Patagonija un Iguasu - Argentīna un Brazīlija

4.3

Ceļotāju Vērtējums
4 atsauksmes

Maza Grupa

Argentīna un Brazīlija - pēc platības lielākās Dienvidamerikas valstis, kuru teritorijas stiepjas no Ekvatora līdz pat pasaules uz dienvidiem vistālākajai apdzīvotajai pilsētai Argentīnas dienvidos. Šīs zemes apvieno vienus no skaistākajiem pasaules dabas veidojumiem, kurus bieži redzam televīzijā – Patagonijas ledājus un vareno Iguasu ūdenskritumu. Apskatīsim arī slaveno Riodežaneiro Kristus Pestītāja statuju, kā arī eiropeisko Buenosairesu un Brazīlijas megapoli San Paulu, neizpaliks arī argentīniešu rančo apmeklējums. Šis ceļojums apvieno Argentīnas un Brazīlijas galvenās un iespaidīgākās apskates vietas, kā arī piedāvā atpūtu Riodežaneiro pludmalē.

Izbraukšana Iebraukšana Ilgums Brīvas vietas Cena
01.11.2017 15.11.2017 15 Vietu nav 4270 € Programma

Piezīmes:
Grupas vadītāja Andra. Grupas sapulce 23.10.pl.18.15.

Ceļojuma programma

Buenosairesa – El Calafate  Iguasu ūdenskritums Argentīnas un Brazīlijas pusēs – Curitiba  Riodežaneiro

1. DIENA, TREŠDIENA, 01.11. RĪGA – BUENOSAIRESA

Pulcēšanās Rīgas lidostā pl.14.30 un 16.25. lidojums Rīga - Amsterdama. Pl. 20.55. lidojums Amsterdama  - Buenosairesa, nakts lidmašīnā.

2. DIENA, CETURTDIENA, 02.11. BUENOSAIRESA

Ierašanās Buenosairesā ap pl 6.45, robežas šķērsošana un transfērs uz viesnīcu, atpūta pēc garā lidojuma. Sāksim Argentīnas iepazīšanu ar Buenosairesas apskati. Šo pilsētu dēvē par Latīņamerikas Parīzi, tulkojumā buenos aires nozīmē labs gaiss. Pilsēta sevī apvieno Eiropas un Latīņamerikas garu. Apskatīsim Bokas rajonu, kas ir Buenosairesas Monmartra ar koši krāsotām mājām, šim rajonam, tāpat kā San Telmo, piemīt īpaša aura. Nakts viesnīcā Buenosairesā.   

3. DIENA, PIEKTDIENA, 03.11. BUENOSAIRESA – GAUČO  BUENOSAIRESA

Pēc brokastīm dosimies uz tipisku argentīniešu gaučo. Gaučo raksturo Argentīnas lauku saimniecību dzīvi. Vietējie saimnieki mūs sagaidīs un pacienās ar empanadām, sulu un vīnu, kas ir tradicionālas argentīniešu uzkodas. Būs iespēja redzēt koloniālā laika pajūgus. Pusdienās kopā ar rančo cilvēkiem, baudīsim ēdienus un folkloras šovu ar dejām. Atgriezīsimies galvaspilsētā, nakts viesnīcā Buenosairesā.

4. DIENA, SESTDIENA, 04.11. BUENOSAIRESA

Šodien turpināsim iepazīt Buenosairesu, apmeklēsim Palermo un Rekoletas rajonus, kas sevī glabā vēstures un arhitektūras vērtības. Vakarā viena no Argentīnas vizītkartēm - Tango šova apmeklējums ar vakariņām, kas atklāj Argentīnas kaislīgo dejas skaistumu un ritmus. Nakts viesnīcā Buenosairesā.

5. DIENA, SVĒTDIENA, 05.11. BUENOSAIRESA – EL CALAFATE

No rīta lidojums uz El Calafati, kas atrodas Patagonijas reģionāArgentīnas dienvidos. Šo mazo pilsētu ieskauj sniegotu kalnu virsotnes. Tās nosaukums radies no Patagonijas krūma un tā kalpo kā vārti uz Ledāja Nacionālo Parku ar pasaulslaveno ledāju Perito Moreno. Nakts viesnīcā El Calafatē.

6. DIENA, PIRMDIENA, 06.11. EL CALAFATE

No rīta dosimies uz Ledāja Nacionālo parku, kas atrodas 80 km un pusotras stundas brauciena attālumā no El Calafate, Ceļš gādās par Patagonijas ainavām ar Argentīnas ezeru un Apaļo līci, redzēsim arī stepi ar krūmājiem un augiem. Iebraucot parkā, ainava mainās vēlreiz, acij paveras zaļa, augiem bagāta pasaule. Lago Argentino krastos atrodas Perito Moreno ledājs - iespaidīga ledus upe 30 kilometru garumāun 5 kilometru platumā tā lejasdaļā. Tas paceļas 30–60 m augstumā virs ezera līmeņa un 250 – 350 m dziļumā zem ūdens. Ne tikai ainava ir satriecoša, bet arī dārdoņa, kas veidojas ledum krakšķot un lūstot. Vēlā pēcpusdienā atgriežamies pilsētā. Nakts viesnīcā El Calafate.

7. DIENA, OTRDIENA, 07.11. EL CALAFATE

Turpināsim iepazīt Argentīnas dienvidu daļu, dosimies braucienā ar kuģi gar aisbergiem un Upsalas ledāju, vērojot neskartos Patagonijas dabas skatus. Turpinājumā sēdīsimies džipos un izbrauksim pa Andu kalnu ceļiem, vērojot kalnu ainavas. Dosimies nelielā pastaigā pa tuvējo apkārtni un vakarā atgriezīsimies El Calafate pilsētā. Nakts viesnīcā El Calafatē.

8. DIENA, TREŠDIENA, 08.11. EL CALAFATE – PUERTO IGUAZU

Šodien dosimies uz vēl vienu no Argentīnas dabas brīnumiem. Transfērs uz lidostu un lidojums uz Buenosairesu un tālāk uz Puerto Iguazu, pilsētu, kas atrodas pie triju valstu robežas– Brazīlijas, Paragvajas un Argentīnas. Šī vieta ir lielisks sākumpunkts viena no skaistākajiem ūdenskritumiem pasaulē – Iguasu ūdenskrituma apskatei. Vakarā Sambas šovs ar vakariņām. Nakts viesnīcā Puerto Iguazu.

9. DIENA, CETURTDIENA, 09.11. PUERTO IGUAZU ARGENTĪNAS PUSĒ

Šo dienu pavadīsim pie ūdenskrituma Argentīnas pusē. Dosimies pastaigā pa trim galvenajām takām: augšējo, zemāko un “Velna Rīkles” taku. Dosimies pa augšējo taku un apskatīsim Divu Māsu, Bosetti, Ādama un Ievas, Bernabe Mendez, Mbiguá un San Martín ūdenskritumus no augšas. Pa zemāko taku dosimies aptuveni pusotras stundas garā pārgājienā, no šīs takas mēs redzēsim ūdenskritumus no to vidusdaļas. Tālāk kāpsim nelielā vilcienā, kurš mūs vedīs pa “Velna Rīkles” taku līdz ūdenskrituma augšai, šeit mēs redzēsim Iguazu upi, tālāk dosimies pastaigā pa tiltu, kuras galā ir izveidots balkons, ko sauc par Velna Rīkli. Nakts viesnīcā Puerto Iguazu. Izvēlei: Iespēja doties aizraujošā izbraucienā ar ātrlaivu pa upi gar pašu ūdenskritumu (no 53 USD).

10. DIENA, PIEKTDIENA, 10.11. FOZ DO IGUACU BRAZĪLIJAS PUSĒ

Šodien apskatīsim ūdenskritumu no Brazīlijas puses. Vērosim ūdenskrituma iespaidīgās ūdens masas, kas gāžas pat no 72 m augstuma. Sāksim ekskursiju no Brazīlijas Nacionālā parka, no kura paveras skaisti skati uz ūdenskritumu, kas sastāv no 270 kaskādēm. Dosimies aptuveni 1 km garā pārgājienā līdz “Velna Rīkles” kanjonam. Nakts viesnīcā Foz do Iguacu.

11. DIENA, SESTDIENA, 11.11. FOZ DO IGAUCU  CURITIBA

Agrs rīta lidojums uz Curitibu, kas atrodas Brazīlijas dienvidu daļā Paranas štatā. Sēdīsimies Serra Verde vilcienā un ceļosim Morretes pilsētas virzienā, vērojot apkārtējās ainavas. Pēc ierašanās Morretē, atgriezīsimies Curitibā. Nakts viesnīcā Curitibā.

12. DIENA, SVĒTDIENA, 12.11. CURITIBA  RIODEŽANEIRO

No rīta dosimies Curitibas pilsētas ekskursijā, kuras laikā apmeklēsim šīs augošās pilsētas nozīmīgākās vietas. Pēcpusdienā lidojums uz pasaulslaveno Riodežaneiro - vienu no Latīņamerikas nozīmīgākajām tūrisma pilsētām, kas pavisam nesen uzņēma olimpiskās spēles. Nakts viesnīcā Riodežaneiro.

13. DIENA, PIRMDIENA, 13.11. RIODEŽANEIRO

Šodien iepazīsim Riodežaneiro, kas tiek saukta arī par “brīnumaino pilsētu”. Pilsēta savu pasaules slavu ieguvusi ar savām smilšu pludmalēm, sambas dejām un ikgadējo karnevālu. Dosimies Korvokado kalnā, kur atrodas Kristus Pestītāja statuja. Pavadīsim laiku pie statujas un vērojot apkārtējās pilsētas ainavas. Daļu dienas dosimies ekskursijās, otru daļu pavadīsim atpūtā. Nakts viesnīcā Riodežaneiro.

14. DIENA, OTRDIENA, 14.11. RIODEŽANEIRO  RĪGA

Brīvs rīts atpūtai un pēcpusdienā izrakstīsimies no viesnīcas un turpināsim iepazīt Riodežaneiro. Uzbrauksim Cukura kalnā, no kura paveras skati uz līci un pilsētu. Pēc pilsētas apskates dosimies uz lidostu un pl.17.35  lidojums Riodežaneiro - Parīze. Nakts lidmašīnā.

15. DIENA, TREŠDIENA, 15.11. RIODEŽANEIRO

No rīta ap pl. 7.40 ierašanās Parīzē un pl.10.10 lidojums uz Rīgu. Ap pl. 13.55 ierašanās Rīgā.

Lasi mūsu blogā, ko par Argentīnu un BrAzīliju stāsta pasaules apceļotājs Nauris!

Papildus informācija

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • lidojuma biļete Rīga – Buenosairesa un Riodežaneiro – Rīga, iekšējie lidojumi;
 • naktsmītnes 3* un 4* viesnīcās divvietīgā istabā;
 • transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
 • 12 brokastis, 1 pusdienas un 2 vakariņas;
 • aprakstā minētās ekskursijas, ieejas maksas parkos un apskates objektos;
 • grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā un angļu valodā runājošs vietējais gids.

Ceļojuma cenā neietilpst:

 • programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
 • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
 • dzeramnauda šoferiem, gidiem un apkalpojošajam personālam.

Piemaksa:

 • par vienvietīgu numuru 875 EUR.

Pieteikšanās ceļojumam:

 • piesakoties ceļojumam, nepieciešams uzrādīt pasi un jānoslēdz ceļojuma līgums;
 • jūsu vieta tiks rezervēta pēc 800 EUR avansa iemaksas;
 • 2. iemaksa 50% no atlikušās summas ne vēlāk kā 70 dienas pirms ceļojuma, t.i. līdz 23.08.;
 • pārējā samaksa ne vēlāk kā 42 dienas pirms ceļojuma, t.i. līdz 20.09.

Ceļojuma anulācijas noteikumi:

 • atsakoties no pieteikšanās brīža līdz 50 dienas pirms ceļojuma (12.09.), tiek ieturēti 800 EUR;
 • atsakoties 49 – 36 dienas pirms ceļojuma (13.09. – 26.09.), tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
 • atsakoties mazāk kā 36 dienas pirms ceļojuma (26.09.), tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

Nepieciešamie ceļojuma dokumenti:

 • pase, kas derīga 6 mēnešu pēc atgriešanās.

Grupas sapulce: Jēkaba Ceļojumu birojā.

Ievērībai! Ceļojuma cena var pieaugt mainoties LR likumdošanai "Par PVN", kā arī saistībā ar ASV dolāra kursa un degvielas cenas sadārdzinājumu.

Izbraukšana Piezīmes
01.11.2017 Grupas vadītāja Andra. Grupas sapulce 23.10.pl.18.15.

Patagonija un Iguasu - Argentīna un Brazīlija

Priekšstatījums
Attēliem galerijā ir ilustratīva nozīme, tie var neatspoguļot precīzu ceļojuma maršrutu.