Dienvidkoreja un Japāna

Maza Grupa

Dienvidkorejiešu sadzīves attiecības sakņojas senajos Konfūcisma postulātos, bet valsts mūsdienu panākumu pamatā ir tālredzīga nākotnes vīzija un negausīgi centieni sasniegt tehnoloģiju augstākās virsotnes. Bet atrodoties starp divām pasaules lielvarām, Ķīnu un Japānu, pati Dienvidkoreja bieži vien tiek pielīdzināta un saukta par Japānas mazo māsu, kāpēc par Japānas? Jo arī Dienvidkorejai ir augsti sasniegumi valsts attīstībā. Lasīt vairāk

Izbraukšana Iebraukšana Ilgums Brīvas vietas Cena
11.10.2017 20.10.2017 10 Vietu nav 3550 € Programma

Piezīmes:
Grupas vadītājs Kristaps Veide. Grupas sapulce 26.09. plkst. 18:15

Ceļojuma programma

Seula – Gyeongju – Pusana – Osaka – Nara – Kioto – Kobe  Osaka

1. DIENA, TREŠdiena,  11.10. RĪGA – HELSINKI – seula

Plkst. 12:25 pulcēšanās Rīgas lidostā. 14:25 lidojums  Rīga – Helsinki, vēlāk 17:30 lidojums Helsinki – Seula, nakts lidmašīnā.

2. DIENA, ceturtdiena, 12.10. seula

Ap plkst. 08:20 ierašanās Dienvidkorejā, pasu kontrole un sāksim iepazīt Dienvidkoreju dodoties uz Korejas Demilitarizēto zonu Ziemeļkorejas robežas tuvumā. Šī ir vieta, kur ir norisinājušies vēsturiski notikumi un vēsturiski sadalīta Koreja, kas tagad sastāv no divām ļoti atšķirīgām valstīm – Ziemeļkorejas un Dienvidkorejas. Pēc apskates atgriezīsimies galvaspilsētā Seulā. Nakts viesnīcā Seulā.

3. DIENA, piektdiena, 13.10. Seula – GYEONGJU   

No rīta dosimies Seulas pilsētas ekskursijā, apmeklēsim Korejas visslavenāko karalisko Gyeongbokgung pili, kas vairākkārt nopostīta, bet vienmēr ir atjaunota, piemērots ir tās nosaukums - Starojošā laime. Turpinājumā dosimies pastaigā pa Insadong ielu, šī ir viena no Seulas dzīvākajām ielām ar dažādām mākslas galerijām, tējas veikaliem un iepirkšanās galerijām. Pēcpusdienā dosimies uz Gyeongju, kas ir Sillas dinastijas pirmā galvaspilsēta, pilsēta tiek dēvēta arī par “muzeju bez sienām”. Nakts viesnīcā Gyeongju.

4. DIENA, sestdiena, 14.10. GYEONGJU – PUSANA

No rīta apmeklēsim Bulguksa templi, kas ir viens no vispazīstamākajiem Korejā un uzskatāms par nozīmīgu visas antīkās austrumu kultūras daļu, templis ir iekļauts UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Turpinājumā apmeklēsim amatniecības ciematu ar 45 tradicionālām ēkām, daļā no tām aktīvi darbojas vietējie meistari, kuri gatavo rokdarbus un rotas lietas. Pēc tam dosimies uz Pusanu - otru lielāko Dienvidkorejas pilsētu, kas atrodas pie jūras. Pusanas apkārtni veido priežu meži, mēs dosimies apskatīt Haeundae pludmali, kur vasaras laikā ierodas liels skaits vietējo atpūtnieku. Nakts viesnīcā Pusanā.

5. DIENA, svētdiena, 15.10. PUSANA – OSAKA

No rīta dosimies pavērot šo ostas pilsētu no Pusanas torņa, pēc tā apmeklēsim Jagalchi tirgu, kas ir lielākais ūdens velšu tirgus visā valstī, šeit ir iespēja pavērot visdažādāko jūras produkciju un šim reģionam raksturīgo jūras velšu plašo piedāvājumu. Pēcpusdienā brauciens uz Pusanas lidostu un lidojums uz Japānu. Ierašanās Osakā un transfērs uz pilsētas centru, vakariņas un nakts viesnīcā Osakā.

6. DIENA, pirmdiena, 16.10. OSAKA – NARA – OSAKA     

Šodien dosimies apskatīt Naru, kas ir Japānas pirmā galvaspilsēta. Apmeklēsim Todaiji templilielāko koka konstrukciju celtni pasaulē. Savukārt Naras parkā ganās aptuveni 1200 briežu, kurus dēvē par dievu vēstnešiem uz zemes, pēc pastaigas pa šo parku baudīsim pusdienas. Turpinājumā nonāksim pie Kasuga Taisha svētnīcas, kas ir slavena ar bronzas laternām. Naras apskati noslēgsim ar Yoshikien dārziem pēc to apskates atgriezīsimies Osakā. Nakts viesnīcā Osakā.

7. DIENA, otrdiena, 17.10.  OSAKA – KIOTO  

Pēc brokastīm dosimies uz Japānas kultūras centru Kioto, kas tiekdēvēta par tūkstoš tempļu pilsētu, kurāatrodas ap 1600 budistu tempļu, 400 sintoistu tempļu, pilis, muzeji un dārzi. Kioto apskati sāksim ar Kinkakuji templi, kas tiek saukts par vienu no iespaidīgākajiem Kioto tempļiem, no kura zelta jumta kā teiksmainā spogulī atstarojas ūdens. Apmeklēsim tekstila centru, kurā redzēsim pazīstamo japāņu apģērbu kimono. Pēc pusdienām apmeklēsim Gion rajonu, kas ir Kioto pazīstamākais izklaižu rajons un tradicionālās mākslas centrs. Kijomizu jeb Tīrā Ūdens templis, kasdibināts 780.gadā un celts neizmantojot naglas, ir kārtējais pārsteigums Kioto.Nakts viesnīcā Kioto.

8. DIENA, trešdiena, 18.10. KIOTO

No rīta dosimies uz parku, kurā apskatāmi bambusa koki, pēc parka un bambusu apskates apmeklēsim Ryoanji templi, kas tiek pieskaitīts pie Zen-budisma tempļiem un tā teritorijā izvietotie akmeņi ir saskaņā ar šo budisma virzienu. Nijo pils ir vēl viens no Kioto arhitektūras pieminekļiem, kas iekļauta UNESCO mantojuma sarakstā, pēc tās apskates arī Nishiki tirgus apmeklējums, kurā atrodami dažādi japāņu saldumi. Nakts viesnīcā Kioto.

9. DIENA, ceturtdiena, 19.10. KIOTO – KOBE – OSAKA

Šodien dosimies uz Kobi, kas ir Rīgas sadraudzības pilsēta. Apskatīsim Kobes ostas torni, kas visapkārt apjozts ar īpatnēju, sarkanu režģi. Dosimies pastaigā pa Kobes daļu, kuru apdzīvo ķīnieši un ir šo pilsētas daļu padarījuši atšķirīgāku no pārējās pilsētas. Pēc pusdienām atgriezīsimies Osakā un uzbrauksim Umeda Sky debesskrāpī 173 m augstumā no kura pavērosim moderno Osakas pilsētu. Pirms vakariņām apmeklēsim Dotonbori rajonu,kas ir Osakas viena no izslavētākajām vietām iepirkumiem, ēšanai un vakara izklaidēm, rajons ir moderns, krāsains un aktīvs. Nakts viesnīcā Osakā.

10. DIENA, piektdiena, 20.10. OSAKA – HELSINKI – RĪGA

No rīta brauciens uz Osakas lidostu un 10:45 lidojums Osaka – Helsinki, vēlāk 16:20 lidojums Helsinki – Rīga, ap 17:30 ierašanās Rīgā.

Papildus informācija

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • lidojuma biļete Rīga – Seula, Osaka – Rīga;
 • pārlidojums Pusana – Osaka;
 • transporta pakalpojumi;
 • naktsmītnes 3* un 4*  viesnīcās divvietīgā istabā;
 • 8 brokastis, 8 pusdienas un 7 vakariņas;
 • aprakstā minētās ekskursijas;
 • grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā un angļu valodā runājoša vietējā gida pakalpojumi.

Ceļojuma cenā neietilpst:

 • programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
 • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
 • dzeramnauda šoferiem, gidiem un apkalpojošajam personālam.

Piemaksa:

 • par vienvietīgu numuru: 395 EUR.

Pieteikšanās ceļojumam:

 • piesakoties ceļojumam, nepieciešama pases kopija  un jānoslēdz ceļojuma līgums;
 • jūsu vieta tiks rezervēta pēc 400 EUR avansa iemaksas;
 • 2. iemaksa 50% no atlikušās summas, ne vēlāk kā 70 dienas pirms ceļojuma – līdz 02.08.;
 • pārējā samaksa, ne vēlāk kā 42 dienas pirms ceļojuma – līdz 30.08.

Ceļojuma anulācijas noteikumi:

 • atsakoties no pieteikšanās dienas līdz 50 dienas (22.08.) pirms ceļojuma, tiek ieturēti 400 EUR;
 • atsakoties 49 – 36 dienas (23.08. - 05.09.) pirms ceļojuma, tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
 • atsakoties mazāk nekā 36 dienas (līdz 05.09.) pirms ceļojuma, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • pase, kas derīga 6 mēnešus pēc atgriešanās.

Grupas sapulce: Jēkaba Ceļojumu birojā.

Ievērībai! Ceļojuma cena var pieaugt mainoties LR likumdošanai "Par PVN", kā arī saistībā ar ASV dolāra kursa un degvielas cenas sadārdzinājumu.

Izbraukšana Piezīmes
11.10.2017 Grupas vadītājs Kristaps Veide. Grupas sapulce 26.09. plkst. 18:15

Dienvidkoreja un Japāna

Priekšstatījums
Attēliem galerijā ir ilustratīva nozīme, tie var neatspoguļot precīzu ceļojuma maršrutu.