas atpūtas centrs. Ierašanās Ngapali pludmalē, dienas otrā puse atpūtai. Nakts viesnīcā Ngapali.

11. DIENA, OTRdiena, 21.11. NGAPALI

Brīva diena atpūtai. Nakts viesnīcā Ngapali.

12. DIENA, TREŠdiena, 22.11. NGAPALI JANGONA

Pēc brokastīm brauciens uz lidostu un lidojums uz Mjanmas galvaspilsētu Jangonu. Pēcpusdienā dodamies apskatīt bijību iedvesošo Švedagona pagodu kompleksu, kas tiek uzskatīts par vienu no skaistākajiem pagodu kompleksiem visā Āzijā. Apskatīsim arī pilsētas rajonu, kurā saglabājušās koloniālā laika ēkas. Nakts viesnīcā Jangonā.

13. DIENA, CETURTdiena, 23.11. Jangona  BANGKOKA

Pēc brokastīm turpināsim iepazīt Jangonu, apmeklēsim pilsētas tirgu, kurā atrodami dažādi vietējie rokdarbu izstrādājumi un suvenīri. Vēlā pēcpusdienā pārlidosim uz kaimiņos esošo Bangkoku. Nakts viesnīcā Bangkokā.

14. DIENA, PIEKTdiena, 24.11. BANGKOKA – HELSINKI  RĪGA

No rīta transfērs uz lidostu, 09:05 lidojums Bangkoka – Helsinki, vēlāk 16:15 lidojums Helsinki – Rīga, ap 17:25 ielidošana Rīgā.

Papildus informācija

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • lidojuma biļete Rīga – Helsinki – Bangkoka – Helsinki – Rīga;
 • iekšējie pārlidojumi Bangkoka – Mandalaja un Jangona – Bangkoka;
 • transporta pakalpojumi;
 • dzīvošana 3* viesnīcās divvietīgā numurā;
 • 11 brokastis un 7 pusdienas;
 • aprakstā minētās ekskursijas;
 • grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā un angļu valodā runājoša vietējā gida pakalpojumi;
 • Mjanmas vīza un divas vienkārtējas Taizemes vīzas.

Ceļojuma cenā neietilpst:

 • programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas;
 • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
 • dzeramnauda šoferiem, gidiem  un apkalpojošajam personālam.

Piemaksa:

 • par vienvietīgu numuru - 547 EUR

Pieteikšanās ceļojumam:

 • piesakoties ceļojumam, nepieciešama pases kopija  un jānoslēdz ceļojuma līgums;
 • jūsu vieta tiks rezervēta pēc 400 EUR avansa iemaksas;
 • 2. iemaksa 50% no atlikušās summas ne vēlāk kā 70 dienas pirms ceļojuma – līdz 02.09.
 • pārējā samaksa ne vēlāk kā 42 dienas pirms ceļojuma – līdz 30.09.

Ceļojuma anulācijas noteikumi:

 • atsakoties no pieteikšanās dienas līdz 50 dienas (22.09.) pirms ceļojuma, tiek ieturēti 400 EUR ;
 • atsakoties 49 – 36 dienas (23.09. - 06.10.) pirms ceļojuma, tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
 • atsakoties mazāk nekā 36 dienas (līdz 06.10.) pirms ceļojuma, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

 Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • pase, kas derīga 6 mēnešus pēc atgriešanās;
 • 2 fotogrāfijas Taizemes vīzai.

Grupas sapulce: Jēkaba Ceļojumu birojā.

Ievērībai! Ceļojuma cena var pieaugt mainoties LR likumdošanai "Par PVN", kā arī saistībā ar ASV dolāra kursa un degvielas cenas sadārdzinājumu.

Izbraukšana Piezīmes
11.11.2017 Grupas vadītājs Kristaps Veide. Grupas sapulce 24.10. plkst. 18:15

Mjanma jeb senā Birma

Priekšstatījums
Attēliem galerijā ir ilustratīva nozīme, tie var neatspoguļot precīzu ceļojuma maršrutu.